Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

Ivostin SPF30 mano berniuko odelei jis tinka smile.gif
Atsakyti
Ojojoj, poblema mano mazyliui su saule labai... Isvis, man tai ne poilsis, tk dangstau, tepu kremukais... Rengiu marskinukais.
Daug ka bandziau, nes turim YPATINGAI jautria odele tai dabar geriausiai Johnsons kremas nuo saules.
Atsakyti
as nenaudoju schmoll.gif pasisaugom , stengiames burt pavesi
Atsakyti
Eucerin SPF50. Su kuo didesniu faktorium kad būtų, nes mėgsta plikinėt.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 07 18, 00:28)
Eucerin SPF50. Su kuo didesniu faktorium kad būtų, nes mėgsta plikinėt.

ar tik ne sis kremukas padengia kazkokia violetine svelniai plevele, lyg ir toki turejom pirmai dukrai, taciau kazkaip mazai naudojom, ismeciau verysad.gif nes galiojimas baiges, dabar ieskom kazko 8 men mergytei, kad prie juros nenukeptu, patarkit kuris maziausiai alergizuoja(nors nesam mes labai jautrios) ir nera ziauriai brangus, o eucerin kiek atsimenu apie 50 lt kainavo
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2011 08 05, 11:38)
ar tik ne sis kremukas padengia kazkokia violetine svelniai plevele, lyg ir toki turejom pirmai dukrai, taciau kazkaip mazai naudojom, ismeciau verysad.gif nes galiojimas baiges, dabar ieskom kazko 8 men mergytei, kad prie juros nenukeptu, patarkit kuris maziausiai alergizuoja(nors nesam mes labai jautrios) ir nera ziauriai brangus, o eucerin kiek atsimenu apie 50 lt kainavo



As pernai 7.5 men suneli prie juros tepdavau IWOSTIN SPF 50+ kremuku, tinkamas vaikams nuo 6 men, hipoalerginis. Tik kainos nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2011 08 05, 14:38)
As pernai 7.5 men suneli prie juros  tepdavau IWOSTIN SPF 50+ kremuku, tinkamas vaikams nuo 6 men, hipoalerginis. Tik kainos nepamenu.

reiks vaistinej berods paieskot,gal ir neblogas butu, tik va beda ta , kad paskui labai ziauriai limpa smeliukas prie kuno..
Atsakyti
As siandiena eucerin SPF25 dukrytei pirkau,jai beweik puse metuku. Wyksta AKCIJA,todel mokejau tik 30lt,o seip apie50lt kainuoja
Atsakyti
QUOTE(gabytesaulyte @ 2011 08 07, 22:48)
As siandiena eucerin SPF25 dukrytei pirkau,jai beweik puse metuku. Wyksta AKCIJA,todel mokejau tik 30lt,o seip apie50lt kainuoja

Eucerinui bent jau šią vasarą euro vaistinė visą vasarą nuolaidas šiai grupei taiko,tuo ir aš pasinaudojau dar netgi birželį ir įsigijau su 50 faktoriu su gera nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
Tiks su natūraliais filtrais, todėl renkuosi Lavera thumbup.gif
Atsakyti
Kai buvo kudikelis naudojome Iwostin SPF 50+ labai geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , O siais metais nieko nenaudojom .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 06 11, 00:10)



QUOTE(Lika84 @ 2011 08 14, 21:15)
Kai buvo kudikelis naudojome Iwostin SPF 50+ labai geras  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , O siais metais nieko nenaudojom ....  4u.gif

Kas bandet siuos kremukus, sakykit ar nelieka ant odos kokio lipnumo?
Atsakyti