Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

fu kokia šlykšti tema brrr. verysad.gif Nė vienos nuorodos neišdrįsau atsidaryt bijau.gif scare.gif
Atsakyti
QUOTE(rambrige @ 2007 05 16, 00:48)
So Lucky, as taip pat dvejojau del dideles kainos, uz trieju menesiu kursa sumokejau apie 200 euru.


kur pirkote šį gėrį - Dr Natura Colonix? Lietuvoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonna: 04 spalio 2007 - 18:34
Vaje, visai gali būti, kad mano vaikas turi kirmėlių blink.gif
Jai jau nuo vasaros dėl neaiškių priežaščių skauda pilvą, dažnai pykina. Turime šunį. Ji nuolat su juo bučiuojasi mastau.gif Kreipėmės į gydytoją dėl tų skausmų, tačiau ji neįtarė nieko ir nesiuntė darytis jokių tyrimų. fool.gif Dabar tai aš ją prispausiu.

Tiesa, dukra jau du kartus padarė į lovą naktį, nors jai jau 13. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MiJo @ 2007 10 05, 12:40)
Tiesa, dukra jau du kartus padarė į lovą naktį, nors jai jau 13.  g.gif

Ką "padarė"? Išsituštino???
Papildyta:
QUOTE(MiJo @ 2007 10 05, 12:40)
Vaje, visai gali būti, kad mano vaikas turi kirmėlių  blink.gif
Jai jau nuo vasaros dėl neaiškių priežaščių skauda pilvą, dažnai pykina. Turime šunį. Ji nuolat su juo bučiuojasi

doh.gif turint šuniuką,būtinai, šeimos nariams pavasarį, rudenį reikia sugerti 'vermox' ar pan.vaistukų. Aš nelaukčiau doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 10 07, 20:46)
Ką "padarė"? Išsituštino???
Papildyta:

doh.gif turint šuniuką,būtinai, šeimos nariams pavasarį, rudenį reikia sugerti 'vermox' ar pan.vaistukų. Aš nelaukčiau doh.gif ...



Ne, prisisiojo doh.gif

Bėgsiu rytoj į vaistinę pirkti vaistukų.
Atsakyti
QUOTE(MiJo @ 2007 10 07, 19:58)
Ne, prisisiojo  doh.gif

g.gif cia jau parazitai ne prie ko mirksiukas.gif ..problemos kitame
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 10 07, 21:25)
g.gif cia jau parazitai ne prie ko mirksiukas.gif ..problemos kitame


Netgi labai prie ko doh.gif . Jei vaikas be jokios priežasties šlapinasi į lovą - galima to priežastis kirminai.
Atsakyti
O jei butu pas zindancia mama kirminu, ar ji gali uzkresti kudiki?
Atsakyti
QUOTE(L&T @ 2007 10 16, 14:24)
O jei butu pas zindancia mama kirminu, ar ji gali uzkresti kudiki?


Jei neplausit ranku-taip!
Atsakyti
kirminai jau ir mano galvos skausmas gal metus, jei ne daugiau verysad.gif susirupinau, jog koki drauga organizme turiu, kai be jokios priezasties pradejo svoris kristi ir pilva pusti. kudumo problemu jau nuo paauglystes turejau, bet pries 3 m. siaip ne taip pavyko suapvaleti. o dabar vel kaip kaulu rinkinys schmoll.gif
sugundyta reklamu nuejau i Zveryno naturaliosios medicinos centra. atliko Vega testa, pasake, kad turiu spaliniu ir viskas. kazkada, atseit, turejau askaride, bet ji jau istorija smile.gif
ta pacia diena pas juos pasidariau klizma, bet atgal nebegrizau, nes labai pajautrejo zarnynas, menesi po to siaubingai maude.
ir po to jau labai skeptiskai pradejau i ta Vega testa ziureti. na ka ten tokio realaus gali pasakyti maigydami delna kazkokiu elektriniu tusinuku?? doh.gif
sake, kad su mano insktais viskas tvarkoj, jokiu akmenu, o kai po poros menesiu pasidariau ultragarsini tyrima, rado 8 mm dydzio akmeni. va taip va! blink.gif
svorio iki siol negaliu priaugti ir vis labiau panikuoju. persalimo ligom sergu vidutiniskai kas menesi, nors vartoju vitaminus. na kur tai matyta?
eiciau pasidaryti ismatu tyrima, bet gyvenu Airijoje, taigi teks laukti, kol grisiu i Lietuva. galvoju, kad reiketu uzsisakyti Colonix, taciau baisu, jog neprisizaisciau. nezinau, pasimetus as... verysad.gif

ar kam buvo nutike taip, kad svorio mazejimo priezastis butu kirminai bjaurybes?
Atsakyti
na va, nusipirkau ir as Colonix, ziuresiu, kaip seksis smile.gif pradejau vartoti pamazu, nes baisoka. labai tikiuosi, kad bus naudos daugiau negu zalos blush2.gif
Atsakyti
vysnaitele Kaip sekasi detoksikuotis? smile.gif Jau nemazai laiko praejo, kokie rezultatai?
Atsakyti