Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

QUOTE(uogyte111 @ 2008 12 15, 14:54)
ir tikrai isivaizduojat kad isivalot?seip jau ne kas trecias zmogus turi kirmeliu, o VISI,ir visiskai atsikratyti ju nepavyks.o visokie vaistai tam skirti-gelytes tiems parazitams,tik labai nedaug kirmeliu pasalina,gal tik koki 10 proc.dalyvavau keliuose seminaruose ta tema-vaizdeliai-slykstus,ir kuri laika,tikrai bjauriai jautiesi, kol "susitaikiai"
ir daug ligu nuo ju kyla,tik retas gyditojas susimasto apie tai,ir gydo butent nuo parazitu.pav,visokie veido berimai,migrenos,ir daug kitu ligu,kuri priezastis gali buti-butent parazitai

o ka tada daryt? Negi tikrai kiekvienas ju turi? Kaip suprast ar tu ju turi ir problemos kyla butent del ju? O ar didelis svaros ziurejimas padeda nors kiek, ar kaip tik kenkia? Vaikai gi apskritai viska i burna ima nuo zemes ax.gif Ar jie VISI turi? O gal cia nuo imuniteto tik priklauso
Atsakyti
sveikos,
pasirodo ir aš turiu gyvunėlių. klausiau gydytojo nuo ko, tai pasirodo maniškiai nuo keturkojų atėjo. o juk su gyvūnais jokio kontakto neturiu. gydytojas tik nusijuokė - prisiliest kur nors užtenka (pvz kur koks šuo sau gulinėjo), po to nenusiplaut rankų ir fsio. mano atveju tas gerai, kad aš kitų žmonių užkrėst negaliu cool.gif
o šiaip manau nieko keisto , kad beveik pas kiekviną mūsų kas nors gyvena. gal kartais ne taip 'progresuoja' ir nejaučiame. o be to, kartais iki pusės metų jokių požymių gali ir nebūti. man pvz tik kartais išangę niežtėjo.
manau, kad nereik panikuot, o tiesiog reguliariai darytis tyrimus ir bus viskas gerai:)
Atsakyti
todel ir sukurta visokiu priemoniu ju isvarymui, jei jau ne 100 procentu, bent apmazeja ir tai yra gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 12 03, 21:06)
Koki slykstu vaizda radau apie kaspinuoti. Jauciu isivariau sau kirmeliu fobija bijau.gif

http://slykstu.kaspi...s.vaizdelis.lt/

Man tai pagal vaizdelį čia ne kaspinuotis,o votis,kuri buvo prapajuta ir į ją toks ilgas kaip sugertukas yra sukišamas,nes spalva aplink skylę-melsva,ištraukus tą popiergalį bėga pūliai... lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaip jau albendazoli galite nusipirkti internetu, ir pigiau nei uz 400, pabandykit http://albendazol.bee.pl/ yra ir daugiau galit paieskoti kur pigiau, bet kainos panasios. O vartodami decari ar helmintox'a galit dar tuo paciu metu ar ipusejus vartoti ElmiGone - tai homiopatinis produktas.http://www.papildai.lt/?pid=314&id=229
Bet ir vaistai gali nepadeti jei valgysite gydymosi laikotarpiu saldumynus...
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 15, 16:10)
o ka tada daryt? Negi tikrai kiekvienas ju turi? Kaip suprast ar tu ju turi ir problemos kyla butent del ju? O ar didelis svaros ziurejimas padeda nors kiek, ar kaip tik kenkia? Vaikai gi apskritai viska i burna ima nuo zemes  ax.gif Ar jie VISI turi? O gal cia nuo imuniteto tik priklauso



tikrai tikrai,ka daryt?susitaikyt,kazkiek gali apmazint ,kad gyvent netrugdytu.o uzsikresti is bet kur galima,net nuo vytintos desros,ten kur labai brangios,nuo zuvies,apskritai nuo mesos,o nuo gyvunu naminiu,tai jau ir nebesneku,ir kad ir kaip laikysies svaros-nera garantijos kad kas nors neatnes ju.aisku svara ir profilakt priemones gerai.


as kazkada valiausi tokiu metodu(jei kam riekes patikslinsiu paskui):per pilnati(nes tuo metu jie suaktyveja) geriau kokius nors vaistus nuo parazitu(ir vermoxas pats prasciausiai vaistas-anksciau buvo geras,o dab kitas gamintojas tai...)tada nakti trecia valanda,geri labai saldzios arbatos,po 15 min 50 gr.konjako ir dar po 15 min 50 gr. ricinos.ryte i tualeta.taip 3-5 naktis.
liaudiskas paaiskinimnas:
saldi arbata-kad jie susibegtu i puota:)
konjakas ar brendis kad apsvaigtu ir atsikabintu nuo organu sieneliu(kaip zinoma jie prisisiurbia parazituodami)
na ir su ricina iseina lauk.


imunitetas cia nieko detas.ir buna ji ne tik zarnyne kaip dauguma isivaizduoja,o ir galvoje ir akyse ir bet kur.
maciau video filma kaip zmogui dare operacija ir galvoje rado kirmeliu,
kitam labai akis niestejo vis men,gyditojai nieko nerado,o paskui paiskejo kad ten "tie draugeliai " darbuojasi.nu zodziu
o kaip su suniukais ir kaciukais draugaujam:)buciuojam juos i snukucius,o ant kailiuko pilna kiausiniu gali but,o jie su tuo snukuciu ir uzpakaliukus savo valo-visos salygos thumbup.gif
Papildyta:
cia neisenkanti tema-galima rasyti ir rasyti ax.gif

nepergyvenkit taip,tiesiog siek tiek apsivalant sugyvensit puikiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte111: 16 gruodžio 2008 - 14:09
http://www.antiparazit.ru/ kas rusiskai supranta visas puslapis
Atsakyti
tikriausiai paieskojus gal ir rasciau atsakyma i klausima,bet kiek ziurejau nera apie spalines uzsiminta kaip gyditis.
tai va.14 metu vaikas turi spalinukiu,kaip jas gyditi? cesnakais ar vermoxu? doh.gif
Atsakyti
Pas mus darbe gydytojos vede seminara, tai sake, kad jokie alkoholiai ir cesnakai nesunaikina siu parazitu ir neisgydo nuo ju, tai greiciausiai Veromox'as bus efektyvesnis vaistas 4u.gif .
Atsakyti
kiek pamenu per biologijos pamoka, mokytoja akcentavo, jog reikalinga griezta higiena, nes vartojant vaistus jos gali isnykti, bet ju kiausineliai lieka ant apatiniu rubu, patalynes, o be to pasikasius ju lieka ir panagese. Todel butina sunaikinti ju kiausinelius, nes jei jie pateks i zmogaus burna procesas pasikartos is naujo doh.gif profilaktiskai reiktu pagerti vaistus visiems seimos nariams, nes sie parazitai labai greitai plinta unsure.gif
Atsakyti
Aš radau askaridę vaiko puoduke verysad.gif Gydytoja skyrė visai šeimai decaris tablečių, sakė vermoxas daugiau spalinukes naikint tinka, askaridės jo nelabai bijo unsure.gif Man toks šokas buvo, kai pamačiau, dar ilgam liks paranoja doh.gif Manau reiks į metus kelis kartus profilaktiškai vis pagert visai šeimai vaistų unsure.gif Nes paskaičius straipsnius baisu, kai kuriais atvejais tai net mirtim baigiasi blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2008 12 23, 14:42)
Aš radau askaridę vaiko puoduke  verysad.gif Gydytoja skyrė visai šeimai decaris tablečių, sakė vermoxas daugiau spalinukes naikint tinka, askaridės jo nelabai bijo  unsure.gif Man toks šokas buvo, kai pamačiau, dar ilgam liks paranoja  doh.gif Manau reiks į metus kelis kartus profilaktiškai vis pagert visai šeimai vaistų unsure.gif Nes paskaičius straipsnius baisu, kai kuriais atvejais tai net mirtim baigiasi  blink.gif  doh.gif



vaistus galima tik 2 kart i metus gert
Atsakyti