Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

QUOTE(juratija @ 2010 05 16, 23:28)
mes taip pat laikom kate, tai del jos ir del visu baisiu simptomu jauciu, kad ir pati turiu visokio gerio...  verysad.gif Reiks pabandyti issivalyti organizma, tai gal ne tik spuogai pradings, bet ir galva nustos suktis. Paskutiniu metu visokius papildus geriu ir vistiek mazakraujyste, magnio trukumas, ligos puola...  unsure.gif 
O daktaras tai kazkaip labai nenorejo daryti jokiu tyrimu- "pabandykit visa seima Vermoxo pagerti ir praeis"... Bet jau ilga laika jauciu niezuli, ir esu bandziusi Vermoxo, bet man nepadeda... sad.gif
O vaikas tiesiog issiveme, issividuriavo ir viskas baigesi (gal tik tam kartui, nezinau...). Po visu viduriavimu besimaudant, matyt, pabezdejo, tai pilna vonia "siuliuku" plaukiojo. O daktare net vaistu neskyre- "tai jau issikakojo, tai nebeapsimoka". Tik geruju bakteriju liepe pagert ir viskas... Tai keiciam jau ir daktare  tongue.gif

Kazin, Vermoxas padetu, ar geriau tokiu atveju (praktiskai, kiek save atsimenu niezti sad.gif ) iskart Colonix'a uzsakinet?


Butinai reikia naikinti parazitus, nuo ju beria skauda galva ir dar labai daug nusiskundimu atsiranda, kadangi kirminai tai toksinai jei ju daug organizmas apnuodyjamas, ypac vaikam tai pavojinga, yra kirminu kuriuos labai sunku isnaikinti ir jokie vermoxai nepadeda, is kepenu kirminu neisvarysi jokiais tradiciniais vaistais, o jie labai pavojingi. Juolabiau priesparazitiniai cheminiai vaistai yra labai nesveiki organizmui, sunaikina geraja mikroflora labai pakenkia visai virskinimo sistemai, bet ju laikyti negalima. jei domins parasyk man i az as tau parasysiu ka rekomenduoja vartot pries parazitus. Pelynu arbata butinai reikia vartot, ji labai karti bet veiksminga, taip pat reikia gvazdikelius 2-3 pasmulkinti jie naikina kirminu kiausinelius. Zodziu yra tikrai priemoniu nesigriebkit chemijos nes atstatyt organizma po to reiks daug metu
Atsakyti
o kosmaras doh.gif .paniskai bijau siu baisybiu, bet perskaiciau visa tema blush2.gif .dabar ir as jau noriu pagert tu vaistu, bet taip ir neradau konkretaus atsakymo ar isgerus to vermox tikrai nelys kirminai per visur? nes viskas , amen man butu, nugriuciau kartu su tom kirmelem vos pamacius, oje net pagalvot nesinori, skaiciau kad jei daug ju turi tada gali lyst, nu bet kaip dabar zinot kiek ju turi ar neturi, jei gyvenime neesu gerus nieko nuo siu brudybiu unsure.gif o susidomejau, nes drauge vis jautesi blogai ir blogai visi tyrimai nieko nerode blogo, vis girdedavo kad gerai , tiesiog pasilpes organizmas, ir jai vis paskausdavo kepenis, tai sakydavo kad nuo didelio kiekio vartojamu vaistu, nes jai tiek skaudedavo visa kuna kad ji daug tos nospos gerdavo. ir ka jus manot, susirado vilniuij privacia klinika ir ten pradejo tyrimus, o rezultatas ant operacinio stalo trauke is kepenu ilgus kirminus unsure.gif doh.gif kurie paskui nustate , kad atsirado del to kad ji labai megsta zalia mesa. laimei as jos nevalgau , zalios nu bet cia paskaicius tai susidariau nuomone , kad nuo bet ko gali visokiu tu parazitu isitaisyt doh.gif . o to vermoxo galima ir vaikam gert?o kazin jei ju turi ir jos jau pradeda nuo tu vaistu nerti lauk, o idomu ar nakti ar diena?. nes vyras tiek yra pripasakojes, kaip jo sesute vaikysteje net dusdavo naktim nuo spalinukiu, bet jos tos spalinukes suaktyvedavo naktim, o kaip kazin su toms askaridem?
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 05 31, 01:14)
o kosmaras  doh.gif .paniskai bijau siu baisybiu, bet perskaiciau visa tema  blush2.gif .dabar ir as jau noriu pagert tu vaistu, bet taip ir neradau konkretaus atsakymo ar isgerus to vermox tikrai nelys kirminai per visur? nes viskas , amen man butu, nugriuciau kartu su tom kirmelem vos pamacius, oje net  pagalvot nesinori, skaiciau kad jei daug ju turi tada gali lyst, nu bet kaip dabar zinot kiek ju turi ar neturi, jei gyvenime neesu gerus nieko nuo siu brudybiu unsure.gif o susidomejau, nes drauge vis jautesi blogai ir blogai visi tyrimai nieko nerode blogo, vis girdedavo kad gerai , tiesiog pasilpes organizmas, ir jai vis paskausdavo kepenis, tai sakydavo kad nuo didelio kiekio vartojamu vaistu, nes jai tiek skaudedavo visa kuna kad ji daug tos nospos gerdavo. ir ka jus manot, susirado vilniuij privacia klinika ir ten pradejo tyrimus, o rezultatas ant operacinio stalo trauke is kepenu ilgus kirminus  unsure.gif  doh.gif kurie paskui nustate , kad atsirado del to kad ji labai megsta zalia mesa. laimei as jos nevalgau , zalios nu bet cia paskaicius tai susidariau nuomone , kad nuo bet ko gali visokiu tu parazitu isitaisyt doh.gif . o to vermoxo galima ir vaikam gert?o kazin jei ju turi ir jos jau pradeda nuo tu vaistu nerti lauk, o idomu ar nakti ar diena?. nes vyras tiek yra pripasakojes, kaip jo sesute vaikysteje net dusdavo naktim nuo  spalinukiu, bet jos tos spalinukes suaktyvedavo naktim, o kaip kazin su toms askaridem?



smile.gif visi parazitai suaktyveja nakti... is kepenu kirminu vermoxu nepanaikinsi, o siaip sitas cheminis vastas apmarina kirmeles o tada jos apvirskinamos ir tikrai nuo vermokso nelenda per visus galus, jei jau taip nutiktu reiskia ju yra labai daug ir jos butu jau senai pasirodziusios su ismatom, siaip kirminai gamina antifermenta ir organizme jo trukt pradeda, taip sutrinka virskinimo sistema, todel butina papildomai pagert fermentus nes ermentai nepatinka kirminams, o tada jau imtis ju naikinimo, beto kirminai isskiria toksinus todel silpsta imunine ir atsiranda visos problemos susijusios su sveikata. Siaip vermoksas labai jau nesveikas preparatas jis su kirminais snaikina ir visas gerasias bakterijas, labai sunaikina mikroflora, as tik uz naturalu, vaistazolini priesparazitini gydyma wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina.J.: 31 gegužės 2010 - 08:37
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2010 04 09, 11:14)
Na nežinau, bet vaistininkė patvirtino  blink.gif matyt nekompetentinga savo stiryje  smile.gif

esu pati medike ir pasakysiu jei kirmeliu daug prades lysti nakti per burna.bet cia ju daug lb turi buti.dirbu vaiku skyriuje ir ne viena karta teko su tuo susidurti,kai vaikai tiesiog isvemia pilna sauja askaridziu.
Atsakyti
Eina sau... Pati taip bijoti pradejau, itariu turinti askaridziu, labai pilva raizo, jauciu sleikstuli, pykina tai vat siandien isgeriau vaistu ir labai bijoti pradejau, kas bus jei as cia visa svaistytis tais kirminais pradesiu :S Ir is viso net nebezinau kaip cia yra... Rankas visuomet plaudavau, po tualeto, lauko, pries valgi, lyginu patalyne, kelnaites, bet vis tiek kazkaip atsirado :? Na tikiuosi, kad nebus manoji situacija, kaip apibudino daktare. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Harpijaaa @ 2010 06 06, 11:14)
Eina sau... Pati taip bijoti pradejau, itariu turinti askaridziu, labai pilva raizo, jauciu sleikstuli, pykina tai vat siandien isgeriau vaistu ir labai bijoti pradejau, kas bus jei as cia visa svaistytis tais kirminais pradesiu :S Ir is viso net nebezinau kaip cia yra... Rankas visuomet plaudavau, po tualeto, lauko, pries valgi, lyginu patalyne, kelnaites, bet vis tiek kazkaip atsirado :? Na tikiuosi, kad nebus manoji situacija, kaip apibudino daktare.  blink.gif

nebus tikrai biggrin.gif .turi buti lb daug askaridziu.visu pirma turetumete nors viena iskakoti,kad suprastumete ar ju turite.askarides buna nuo neplautu darzoviu,vaisiu.zemeje buna ju kiausineliu.va spalinukiu galit tureti,nes dazniausiai turi vaikai ir vienas nuo kito uzsikresti galima.
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2010 06 06, 15:53)
nebus tikrai biggrin.gif .turi buti lb daug askaridziu.visu pirma turetumete nors viena iskakoti,kad suprastumete ar ju turite.askarides buna nuo neplautu darzoviu,vaisiu.zemeje buna ju kiausineliu.va spalinukiu galit tureti,nes dazniausiai turi vaikai ir vienas nuo kito uzsikresti galima.


Tai turbut jei ne vienos askarides nesu issitustinus, tai matyt galiu del ju rami buti...o kazin ar spalinukes ir kiti gyviai galetu buti dazno bronchito priezastim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune1982 @ 2006 05 03, 18:01)
Na, pas mane ta pati beda. Tik kirmeles atsirado po to, kai kapinese pradejau raustis zemej ir sodinau geles, arba gal del to kad kate turiu ir megstu pasibuciuot su ja sad.gif nors kas tris menesius reguliariai duodu jai vaistu ir taip. Nezinau, man atrodo kad cia nuo bet ko jomis galima uzsikresti. Bet nera slykstesnio jausmo kai zinai, kad tavyje gyvena kazkokie svetimkuniai ir dar parazitai sad.gif schmoll.gif Bandau gerti ta vermox, ziuresiu kas bus. Bet man teta irgi siandien patare geriau nusipirkti Dekari, tai jei nepades tas, bandysiu kita. Dabar teko visai seimai pirkti tas tabletes profilaktikai

Asjums siulyciau isgeri vermox ...po 2 savaiciu pakartoti tyrimus jei vel ras dar karteli isgerti,nes po vieno isgerimo dazniausiai nepadeda.mano berniukas turejo tai tik po dvieju isgerimu vermox isnaikinome.
Atsakyti
Jau sena tema,bet gal kas nors pades...?
Kaip vadinasi tas kraujo testas, kuris isaiskina ar yra kirmeliu ar ne?
Jau pusmeti (jeigu nedaugiau) skauda desiniajame sone. Tikrino ,sake viskai gerai. Nepatikrino tiktai kasa ,tai as ir galvojau kad del jos. Bet neseniai pagalvojau ,gal tai yra del kirmeliu? Nes skaiciau ,kad kasos uzdiegimas buna del parazitu,na ir kai kurie pozymiai atsirado blush2.gif verysad.gif
Mano seimos gydytoja - sena bobute, tai kaip as supratau ji yra isitikinusi kad as visa tai isgalvojau. Bet man is tikruju skauda, kartai net stipriai.... verysad.gif Va pagalvojau ta tyrima padaryt, bet kaip jis vadinasi? paprastas kraujo tyrimas to neisaiskina.
Busiu lb diekinga uz pagalba.
Papildyta:
dar pamirsau paklausti: ar sie vaistai (decaris ir helmintox) yra receptiniai ?nes internete kai kur parasyta ,kad receptiniai, kutur , kad ne g.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos, norejau daugiau info. Man askarides.

Sako, jog vermox uzmusa tik pacias kirmeles, o neuzmusa kiausiniu ir lervu. teisybe?

Sako jog askaridziu yra plauciuose. Kaip jas is ten krapsto?

Norejau irgi zinoti kaip is kraujo nustato kirmeles. Man dare ismatu tyrima, nerado jokiu kirmeliu.
Po puses metu kirmele pati iskrito.

Kaip jauciuosi neklauskit: panika maisosi su siaubu ir pasislykstejimu, bijau eit i tuoleta, bijau kakot. Ai vienu zodziu vaizdelis buvo baisus kai pamaciau kirmele.
Atsakyti
Ok, viska issiaiskinau, idesiu, kad kitiems butu informacijos:

ASKARIDĖS:

Trumpai apie ju gyvenimo cikla. Jos pradeda vystytis tuomet kai i zmogaus zarnyna patenka kiausineliai. Jie issirita ir lervos iskeliauja su krauju i plaucius. Plauciuose jos bresta apie 10-15 dienu, paskui zmogus ima koseti ir su skrepliais patenka i burna ir yra praryjamos. Prarytos lervos patenka i zarnyna ir ten jau toliau auga ir isauga i kirmeles. Nuo kausinio iki kirmeles, kuris sugeba vel sudeti kiausini praeina apie 2-3 menesius.
Va kaip... smile.gif

Todel askaridemis uzsikretusi zmogu kamuoja kosulys, kirmeles gali sukelti pneumonija ar tai bronchita.
Surinkau informacija ir apie gydyma, bent as taip pati gydausi:

Vermox 3 dienos po 2 tabletes. po dvieju savaiciu kartoti. TA DARYTI BUTINA, kad uzmusti is plauciu naujai atejusias lervas, nes vermox ir kitos gydymo priemones neveikia plauciuose esanciu lervu.
Cesnaku pienas (sutrinti cesnako skilti ir uzpilti pienu, pienas turi buti labai astrus) ir pamazu tris dienas vis gurksnoti. Kartas nuo karto gydyma pakartoti.
Juodasis riesutas (Black Wallnut) po 2 tabletes du kartus dienoje su maistu - 14 dienu. Po dvieju savaiciu vel pakartoti. Vel gerti 14 dienu.

DIAGNOZAVIMAS:
Ismatu tyrimas paprastai ligos NEATSKLEIDZIA. Todel, kad tyrima sako reikia padaryt per 2 valandas nuo pakakojimo, ko praktiskai neimanoma padaryt. Apie kraujo tyrima irgi nezinau. Taigi man dare ismatu tyrima ir jokiu kirminu nerado.

Zveryno nat med centre dare VEGA testa - isvada - jokiu parazitu. Ju taip pat nemate ir IMAGO diagnostikos testas.
Vilniuje Grybo g. Med centre tyre zaryna, eme gleivines megini, isvada - jokiu susirgimu.
Taciau visi tyrimai rode jog dizbakterioze, bet niekas nesuprato kodel.
Taigi esu laiminga, kad man taip nutiko, nors ir emocinis sokas buvo begalinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 08 lapkričio 2010 - 16:50
Tokiu temu geriau neskaityri... Baisu pasidare...
Pamenu paauglysteje kazkada radau tulike kirmeliu... Buvo panasios i askarides. Niekam nieko nesakiau... blush2.gif Kazkaip tada ismasciau, kad jei jos isejo ir negyvos, tai reiskia numire, nes pas mane joms blogos gyvenimo salygos. O dabar paskaiciau ir baisu pasidare, o ka jei ju iki siol yra... Ju labaiu, kad pilva ir paskauda ir papucia vis... Br... Neismanau ka dabar daryti, jei raso mones, kad testai nieko neparodo. Kit avertus, jei neparodo, tai gal tu kirmelyciu labai mazai ir zenkliso zalos jos nedaro, jei organizmas niekaip nereaguoja. Gal draugiskai gyvena ... smile.gif

Beje, kai buna spalinukiu, tai asakoma, kad turi niezteti (kad butu noras kasytis ir kiausinelius platinti)...
Atsakyti