Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

varčiau tą knygą, tikrai verta susidomėjimo. Reikės įsigyti ir perskaityti.
Atsakyti
O mes su vyru profilaktiškai geriam rusų gamybos žolinį preparatą "Trigelm" nuo parazitų, ir galvos nesukam smile.gif

Sudėtyje yra trijų rūšių kapsulės. Pirmos paruošia virškinimo traktą, antros jau konkrečiai veikia parazitus, o trečios atstato žarnyno mikroflorą.

Čia išsamiau rusų kalba apie jį: http://www.sibvaleo....product/400536/
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2008 08 08, 22:16)
Siaip kiek atsimenu is parazitologijos ciklo, simptomai pasitaiko ne visada. Juk visi mes skirtingi zmones su skirtingais organizmais. Ju gali nebuti ir todel, kad kiausineliai dar tik neseniai pateko i organizma (dazniausiai ju "isigyjama" kaip tik vasara, nuo neplautu darzoviu - kiausineliai tuno zemeje) Deja, gali tekti nuliudinti, nes po viena askarides nesiveisia (nebent retais atvejais, kuriu man neteko girdeti). Zodziu, jei jau kazka radai, greit bek pas daktara arba bent jau i vaistine to apkalbetojo vermox ir pasiruosk kirminu "ejimui" (jei ju ten yra daugiau).

Dar norejau pasakyt, kad askaridziu cesnakai ir visos kitos naturalios priemones gali neimt, nes jos zymiai didesnes parazites nei spalinukes. Ir apskritai, spaliniu net gydyt nereikia  - jei nera pakartotinio uzsikretimo (is panagiu pvz), jos isnyksta pacios.

Dar patarciau visiems radusiems kazka ismatose nepabijoti ir imesti kirmelaite i koki sloikeli (jei ne spaline, nes tos bjaurybes per mazos), kad galetumet parodyt gydytojui ir nereiketu jokiu tyrimu daryt (jei jau labai baisu, palaukit kol nudves - islinde is organizmo ilgai negyvena).


Vakar paziurejau savo mazajam uzpakaliuka,nes vis paskutiniu metu sake,kad jam nezti,ir isvis labai susierzines paskutiniu metu,valgo prastai(nors jis siaip nevalgus)nakti prasciau miega,pabunda daznai,kartais net verkia naktimis(anksciau ramiai megojo)Tai paziurejus doh.gif vos nenualpau blink.gif is uzpakaliuko lindo balta kirmile,begte nubegau i tualeta popieriaus,galvojau ,pandysiu isvalyti kaip nors,bet matyt ilindo atgal,nes grizus nieko su vyru nepamateme.Turejau vermoxo,daviau vaikui ir sau viena,vyrui neuzteko,duosiu siandien vakare...Ir ka manot,atsiguliau vakar ir jauciu,kad man nezti uzpakalis blush2.gif siandien irgi diskonforta jauciu,nupirkus isgeriau dar viena tablete,vaikuj(skambinau daktarei,pasake,trys dienas duoti,po viena vakare, po dvieju savaiciu kursa pakartuoti)
Bet kaip suprasti kirminu ejimaKaip,kokiu budu jie gali "eiti" blush2.gif tik kai darai kakiu? blush2.gif ar siaip? blink.gif
jetau,kaip baisu doh.gif as visu tu parazitu taip bijau! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 30 rugpjūčio 2011 - 15:12


Nanita, reiktų paskaityti instrukcijoje kokiu būdu veikia Vermox, tada bus aišku koks bus šalinimas. Yra vaistų, kurie užmuša kirmelės ir jos pasišalina nepastebimai, nes tam tikra prasme apsivirškina, yra priemonių kur išvaro jas apdujusias, bet dar gyvas.
Atsakyti
QUOTE(Liuminesa @ 2011 08 31, 22:03)
Nanita, reiktų paskaityti instrukcijoje kokiu būdu veikia Vermox, tada bus aišku koks bus šalinimas. Yra vaistų, kurie užmuša kirmelės ir jos pasišalina nepastebimai, nes tam tikra prasme apsivirškina, yra priemonių kur išvaro jas apdujusias, bet dar gyvas.

Aciu,Liuminesa 4u.gif
perskaiciau sia tema nuo A iki Z ir supratau,kad nuo vemoxso(instrukcijoje nieko neraso apie tai.Net labai keista,as turejau sena pakuote,su dar tinkamu galiojimu,tai ten raso apie dozavima,kam ir kiek duoti.O naujoje,tik pasikonsultavus su gydytoju g.gif )tai nuo vermoxso jie jau suvirskinami "islenda"nuo pirontelio suparalizuoiti..
O idomu,sudetis vermoxso ir pirontelio panasi?Neturiu nuo pirontelio instrukcijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 01 rugsėjo 2011 - 20:58


Čia galima atsisiųsti informacinį lapelį - http://www.visivaist...KuVcstgL2D06A==
Atsakyti
O mano šeima visada-rudenį ir pavasarį geria Helmintox, nes jis visiškai netoxiškas, jį galima gerti net kūdikiams, saugus vaistas, be to ir nėščios gali vartoti. Man kažkaip nejauku, kai pagalvoju, kad mano organizme gali gyventi gyvūnėliai, todėl jau geriau profilaktiškai nuryti tabletę. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif dauguma geriat VERMOX, man tokia kineziologė patarė išgerti HELMINTOX...bet veikimas lapelyje neparašytas, rašėt, kad geriant VERMOX, kirmėlės pašalinamos jau suvirškintos, o kaip yra su HELMINTOX?
Atsakyti
QUOTE(xxlina @ 2011 12 06, 17:44)
O mano šeima visada-rudenį ir pavasarį geria Helmintox, nes jis visiškai netoxiškas, jį galima gerti net kūdikiams, saugus vaistas, be to ir nėščios gali vartoti. Man kažkaip nejauku, kai pagalvoju, kad mano organizme gali gyventi gyvūnėliai, todėl jau geriau profilaktiškai nuryti tabletę.  mirksiukas.gif

Gal galima paklaust kokio amziaus waikui duodat helmintox?ir kokia doze?
Atsakyti
QUOTE(Ahimsa @ 2007 02 25, 18:15)
Idomu, ar spalines gali pacios isnykt, negydomos?  g.gif

Manau negali nes man dukrytei monikai taip buvo pernai be gydimo nepsėjom nervai ime ziauriai frusty.gif frusty.gif frusty.gif
Atsakyti
na aš pati esu ne kartą turėjusi kirminų (atrodo tos švaros taip laikausi, bet...), kol gerdavau vermox lyg ir apnykdavo tam kart, bet po pusmečio vėl invazija doh.gif tai vienintelis kas padėjo - tai juodasis riešutas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 01 06, 14:52)
na aš pati esu ne kartą turėjusi kirminų (atrodo tos švaros taip laikausi, bet...), kol gerdavau vermox lyg ir apnykdavo tam kart, bet po pusmečio vėl invazija  doh.gif tai vienintelis kas padėjo - tai juodasis riešutas  4u.gif

kur jus perkate ta juodaji riesuta?
Atsakyti