Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kirmėlės ir kt. parazitai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Lora30
QUOTE(Ropute @ 2007 05 10, 19:56)
Apsilankiau pas gydytoja ir tiesiog tarp kitko prasitariau,kad viduriai linke uzkieteti.
Gydytoja tuoj pat parekomendavo vienos firmos papildus,granules,kurios stebuklingu budu isvalo is organizmo kirminus...Bet ar visada ,viduriams uzkietejus ,reikia varyti kazkokius kirminus,ar cia bandymas prastumti platinama produkcija?Gal teko kam su tuo susidurti? cool.gif
*

Papildyta:
QUOTE(Lora30 @ 2007 05 10, 21:04)

*

Ir cia nuskambejo fraze"rekomendavo papildus"-gal Jus tu kirminu neturite is viso,gal tik platintojams plano reikia!!! thumbup.gif
MURKSIUS
mano kate turejo kirmeliu. Sekmingai isgydem. As net negalvojau,kad zmonem reikia gerti profilaktikai kazka. Tai vat dabar,matyt,ir uzsikreciau. pradejo nieztet apie isange. sian prausdamasi pastebejau tokia lyg ir maza kirmelyte. Oj baisu pasidare.. Ka daryt? Ka gert.. Blogiausia,kad sia savaite tikrai pas gydytoja nueit negaliu-darbo daug turiu. Ir dar-lyg ir itariu nestuma(testai dar nerodo,bet...) Pasimetus esu kaip niekada. Girdejau,kad moliugu seklas vaikams duoda,kai jie kirmeliu turi. Gal ir man pabandyti...
Gitatuka
blink.gif Niekad negalvojau, kad suauges zmogus gali turetu tu "populiariuju" parazitu
Siandien dumiau i vaistine ir pirkau Dekari(suaug.) ir vaikams sirupuka, kurio net pavadinimo nespejau isidemeti unsure.gif
Siaubas...pozymiai..pastebejimai, kad i mus kesinasi spalines...
..ir esu garantuota, kad g.gif nuo sunu. Nes praeita savaitgali paglostinejau du sunis. Vienas, tai naminis...bet kitas lauke begiojantis pazystamos suo....ir kas mane ten stumejo kist nagus blink.gif ...as taip jau nemegeja tu suneliu, kateliu, bet....o ranku, tuo momentu, nebuvo galimybes nusiplauti..
O idomu unsure.gif per kiek laiko i organizma patekes spalines kiausinelis, gali duoti apie save zinoti(pasireiskiant isanges niezejimu)?

cool.gif Dabar isvis pasidariau pedante-maniake...baigia oda, nuo vandens, nusilupt nuo ranku unsure.gif ..visur matau parazitus
Odora
koshmaras
kelias zinutes perskaiciau man silpna net darosi
ir taip nepernesu visu sliuzu o cia dar gyventojai.....
glossi
QUOTE(Gitatuka @ 2007 05 11, 20:22)
blink.gif Niekad negalvojau, kad suauges zmogus gali turetu tu "populiariuju" parazitu
Siandien dumiau i vaistine ir pirkau Dekari(suaug.) ir vaikams sirupuka, kurio net pavadinimo nespejau isidemeti unsure.gif
Siaubas...pozymiai..pastebejimai, kad i mus kesinasi spalines...
..ir esu garantuota, kad  g.gif nuo sunu. Nes praeita savaitgali paglostinejau du sunis. Vienas, tai naminis...bet kitas lauke begiojantis pazystamos suo....ir kas mane ten stumejo kist nagus blink.gif ...as taip jau nemegeja tu suneliu, kateliu, bet....o ranku, tuo momentu, nebuvo galimybes nusiplauti..
O idomu  unsure.gif per kiek laiko i organizma patekes spalines kiausinelis, gali duoti apie save zinoti(pasireiskiant isanges niezejimu)?

cool.gif Dabar isvis pasidariau pedante-maniake...baigia oda, nuo vandens, nusilupt nuo ranku unsure.gif ..visur matau parazitus
*

Deje, spalines yra zmoniu kirmeles blink.gif , sunys ir kates gali tureti yik askaridziu arba (reciau) kaspinuociu doh.gif , kuriom taip greit neuzsikresi .Reikia suvalgyti kirmeles kiausineli,kad uzsikrestum. lotuliukas.gif
migluzele
man jau visur niezti. doh.gif brrr!
Gitatuka
QUOTE(glossi @ 2007 05 13, 17:14)

Deje, spalines yra zmoniu kirmeles
*

Na, vadinasi, tada teko kontaktuoti su zmogum g.gif
Nors dabar isvis unsure.gif galvoju, ar tik nebuvo mano isivaizdavimas....
..na, bet kad isgereme vaistus, tai gerai, nes ramu dusioj..
O ar nekenkia tie vaistai gerti dukart per metus profilaktiskai??
eglincia
nu tikrai rieketu dietos skyriuje ideti skelbima uzeiti cia,tai matyt greiciau sukustu...
as daba rjau pradedu isitikint kad turiu kirminu...nes turime 2 sunis...beto daznai skauda pilva ir pykina,kad ir dabar...
rambrige
netycia uzklydau i sia tema ir norejau pasisakyti truputi. esu tikra, kad mes beveik visi turime daugiau ar maziau parazitu. tik skirtumas tas ar organizmas pats sugeba nuo ju apsivalyti ar ne. jai zmogus tustinasi 2-3 kartus i diena, tai gerai. bet kai eini i tualeta kaip i svente, vos pora kartu i savaite-popieriai ne kokie...be to, apie 70% parazitu net nematomi plika akimi!
ziema per Discovery kanala maciau laida apie tai.pasirodo tokiomis askaridemis imanoma uzsikresti net per dulkes! isivaizduokit kai vejas pakelia sausas zemes ir tu ikvepi netycia kiausineliu... mes su vyru buvom sokiruoti to, ka pamatem. kita diena jau vaistineje isigyjau Vermox profilaktiskam sunaudojimui.
po to pradejau narsyti interneta, ieskoti naturalesniu produktu organizmo svarinimui, nes cheminiai preparatai kenkia kepenims.aptikau tinklapi www.drnatura.com . susigundziau ir isigyjau ju produkta Colonix. jau menuo kaip ji naudojame su vyru. esame tikrai patenkinti. man tikrai neiprasta i tualeta nueiti 2-5 kartus dienon. be to jos daug gausesnes nei iprastai, nes sukabina toksinus nuo zarnu sieneliu. tai tik irodymas, kad zarnynas tikrai valosi. pirmomis dienomis jauciau mieguistuma ir nedidelius galvos skausmus, kurie po 3 dienu isnyko. bet tai visiskai normalus reiskinys, kadangi naikinami visokie brudai tuo metu.
produktas susideda ir kapsuliu su zolelemis nuo parazitu, "fibru" ir zoleliu arbatos pries miega.
siuo metu pasaulyje sis produktas ivertintas kaip geriausiu zarnyno valymo produktu.
man dar liko 2 menesiai, manau kad kuo toliau tuo labiau matysiu pagerejimus, nes jau po pirmos savaites jauciau poveiki.
pries pora metu Zveryno centre dariausi tas vandens klizmas, 4 kartus. kazkokio stebuklo nejauciau, tik dziaugiausi kad bent kiek svaresnis zarnynas tapo. asmeniskai to daugiau nekartosiu, nes nemalonu ir rizikinga vis tik.
be to yra saugesniu alternatyvu ir as ja radau. pats produktas ne is pigiausiu, bet vertas kiekvieno cento!
kas mokate anglu, tai testimonials skyrelyje rasite tukstancius zmoniu istoriju vartojusiu Colonix is drnatura.
So Lucky
Rambrige, esu apie si produkta skaiciusi. Nuo tada kai plandziojau tame puslapyje ir susidomejau organizmo valymo. Nes isvardinti yra simptomai rodantys, kad reikia valytis organizma. Bet kazkaip nedristu dar pirktis jo, juolab kad ir brangus yra ir bijau svorio numesti. Pagrindine priezastis del ko noriu valytis organizma, ypac zarnyna, yra pasikartojanti pienlige.
Pabandziau vartoti Dida papilda be viso kito gydymo, bet isgyti nepadejo, uztat zarnynas tikrai pradejo veikti geriau. Kol kas nebuvo nei uzkietejimo ir dazniau einu i tualeta. Dabar kai nebegeriu, tai apie 2-3 kartus visad thumbup.gif Galbut tai laikina, bet bent kuriam laikui pasijausiu geriau. Bet nuo parazitu kazin ar padeda sis papildas, nebent del cesnako, medetku, pipirmetes sudetyje. Ieskojau daugiau informacijos apie si produkta, bet labai jau mazai jos yra.
rambrige
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 15, 22:54)
Rambrige, esu apie si produkta skaiciusi. Nuo tada kai plandziojau tame puslapyje ir susidomejau organizmo valymo. Nes isvardinti yra simptomai rodantys, kad reikia valytis organizma. Bet kazkaip nedristu dar pirktis jo, juolab kad ir brangus yra ir bijau svorio numesti. Pagrindine priezastis del ko noriu valytis organizma, ypac zarnyna, yra pasikartojanti pienlige.
  Pabandziau vartoti Dida papilda be viso kito gydymo, bet isgyti nepadejo, uztat zarnynas tikrai pradejo veikti geriau. Kol kas nebuvo nei uzkietejimo ir dazniau einu i tualeta. Dabar kai nebegeriu, tai apie 2-3 kartus visad  thumbup.gif Galbut tai laikina, bet bent kuriam laikui pasijausiu geriau. Bet nuo parazitu kazin ar padeda sis papildas, nebent del cesnako, medetku, pipirmetes sudetyje. Ieskojau daugiau informacijos apie si produkta, bet labai jau mazai jos yra.
*

So Lucky, as taip pat dvejojau del dideles kainos, uz trieju menesiu kursa sumokejau apie 200 euru. Bet pagalvojus kokia siuksline yra mano zarnynas, pinigai nebebuvo tokie svarbus. Dar sugunde labai geri atsiliepimai ir apdovanojimai to produkto. Ir tai ne tik is ju oficialaus tinklapio, daug narsiau po kitur, kad gauciau objektyvia informacija. Praeityje daznai valgiau nesveikai, o kur dar visokios dietos...Pries kelis metus dariausi vega testa Vilniaus Zveryno nat. med. centre, tai man sake jog mano organizmas yra labai uzterstas. Dariausi tas klizmas, bet netikiu, kad jos ten labai viska ir isvale. O su drnatura colonix produktu jauciu leta, bet uztikrinta valyma. Labai jauciasi, kai pasedi tualete blush2.gif Be to, jis valo tuos parazitus, tik as niekada nedristu pasiziuret kas ten slepiasi ar ne... Kiek as teiravausi apie ju produkto poveiki, tai buvo parasyta nesijaudinti, gyvi jie nelenda ir viskas nera taip grafiskai kaip kartais galima prisigalvoti.
As jau pradejau antra menesiuka, tad ispudziu dar, manau, bus.
Tiesa, trys menesiai rekomenduojami tik tiems kas pirma karta gyvenime tai daro. O po to pakanka vieno menesio kurso i metus palaikyti tvarka zarnyne. Tai po to ne taip jau ir brangu gausis. rolleyes.gif
So Lucky
man siuo metu vis tiek brangu blush2.gif
darbsti
Nezinau ar kiekviena pzv kiaule pas mociute auginama, reikia patikrinti mesa pries vartojant. Taciau, kad ir kaip butu reikia gerai apdoroti ja. Nes kiauliu mesoje vystosi askaridziu lervos, o pacios kirmeles joje negyvena. Taigi zmogus suvalges tokios mesos suvalgo ir lerva, kuri zmogaus organizme turi puikias salygas gyventi ir issivytyti iki kirmeles.
Rylinga
Čia visai geras straipsnis apie spalines, gal kam pravers blink.gif

http://209.85.135.104/search?q=cache:ncBIL...;cd=3&gl=lt
Rokiškio_Monstras
QUOTE(Rylinga @ 2007 06 18, 11:40)
Čia visai geras straipsnis apie spalines, gal kam pravers 

vaikystėje pirma priemonė nuo kirminų būdavo česnakai. prisivalgydavom pilna burna ir vaikščiodavom su bratkium Andriuku smirdėdami kaip šeškai. o dar beje kišdavo kai kas į šikną česnako skiltelę, sako labai padeda.
gal dabar česnakas ir netiks jų vaikų miesčioniškoms rūroms, tai labai rekomanduoju pasitarti su gydytoju ir vaistininku.
Keiti
Na, viskas man šakės doh.gif Aš paranojiškai bijau visų kirmėlių, maniau gersiu vaistukus nuo jų, bet dabar tiesiog siaubingai bijau, kad jos pradės lįsti per visus galus... Pamatyčiau ir ištiktų isterija, turbūt priepuolis užeitų blink.gif Tragiškai bijau... Gal kas žinot, ar tikrai jos pradeda lįsti? Per kur? Randama išmatose? Gyvos, negyvos? verysad.gif
henika
nu bet eina š... kokia šlykšti tema mega_shok.gif sorry, kad taip negražiai išsireiškiau... atsiverčiau paskaitinėti ir vos neapsivemiau,ypač kai atsidariau čia kažkokias įdėtas nuotraukas bijau.gif suprantu tema aktuali, bet kaip baisu ją skaityti... iš karto šlykščiausios mintys į galvą eina.... laukiam darbe pristatomos picos, tai nzn kaip čia ją į burną reikės paimti scare.gif galėjau bent jau po pietu ją perskaityti doh.gif
Mergelė
Atrodo, kad mano sūnuką puola nelemtosios spalinės. Naktį šiandien verkė, kad skauda šiką. Nuploviau, dar paverkšleno ir užsnūdo. Ir taip jau antras kartas. Įtariu, kad jau prisigaudė kirminų, nors pavasarį darželį darė tyrimą ir jis buvo geras. Bet dabar vasara ir turbūt jau kažkur prisigaudė. Kažin kokie vaistukai padeda atsikratyti šiuo brudu? Kokius vaistukus vartojat spalinėms naikinti? Tiksliau vaikams. Bet paskaičius temą, man atrodo, nekenktų ir suaugusiems profilaktikai.
vitoma
Pasiskaitinėjau pasisakymus apie tas visas kirmeles ir baisu pasidarė, nuskuodžiau į vaistinę iš karto profilaktikai vaistukų tongue.gif o po to pradėjau šiek tiek labiau domėtis organizmo išvalymų nuo tų bjaurybių. Pasiskaičiau apie "colonix" kažkurios čia pasiūlytą valymo programą. O kai pamačiau jų rodomas nuotraukas tai iš viso baisu pasidarė, argi gali būti tiek "šlamsto" pas mus organizme? Nelabai nutuokiančioms apie ką aš kalbu, siūlyčiau pažvelgt į nuotraukėles:

http://www.drnatura.com/picture_gallery.html

Dabar man papasakokit vartojančios šį produktą, ar čia tik reklaminis triukas, ar kažkas panašaus vyksta iš tikro kaip rašo ir rodo??? g.gif
Selija
Oi prisiskaiciau as jusu post'u ir prisiminiau,kaip mes pernai per parazitologija mokemes apie visas tas slykstynes doh.gif tai po tu grazuoliu pademonstravimo sloikese ir paveiksliukuose visas musu kursas kelias dienas valge gan santuriai biggrin.gif
Siaip per daug nepanikuokit,susirgimai kirmelem retai kada buna mirtini,ar labai pavojingi sveikatai-esminiai simptomai,turint kirmeliu yra daznas viduriavimas, silpnumas,sleikstulys ir apetito netekimas+ dideli pilvo skausmai ir alergines reakcijos. Dar kartais pasitaiko griezimas dantim nakties metu.
Jei itariat ,kad kirmeliu galit turet-nueikit pas seimos gydytoja,tas tikrai istirs ir,jei reikalinga, paskirs efektyvu gydyma. Vaikus patarciau istirt ir profilaktiskai. Taciau iki tokiu dalyku kaip kaspinuocio uzaugimas smegenyse retai preinama,nes patekus vienam ar keliem kiausineliams i skrandi-tikrai nesusirgsit,reikia kur kas didesniu kiekiu.nors neneigsiu,jog susirgimai kirmelem yra padazneje.
o profilaktika gana paprasta,tikrai nereikia laikytis vakuumines svaros -pakanka:
Gerai nuplaut vaisius ir darzoves, plaut rankas po WC,grizus is lauko ir pries maisto gaminima+valgyma, labai gerai iskept mesa ir zuvi. Jei laikot ir i lauka paleidziat kates ir sunis profilaktiskai kas pusmeti isgerkit vaistu nuo kirmeliu 4u.gif
Zitlali
QUOTE(upe_5 @ 2006 11 29, 13:46)
Geriausia dieta šis skyrelis lotuliukas.gif .
Kai paskaitau visą dieną valgyti nenoriu schmoll.gif
Tapau paranojikė, vis ieškau tų kirmėlių tulike doh.gif
*

Man tas pats unsure.gif doh.gif

QUOTE(Keiti @ 2007 06 29, 01:05)
Na, viskas man šakės doh.gif Aš paranojiškai bijau visų kirmėlių, maniau gersiu vaistukus nuo jų, bet dabar tiesiog siaubingai bijau, kad jos pradės lįsti per visus galus... Pamatyčiau ir ištiktų isterija, turbūt priepuolis užeitų blink.gif Tragiškai bijau... Gal kas žinot, ar tikrai jos pradeda lįsti? Per kur? Randama išmatose? Gyvos, negyvos?  verysad.gif
*

Xixixi lotuliukas.gif Juokinga, bet man pačiai lengvas šokas, užsakysiu ir aš tų stebuklingų vaistų organizmo valymui. Fujj.. paveikė tos foto su šlykštynėm doh.gif

O tie kas naudoja tą preparatą detox, ar irgi tokie ateiviai lenda lauk? blink.gif
belosneska
o tai kokie pozymiai idomu ? ar pykinimas ir pilvo maudimas gali buti ,kad kirminu yra?ka jie plika akimi nematomi blush2.gif as tu nuotrauku net neziuriu nes po to nemiegosiu ,kosmarai sapnuosis blink.gif
Zitlali
QUOTE(belosneska @ 2007 08 29, 17:30)
o tai kokie pozymiai idomu ? ar pykinimas ir pilvo maudimas gali buti ,kad kirminu yra?ka jie plika akimi nematomi blush2.gif as tu nuotrauku net neziuriu nes po to nemiegosiu ,kosmarai sapnuosis blink.gif
*

Pasižiūrėk, ten kur įmetė nuorodą apie tą detox programą, ten ne kirmėlės, bet šiaiop brūdai kurie išėjo iš organizmo, nepatikėsi, bet milijonai žmonių vartoja ir foto tiek pat blink.gif
katalike
man tai atrodo, kad reikia mažiau paranojintis, nes taip galima įsivaryti baimę visokių bakterijų. jeigu gerai jaučiatės, tai ir nėra ko tų vaistų pirkinėti ir gert. jeigu blogai - žygiuojat pas gydytojus ir tiriatės ir tada jau gydymą paskirs, jei ten kas nors bus. o jeigu požymius pajutote tik paskaičiusios šią temą, tai čia psichologinis efektas:) mažiau skaitykit tokius straipsnius, nes hipochondrikės pasidarysit tongue.gif
Selija
QUOTE(belosneska @ 2007 08 29, 17:30)
*

Pykinimas ir pilvo maudimas gali buti labai daugelio ligu pozymiai ax.gif , jei tai tesiasi gana ilgai tikrai vertetu apsilankyt pas gydytoja g.gif O,kai turi kirmeliu zmones viduoriuoja,skauda galva ir pilva (bet skausmas greiciau toks lyg raizytu pilva),kankina sleikstulys, pykina, labai daznai isberia ir niezti ivairias kuno vietas, naktim zmones griezia dantim.

Siaip jau nuosirdziai nepatariu naudotis neaiskiom programom, atliekamom ne gydymo istaigose.,kaip mineta detox
Jei jus tikrai turit kirmeliu,tai lengvai diagnozuos gydytojas.Jas isvaryti dazniausiai yra nesunku. Mikroskopiskai istiriama,kokia rusis parazituoja pas jus ir tada duodami atitinkami vaistai,kurie veiksmingai paveikia kirmeles ir jos iseina.
Sios proceduros yra zinomos jau seniai ir yra tikrai veiksmingos ir saugios. O visokios neaiskios gali pakenkti labiau nei padeti.
Bahama mama
dar viena pagalbinė priemonė kovojant su parazitais, be visų jau išvardintų, yra patalynės ir apatinių drabužių lyginimas su karštu lygintuvu (kasdien), o vaikus, turinčius kirminų, reikia būtinai migdyti su pižama, kad negalėtų naktį šikniuko pasikasyt mirksiukas.gif
Sisi
Mano vaikui dare tyrima ir nieko nerado, o as pati savo akim maciau visa "grozi" naktipuodyje verysad.gif Tai koki tada tyrima daryt, kad nustatytu net rusi? Mums tai su lipnia juostele dare.
Selija
QUOTE(Sisi @ 2007 08 31, 13:11)
Mano vaikui dare tyrima ir nieko nerado, o as pati savo akim maciau visa "grozi" naktipuodyje verysad.gif  Tai koki tada tyrima daryt, kad nustatytu net rusi? Mums tai su lipnia juostele dare.
*

Su lipnia juosta yra daromas testas del spaliniu kirmelyciu. O norint atrasti askaridziu,kaspinuociu ir kitu kirmeliu,parazituojanciu zmogaus zarnyne, egzistencija reikia mikroskopuoti ismatas. jei jus radote kirmele po tustinimosi,tai tikrai butina kreiptis pas gydytoja,kad padarytu si tyrima .
Sisi
QUOTE(Selija @ 2007 08 31, 13:55)
Su lipnia juosta yra daromas testas del spaliniu kirmelyciu. O norint atrasti askaridziu,kaspinuociu ir kitu kirmeliu,parazituojanciu zmogaus zarnyne, egzistencija reikia mikroskopuoti ismatas. jei jus radote kirmele po tustinimosi,tai tikrai butina kreiptis pas gydytoja,kad padarytu si tyrima .
*

Butent spalines ir buvo. Kreipemes i gyd., dare tyrima, nieko nerado (net tu paciu spaliniu!). Gydemes Vermoxu, ir dabar kartais pageriam profilaktiskai visa seima. Veiksmas vyko gan seniai, dabar jau bernai ant puodo nesedi lotuliukas.gif , o kartais butu idomu paziuret i turini ax.gif
Helenee
Pagerkit pelynus kelias savites
Zitlali
Bet pelynai juk žadina apetitą... O ir apsinuodyti galima.. kokiom tiksliai dozėm juos vartoti?
londa
Tai kaip dabar uzmigti tokiu baisybiu pasiskaicius ir prisizejus doh.gif
Zitlali
O čia dar keletas simptomų, kuriuos sukelia parazitai :

Pilvo maudimą ir skausmą
• nugaros skausmus
• anoreksija
• Pruritus ani - ?
• nusilpusį imunitetą
• bėrimus
• Chronic fatigue - (?)
• niežulį odos
• vidurių užkietėjimą
• urtikariją (nžn kas tai yra)
• depresiją
• svorio sumažėjimą
• pilvo pūtimą
• artritą
• aukštą temperatūrą
• venų išsiplėtimą kojose
• alergiją maistui
• kolitą- storosios žarnos uždegimą
• vidurių uždegimą
• Crohn’s Disease (?)
• Increased intestinal permeability (?)
• dujų kaupimąsi
• Irregular bowel movements (žarnų traukulius?, taip būna? )
• dvokiančias išmatas
• Malabsorption (?)
• pykinimą
• kraujavimą iš storosios žarnos
• vėmimą

Naujieną sužinojau, kas padeda atsikratyti parazitų tai propolis (manau gal tai daugiau profilaktika, bet ne varomoji priemonė) Štai dar kelios žolelės, neišsiverčiu: Berberine, Ipecac, Myrrh (for schistosomiasis) .

Papildyta:
keletas nuorodų

http://www.publix.com/wellness/notes/Displ...ildId=Parasites
http://www.positivehealth.com/article-view.php?articleid=478
http://www.appliedozone.com/parasites.html
artas1
Vidinė švara
Visiems ka domina parazitu atsikratymas, organizmo valymas atsiusiu nemokama medžiagą, kurios pagalbą galėsite padėti ir sau, ir vaikams

arturascoralclub@gmail.com
Ziviliute
fu kokia šlykšti tema brrr. verysad.gif Nė vienos nuorodos neišdrįsau atsidaryt bijau.gif scare.gif
*Serena*
QUOTE(rambrige @ 2007 05 16, 00:48)
So Lucky, as taip pat dvejojau del dideles kainos, uz trieju menesiu kursa sumokejau apie 200 euru.

kur pirkote šį gėrį - Dr Natura Colonix? Lietuvoje?
MiJo
Vaje, visai gali būti, kad mano vaikas turi kirmėlių blink.gif
Jai jau nuo vasaros dėl neaiškių priežaščių skauda pilvą, dažnai pykina. Turime šunį. Ji nuolat su juo bučiuojasi mastau.gif Kreipėmės į gydytoją dėl tų skausmų, tačiau ji neįtarė nieko ir nesiuntė darytis jokių tyrimų. fool.gif Dabar tai aš ją prispausiu.

Tiesa, dukra jau du kartus padarė į lovą naktį, nors jai jau 13. g.gif
Gitatuka
QUOTE(MiJo @ 2007 10 05, 12:40)
Tiesa, dukra jau du kartus padarė į lovą naktį, nors jai jau 13.  g.gif
*

Ką "padarė"? Išsituštino???
Papildyta:
QUOTE(MiJo @ 2007 10 05, 12:40)
Vaje, visai gali būti, kad mano vaikas turi kirmėlių  blink.gif
Jai jau nuo vasaros dėl neaiškių priežaščių skauda pilvą, dažnai pykina. Turime šunį. Ji nuolat su juo bučiuojasi
*

doh.gif turint šuniuką,būtinai, šeimos nariams pavasarį, rudenį reikia sugerti 'vermox' ar pan.vaistukų. Aš nelaukčiau doh.gif ...
MiJo
QUOTE(Gitatuka @ 2007 10 07, 20:46)
Ką "padarė"? Išsituštino???
Papildyta:

doh.gif turint šuniuką,būtinai, šeimos nariams pavasarį, rudenį reikia sugerti 'vermox' ar pan.vaistukų. Aš nelaukčiau doh.gif ...
*

Ne, prisisiojo doh.gif

Bėgsiu rytoj į vaistinę pirkti vaistukų.
Gitatuka
QUOTE(MiJo @ 2007 10 07, 19:58)
Ne, prisisiojo  doh.gif
*

g.gif cia jau parazitai ne prie ko mirksiukas.gif ..problemos kitame
MiJo
QUOTE(Gitatuka @ 2007 10 07, 21:25)
g.gif cia jau parazitai ne prie ko mirksiukas.gif ..problemos kitame
*

Netgi labai prie ko doh.gif . Jei vaikas be jokios priežasties šlapinasi į lovą - galima to priežastis kirminai.
L&T
O jei butu pas zindancia mama kirminu, ar ji gali uzkresti kudiki?
swarcas
QUOTE(L&T @ 2007 10 16, 14:24)
O jei butu pas zindancia mama kirminu, ar ji gali uzkresti kudiki?
*

Jei neplausit ranku-taip!
vysnaitele
kirminai jau ir mano galvos skausmas gal metus, jei ne daugiau verysad.gif susirupinau, jog koki drauga organizme turiu, kai be jokios priezasties pradejo svoris kristi ir pilva pusti. kudumo problemu jau nuo paauglystes turejau, bet pries 3 m. siaip ne taip pavyko suapvaleti. o dabar vel kaip kaulu rinkinys schmoll.gif
sugundyta reklamu nuejau i Zveryno naturaliosios medicinos centra. atliko Vega testa, pasake, kad turiu spaliniu ir viskas. kazkada, atseit, turejau askaride, bet ji jau istorija smile.gif
ta pacia diena pas juos pasidariau klizma, bet atgal nebegrizau, nes labai pajautrejo zarnynas, menesi po to siaubingai maude.
ir po to jau labai skeptiskai pradejau i ta Vega testa ziureti. na ka ten tokio realaus gali pasakyti maigydami delna kazkokiu elektriniu tusinuku?? doh.gif
sake, kad su mano insktais viskas tvarkoj, jokiu akmenu, o kai po poros menesiu pasidariau ultragarsini tyrima, rado 8 mm dydzio akmeni. va taip va! blink.gif
svorio iki siol negaliu priaugti ir vis labiau panikuoju. persalimo ligom sergu vidutiniskai kas menesi, nors vartoju vitaminus. na kur tai matyta?
eiciau pasidaryti ismatu tyrima, bet gyvenu Airijoje, taigi teks laukti, kol grisiu i Lietuva. galvoju, kad reiketu uzsisakyti Colonix, taciau baisu, jog neprisizaisciau. nezinau, pasimetus as... verysad.gif

ar kam buvo nutike taip, kad svorio mazejimo priezastis butu kirminai bjaurybes?
vysnaitele
na va, nusipirkau ir as Colonix, ziuresiu, kaip seksis smile.gif pradejau vartoti pamazu, nes baisoka. labai tikiuosi, kad bus naudos daugiau negu zalos blush2.gif
pipe
vysnaitele Kaip sekasi detoksikuotis? smile.gif Jau nemazai laiko praejo, kokie rezultatai?
Aprile
Sveikutės nu ir šiurpi temelė bijau.gif Kai su tuo nesusiduri, tai net ramiau gyveni, bet deja teko susidurti ir labai reikia jūsų patarimo unsure.gif
Mano sesrs berniukas šiandien išsituštino kirmėlę spirindžio dydžio ir dar gyvą mega_shok.gif
Dabar jau supratome kodėl jis paskutiniu laiku taip jautėsi, jis begalo išbalęs toks, o kūdumas doh.gif kaip penkemečiui doh.gif aplink bambytę ištisai skūsdavosi, kad skauda ir dar šianakt skūndėsi verysad.gif Laiko jie katę jau daugelį metų, spalinių neatsikrato visa šeimyna, dėl to niekad gyvenime nelaikyčiau katės schmoll.gif blush2.gif Jau begalės vaikiukas vervox prigėręs verysad.gif
Gal žinote ar yra užkrečiama tomis kirmelėmis per kūno kontaktą g.gif šiuo atveju ar sesrs berniukas galėjo užkrėsti ir manąjį sūnelį cray.gif jie begalo daug bendrauja, ką kalbėti apie visus kaip pusbroliukų apsikabinimus ir bučiavimusis blush2.gif Žinau, kad skirs tyrimą, bet labai jau neramu pasidarė unsure.gif
egliosha
uzsikresti galima lieciantis neplautomis rankoms ax.gif ypac spalinemis... turejau sita malonuma pries pusantru metu doh.gif kur ir kaip uzsikreciau nezinia, gal darbe tualete, gal nuo kito zmogaus, nes pardaveja dirbau, ranku kontaktu kiekviena diena n budavo... diena tai dar nieko, bet nakti doh.gif tiek nieztedavo ir dar isivaizduojant kad jos isangeje rangosi islindusios laukuser posted image ir dar paranoja, kad jos rangosi maksties linkuser posted imageapsimaudavau aptemtus stringus ir uzsikisdavau ta vieta vata doh.gif isgerus kursa ir pakartojus po savaites ar po kiek ten laiko reikia vermoxo praejo bigsmile.gif bet jausmas slykstus... manasis tuomet neuzsikrete, laikiausi labai grieztos higienos
o spalinukes lengva pamatyti plika akimi ismatose, na nesinori net pasakotuser posted image
Aprile
Ačiu dievui šian jau ramiau bigsmile.gif sužinojau, kad mano sunytis negalėjo užsikrėsti nuo pusbrolio scare.gif O seseriai sesutė pasakė juk mamyte pavasaris blink.gif nu ir išdrysk taip pajuokauti, kai pas tavo vaiką toks gyvis buvo unsure.gif
Ahimsa
QUOTE(egliosha @ 2008 03 13, 21:59)
uzsikresti galima lieciantis neplautomis rankoms ax.gif ypac spalinemis... turejau sita malonuma pries pusantru metu doh.gif
*

Man irgi yra taip buve, klaikiai slykstu blink.gif Bet keisciausia, kad issigydziau naturaliom priemonem, pasiskaiciau liaudies medicinos knygelej, kad reikia cesnako isikist kas vakara po skiltele, plius dar valgyt jo daug. Aciu dievui suveike thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.