Įkraunama...
Įkraunama...

Rankinės ir tašiukai

Atidarau naujus namučius 4u.gif
Sena tema

ČIA
Papildyta:
Kad nebutu liudna idedu paskutinį tašiuką

user posted image

Ir tašiuką, kurį teko daryti dažniausiai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarika: 10 sausio 2012 - 09:45
Dailus darbukai, o oda rankomis siuvate ar siuvimo masinos pagalba, neeiliniai, originalus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
raudona rankine isties efektinga thumbup.gif

o cia mano tases megstos ir siutos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 vasario 2012 - 21:15
vau, kokia grazi ideja. originalu
Atsakyti
Tema pradėta labai smagiais tašiukų vaizdais thumbup.gif Efektingi, labai efektingi thumbup.gif

O aš tyliai tyliai seniai skaitinėju tašiukų temeles, grožiuosi darbeliais ir pati "bręstu" vėl pradėti siūti tašiukus.
Kažkada esu net ne vieną pasisiuvusi sau ir drauges bvuau jais apdalinusi. Tada dar net supermamkų saito nebuvo bigsmile.gif
Bet visus savo tašiukus siuvau ne iš odos (neturiu ją siuvančios mašinos, o su senuku singeriu nesinori kankinti gero materiolo).

Vėl prisiruošusi "bazę" iš ko siūti, tik nerandu tos mano įkvėpimo mūzos, kur ji pasislėpė lotuliukas.gif

O gal imti ir neatidėliojant šiandien pat pradėti darbuotis??? g.gif Labai jau įkvepiantys jūsų darbeliai (ne kartojimui, bet improvizavimui) 4u.gif 4u.gif wub.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
[quote=Nuotaikinga,2012 02 02, 12:10]


labai laukiam foto smile.gif manau rezultatai bus saunus smile.gif
Atsakyti
lendu ir aš į eterį su savo sietkomis smile.gif viena maža, kita ale per petį...

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2012 02 08, 15:37)
lendu ir aš į eterį su savo  sietkomis smile.gif viena maža, kita ale per petį...


bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Manieji paskutiniai
user posted image

user posted image
Atsakyti
rolleyes.gif Puikios


O cia manoji paskutine 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šauni tašiukė, rarika , matosi, kad ne pirmą dieną siuvat.

Noriu paklausti ar namų sąlygomis įmanoma įkalti kniedes, taip turbūt vadinasi tie metaliniai daikčiukai, pvz., rankelėlių tvirtinimui. Būna visokių metalinių "knopkių", skylutėms sutvirtinti. Tikiuosi, supratot mano klausimą.
Būčiau dėkinga, jei kas nors galėtumėt patarti.
Atsakyti
Taip,yra spec.reples.
Atsakyti