Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus darželis "Baltupių darželis"

Sveiki,

Gal yra lankanciu si privatu darzeli? baltupiu darzelis
Nuotraukos labai grazios, raso kad lavina vaikucius, yra baseinas.
Kaina gal tik siek tiek kandziojasi... blush2.gif
Atsakyti
Buvom apžiūrėti si darželį - įspūdis labai neblogas. Bendravom su vyresniųjų grupes aukletoja, tik vardo nepamenu. Tai ji man labai patiko - atrodo ismananti savo darbą, maloni ir patikima. Sake, kad netrukus pradės vaikucius mokyti ir anglu kalbos. Taip pat bendravom su muzikos mokytoja. Muzikos pamokeles pasirodo vyksta kiekviena diena.
Kas nelabai patiko - daugybe laiptų, na bet visur varteliai, tai bėdų turbut neturėtų būti. Ir dar kas ne itin patiko - grupes gana mažos (kalbu apie patalpos dydį). Sake, kad atseit uztenka vietos, bet man tikrai pritrūko erdvumo. Tiesa, valgyt eina į virtuve, piešia ir dainuoja taip pat ne grupėje, tai gal ir ne tiek jau daug laiko prabuna ten uzsidare.
Atsakyti
O man nepatiko misrios ir tikrai nedideles grupes. Ir miegamieji schmoll.gif
Atsakyti
Na grupes ten truputi paskirstytos pagal amžių - maziuku grupė iki 3m, vyresniu nuo 3 m. Bet siaip tai privačiuose turbut kitaip ir sunku butu surasti. Nezinau, nebent ten tie brangus - tarptautiniai ir visokie telebimbam turi labiau isskirstytas grupes. Bet asmeniskai aš nematau bėdos misrioje grupėje... Mums kaip tik patogu, nes norim, kad skirtingo amžiaus dukrytės butu vienoje grupėje - valstybiniame tokios galimybes ko gero nebutu.
O kuo miegamieji jums nepatiko? Irgi del dydžio?
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2012 01 10, 15:25)
Sveiki,

Gal yra lankanciu si privatu darzeli? baltupiu darzelis
Nuotraukos labai grazios, raso kad lavina vaikucius, yra baseinas.
Kaina gal tik siek tiek kandziojasi... blush2.gif


Sveiki,
Mes lankome šį darželį, vyresniųjų grupę ir esame labai patenkinti. Sūnus labai noriai visada eina į darželį, veržiasi maudytis baseine, dažnai reikia įkalbinėti važiuoti namo. Patinka auklėtojos, ypač Alina rolleyes.gif , džiaugiamės, kad maistą vietoj gamina.
Beje kas dėl kainos - o kur randate pigiau? Čia gan lanksčiai žiūrima į nelankymą. Mes vieną kartą nelankėme tris savaites, tai mėnesio mokestį mums sumažino perpus.
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2012 01 12, 23:21)

O kuo miegamieji jums nepatiko? Irgi del dydžio?

Taip, dėl dydžio. Ir apskritai tos lovos man pasitikėjimo kažkaip nesukelia...
Atsakyti
Man šis darželis visai patiko. Jauku kažkaip pasirodė. Tik kad prie gatvės pirmas namas, tai oras ne itin švarus. Kaina, žinoma, nemaža.
Atsakyti
Būtų smagu, jei mamytės pasidalintų įspūdžiais, kurių vaikučiai lanko šį darželį 4u.gif
Atsakyti
Mes lankeme ji praeita pavasari/vasaros pradzioje. Parasysiu pastebejimus i kuriuos gal reiketu atkreipti demesi ir paklausti kokia situacija yra dabar.
Visu pirma del maitinimo-puiku kad gamina vietoje ir gali pritaikyt kiekvienam vaikuciui, bet musu lankymo laikotarpiu uz ta atsakingam asmeniui buvo atostogos ir tuo metu maistas buvo uzsakomas is imones... kuris buvo absoliuciai neskanus ir mano vaikas kasdiens sake kad buvo neskanu uztat nevalge...
Labai smagu, kad ten nedidelis burys vaikuciu! Ir ligu tikimybe mazesne ir daugiau demesio kiekvienam. Tai kas man nepatiko (bet tas pasitaiko ir kituose dareliuose) tai vaikai, kurie yra kazkurios aukletojos ar siaip vip.. Jie daznai daugiau sau leidzia ir dezorganizuoja visa tvarka. Man sitas dalykas uzkliuva...
Del vietos miete-vieta patogi, bet kaip pazkas pastebejo labai arti kelio... plius tas kelais pakankamai judrus ir vazineja ne troleibusai o autobusai... Taip pasivaiksciot jie eina i parka, bet erkiu sezono metu manau kad tai daro retkarciais... Kiemas mazokas, o ir sauletoje puseje...
Bet vadove labai supratiga ir zmoniska.
As esu pakankamai priekabi, tai ir dabar lankomam darzelyje ne viskas mus tenkina, bet svarbiausia kad pliusu butu daugiau nei minusu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2012 02 25, 18:09)
Mes lankeme ji praeita pavasari/vasaros pradzioje. Parasysiu pastebejimus i kuriuos gal reiketu atkreipti demesi ir paklausti kokia situacija yra dabar.
Visu pirma del maitinimo-puiku kad gamina vietoje ir gali pritaikyt kiekvienam vaikuciui, bet musu lankymo laikotarpiu uz ta atsakingam asmeniui buvo atostogos ir tuo metu maistas buvo uzsakomas is imones... kuris buvo absoliuciai neskanus ir mano vaikas kasdiens sake kad buvo neskanu uztat nevalge...
Labai smagu, kad ten nedidelis burys vaikuciu! Ir ligu tikimybe mazesne ir daugiau demesio kiekvienam. Tai kas man nepatiko (bet tas pasitaiko ir kituose dareliuose) tai vaikai, kurie yra kazkurios aukletojos ar siaip vip.. Jie daznai daugiau sau leidzia ir dezorganizuoja visa tvarka. Man sitas dalykas uzkliuva...
Del vietos miete-vieta patogi, bet kaip pazkas pastebejo labai arti kelio... plius tas kelais pakankamai judrus ir vazineja ne troleibusai o autobusai... Taip pasivaiksciot jie eina i parka, bet erkiu sezono metu manau kad tai daro retkarciais... Kiemas mazokas, o ir sauletoje puseje...
Bet vadove labai supratiga ir zmoniska.
As esu pakankamai priekabi, tai ir dabar lankomam darzelyje ne viskas mus tenkina, bet svarbiausia kad pliusu butu daugiau nei minusu wink.gif


Dėkoju už Jūsų nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2012 02 25, 18:09)
Mes lankeme ji praeita pavasari/vasaros pradzioje.




o kodėl pakeitėte ? dėl isvardintų minusų ar kitų priežasčių ? As siuo metu blaskausi tarp šito ir ,, namų darzelio,, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2012 02 27, 21:02)
o kodėl pakeitėte ? dėl isvardintų minusų ar kitų priežasčių ? As siuo metu blaskausi tarp šito ir  ,, namų darzelio,,  g.gif

Mes sita darziuka lankem laikinai... Kos suradom vieta ten kur norejom smile.gif
Atsakyti