Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

QUOTE(tati @ 2012 03 08, 12:11)
werde, as nerciau du "bliudelius", per nugara eitu tu bliudeliu sujungimas, o priekyje liktu tik uztrauktuka prisiuti. Tikiuosi supratot, ka turiu omeny  unsure.gif


Ačiū, Tati, supratau. 4u.gif Beje, su labai dideliu malonumu perskaičiau jūsų blogą. Čia jau, aišku, kad ne tik rankos, bet ir liežuvis auksinis. biggrin.gif Tikrai super, taip ir toliau wub.gif

Ai, dar paklausiu.... ką darot, kad žaisliuko galva stabiliau laikytųsi? Sakykim, galva neproporcingai didelė, kaklas plonas, paprastai prikimšus ji nusvirs, o ką daryt, kad ji laikytųsi tiesiai? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mamule13, aciu labai 4u.gif
Sunku suprasti is tokios foto, kokiu rastu ten nerta g.gif Gal ten paprasciausi pumpureliai, kokie 5 stulpeliai su uzmetimais sunerti i viena? Bet glai buti ir kitoks panasiai atrodantis variantas, galeciau paieskoti schemos.

werde, blush2.gif aciuuu. Tas liezuvis ne visada nori dirbti, todel ir darbai ten atsiduria bangomis, kai ikvepimas uzeina. Va ir dabar turiu 4 darbelius paruostus publikavimui, bet nesigalvoja istorijos...

Neteko dar su tokia problema kazkaip susidurti g.gif Nors ne, meluoju, ateivio galva nestabili buvo, bet tai tiko pagal sumanyma biggrin.gif . Bet jei reiketu butinai siauro kaklo ir dideles stabilios galvos, bandyciau vielini karkasa panaudoti. Nebent tai zaislas vaikui, tada toks variantas netiktu, pavojinga, o ir viela ilgai nelaikytu biggrin.gif Dar galima bandyti kakla kuo pilniau prikimsti ir pries pat baigiant detales sujungti ties kaklu dar nepagaileti kamsalo, kad tikrai tarpu neliktu.
Atsakyti
QUOTE(Mamule13 @ 2012 03 08, 14:48)
prasau jusu pagalbos, gal galetumete to pazymeto fragmentuko schemute mestelti, kas turite
user posted image


nevarkit, jau radau, kaip cia pasidaro ta juostele. tati tu teisi buvai, cia paprasciausias pumpurelis
Atsakyti
Sveikutės nuostabūs visų jūsų darbeliai thumbup.gif 4u.gif
ir aš norėčiau prie jūsų temukės prisijungti ir savo nerinukę parodyti smile.gif
user posted image
Atsakyti
liniuke, labai miela lelyte, akytes graziai issiuvinetos 4u.gif
Atsakyti
Mano zuikiai. smile.gif
user posted image

Atsakyti
mieli zuikuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduuulia @ 2012 03 14, 00:03)
Mano zuikiai. smile.gif

Man tas mėlynas zukis labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū. smile.gif

Dukrytei taip pat mėlynas labiausiai patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduuulia @ 2012 03 14, 00:03)
Mano zuikiai. smile.gif

man tai jie visi tokie fainuoliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pasirodau su savo kiskiuku
user posted image

o cia dar du siandienos darbeliai
user posted image
Atsakyti
Vaiduulia, super zuikiai thumbup.gif Megzti zaisliukai zymiai retesni bigsmile.gif As pagalvoju apie mezgima, bet viskas tuo ir baigiasi, na nesiryztu prasideti su virbalais tokiems smulkiems darbeliams unsure.gif

marinulia, labai velykiski darbeliai, liuks smile.gif


As vėl spaminu blush2.gif Patiko daryti staciakampiukus-zveriukus, gana greitai darosi, tai pasipyle
Abu darbai - seges, mazdaug 4 cm plocio

Bulterjeras Frankenweenie, netrukus pasirodysiancio animacinio filmo personazas
user posted image

Besotis koala meskius
user posted image
Atsakyti