Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Megzti, nerti žaislai 4
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Carollina
QUOTE(tati @ 2012 02 12, 13:22)

vot eta da! Visai kitas reikalas nei tie pimpaloidai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sveika sugryzus i doros kelia thumbup.gif
Mamule13
pasakiski padekliukai, gal galite pameteti schemute pagal kuria neriate tokias grozybes?
o "pimpaloidai" thumbup.gif lotuliukas.gif pagal carollina irgi labai jau meiluciai
tati
Carollina, Mamule13 4u.gif
Neriu be schemu, tad sorry.. Gal kada ateityje imsiu uzsirasineti, kaip ir ka neriau, tada turesiu schemas

Got milk? bigsmile.gif
user posted image
Terra's galerija
Nu nerealu thumbup.gif Ypač gerai tas dalykiukas tarp kojų atrodo clap_1.gif
Mamule13
QUOTE(tati @ 2012 02 14, 11:36)
Carollina, Mamule13  4u.gif
Neriu be schemu, tad sorry.. Gal kada ateityje imsiu uzsirasineti, kaip ir ka neriau, tada turesiu schemas
Got milk?  bigsmile.gif
user posted image
*

na as kaip isivaizduoju tai pagrindas is dvieju daliu,jas po to suneriat gaunasi dvipusis padekliukas, o po to jau fantazijos reikalas manau... galvyte, kojytes, rankytes is pradziu nuneriat tik tada prisiunat prie pagrindo? ar iskart kazkaip jas neriat? buciau dekinga uz tokia info 4u.gif
na o jautuke tai pasakiska, visi jusu darbeliai labai nuostabus ir ideta daug kruopstumo.
tati
4u.gif 4u.gif

Taip, visiskai teisingai. Nuneriu du apskritimus, juos suneriu kartu. Tik nerdama apskritimus ziurekite, kad jie nevirstu 6-kampiais ar 7-kampiais. Kojytes, rankytes ir uodegytes paprastai neriu atskirai, bet kartais uodegytes neriu nuo apskritimo tiesiai (taip darau, kai uodega turi buti gana siaura, pvz, vilko). Na o paskui galva ir jos dekoravimas. Sunkiausia komplektus nerti, nes kai reikia keturiems babauziams nunerti 16 kojyciu, pasidaro nuobodu biggrin.gif Vien del to dabar neprisiruosiu nerti 5 suniukams kojyciu doh.gif o kur dar ausytes, snukuciai blink.gif
jautiena
netycia uzmaciau sita:
http://www.ebay.ie/itm/BUNNY-EGG-COSY-HAND...=item4162742ba6

rosalija
Čia neapsakomo grožio katinėlis:
http://jane-crochetedcats.blogspot.com/201...protection.html
Deja nėra nėrimo schemos. Gal kas ją turite? Būčiau begalo dėkinga, jeigu įkeltumėte schemą.
be rėmų
http://katrai.ru/post181385624/?upd
kiaulių ūkis thumbup.gif
Mamule13
QUOTE(be rėmų @ 2012 02 16, 00:14)

niu cia tai geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
satyrra
Merginos reikia pagalbos, darzelyje aukletoja paprase numegzti/nunerti pasakos herojus vilkas ir 7 oziukai. Gal kas matet kaip atrodytu tas megztas ar nertas oziukas?
tati
Google paveiksliuku paieskoj iveskite "amigurumi goat", bus pakankamai pavyzdziu smile.gif
tati
Zaisliukas naujam namu gyventojui katinui

user posted image
tati
Dar vienas padekliukas - vilkė

user posted image
tati
Och, nebeleido redaguoti.

Debesėlis - sagė

user posted image
Mamule13
Labai grazus darbeliai Tati 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mamule13
rodausi ir as su savo zaisliukais, pries pora metu megzta VARLE, nesenai nerta ŽIRAFA ir nesenai uzbaigtas DRAMBLIUKAS
mimrusikas
Ir as ateinu su savo naujausiais kurineliais.
Drakone Valentina:

user posted image

dar vienas vandenis

user posted image

Drugelis

user posted image
Terra's galerija
Manieji padėkliukai ax.gif Įdėja pasiskolinta 4u.gif

user posted image
VaiVi
Visoms komplimentai už gražius darbelius 4u.gif Tikrai yra į ką akis paganyti wub.gif Aš šįkart atkeliauju su smulkmenėle - ranktų pakabukas "Bučkis" vyrui dovanų:

user posted image

Labai sunkiai tokį mažiuką man sekėsi blusinėti - nesusigraibau aš doh.gif Daugiau tokių smulkmenų nesiimsiu. Gerai nors kad vyrui patiko ax.gif
tati
Mamule13, mimrusikas, Terra's galerija, saunus darbeliai 4u.gif
VaiVi - labai smagi ideja bigsmile.gif Idomu, kaip lupu forma isgavai?
VaiVi
QUOTE(tati @ 2012 02 27, 12:15)
Mamule13, mimrusikas, Terra's galerija, saunus darbeliai  4u.gif
VaiVi - labai smagi ideja  bigsmile.gif Idomu, kaip lupu forma isgavai?

Nerime aš ne itin stipri, tai neriu tik pagal schemas ax.gif Radau interneto platybėse. Galima rasti čia ir čia. Man kažkodėl viename puslapyje pirmos nuotraukos nepakrauna, o kitame puslapyje antros, tai įkeliu abi nuorodas ax.gif
Terra's galerija
Vaikiška apyrankė ax.gif

user posted image

user posted image
asarele54
QUOTE(nijolevar @ 2010 03 19, 09:10)
Regis radau kazka zinoma kas supranta rusiskai rolleyes.gif
user posted image

user posted image

user posted image
*

gal kas turite lietuviska sito kiskucio aprasyma?labai jo noreciau,bet nesuprantu,o vertejas neisvercia tinkamai.
prasau,pagelbekit 4u.gif
tati
Terra, sauni ideja! Labai patiko suniuko snukelis smile.gif

O cia mano nenauji-nauji darbai, tiksliau, dalis ju
user posted image

Terra's galerija
Ačiū tati 4u.gif Man tavieji darbai nerealūs wub.gif Nu jau tie keksiukai tokie tikroviški, kad net norisi jų paragauti biggrin.gif O apie braškes tai aš jau iš viso geriau patylėsiu biggrin.gif
Mamule13
tati, thumbup.gif darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
sannda
QUOTE(Terra's galerija @ 2012 03 01, 20:12)
Vaikiška apyrankė ax.gif

o man ši apyrankė nepavyko ax.gif turbūt per storus siūlus parinkau, tai gavosi žaisliukas vyrui, nes jo svajonių šuo taksas biggrin.gif
user posted image
Audrikė
va stai ir mano pirmas zaisliukas
user posted image
Mamule13
QUOTE(Audrikė @ 2012 03 07, 22:53)
va stai ir mano pirmas zaisliukas

labai jau fainas darbelis, ispudingai atrodo. saunuole Jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(asarele54 @ 2012 03 02, 17:12)
gal kas turite lietuviska sito kiskucio aprasyma?labai jo noreciau,bet nesuprantu,o vertejas neisvercia tinkamai.
prasau,pagelbekit 4u.gif
*

lietuvisko aprasymo ir man labai reikia.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
werde
Oi, koks šaunus makvynas wub.gif

Ateinu prašyt patarimo. Noriu padaryti štai tokį veikėją:
user posted image

Problema, kad užtrauktukas turi būti tikras ir turi atsisegti, tada kyla klausimas, jei nersiu pirmyn atgal, tam kad gautųsi skylė vidury, tada gausis viena eilė gera, kita bloga ir matysis, kad jos skiriasi. Nebent kiekvienoj eilėj nutraukinėt siūlą g.gif Ką tokiu atveju darot, kai reikia pirmyn atgal nerti, o ne apvaliai?
Kaip manot, galbūt būtų paprasčiau megztą daryti? Nors su vąšeliu aš daugiau darugauju, nei su virbalais. Labai ačiū, jei kas padės 4u.gif
tati
Terra, Mamule13 4u.gif aciu smile.gif

Audrike, nieko sau pirmasis darbelis bigsmile.gif visas didelis darbas thumbup.gif

werde, as nerciau du "bliudelius", per nugara eitu tu bliudeliu sujungimas, o priekyje liktu tik uztrauktuka prisiuti. Tikiuosi supratot, ka turiu omeny unsure.gif

--

Rodaus su savo "kuryba" - briuselio grifonai

user posted image

user posted image

user posted image

Stinky is Mumiu troliu

user posted image
Mamule13
Tati, tu nereali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif truksta zodziu, kokias grozybes kuria tavo rankos wub.gif
Mamule13
prasau jusu pagalbos, gal galetumete to pazymeto fragmentuko schemute mestelti, kas turite
user posted image
werde
QUOTE(tati @ 2012 03 08, 12:11)
werde, as nerciau du "bliudelius", per nugara eitu tu bliudeliu sujungimas, o priekyje liktu tik uztrauktuka prisiuti. Tikiuosi supratot, ka turiu omeny  unsure.gif

Ačiū, Tati, supratau. 4u.gif Beje, su labai dideliu malonumu perskaičiau jūsų blogą. Čia jau, aišku, kad ne tik rankos, bet ir liežuvis auksinis. biggrin.gif Tikrai super, taip ir toliau wub.gif

Ai, dar paklausiu.... ką darot, kad žaisliuko galva stabiliau laikytųsi? Sakykim, galva neproporcingai didelė, kaklas plonas, paprastai prikimšus ji nusvirs, o ką daryt, kad ji laikytųsi tiesiai? Ačiū 4u.gif
tati
Mamule13, aciu labai 4u.gif
Sunku suprasti is tokios foto, kokiu rastu ten nerta g.gif Gal ten paprasciausi pumpureliai, kokie 5 stulpeliai su uzmetimais sunerti i viena? Bet glai buti ir kitoks panasiai atrodantis variantas, galeciau paieskoti schemos.

werde, blush2.gif aciuuu. Tas liezuvis ne visada nori dirbti, todel ir darbai ten atsiduria bangomis, kai ikvepimas uzeina. Va ir dabar turiu 4 darbelius paruostus publikavimui, bet nesigalvoja istorijos...

Neteko dar su tokia problema kazkaip susidurti g.gif Nors ne, meluoju, ateivio galva nestabili buvo, bet tai tiko pagal sumanyma biggrin.gif . Bet jei reiketu butinai siauro kaklo ir dideles stabilios galvos, bandyciau vielini karkasa panaudoti. Nebent tai zaislas vaikui, tada toks variantas netiktu, pavojinga, o ir viela ilgai nelaikytu biggrin.gif Dar galima bandyti kakla kuo pilniau prikimsti ir pries pat baigiant detales sujungti ties kaklu dar nepagaileti kamsalo, kad tikrai tarpu neliktu.
Mamule13
QUOTE(Mamule13 @ 2012 03 08, 14:48)
prasau jusu pagalbos, gal galetumete to pazymeto fragmentuko schemute mestelti, kas turite
user posted image
*

nevarkit, jau radau, kaip cia pasidaro ta juostele. tati tu teisi buvai, cia paprasciausias pumpurelis
liniuke133
Sveikutės nuostabūs visų jūsų darbeliai thumbup.gif 4u.gif
ir aš norėčiau prie jūsų temukės prisijungti ir savo nerinukę parodyti smile.gif
user posted image
Mamule13
liniuke, labai miela lelyte, akytes graziai issiuvinetos 4u.gif
Vaiduuulia
Mano zuikiai. smile.gif
user posted image

asarele54
mieli zuikuciai wub.gif
cacukas
QUOTE(Vaiduuulia @ 2012 03 14, 00:03)
Mano zuikiai. smile.gif
*

Man tas mėlynas zukis labai labai thumbup.gif
Vaiduuulia
Ačiū. smile.gif

Dukrytei taip pat mėlynas labiausiai patinka. mirksiukas.gif
Mamule13
QUOTE(Vaiduuulia @ 2012 03 14, 00:03)
Mano zuikiai. smile.gif

man tai jie visi tokie fainuoliai wub.gif wub.gif wub.gif
Mamule13
pasirodau su savo kiskiuku
user posted image

o cia dar du siandienos darbeliai
user posted image
tati
Vaiduulia, super zuikiai thumbup.gif Megzti zaisliukai zymiai retesni bigsmile.gif As pagalvoju apie mezgima, bet viskas tuo ir baigiasi, na nesiryztu prasideti su virbalais tokiems smulkiems darbeliams unsure.gif

marinulia, labai velykiski darbeliai, liuks smile.gif

As vėl spaminu blush2.gif Patiko daryti staciakampiukus-zveriukus, gana greitai darosi, tai pasipyle
Abu darbai - seges, mazdaug 4 cm plocio

Bulterjeras Frankenweenie, netrukus pasirodysiancio animacinio filmo personazas
user posted image

Besotis koala meskius
user posted image
Vaiduuulia
Mamule13, ačiū. Man tas pirmasis kiškis laaabai patinka. thumbup.gif

tati, man megzti žaisliukai dažnai atrodo ne taip gražiai, kaip nerti. Bet šie zuikiai suviliojo pabandymui, juolab, kad jų gaminimo principas labai paprastas ir visai nereikia megzti atskirų kūno dalių. smile.gif
Tavo darbeliai kaip visada thumbup.gif !
Juka4
QUOTE(Mamule13 @ 2012 03 14, 23:58)
pasirodau su savo kiskiuku
user posted image

koks grazus kiskiukas. gal turit lietuviska aprasyma? su rusu kl. nedraugauju ax.gif
Audrikė
stai mano zuikis:)
user posted image
merginuke
QUOTE(drakoniuke25 @ 2012 03 15, 18:43)
koks grazus kiskiukas. gal turit lietuviska aprasyma? su rusu kl. nedraugauju  ax.gif
*

as turiu aprasyma anglu kalba smile.gif galiu pasidalinti jei pravers smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.