Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

gerulis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus smile.gif va dar kokia pantera sukonstravus esu smile.gifuser posted image

Ir mazoji Smurfyte smile.gif
user posted image
Atsakyti
deivuke labia grazus visi zaisliukai bigsmile.gif
Atsakyti
deivuke oho kap grazu, kaip is pasakos wub.gif
Atsakyti
Deivuke, nuostabus zaisliukai. Ypac rozine pantera wub.gif
Atsakyti
nerealūs thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokie fainuoliai žaisliukai thumbup.gif

Meškutė su suknele, padariau dukros klasiokei dovanų

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras,
gal kuri supermama žino, kur ieškoti šio padarėlio schemutės? Būčiau labai dėkinga už pagalbą...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidatubiene: 16 sausio 2014 - 20:56
Aciu 4u.gif

As tai zinokit neriu tik ziuredama i foto, i google susivedu kokio norimo zaislo pavadinima, issirenku foto, kuri jau mano akims ziurint yra graziausia ir tada dirbu smile.gif is tikro nelabai gal ir mokeciau schemu skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deivuke @ 2014 01 19, 23:38)
Aciu  4u.gif

As tai zinokit neriu tik ziuredama i foto, i google susivedu kokio norimo zaislo pavadinima, issirenku foto, kuri jau mano akims ziurint yra graziausia ir tada dirbu smile.gif is tikro nelabai gal ir mokeciau schemu skaityt smile.gif


drinks_cheers.gif plius tokie žaisliukai yra 100% vienetiniai, ns net ir pačiai antrą kartą neriant lygiai toks pats nesigauna
Atsakyti
QUOTE(vaidatubiene @ 2014 01 16, 21:56)
Labas vakaras,
gal kuri supermama žino, kur ieškoti šio padarėlio schemutės? Būčiau labai dėkinga už pagalbą...

Su schema padėti negaliu, bet idėja super 4u.gif
Atsakyti
Na reiks mėginti pačiai, juolab kad čia nėra labai sudėtingos detalės:) O kiškutis tikrai meilutis... Sunėnas baisiai mėgsta kamuolius, tai bus va kiškis-kamuolys biggrin.gif
Atsakyti