Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

Tiek grožybių čia, noriu ir aš pabandyt. Iš kokių siūlų neriat žaisliukus?????
Atsakyti
4u.gif SVEIKI 4u.gif
O jums naujos moderatores nereikia? bigsmile.gif Galeciau pabut uz koki 50 LT i penkmeti biggrin.gif
Labai jau juokingas jusu temos pavadinimas.
Niu, kad netusciazodziaut sena anekdota "i tema" trinktelsiu ir dingstu.
Sokiuose:
- Mergina, jus sokate?
- Soku, dainuoju, muzikuoju.
- Ka cia rezgi???
- Rezgu, mezgu, siuvineju...
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 10 11, 21:35)
4u.gif  SVEIKI  4u.gif
O jums naujos moderatores nereikia? bigsmile.gif  Galeciau pabut uz koki 50 LT i penkmeti  biggrin.gif
Labai jau juokingas jusu temos pavadinimas.
Niu, kad netusciazodziaut sena anekdota "i tema" trinktelsiu ir dingstu.
Sokiuose:
- Mergina, jus sokate?
- Soku, dainuoju, muzikuoju.
- Ka cia rezgi???
- Rezgu, mezgu, siuvineju...

Jei rezgat, mezgat ir siuvinėjat - prašom jungtis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jur_gi @ 2014 10 11, 15:00)
Tiek grožybių čia, noriu ir aš pabandyt. Iš kokių siūlų neriat žaisliukus?????

Is akriliniu siulu, bet renkuosi storesnius, tuomet zaisliukas didesnis gaunasi
QUOTE(arvydas. @ 2014 10 11, 20:35)
O jums naujos moderatores nereikia? bigsmile.gif  Galeciau pabut uz koki 50 LT i penkmeti  biggrin.gif
Labai jau juokingas jusu temos pavadinimas.

O kas negerai temos pavadinimui??
Atsakyti
QUOTE(jur_gi @ 2014 10 11, 16:00)
Tiek grožybių čia, noriu ir aš pabandyt. Iš kokių siūlų neriat žaisliukus?????

as myliu medvilne wub.gif nors ir akrilo nebrokiju,nes spalvu gamos buna grazios ... bet man jis siaip sau nerias rolleyes.gif
arvydas lotuliukas.gif ooo versliininkas ... thumbup.gif
Mano savaitgalis nu tooks superinis - tiek daug prineriau assa.gif ka reiskia sedet mazoj triobelej be kompo biggrin.gif
Atsakyti
LABAI IESKAU KAS NEBRANGIAI NERIA ZAISLIUKUS YPATINGAI PIRSTUKINES LELES DOMINTIU IR KAINOS JUSU NES LABAI IESKAU REIKIA KAD KAS NUNERTU MAN PASAKU PERSONAZUS LAUKSIU PER AZ PASIULYMU
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2014 10 12, 23:57)
as myliu medvilne  wub.gif nors ir akrilo nebrokiju,nes spalvu gamos buna grazios  ... bet man jis siaip sau nerias  rolleyes.gif

Kodel akrilas siaip sau? Kuo skiriasi neriant medvilne ir akrilas? smile.gif Nuneriau zydra meskina is pusiau akriliniu ir pusiau medvilniniu siulu, situ http://www.woolwareh...rst-all-colours siaip visai nieko, bet siulas neriant persisuka, reikia siulu kamuoli arba mezgini kelis kartus apsukt, kad siulas issitiesintu. Nezinau, ar suprantamai parasiau doh.gif lotuliukas.gif Ryt susiusiu meskina, nufotkinsiu, ale didelis gavosi, bo tie siulai labai stori
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 10 20, 23:44)
Kodel akrilas siaip sau? Kuo skiriasi neriant medvilne ir akrilas?  smile.gif Nuneriau zydra meskina is pusiau akriliniu ir pusiau medvilniniu siulu,  situ http://www.woolwareh...rst-all-colours siaip visai nieko, bet siulas neriant persisuka, reikia siulu kamuoli arba mezgini kelis kartus apsukt, kad siulas issitiesintu. Nezinau, ar suprantamai parasiau doh.gif  lotuliukas.gif Ryt susiusiu meskina, nufotkinsiu, ale didelis gavosi, bo tie siulai labai stori

nzn bet man akrilas tai taip pat kaip per sniega - eini ir girgzda rolleyes.gif plius jis kabliuojas brrrr
O va medvilne-ji taip mielai vaseliuojas, man tas snaresys labai patinka ir medituojanciai veikia ax.gif biggrin.gif
Matai buna ir taip - as net ejau patiktinti savus primegztu visokiu - neradau jokiu persisukusiu ... Sitas siulas ko gero kokiu 2-3 mm ? Bet jau spalvu gama wub.gif
As is panasiu lektuvelius esu mezgus - labai rankos paskausta, bet gerai tokie laiko forma ax.gif Labai lauksiu MESKINO mirksiukas.gif
Pas mane halowenas - tematika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2014 10 21, 00:20)
Matai buna ir taip - as net ejau patiktinti savus primegztu visokiu - neradau  jokiu persisukusiu ... Sitas siulas ko gero kokiu 2-3 mm ?  Bet jau spalvu gama  wub.gif

Ant nunerto zaisliuko nieko nesimato, bet neriant tas siulas susiraito, kaip cia pasakius lotuliukas.gif Siulas nezinau kiek mm, gal reikia pamatuot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miauksiuss: 21 spalio 2014 - 00:33
QUOTE(miauksiuss @ 2014 10 21, 01:31)
Ant nunerto zaisliuko nieko nesimato, bet neriant tas siulas susiraito, kaip cia pasakius lotuliukas.gif Siulas nezinau kiek mm, gal reikia pamatuot biggrin.gif

nu ir tegu raitos- gal cia jo tooks charakteris lotuliukas.gif tiek to nematuok... greiciau susiuk ir rodyk ... as kaip mazas vaikas noriu pamatyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2014 10 21, 14:47)
nu ir tegu raitos- gal cia jo tooks charakteris  lotuliukas.gif  tiek to nematuok...  greiciau susiuk ir rodyk ... as kaip mazas vaikas noriu pamatyti  ax.gif

Galva prisiuvau prie kuno ir man svieciasi, kad kreivai prisiuvau doh.gif Tai biski susnervyjau, atidejau i sali, veliau, kai vaikai sumigs, ramiai susiusiu ir ikelsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 10 21, 19:07)
Galva prisiuvau prie kuno ir man svieciasi, kad kreivai prisiuvau doh.gif Tai biski susnervyjau, atidejau i sali, veliau, kai vaikai sumigs, ramiai susiusiu ir ikelsiu biggrin.gif

kiek tu ilgai siuni lotuliukas.gif jau 6 butum numezgus mirksiukas.gif
va mano zuikienis
user posted image
Atsakyti