Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesintuvai

http://www.krinona.l...p...271&lang=lt
Norėčiau nuomonę išgirsti apie šį tiesintuvą, nes kiek pažiūrėjau keraminės plokštės ir nebrangus.
Tiesinu kiekviena diena kirpčiukus,
Atsakyti
QUOTE(vysnea @ 2012 06 26, 21:59)
Aš nelabai noriu tikėti, kad net ant 230 jis Jums nelabai gerai ištiesina ax.gif  Nebent ant 150 laipsnių tiesinat, bet tai tada jau čia ne tiesintuvo problema, kad ir kokį  turėsit jeigu šitas ant 150 prastai ištiesina tai su kitais tas pats bus. Reikia aukštesnės temperatūros 4u.gif



Sorry, bet as savo plonu plauku ant 230 tikrai netiesinsiu schmoll.gif doh.gif kad jie ir garbanoti, bet ploni... jei geras tiesintuvas ir ant 170 kaip uoga turetu eit 4u.gif tai jei tik temperaturoje esme, tai nusiperkam uz 20lt tiesintuva, kurio temp daeina iki bent 200 ir turesim rezultata kaip su tiesintuvu uz 200lt ? g.gif biggrin.gif suprasciau storam, garbanotam plaukui tokia temperatura, bet kad 230 temp reik ploniem, kad ir besisukantiem plaukam, tai cia nesamone 4u.gif ir beja plauku putimosi tie jonai nenuima.. bent jau man smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 liepos 2012 - 15:57
QUOTE(amber123 @ 2012 07 15, 15:47)
Sorry, bet as savo plonu plauku ant 230 tikrai netiesinsiu schmoll.gif  doh.gif kad jie ir garbanoti, bet ploni... jei geras tiesintuvas ir ant 170 kaip uoga turetu eit 4u.gif tai jei tik temperaturoje esme, tai nusiperkam uz 20lt tiesintuva, kurio temp daeina iki bent 200 ir turesim rezultata kaip su tiesintuvu uz 200lt ?  g.gif  biggrin.gif suprasciau storam, garbanotam plaukui tokia temperatura, bet kad 230 temp reik ploniem, kad ir besisukantiem plaukam, tai cia nesamone  4u.gif ir beja plauku putimosi tie jonai nenuima.. bent jau man  smile.gif

aš irgi jokio skirtumo su jonais nematau, nors jau 3-4 mėn su jais naudoju.
beje, vieną kartą be jonų draugės naudojau, tai net gražiau gavosi. bet čia gal ir nuo plauko priklauso. nžn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbataa: 15 liepos 2012 - 17:07
QUOTE(arbataa @ 2012 07 15, 18:06)
aš irgi jokio skirtumo su jonais nematau, nors jau 3-4 mėn su jais naudoju.
beje, vieną kartą be jonų draugės naudojau, tai net gražiau gavosi. bet čia gal ir nuo plauko priklauso. nžn


Ne, tai taip aisku drinks_cheers.gif bet ta prasme daugiau trb padetu besipuciantiems plaukams naudojamos tam tikros priemones, nei tie jonai.. deja biggrin.gif 4u.gif man labai tiko Londa ar Wella dabar galvoju toks purskalas.. istiesinus plaukam nei lietus nebuvo baisus niekas
Atsakyti
http://www.krinona.l...p...793&lang=lt
ar verta moketi uz si plauku tiesintuva tokia kaina?
ir ar labai prastesnis butu sis tiesintuvas http://www.krinona.l...p...815&lang=lt nes kainos skirtumas akivaizdus ax.gif
Atsakyti
Gal turit kurį nors iš šių? Kuris labiau tiktų tiesinti garbanotus, besipučiančius plaukus? smile.gif Antrasis gal nelabai, nes siauras g.gif

Suntachi AT-22028: user posted image
Babyliss BAB2072E: user posted image
Atsakyti
Ir dar apie šį galvoju, Suntachi AT-01S KERATINER: user posted image
Help! biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit del tiesintuvo, skaiciau tema, bet taip ir neissirinkau blush2.gif Noreciau pilnai keramikinio, su jonais, jei sakot, kad taip geriau. Kokios firmos geri? As gyvenu jav, buvau nusipirkus GHD, kainavo 148 $, pasirode brangu, nes tenaudoju per pora menesiu maximum karta, tai ir grazinau. O dbr taip ir neissirenku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2012 08 10, 21:26)
Merginos, patarkit del tiesintuvo, skaiciau tema, bet taip ir neissirinkau  blush2.gif Noreciau pilnai keramikinio, su jonais, jei sakot, kad taip geriau. Kokios firmos geri? As gyvenu jav, buvau nusipirkus GHD, kainavo 148 $, pasirode brangu, nes tenaudoju per pora menesiu maximum karta, tai ir grazinau. O dbr taip ir neissirenku sad.gif


GHD uz 148$ ? tai kad nebrangu ax.gif dabar kaip tik butent i GHD zvalgaus, jie uk 120£ kainuoja smile.gif) gauciau uz 148$ is kur nors tai apie jokius grazinimus negalvociau smile.gif)) nzn kaip del to gerumo, bet uk jie kiek domejaus labiausia vertinami...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ultra24: 11 rugpjūčio 2012 - 23:21
QUOTE(ultra24 @ 2012 08 12, 00:20)
GHD uz 148$ ? tai kad nebrangu  ax.gif dabar kaip tik butent i GHD zvalgaus, jie uk 120£ kainuoja smile.gif) gauciau uz 148$ is kur nors tai apie jokius grazinimus negalvociau smile.gif)) nzn kaip del to gerumo, bet uk jie kiek domejaus labiausia vertinami...


As pirkau su nuolaidu kortele kirpejoms.Tai va, drauge kirpeja "sumarudino" mane , kad brangu:oh Kai grazinau, is kart pardaveja sau pasiliko, sako kaina gera, tai pasiimsiu sau. Reiks tada dar uzsukt i ta parduotuve, gal dar bus uz gera kaina. As daznai nenaudoju, tai pagalvojau, kad jei tik retkarciais ir turet vien padeta uz tokia kaina...
Atsakyti
Sakykit, kuo geriau/blogiau tos "stiklo-keramikinės kaitinimo plokštelės"? g.gif Niekad su "stiklo" nesusidūriau biggrin.gif Koks skirtumas tarp jų ir tiesiog paprastų keramikinių?
Konkrečiai kalbu apie šį tiesintuvą (jei kas nors tokį turit ir galėtumėt pakomentuoti - būtų išvis super):
user posted image
Atsakyti
Sveiiikos, nors skaičiau temą, bet reikia patarimo blush2.gif

niekada netiesinau plaukų, jie tiesūs kaip stygos, bet paskutiniu metu pradėjo lyg pūstis.. Ne tai, kad pūstis, bet matau, kad auga nauji plaukučiai (rudenį labai slinko) ir tiesiog per visą ilgį daug daug styro trumpučių plaukučių (plaukai ilgi, iki juosmens kažkur).. Nemoku paaiškint, bet atrodo kaip lengvas pasupūtimas.. Sugalvojau, kad reikia man tiesintuvo, karts nuo karto prabraukti ax.gif Kokį patartumėt rinktis ir taip tiesiems plaukams? Jie nei stori, nei ploni, normalūs, tiesūs plaukai, bet reikia tokio lengvo "išlyginimo" efekto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 19 rugpjūčio 2012 - 15:07