Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesintuvai

QUOTE(clue @ 2013 08 30, 23:46)
jau ilgai naudoju ghd - puikiai tiesina, kai reikes najo irgi rinksiuosi tikriausiai ghd  g.gif

O kuri butent modeliuka turit ir kokie jusu plaukai? Gal galit pasidalint kur juos perkat, t.y. gal imanoma kur pigiau nusipirkt? Aciu 4u.gif
Atsakyti
O kaip sis tiesintuvas? 4u.gif

Philips tiesintuvas
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nusipirkau tiesintuvą:

Braun - Satin Hair 7 - Ion function

Pirkau su ta mintim, kad plaukus daugiau garbanosiu, gal kartais tiesinsiu. Plaukai mano stori ir apimtim ir pats plaukas gana storas ir stiprus. Galai šiek tiek banguojasi, bet nesipučia. Na ir su tuo garbanojimu nieko nesigauna doh.gif doh.gif
Kaip manot, ar apsimoka pirkt garbanoklį? Ar ir jam nepasiduos?

Ėmiau po labai mažą sruogelę ir prieš ir putų dėjau... verysad.gif

Ačiū iš anksto, jei kažkas gali patarti... 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Jau trecius metus skaiciuoja mano babyliss tiesintuvas! lb patenkinta esu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2013 09 02, 07:30)
O kuri butent modeliuka turit ir kokie jusu plaukai? Gal galit pasidalint kur juos perkat, t.y. gal imanoma kur pigiau nusipirkt? Aciu 4u.gif

turiu 2009 metu kolekcijos pink, buvo limmited edition šis modelis, dabar jau turbūt lygiai tokių neparduoda. Kur pigiau įsigyti šių tiesintuvų nežinau schmoll.gif bet man jis vertas kiekvieno išleisto lito, nes va jau ketvirti metai - veikia kaip naujas (o naudojamas beveik kasdien) thumbup.gif
Atsakyti
As nusprendziau pirkti GHD tiesintuva, kiek video maciau, tai po tiesinimo su juo, plaukai tokie glotnus, tiesus... Bet patariu, jei jau perkat internetu, geriau pirkti is oficialios svetaines, nes jei pigesne kaina tai greiciausiai bus padirbtas, geriau pataupyt ir isigyt gera daikta.
Atsakyti
QUOTE(forestberry @ 2013 10 02, 23:23)
As nusprendziau pirkti GHD tiesintuva, kiek video maciau, tai po tiesinimo su juo, plaukai tokie glotnus, tiesus... Bet patariu, jei jau perkat internetu, geriau pirkti is oficialios svetaines, nes jei pigesne kaina tai greiciausiai bus padirbtas, geriau pataupyt ir isigyt gera daikta.

O tai cia gali but neoriginalai g.gif
http://www.topbeauty.lt/ghd-priemones
Atsakyti
Kirpėja patarė pirkti tiesintuvą, kur yra prekės profesionalams.
Gal žinote Šiauliuose tokią parduotuvę.
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2013 10 03, 15:37)


Nežinia iš kur tas topbeauty užsakinėja, be to GHD is ghdhair.com išeina d
pigiau, aš šiomis dienomis jau žadu užsisakyti tokį http://www.ghdhair.c...iv-salon-styler, kaina būtų maždaug apie 450 litų. Pinigų šiek tiek gaila, bet geriau nusipirkti tikrą daikta ir naudoti ilgai, o būna, kad nusiperka ne iš tiekėjo ir po to neveikia ar panašios problemos iškyla.
Atsakyti
QUOTE(Raimute007 @ 2013 01 10, 20:24)
Sveikos merginos, gal kas naudojat GHD tiesintuva?
Nusipirkau GHD, tiesa sakant nesu juo lb patenkinta... nesuprantu ar mano plaukui netinka... nes sio tiesintuvo slydimas nera lb malonus, ir temperatura nesieguliuoja:( pvz turejau  Suntachi ir Babyliss BAB2072E bei Remingtono S1051, tai man jie pasirode gersni uz GHD:(
P.S. kadangi tiesinu daznai plaukus, tai tiesintuvus keiciu kasmet, nes nusidevi ploksteles.
Gal kas gali pasidalyt patirtimi, ar man taip tik atrodo ar jie nlb kokie:( Nors pas mane originalus, pirkau ne is kinu ar "ebay"jaus" kokio:(


O iš kokios svetainės pirkai?

Papildyta:
QUOTE(clue @ 2013 08 30, 23:46)
jau ilgai naudoju ghd - puikiai tiesina, kai reikes najo irgi rinksiuosi tikriausiai ghd  g.gif


Iš kur jūs savo pirkote?
Atsakyti
as naudoju Cloud 9 micro iron tiesintuva - puikus dydis, patogu imt su savim smile.gif

patenkinta.

user posted image

Dar turiu Effalock tiesintuva su ionizacijos funkcija ir reguliuojama temperatura. Jis didesnis, tad si naudoju tik namie smile.gif

panasus i ta virsutini:

user posted image

Atsakyti
Kas sako, kad GHD tiesintuvai geri, as tikrai su tuom nesutinku, turiu 5 modelio, visiskas nesusipratimas. doh.gif Pries tai turejau babylis stai si:
http://www.krinona.l...p...109&lang=lt
atlaike tris metus. Tik tiek, kad atsibodo tai uzsimaniau nauja nusipirkti. Jis tikrai vienas is geriausiu rinkoje. O GHD tinkamas, nebent turi kelis plaukus ant galvos ir jie beveik nesigarbanoja. Mano storus ir garbanotus istiesint istiesina, bet uztrunku valanda tai tikrai, o plaukai iki menciu verysad.gif
p.s mano GHD ne fuflo biggrin.gif
Atsakyti