Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesintuvai

QUOTE(amber123 @ 2012 01 15, 20:29)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nea, nzn as apie sutachi..  4u.gif o to purskiklio mazesniais kiekiais ner? irgi buvo pardei toj? ta prasme gal yra krinonoj?

ačiū lotuliukas.gif

mažesnio kiekio, net nesiūlė, gal galvojo, kad esu pasiturinti klientė blink.gif lotuliukas.gif
aš ne krinonoj pirkau 4u.gif

Gal kas džiovintuvą gerą pasiūlykit blush2.gif Per mėnesį noriu apsispręsti kokį griebti. Manajam fenui jau virš 10 metų blink.gif Gal kokių mandresnių fenų yra, su apsaugom ? g.gif
Sorry už temos teršimą 4u.gif
Atsakyti
Jau išsitiesinau. Net vyras pakėlė nykštį į viršų pamatęs plaukus. smile.gif Klausiau, ar yra skirtumas, sakė, akivaizdus blink.gif Prieš tai naudojau paprastą philips firmos ~ 100lt 4u.gif
Dar jeigu ryt darbe sulauksiu komplimentų, tai nesigalėsiu, kad pirkau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va, pagaliau jau nusipirkau.. rinkausi tarp dvieju Babybliss pro uz 141lt ir Wik uz 136lt.. pirmasis su titano ir keramikos plokste, o antrasis su jonais.. buvau apsistojus ties Babybliss, bet sakiau zesiu, ka dar siulys pardei.. tai pardaveja aisku is kart pradejo siulyt brangiausia beveik, nors ir pasakiau, kad tiesinsiu retai.. tada priejo isgirtoji pardaveja kita ir mano nuostabai pasiule kita, ta antraji varijanta, kuri buvau issirinkus.. pazejo i plauka ir pasake: jusu plaukui labiau tik sis.. net nesigincyjau biggrin.gif nes tikrai matos zmogus, zino ka kalba.. tuo labiau, kad tikrai nemanau siulys pigesni varijanta, koks jai tikslas.. paprasciausia pustam plaukui su jonais tinka labiau, nes glotniau lygina, ir nuima elektrinimasi.. patiesinus kelias sruogas su abiem, pigeznis Wik firmos tiesintuvas net labiau patiko.. smile.gif taigi gavau dar nuolaida, parekomendavo tiesinimui priemone, kuria lygiai ta pacia irgi buvau nusiziurejus pati, ir laiminga gryzau namo isleidus uz viska tiek, kiek galvojau skirt vien tiesintuvui. Tik dabar biski ziuriu kaip ten juo naudotis dar.. reik spec jonus ijungt ar ne? kelios mergaites turejo sita, reiks pasitikslint.. ir s juo dregnu negalima tiesint, nors ir neplanavau, nes plaukui peilis manau butu..
http://www.krinona.l...p...748&lang=lt
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 01 12, 22:41)
nu jau jonai tai kazi ka daro, iki siol laikaus nuomones kad tai tik pramanai smile.gif



Su jonais kaip man aiskino, tai butent pasiputusiam plaukui, graziau ji suguldo ir nuima itampa is plauko, kad neatrodytum, kaip gavus 220 biggrin.gif jei tiesina plauka, neturinti tokios problemos, tai gal del to ir nepastebi skirtumo.. gali but ir taip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Metaxa @ 2012 01 12, 20:36)
Mane aptarnavo jos kelios, žinau tik kad viena iš jų buvo jau vyresnė moteris, trumpais plaukais, bet kiek teko susidurt, ji puikiai išmano savo darbą, ir yra suinteresuota parduoti ne brangesnę, bet geriausiai pirkėjo lūkesčius atitinkančią prekę 4u.gif 



As likau suzaveta jos darbu.. nereali moteris.. sitaip atitaikyk tu man bigsmile.gif butent pasiule, kad ir pati buvau nusiziurejus.. uzteko parodyt plaukucius pasileidus
Atsakyti
prisidedu prie pastebėjimo apie jonus, mano plaukai labai pučiasi, tai jonai labai daug reiškia man 4u.gif dėl elektrinimosi irgi daug duoda: tik neišsigąskit jeigu iškart ištiesinus elektrinsis, po kelių minučių dings ta elektra iš plauko ir daugiau nebus mirksiukas.gif

apie pardavėją, pati jau keturis daiktus prie jos pirkau ir tikrai nenusivyliau, ji tikrai žino ką kalba ir niekada nepasiūlys brangiausio thumbup.gif ne be reikalo drįstu viešai ją rekomenduot, smagu kad mano rekomendacijos išsipildė 4u.gif

amber123, gero naudojimo 4u.gif
Atsakyti
gal kuri turi babyliss pro radiance 230 ? 4u.gif
mane domina ar bandet nusipirkti to specialaus skyscio pazeistiems arba dazytiems plaukams, ir supilti i tiesintuva ir tiesinti su juo?
ar yra koks skirtumas ir ar verta moketi bemaz 30 lt uz 100ml to skyscio.. g.gif
Atsakyti
Na būtų įdomu pabandyt tiesintuvą su jonais, nes manasis be jų. Bet turiu naują džiovintuvą su jais ( Babyliss firmos), tai aš jonų poveikio nejaučiu, nors man irgi sakė, kad mažiau elektrinsis plaukai, žvilgesio daugiau bus smile.gif Dar kažkada pažįstamas fizikas moksliškai bandė išaiškin, kad čia daugiau reklaminis trukas... tai vat ir įdomu kaip iš tikrųjų yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 18 sausio 2012 - 12:21
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 18, 12:21)
Na būtų įdomu pabandyt tiesintuvą su jonais, nes manasis be jų. Bet turiu naują džiovintuvą su jais ( Babyliss firmos), tai aš jonų poveikio nejaučiu, nors man irgi sakė, kad mažiau elektrinsis plaukai, žvilgesio daugiau bus smile.gif Dar kažkada pažįstamas fizikas moksliškai bandė išaiškin, kad čia daugiau reklaminis trukas... tai vat ir įdomu kaip iš tikrųjų yra ax.gif

kaip jau ir minėjo, čia kaip kam smile.gif jeigu plaukui jo nereikia, ir be jonų toks plaukas kaip būtų su jonais, tai ir skirtumo nesijaučia smile.gif aš turiu džiovintuvą su jonais, po pirmo karto aišku poveikio nepajutau, pasijautė maždaug o savaitės, tai dabar net vasarą negaliu plaukų nedžiovint, leist patiem išdžiūt, turiu bent truputį prapūsti su jonais, nors ir vėsiu oru 4u.gif mano plaukai yra ilgi, jų labai daug ir jie labai stori, visada beprotiškai pučiasi, anksčiau vargdavau nuo elektrinimosi labai, neidavo net megztinio apsirengt nesuelektrinus plaukų, gal dėl to aš ir jaučiu skirtumą kad prieš tai turėjau labai problematiškus plaukus 4u.gif
paskui ir mama nusipirko džiovintuvą su jonais, irgi po savaitės grižus pas ją išgirdau labai teigiamų atsiliepimų, nes ir ji jau daug metų kovojo su nepaklusniais pasipūtusiais "šiaudais" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 18, 13:21)
Na būtų įdomu pabandyt tiesintuvą su jonais, nes manasis be jų. Bet turiu naują džiovintuvą su jais ( Babyliss firmos), tai aš jonų poveikio nejaučiu, nors man irgi sakė, kad mažiau elektrinsis plaukai, žvilgesio daugiau bus smile.gif



Tai jei pas tave plaukas nepustas, tai ir nepajausi.. 4u.gif o jei pustas, tai tada nzn lotuliukas.gif ai dzin, as pasitikiu ta moteriske, ji pati rinko tuos tiesintuvus, domejos jais ir seip matos zn ka sneka... nu gal tikrai jie kazka daro smile.gif
Atsakyti
Nu tai bet koks tiesintuvas pasipūtimą nuima - ir be jonų, bent jau man biggrin.gif Nu vnž gal išauš diena ir tu man duosi su savo prasitiesint. tongue.gif
Atsakyti
o kas čia per tiesintuvas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 01 19, 12:26)
o kas čia per tiesintuvas?  4u.gif



is aprasymo, tai normalus tiesintuvas, tik nlb tikiu, kad jo reali kaina tokia.. nes tikrai neparduotu uz tiek biggrin.gif
Mergos, gal galit patart kokia priemone po tiesinimo, kad supurkst, kad laikytu tiesumas ilgiau?
Papildyta:
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 19, 01:22)
Nu tai bet koks tiesintuvas pasipūtimą nuima - ir be jonų, bent jau man biggrin.gif  Nu vnž gal išauš diena ir tu man duosi su savo prasitiesint. tongue.gif



Tai gal pas tave ne toki pasipute kaip mano.. biggrin.gif 4u.gif nu da graziau.. jokiu cia tiesinimu.. sitiek tukstanciu sumokejau, a proto turi? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti