Įkraunama...
Įkraunama...

Bandom su kiaušialąstės donore

QUOTE(Sangria023 @ 2012 07 05, 07:58)
Pepe nu kokia tu saunuole, nu taip sergu uz tave ir kitas merginas, tikiu, kad si karta tavo maziukas/ai pasiliks 9 menesiukams nestuke.gif , laikau kumsciukus 4u.gif Ir siunciu tau virusiuka toki melyna ir vyriska biggrin.gif  wub.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif Sekmes su melynai vyrisko virusiuko susitikimu.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gumbine @ 2012 07 05, 20:50)
Pepe, na ir kelionė jūsų  thumbup.gif
Tai dabar į LT trauksit? Čia bent jau HCG atsakymus bus galima greičiau sužinoti.


Kelione su ispudziais biggrin.gif dabar jau Klaipedoje pagaliau...galesim issikrauti masina, apsistoti 3 savaitem.....
Taip greitai laikas eina....uzimtumo nemazai...net laiko neturiu pozymiu isekojimui blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute102 @ 2012 07 06, 04:40)
Pepe, kumstukai suspausti  wub.gif labai labai stipriai iki pamelynavimo ,  sis kartas tikiu bus TAS wub.gif  wub.gif  wub.gif  na o dabar ramiu dvieju savaiteliu  4u.gif


Aciu meskut102 uz kumstukus iki melynumo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciu visom uz palaikyma ir tikejima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 07 05, 20:50)
Pepe, na ir kelionė jūsų  thumbup.gif
O tą erkės įkandimo vietą reikėjo patepti vandenilio peroksidu. Tikiuosi ji tau gražiai išsitraukė. Man tai čia kažkaip baisiai nuskambėjo. Geros kelionės į LT.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Susistresavau ir as kai pamaciau, bet ja man lb. greitai pasalino viena sesute....gal net 30 min. nepraejo nuo pasivaiksciojimo....ji vos tik prikibus buvo....Ta vieta neparaudonavus , nieko....
O vat majuskai tik vakare apciuopem, jau gerai pasisotinuse....buvo strioko pilnos kelnes biggrin.gif Bet lyg ir viskas gerai...teks stebeti jos elgesi kelias savaiteles....
Atsakyti
Na, tai laukiam gerų žinių.O aš savo ruožtu siunčiu stipriai virusuotus linkėjimus wub.gif
Atsakyti
Pepe, džiaukis, kad neturi laiko ieškoti požymių, nes tai bus tik geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 07 09, 20:41)
Pepe, džiaukis, kad neturi laiko ieškoti požymių, nes tai bus tik geriau  mirksiukas.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif Dar 8 d. iki testo blush2.gif skaudi krutine, keista pilvo apacia, lyg ir sona bado..., bet progesteronas baltut baltutelis krenta unsure.gif tai lauksiu dar....
Papildyta:
QUOTE(kristinuke @ 2012 07 09, 11:58)
Na, tai laukiam gerų žinių.O aš savo ruožtu siunčiu stipriai virusuotus linkėjimus  wub.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif gero ir lengvo jum augimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 07 10, 18:51)
4u.gif  4u.gif  4u.gif Dar 8 d. iki testo blush2.gif skaudi krutine, keista pilvo apacia, lyg ir sona bado..., bet progesteronas baltut baltutelis krenta  unsure.gif tai lauksiu dar....
Papildyta:
4u.gif  4u.gif  4u.gif gero ir lengvo jum augimo 4u.gif

Man tavo pojūčiai patinka thumbup.gif
Ačiū už linkėjimus mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Pepe/ilgakojine,2012 07 10, 17:51]
4u.gif 4u.gif 4u.gif Dar 8 d. iki testo blush2.gif skaudi krutine, keista pilvo apacia, lyg ir sona bado..., bet progesteronas baltut baltutelis krenta unsure.gif tai lauksiu dar....
Papildyta:

nežiūrėk, jokių progesteronų 4u.gif ramai, su meile lauk mažylio nestuke.gif thumbup.gif
kam be reikalo nervuotis wub.gif
Atsakyti
Pepe, mano kumstukai uz tave. 4u.gif Kada didzioji diena?? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 07 12, 22:45)
Pepe, mano kumstukai uz tave.  4u.gif Kada didzioji diena??  wub.gif


aciu 4u.gif liepos 18
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 07 13, 13:25)
aciu 4u.gif  liepos 18


Laukiam sulaike kvepavima. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 07 04, 01:15)
Labas vakaras 4u.gif
Pagaliau, po ilgos keliones jau lovoje zlin kliniko viesbutyje ax.gif Ryt ryte konsultacija, apie pietus turetu buti isodoninimas....visokios mintys beldzias, bet jau bus...kaip bus...taip priimsim biggrin.gif




Pepe saunuole Tu!!!! Tu vel buvai ZLINE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , as praleidau ziuriu cia daug ko.... doh.gif

18 diena, ir ne tik - visas iki tol ir po to, is visos visos sirdies su Tavim ir Jusu mazyliu!!! Viskas, si kart Jis ma rods, pagal tavo pilvo ir krutines pozymius jau apsigyveno pilvelyje!!!!! Jetus kaip laukiam laukiam laukiam!!!!!!!!!!!!! nestuke.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Pailsek po vestuviu sventes, ir susirasom, juk sutarem isgert kokteilius!!!!!! TURIM JUOS GERT KARTU!!!! IR NE KITAIP!!!!!! LAUKIAM ZINIU IR LEKIAM SVESTI!!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE((Garbane-Sue) @ 2012 07 15, 09:27)
Pepe saunuole Tu!!!! Tu vel buvai ZLINE  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , as praleidau ziuriu cia daug ko.... doh.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Aciu mergickos 4u.gif biggrin.gif Nelabai as kalbi biggrin.gif Atostogauja protas ir liezuvis biggrin.gif Treciad. jau greitai, o as dar net nenusprendziau kur eisiu testo darytis, net nepasiskambinau... doh.gif
Garbane, tikiu susimatysim....ir prisigersim pienburniu (pienisku) kokteliu biggrin.gif

Atsakyti