Įkraunama...
Įkraunama...

Bandom su kiaušialąstės donore

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 06 16, 23:19)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif As puse dienos prazliumbus is ryto...siaip ne taip issiruosius i parduotuve...gryzus sukapojau indeli braskiu ir i lova pamiegoti...oi padejo wub.gif sviesiau lyg ir viskas atrodo..idomu kiek ilgai biggrin.gif  doh.gif

mažoji, ar šitiek nuveikus reikia liūdėti ? ax.gif Kažin ar tavo mažučiai patenkinti,, kad liūdi, turi laukti jų su meile, ir jie pasiliks wub.gif o ne galvoti apie nesėkmės blush2.gif Tad ramiai lauki, ir ji pasiliks pas mamyte nestuke.gif wub.gif wub.gif Ir kad jokio man liūdesio 4u.gif vacation1.gif
Atsakyti
Labukas Pepe smile.gif , kaip laikaisi, kaip nuotaikeles? Jau nebedaug liko, tik 7 dienos laukti. Is visos sirdies tikiu, kad si karta tau pavyks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariana2 @ 2013 06 19, 08:44)
Labukas Pepe smile.gif , kaip laikaisi, kaip nuotaikeles? Jau nebedaug liko, tik 7 dienos laukti. Is visos sirdies tikiu, kad si karta tau pavyks  wub.gif

Sveikute 4u.gif Nuotaikeles geriau..aprimo wub.gif panika atslugo...dabar ramuma ir prasymai, kad zirniukai pasiliktu...nu bent jau vienas wub.gif wub.gif wub.gif Daugiau is gyvenimo tam kartui nieko nenoreciau wub.gif
Darbe uzsiemus, tai nera laiko ir galvoti... nera laiko liudeti...
Pojuciu kaip ir nera...Pirma ir antra diena buvo keli sono pabadymai...dabar jau nieko, nei kraujo laseliu, nei lb. skaudzios krutines...biskuti tik...pilvo apacia idomi buna...neskauda, bet kartais "lyg noreti pradeti"....ir kartais atrodo, kad kazkas pusle spaustu...lakstymai daznesni buna... Eina sau...baisu...neuzsisakiau laiko pas daktare.
NT nedarysiu...HCG uz savaiteles.
Vakar susileidau paskutine doze HCG, tai dabar mastau, jei HCG is organizmo pasisalina po 10 dienu, tai skaiciukai bus ir teigiamu, ir neigiamu atveju...Nes bus tik 8 dienos praeje po HCG injekcijos.
Atsakyti
Pepe,


kaip anksciau IVF temuteje merginos yra diskutave, hcg buna 50 nuo hcg injekciju.

O pasak mano klinikos, nestumas (t.y. geras nestumas) turi tureti bent 100 hcg. O kiek pamenu, daugelio merginu atveju budavo 100-200 Hcg (apie tiek). Tad, tavo atveju, jeigu bus pvz. 100 hcg, tai tikrai turetu reiksti nestuma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 06 19, 11:36)
Pepe,


kaip anksciau IVF temuteje merginos yra diskutave, hcg buna 50 nuo hcg injekciju.

O pasak mano klinikos, nestumas (t.y. geras nestumas) turi tureti bent 100 hcg. O kiek pamenu, daugelio merginu atveju budavo 100-200 Hcg (apie tiek). Tad, tavo atveju, jeigu bus pvz. 100 hcg, tai tikrai turetu reiksti nestuma 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Reikia melsti 100:) wub.gif
Atsakyti
Pepyt , uzmaciau, kad tu jau PUPO bigsmile.gif wub.gif Laikau visas galunes suspaudus kad tik... ir aisku siunciu tau dviguba virusa riebu.... 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif kad tik priliptu wub.gif
Atsakyti
Pepe, sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif paskaičiau apie braškes ir prisiminiau, kad po įsodinimo laaabai naudinga želė valgyt (man padėjo, dukrytė jau po namus laksto), visai galima braškių želė pasidaryt -ne tik nuotaiką pakels, bet ir žiauriai naudinga bus. Laikau ir aš kumščius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nazara ir Auguste wub.gif wub.gif wub.gif aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Pepiuk, tik dabar užmačiau wub.gif mieloji, kumštukai suspausti iš visų visų jėgų wub.gif
Atsakyti
4u.gif Aga, laaabai mes visos sergam uz Tave wub.gif drinks_cheers.gif Gal gali parasyti kada darysi HCG, kad nepraziopsot ax.gif , nors vos ne kasdien uzeinu cia naujienu paziuret smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 22 birželio 2013 - 00:53
Kitty ir Jolantulia wub.gif wub.gif wub.gif
HCG 26 birzelio, bet atsakymas gausis veliau...tikiuos, kad 28 jau zinosiu bigsmile.gif Yra noras NT pabandyti rolleyes.gif bet vis dar laikaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 06 22, 11:07)
Kitty ir Jolantulia wub.gif  wub.gif  wub.gif
HCG 26 birzelio, bet atsakymas gausis veliau...tikiuos, kad 28 jau zinosiu bigsmile.gif Yra noras NT pabandyti rolleyes.gif bet vis dar laikaus wub.gif

O as kaip koks snypas seku vis ka tu parasei blush2.gif Kalendoriuje net pasizymejau 26 diena pepes hcg lotuliukas.gif Esu ant tavo palaikymo suolelio ir Dievuleliau kaip meldziuosi kad pagaliau ,pagaliau tu ateitum cia su tooookiu vulkanisku dziaugsmu,euforija-visom mintim esu su tavim sirdele wub.gif Negaliu paaiskinti bet kooooki didziuli tikejima tavo sekme turiu,net paciai keista ax.gif tikiuosi kad maldos ir mano tikejimas kaip ir daugelio mergaiciu tikrai bus isgirstos thumbup.gif Laikom,palaikom ir laukiam ziniu-tu nuostabi sirdele,viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti