Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Parama Klaipėdoje
Supermamų klubas > Paramos skyrelis > Paremkime vaikus > Archyvas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lexana
Sveikos. smile.gif

QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 05 14, 10:11)
merginos - šį trečiadienį, vaikų namai "Rytas" bus "Šeimos šventė", 14 val. "Rūgpienių kaime", prie Minijos už Gargždų. Kaip minėjau, nuo Velykų liko 50 lt su trupučių, šakočiui.
Kas nori prisjungti - prašom  bigsmile.gif
aš važiuosiu su mažyle .

P.S. ačiū Lexana  biggrin.gif  4u.gif
*

Gaila, bet mano vyresniukei bus egzaminas baleto trečiadienį. Labai norėtume prisijungti, bet...

Ir nėra už ką dėkoti. smile.gif Viskas gaunasi savaime. smile.gif

QUOTE(ritka68 @ 2012 05 14, 15:32)
ar paimtumete is  vyturio g.moteris atiduoda  tris maisus  drabuziu  ,bet ji be masinos ,tai reiktu paimti is namu
*

Brūkštelkite adresiuką ir telefono numerį. Nulėktume paimti.
ritka68
QUOTE(Lexana @ 2012 05 14, 19:31)
Sveikos. smile.gif
Gaila, bet mano vyresniukei bus egzaminas baleto trečiadienį. Labai norėtume prisijungti, bet...

Ir nėra už ką dėkoti. smile.gif Viskas gaunasi savaime. smile.gif
Brūkštelkite adresiuką ir telefono numerį. Nulėktume paimti.
*

rytoj adresa ir telefona suzinosiu ir parasysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lexana @ 2012 05 13, 16:38)
Sveikos, mielosios. smile.gif

Saulyte, su praėjusiu -nioliktu gimtadieniu. oro_buckis.gif

Ateinančią savaitę vešiu daiktelius į Gerovės centrą, jei kas nors norite ką perduoti, bet neturite kaip - galiu paimti iš aplinkinių rajonų ar galite užnešti pas mane. Gyvenu Simonaitytės gatvėje. Geriausia būtų brūkštelti SMS ar skambtelėti 860952091.

Taip pat turiu 5 ritinėlius popierinių tapetų vaikų kambariui su žvėreliais. Labai smagūs jie. Dovanoju, kam jų reikia. smile.gif Susidomėjusiam atsiųsiu foto.
*

o gal galima butu paimti tik 3 rulonus ,paimciau remiamai merginai is centro,mergaites kambario daliai istapetuoti ,ji sake labai noretu ......jei dar laisvi tapetai ax.gif
Lexana
QUOTE(ritka68 @ 2012 05 14, 19:38)
rytoj adresa ir telefona suzinosiu  ir parasysiu smile.gif

o gal  galima butu  paimti  tik 3 rulonus ,paimciau  remiamai merginai is centro,mergaites  kambario daliai  istapetuoti ,ji sake labai noretu ......jei  dar laisvi tapetai  ax.gif
*

Lauksiu. 4u.gif

Išties norėčiau padovanoti visus vienai šeimai, nes tų penkių ritinėlių +/- visam vaikų kambariui turėtų pakakti (mano vaikų kambariui pilnai būtų pakakę, bet ištapetavome kitais). blush2.gif O likus dviem ritinėliams nebebūtų kur jų dėti. 4u.gif
ritka68
QUOTE(Lexana @ 2012 05 14, 21:18)
Lauksiu. 4u.gif

Išties norėčiau padovanoti visus vienai šeimai, nes tų penkių ritinėlių +/- visam vaikų kambariui turėtų pakakti (mano vaikų kambariui pilnai būtų pakakę, bet ištapetavome kitais). blush2.gif O likus dviem ritinėliams nebebūtų kur jų dėti. 4u.gif
*

na tiek to tada smile.gif
xxxsaulyte
merginos, na nebesudalyvavau šventėje "Ryto"... Su mažu vaiku toooookiu oru ne ką paplanuosi... verysad.gif
o labai norėjau pamatyti vaikus... wub.gif
planuosime po darbelio kokį nuėjimą su Elve, nes vaikai jau labai sakė pasiilgę..

taip kad fondas mūsų dar yra iki sekančios kokios nors progos mirksiukas.gif
Storm
Sveikos merginos,

Aš šį kartą ne į temą. Pamenat prieš kažkurias kalėdas (kai vėlėm širdeles) iš kažkur merginos gavo lininių maišelių? Kur tokių galima nusipirkti? Man labai skubiai keturių reikia.
marina86
QUOTE(Storm @ 2012 05 17, 07:57)
Sveikos merginos,

Aš šį kartą ne į temą. Pamenat prieš kažkurias kalėdas (kai vėlėm širdeles) iš kažkur merginos gavo lininių maišelių? Kur tokių galima nusipirkti? Man labai skubiai keturių reikia.
*

Nezinau kokie ten maiseliai buvo, Akropolio salelej kur gintara pardavineja tikrai yra nedideliu surisamu mirksiukas.gif
Dalmatija
Laba diena,

senai besilankiau šioje temutėje. Per tą laiką pririnkau daug visokių daigtelių, kuriuos norėčiau padovanoti( bus kokie 4 maximos maišai). Yra ir drabužėlių leliukams ir ūgtelėjusiems vaikučiams. Yra ir keletas moteriškų drabužių. Atiduodu vaikiškus pataliukus, kiek vėliau galėsiu padovanoti čiužinuką į vaikišką lovelę. Deja, nuvežti pati negaliu, tad galbūt kuri iš merginų galėtų užsukti. Gyvenu Smiltelės gatvėje Mano telefonas 868405098.
Naktibalda
QUOTE(Storm @ 2012 05 17, 08:57)
Sveikos merginos,

*

ax.gif aš siuvau blush2.gif
marina86
Mergaites, gal zinote kur galima nuvezti naudotus veikancius kompiuterius? Be monitoriu. Gal kokiam vaiku dienos centrui ar panasiai reikia?
Storm
naktibalda, Jūsų pašto dėžutė pilna, nesinori teršt temos, bet gal pagamintumėte ir man 4 maišelius? Iki antradienio vakaro?
AJ_Lt
QUOTE(marina86 @ 2012 05 17, 23:40)
Mergaites, gal zinote kur galima nuvezti naudotus veikancius kompiuterius? Be monitoriu. Gal kokiam vaiku dienos centrui ar panasiai reikia?
*

Mes savo sena vyresniukes mokyklai atidavem - labai mokytoja dziaugesi ji gavus, turi dabar klaseje visa darbo vieta thumbup.gif
taatjana
QUOTE(marina86 @ 2012 05 18, 00:40)
*

As paimciau vienai Geroves centro seimai. Monitoriu turiu ir net klaviaturos 3 vnt ax.gif
kam reikialinga klaviatura -prasom 4u.gif I AZ parasisiu savo tel.
calliber
sveikos mamytes dovanoju garu puoda gal kuriai reikia? g.gif nes mums jo taip ir neprireike

user posted image
marina86
Del kompu neberasykit man, zmogus kuris atiduot norejo jau kaip ir nusprende kam. Viena kaip zadejau paimsiu man rasiusiai mamai, tik palaukt reikes kol nurasys mirksiukas.gif

QUOTE(taatjana @ 2012 05 18, 10:46)
As paimciau vienai Geroves centro seimai.  Monitoriu turiu ir net klaviaturos 3 vnt ax.gif
kam reikialinga klaviatura -prasom 4u.gif  I AZ parasisiu savo tel.
*

O siai seimai mano nebenaudojamas atiteks mirksiukas.gif
calliber
QUOTE(calliber @ 2012 05 20, 08:14)
sveikos mamytes dovanoju garu puoda gal kuriai reikia?  g.gif  nes mums jo taip ir neprireike

user posted image
*

user posted image

surinkau siandiena kad matytumete bendra vaizda ne tik pakuote jis buvo tik viena karta pabandytas ir viskas 4u.gif
Ramsius
Labas,
Gal kam reiai mergaitiškų (10-12 m) rūbų ir moteriškų (maždaug 36-38 dydžio)?Turiu 3 maišus, ir nebėr vietos laikyti.
Jeigu niekam nereikai, tai gal aks važiuotų pro šalį paimtų, kas vežat ten kur reikia? aš neturiu kaip..... doh.gif
Nes nežadu ilgai laikyt, tadum nešiu prie konteinerio....
merga
QUOTE(Ramsius @ 2012 05 20, 15:03)
Labas,
Gal kam reiai mergaitiškų (10-12 m) rūbų ir moteriškų (maždaug 36-38 dydžio)?Turiu 3 maišus, ir nebėr vietos laikyti.
Jeigu niekam nereikai, tai gal aks važiuotų pro šalį paimtų, kas vežat ten kur reikia? aš neturiu kaip..... doh.gif
Nes nežadu ilgai laikyt, tadum nešiu prie konteinerio....
*

Jei tinka 8-8.30 val.tas intervalas ra6yk prasukciau,nes 9 val.10 bunu laukuose.
Ramsius
QUOTE(merga @ 2012 05 21, 09:54)
Jei tinka 8-8.30 val.tas intervalas ra6yk prasukciau,nes 9 val.10 bunu laukuose.
*

Tinka, kokią dieną galėtum? Mes į daržą išeinam 8,30, tai manau iki to laiko spėtum gal?Būčiau dėkinga ax.gif
taatjana
QUOTE(marina86 @ 2012 05 20, 11:51)
Del kompu neberasykit man, zmogus kuris atiduot norejo jau kaip ir nusprende kam. Viena kaip zadejau paimsiu man rasiusiai mamai, tik palaukt reikes kol nurasys mirksiukas.gif
O siai seimai mano nebenaudojamas atiteks mirksiukas.gif
*

ACIU LAAAABAI uz kompiuteri. Kaip ir zadejau Jusu informacija jau istrinta ir Windows perinstaliavo ax.gif Treciadieni keliaus pas naujus seimininkus. thumbup.gif
Dar karta ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
marina86
QUOTE(taatjana @ 2012 05 21, 20:19)
ACIU LAAAABAI  uz kompiuteri.  Kaip ir zadejau Jusu informacija jau istrinta ir Windows perinstaliavo  ax.gif  Treciadieni keliaus pas naujus seimininkus.  thumbup.gif
Dar karta ACIU 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Nera uz ka, tikiuos nauji seimininkai apsidziaugs smile.gif
Ramsius
Maišas rūbų mergaitei jau pažadėtas 4u.gif
calliber
garu puodas rezervuotas lelijabalta1 4u.gif
Papildyta:
garu puodas rezervuotas lelijabalta1 4u.gif
merga
QUOTE(Ramsius @ 2012 05 21, 10:35)
Tinka, kokią dieną galėtum? Mes į daržą išeinam 8,30, tai manau iki to laiko spėtum gal?Būčiau dėkinga ax.gif
*

Adresiuka i AZ mirksiukas.gif
linxmute
Atiduodu nemažai rūbelių S dydžio mamytei arba paaugliukei 4u.gif
user posted image
user posted image
Yra daugiau. Pasiimti patiems 4u.gif Gyvenu Sportininkų mikrorajone. Kuo greičiau, tuo geriau mirksiukas.gif
Bendraukime per až.
calliber
QUOTE(calliber @ 2012 05 20, 12:45)
user posted image

surinkau siandiena kad matytumete bendra  vaizda  ne tik pakuote jis buvo tik viena karta pabandytas ir viskas  4u.gif
*

PADOVANOTAS
Galleta
Dovanoju labai mano myleta ir jau kiek issibraiziusiu dugnu puoda su rankena, kazkada buvo pirktas uz maximos lipdukus, pasiimti patiems 4u.gif
user posted image
user posted image
skersmuo 19cm, talpa 2l
linxmute
QUOTE(linxmute @ 2012 05 22, 15:33)
Atiduodu nemažai rūbelių S dydžio mamytei arba paaugliukei  4u.gif
user posted image
user posted image
Yra daugiau. Pasiimti patiems  4u.gif Gyvenu Sportininkų mikrorajone. Kuo greičiau, tuo geriau  mirksiukas.gif
Bendraukime per až.
*

PADOVANOTI
merga

Dienos socialinės priežiūros skyrius:
Adresas: Debreceno g. 48, Klaipėda
bei Roma

Širdingai dėkoja Tatjanos šeimai už pilnai įrengtą sporto salę treniruokliais

(vasarį padaovanotas 1 treniruoklis, praėjusią savaitę dar 2).
AČIŪ,AČIŪ,AČIŪ.
marinai 86 ir Tatjanai
Šeimai padovanotą ir suinstaliuotą kompiuterį ir dar keliom šeimoms aprūpintoms namų apyvokos ir gerbuvio pagerintais dakitais.

user posted image

O taip pat visas SUPERMAMAS kviečia į Dienos socialinės priežiūros skyriaus šventinį atidarymą,
Kuris įvyks birželio 1 d. Debreceno g. 48, Klaipėda.
Nuo 13 val.

user posted image
taatjana
Aciu blush2.gif
Labai grazi puokste
mirksiukas.gif
Ramsius
Merga, kaip gerai kad tuos mano maišus paėmei, ačiū 4u.gif
Gal kam pravers 4u.gif

Beje, man kaižikaip juokinga buvo... Atidarau duris, o ten stovi moteriškaitė ir sako man: Aš merga lotuliukas.gif Kažkaip nuskambėjo labai juokingai tongue.gif tongue.gif
merga
QUOTE(Ramsius @ 2012 05 28, 23:45)
Merga, kaip gerai kad tuos mano maišus paėmei, ačiū 4u.gif
Gal kam pravers 4u.gif

Beje, man kaižikaip juokinga buvo... Atidarau duris, o ten stovi moteriškaitė ir sako man: Aš merga lotuliukas.gif Kažkaip nuskambėjo labai juokingai tongue.gif  tongue.gif
*

Būtent taip ir nekitaip,nes vardu mane iš SM pažįsta tai nedaugelis biggrin.gif
lelijabalta1
QUOTE(merga @ 2012 05 29, 10:18)
Būtent taip ir nekitaip,nes vardu  mane iš SM pažįsta tai nedaugelis  biggrin.gif
*

Tikriausiai gerai suskambėjo, gerai, kad merga, o ne diedas biggrin.gif
merga
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 05 29, 21:00)
Tikriausiai gerai suskambėjo, gerai, kad merga, o ne diedas  biggrin.gif
*

no problem galiu ir pasikeisti pravradę lotuliukas.gif
-Lugnė-
Sveikos 4u.gif

Turiu du maišiukus nebenešiojamų rūbų, daugiausia paauglei ar kokia moterytei. Jei kuri galėtų ir prasuktų pro mane juos pagriebti ir nuvežti į kokį paramos centriuką, būtų labai šaunu 4u.gif Geriausia į AŽ būtų kas gali prasukti pro mane ir kada 4u.gif
bonze
Sveiki, turiu daug kelniu berniukui labai geros bukles. Speju tiktu 11-14 metu vaikinui, ant ju uzrasyta 154cm 164 cm. Dave mano berniukui bet reiketu kokius 6 metus laikyti kad jam tiktu lotuliukas.gif tai gal kam reikia?
Rasyki i az nes retai kada sedziu prie kompiuterio, ten jau bent pranes kad kas parase smile.gif
xxxsaulyte
QUOTE(bonze @ 2012 05 30, 21:32)
Sveiki, turiu daug kelniu berniukui labai geros bukles. Speju tiktu 11-14 metu vaikinui, ant ju uzrasyta 154cm 164 cm. Dave mano berniukui bet reiketu kokius 6 metus laikyti kad jam tiktu  lotuliukas.gif  tai gal kam reikia?
Rasyki i az nes retai kada sedziu prie kompiuterio, ten jau bent pranes kad kas parase  smile.gif
*

rašysiu į AŽ, paimčiau Kristinos Andriukui..
rositele999
Gerosios Mamytes,

Nusprendziau ir as pagaliau pabuti socialiai atsakingesne smile.gif

Siuo metu, visa menesi, iki birzelio vidurio, galima aukoti nenaudojamus vaiku zaislus, rubelius ir ju auginimui butinus daiktus Kalipedoje parduotuvese “Cipollino” Akropoly ir “Baby City” Silutes plente smile.gif

Sitos akcijos metu surinkti daiktai bus atiduoti daugiavaikems seimoms ir vienisoms motinoms ir pabegeliu vaikams Pabradeje.

Nepatingekit!!! Kazkam tikrai labai reikia to, ko jums jau niekad nebepreiks smile.gif

As paaukojau Vilniuje ir taaaip gera ant sirdeles pasidare, taip malonu! Galbut kazka labai nudziugins mano toks paprastas ir lengvas darbelis smile.gif

Todel nusprendziau ir kitus paagituoti biggrin.gif
merga
Mielosios, primenu,kad rytoj centro šventė,tad visas galinčias kviečiu prisijungti

O taip pat visas SUPERMAMAS kviečia į Dienos socialinės priežiūros skyriaus šventinį atidarymą,
Kuris įvyks birželio 1 d. Debreceno g. 48, Klaipėda.
Nuo 13 val.

user posted image
*panele roze*
Sveiki,turiu rūbelių savo sūnaus išaugusius, dydžiai maždaug 2 metų berniukui,batukai įvairiai smile.gif visgi geriau kažkam atiduoti kam jų reikia labiau nei išmest,rūbeliai nešioti tačiau tikrai geros būklės,batukai taip pogi smile.gif
calliber
gal kas nors turite sena muzikini centra ar seip kokia radija nereikalinga ir nebrangei parduodate ar dovanojate rasykit i pm aciu is anksto
merga
Ieškau drabužių ir avalynės 3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai nuo 6 men iki 1m. mergaitei.
mmergyte
merga,batukų išmieras surašyk wink.gif
Tetavova
QUOTE(merga @ 2012 06 16, 10:58)
Ieškau drabužių ir avalynės  3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai  nuo 6 men iki 1m.  mergaitei.
*

Vaikstyne turiu,jeigu dar reikia.. 4u.gif Rytoj busiu Klp. galeciau atvezt 4u.gif
Pakalnute_klp
Turiu atiduot pilna buteliuks FEROGLOBIN B12, gal kam reikia? galioja iki gruodzio
Tatuskes
QUOTE(merga @ 2012 06 16, 09:58)
Ieškau drabužių ir avalynės  3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai  nuo 6 men iki 1m.  mergaitei.
*

Gal reikia misinuku? turiu pora nepradarytu,turiu ir keleta rubeliu mergaitei ,galiu viska sudeti ,ir brukstelk batu ismieras gal ka rasciau 4u.gif
merga
QUOTE(Tatuskes @ 2012 06 17, 09:11)
Gal reikia misinuku? turiu pora nepradarytu,turiu ir keleta rubeliu mergaitei ,galiu viska sudeti ,ir brukstelk batu ismieras gal ka rasciau  4u.gif
*

Tinka viskas. Nes mano soc.darbuotoja sakė,kad padėtis tragiška,nors mama sukasi kaip įmanydama,kad tik nepaimtų vaikų. Kiek žinau tai moteriškę jos buvęs "draugas" tiesiog išmetė su pulku vaikų,tai ji glaudžiasi pas sesę.

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2012 06 16, 14:41)
Turiu atiduot pilna buteliuks FEROGLOBIN B12, gal kam reikia? galioja iki gruodzio
*

Jei nusileistum į apačią būč laaabai dėkinga,nes sesuo savaitės bėgyje pas mane atvažiuos ax.gif

QUOTE(Tetavova @ 2012 06 16, 14:30)
Vaikstyne turiu,jeigu dar reikia..  4u.gif  Rytoj busiu Klp. galeciau atvezt  4u.gif
*

Mieloji, labai galiuosi,kad tik šiandien turiu galimybę prie PC prisėsti. Iš kokio kampelio esat? gal galėčiau kaip nors iki Jūsų dasigauti? g.gif
Jei nieko prieš tai per AŽ pabendraukime. Ačiū
mmergyte
merga,mane ignoruoja? blink.gif blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Tatuskes
Merga tai gal prasuksi kuria diena Pilies gatve? mirksiukas.gif
merga
QUOTE(mmergyte @ 2012 06 18, 08:56)
merga,mane ignoruoja?  blink.gif  blink.gif  g.gif  lotuliukas.gif
*

No,no nevarom ant mergų biggrin.gif jos nuo ryto iki išnkatų laukuose ,daržuose baigia nusvilti .
P.S. Trečiadienį startuoju Jonikšin -a nieką nereik a blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tatuskes @ 2012 06 18, 10:59)
Merga tai gal prasuksi kuria diena Pilies gatve?  mirksiukas.gif
*

Adresiuką į Až ir ryt iš ryto atleku biggrin.gif

QUOTE(mmergyte @ 2012 06 18, 08:56)
merga,mane ignoruoja?  blink.gif  blink.gif  g.gif  lotuliukas.gif
*

No,no nevarom ant mergų biggrin.gif jos nuo ryto iki išnkatų laukuose ,daržuose baigia nusvilti .
P.S. Trečiadienį startuoju Jonikšin -a nieką nereik a blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
Tania, tavo gėrybėmis apdovanotos 4 šeimos. Viena mamikė labai džiaugėsi virtuviniais pričendalais. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tatuskes @ 2012 06 18, 10:59)
Merga tai gal prasuksi kuria diena Pilies gatve?  mirksiukas.gif
*

Klausai daba tik pastebėjau,mes su tavo didčkiu turim bendrų reikalų. Kai sueis 21 jam esim į barą lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.