Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

merga,laukiu ryt skambučio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2012 10 01, 20:27)
Nu ką nunešiau  rūbelius ir  nestuke.gif  ir dar porą maišų drabužių smile.gif Apgavo mane Lexana trūputi, paklaidžiojau bet nieko viskas gerai  thumbup.gif


Na neapgavau tiek daug, tik kad vartai regis iš anos pusės. smile.gif Šiaip pati ten dar nebuvau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 10 01, 21:50)
Na neapgavau tiek daug, tik kad vartai regis iš anos pusės. smile.gif Šiaip pati ten dar nebuvau. mirksiukas.gif


Ten dar neik, nes ten dar nedirba lotuliukas.gif 4u.gif Patikrinau šiandien 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2012 10 01, 22:23)
Ten dar neik, nes ten dar nedirba  lotuliukas.gif  4u.gif Patikrinau šiandien  4u.gif


Tada mane apgavo Alina Velykienė, kuri sakė, kad jau dirba centras antra savaitė. doh.gif
Atsakyti
jūs apie moterų naują centrą? na jis dirba... g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 10 02, 13:07)
jūs apie moterų naują centrą?  na jis dirba... g.gif


tikrai kol kas neveikia...
Atsakyti
Apie tą patį, Saulyte. 4u.gif
Atsakyti
Labai labai dėkingi už tv. mmergytės šeimynėlei vėžaitiškių šeima ir kapitanai už apavą metinukui( ryt bus pristatyta pagal paskirtį) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 spalio 2012 - 20:53
Labas rytas 4u.gif

Aš ir mano teta labai dėkingi už televizorių bigsmile.gif Norėjo teta mažiuko o gavo didelį bigsmile.gif Nesitikėjom ir netikėjom kad būna tokių stebuklų 4u.gif

Tada nedrąsiai paklausčiau gal kas turi nenaudojamą greitpuodį mažiuką? Norėtume gauti dovanų arba pigiai nupirkti 4u.gif

Mano mama turi senovinę spintą koridorinę su batu dėžę ir batų dėžę irgi senominę, gal kam reikėtų 4u.gif Mes padėtume ir pervežti 4u.gif
Atsakyti
o tas televizoriusg erai rodo?mes nebepatikrinom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 10 03, 10:42)
o tas televizoriusg erai rodo?mes nebepatikrinom doh.gif


Vėžaitiškiai sakė,kad taip biggrin.gif , o dar + gavę priedelį išvis laimingi iki pat ausų.
P.S. tau sakė daržovių gali įdėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 03 spalio 2012 - 15:52
idomu kaip su maniskiu, ar veike viskas ( as apie televizoriu)
Atsakyti