Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

user posted imageNAUDINGOS NUORODOS:
TARO enciklopedija
Biblioteka 1
Biblioteka 2
Biblioteka 3
TARO pamokos
TARO reikšmės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO klubas

Tema XIX
Atsakyti
Simoseli,aciu uz pastoge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2012 01 16, 22:41)


Gražūs nameliai, ačiū 4u.gif
Papildyta:
Levonce, ištraukiau aš tau kortytes, kaip seksis pokalbyje
Kvailys (apv)+Teismas+Tauriu3(apv)
neturiu tik laiko daba panagrinėt... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rupestinga: 17 sausio 2012 - 16:14
sveikutės, gal kuri galėtų išmesti taro kortas. situacija tokia kad prasidės darbo paieškos, kaip seksis, ar gausiu darbą pagal specialybę? jei padėtų esu aušrinė. tiesiog gal kuri nori pasipraktikuoti.būčiau labai dėkinga. plius prie to paties santykiai su vyrų, kaip viskas toliau klostysis. ačiū jums kuri atras laiko. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levonce @ 2012 01 17, 15:53)
Simoseli,aciu uz pastoge mirksiukas.gif

QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 17, 16:26)
Gražūs nameliai, ačiū 4u.gif

bis.gif bis.gif bis.gif
QUOTE(ausrinea1 @ 2012 01 17, 17:01)

Greitai, kol gali, pertvarkyk savo postą mirksiukas.gif Mes mėgstam praktikuotis viena kitai, o į tokius klausimus atsakinėja kitose temose wub.gif
----
Kas norėtų išmesti man kortas? Koks bus rytojaus pokalbio rezultatas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2012 01 17, 17:14)
bis.gif  bis.gif  bis.gif

Greitai, kol gali, pertvarkyk savo postą  mirksiukas.gif  Mes mėgstam praktikuotis viena kitai, o į tokius klausimus atsakinėja kitose temose  wub.gif
----
Kas norėtų išmesti man kortas? Koks bus rytojaus pokalbio rezultatas?  ax.gif


Labas... Del praktikos nusprendziau ismesti..

Kaip seksis darbo pokalbis?

Apv lazdu riteris, Apv Pentakliu10, Apv DA XIII, Apv Tauriu tuzas.....

Nenoriu net kemntuoti daug schmoll.gif Sunkokai seksis man atrodo.... g.gif
Atsakyti
Sveikutės raganėlės, atskrendu naujais metais ir aš smile.gif Kasdien paskaitau temutę, bet labai užsivertus darbais buvai, tai truputį mažiau praktikavausi, nors dienos kortas mesdavau kasdieną smile.gif Nuo šiol būsiu aktyvesnė dalyvė pioneers.gif

QUOTE(simoselis @ 2012 01 17, 17:14)
bis.gif  bis.gif  bis.gif


Kas norėtų išmesti man kortas? Koks bus rytojaus pokalbio rezultatas?  ax.gif



Man iškrito saikingumas, imperatorius ir kvailio kortos, visos trys iš DA, truputį sunku man jas šįkart interpretuot g.gif Imperatoriaus korta tai mano nuomone bus tas žmogus - pagyvenes vyras su kuriuo tu bendrausi, pokalbis turėtų būti nestresuojantis, galbūt visai malonus. Aš manau, kad tau yra visai dideli šansai pradėti naują savo kažkokį etapą. Kortų kvintensija - mėnulis, galbūt dėl sprendimo priėmimo reikia labiausiai pasikliauti savo nuojauta (kaip manot merginos, ar teisingai suprantu šią DA kortą, jos man abi su žvaigžde labai mistinės)
Atsakyti
Levonce dėl darbo pokalbio iškrito kardų III, likimo ratas ir monetų riteris: kortos tarsi kalbėtų, kad nelabai Jums seksis tame pokalbyje, nuo Jūsų nelabai kas priklausys, Jūs būsite tarsi atsidavusi į likimo rankas, ir mažai kokios įtakos turėsite. Tačiau, kad ir kaip situacija atrodytų "užstrigusi", monetų riteris sako, kad viskas nors ir mažais žingsneliais, bet juda į priekį smile.gif
Atsakyti
Merginos,nuosirdziausiai aciu uz ismestas kortytes ir varga 4u.gif Rytoj pakomentuosiu ir ismesiu toms,kurios man metet wub.gif Man paciai krito nelabai pozityvios kortos,butu apmaudu negauti sio darbelio... O dabar ruosiuosi pati i darba,gero vakaro visoms!
Atsakyti
gal galite išmesti kortas? ar čia jūs tik tarpusavyje? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele123: 18 sausio 2012 - 11:16
QUOTE(ausrele123 @ 2012 01 18, 11:15)
gal galite išmesti kortas? ar čia jūs tik tarpusavyje? ačiū 4u.gif

Cia tarpusavyje, yra kitu temu, kurioje gali ismesti, ten kur praktikuojasi merginos.

http://www.supermama...?...765744&st=0

http://www.supermama...?...6039&st=432

Gilberta dar praktikuodavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biellka: 18 sausio 2012 - 13:10
Gal sakau mergaitės vėl susigalvokim žaidimėlių, kad pamėtyt kortas, nes kažkaip apmirusi mūsų temutė smile.gif Matrica tu pas mus buvai organizatorė blush2.gif
Atsakyti