Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 12:48)
Mokslai ar kas? smile.gif


Darbas, finansiniai reikalai na ir biski meile blush2.gif doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 24, 20:58)
Ohoho saikingumas ir ypac apverstas dar ne tą gali parodyti bigsmile.gif



Apverstas saikingumas rodo barnius, kad žmogus yra išsibalansavęs, jaučia nerimą, galbūt labai stipriai pervertina savo jėgas, dabar sužinojau, kad ir alkoholizmą, o ką dar? blush2.gif
Atsakyti
O kaip interpretuoti lazdu 8? Visad pasimetu kai iskrenta. Klausime kaip zmogus elgsis santikyje su kitu (tauriu tuzas,saikingumas,tauriu 8,lazdu 8 ir magas ).
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 12:09)
O kaip interpretuoti lazdu 8? Visad pasimetu kai iskrenta. Klausime kaip zmogus elgsis santikyje su kitu (tauriu tuzas,saikingumas,tauriu 8,lazdu 8 ir magas ).


Lazdu8etas+ Magas.. Sakyciau, kad reikia imtis kazkokiu veiksmu ir iniciatyvos zmogui kaip tas santykiu problemas spresti.. Man lazdu 8etas visalaika nurodo veiksma, judesi kazkoki, zinia..

Bet tauriu8etas iskritusioje situacijoje man visai nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 25, 12:19)
Lazdu8etas+ Magas.. Sakyciau, kad reikia imtis kazkokiu veiksmu ir iniciatyvos zmogui kaip tas santykiu problemas spresti.. Man lazdu 8etas visalaika nurodo veiksma, judesi kazkoki, zinia..

Bet tauriu8etas iskritusioje situacijoje man visai nepatinka...

na jei taures rodo kazkoki atsitraukima nuo santykiu,tai gal lazdos su magu rodo,kad tai ivyks ir jo iniciatyva? Bet tuzas ir saikingumas visai grazios kortos. Aisku,gali rodyti,kad zmogus persipilde tais santykiais..
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 12:33)
na jei taures rodo kazkoki atsitraukima nuo santykiu,tai gal lazdos su magu rodo,kad tai ivyks ir jo iniciatyva? Bet tuzas ir saikingumas visai grazios kortos. Aisku,gali rodyti,kad zmogus persipilde tais santykiais..


O tu tik tiesiom kortom trauki ar taip visos tiesios sukrito? Užduok klausimą, aš pabandysiu pasižiūrėti.. Žodžiu papasakok kas per situacija aš noriu paveizet bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Na va,atejau pasakyti ka veikiu pirmadieni ir ka-antradieni,metusios man kortytes gales pasiziuret kaip ju kortos snekejo smile.gif Visos pasake panasiai mirksiukas.gif
Zodziu,pormadieni,kaip ir atspejot,buvau interviu del darbo.Daug ruosiausi,daug info surinkau kokie gali buti klausimai,ir,kaip tycia lygiia tuos pacius klausimus klausinejo,tai beriau kaip zirnius smile.gif Buvo 2 moterys-viena labai miela,kita labai nemiela.Kadangi,interviu vyko anglu kalba,is pradziu klausimus skaite is lapu ta maloni moteriske,o veliau-ta kita-mano darbdave.Ir jos akcentas buvo kitoks,nelabai iskart suprasdavau ka klausia.Bet kai paaiskindavo kitais zodziais,atsakydavau viska gerai,ir jos linksejo galba,tipo sauniai.Ant pacio galo liepe uzduoti klausima.Paklausiau,kodel si darbo vieta atsilaisvino,kodel tas kazkas isejo is darbo.Ir pasake,kad ta moteris dirbdavo nakti ir atejus dar ryte cia dirbti,buvo nebepajegi doh.gif As dirbu puse etato nakti,tad...va taip ir issikasiau sau duobe,darbo negavau.Matyt,pamaste,kad gali buti toks pats variantas kaip su ta buvusia..Nors,as ne visa nakti gi dirbu.Nu bet zodziu.Pirmas kartas interviu uzsienio kalba,tad,tai tiesiog patirtis,o kortos juk rode,kad darbo negausiu blush2.gif

Antradienis,kaip teisingiausiai Raganaites kortytes parode,niuri diena man buvo.Nakti ziauriai pradejo danti skaudeti,bet ryte turejau taloneli pas dantiste.Galvojau trauks danti,nes jau senai su tuo dantim kankinuosi.Bet atejau ir pasake,kad reikia persviesti zubus,o aparatas sugedes doh.gif Uzsiregistruok.O,kad as be vaistu nuo skausmo ne zingsnio,tiek ilgai laukiau tos dienos,ech.Zodziu,nuotaikos tikrai buvo nekokios.Zodziu,atspejot,kad i susitikima eisiu biggrin.gif

Vakar vel toliau sapnavau savo keistus sapnus doh.gif Kad mano vaiko sulipe plaukuciai buvo ir tokia mergycka paeme zirkles nukirpti manajai plaukus.As paemiau uz savo vaiko plaukuciu ir sakau-nekirpk,nekirpk,o ji kerpa ir tiesiai man i pirsta,nors ir nestipriai,bet kraujo truputi buvo unsure.gif Po to,sapnavau,kad man mama paskambino ir pasake,kad jos sese numire.Be zado likau,galvoju,liko 2 vaikai,is ju vienam dar tik 5 metukai,toks siaubas apeme...Po to dar sapnavau,kad maciau lape sluba,vos paeinancia.Matosi jos kojos sanario kaulai,nes atviri jau,bet jau pagije,tik be mesos toj vietoj.Sakau,vargse,kaip jai maisto bepasigauti kai vos paeina.Ir tuo momentu ji priejo prie musu kates ir apziojo kakla.Pradejau saukti ir nubudau nuo zadintuvo.Nu nacert.Kazka prisisapnuosiu,nuojauta kuzda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 25, 13:54)
O tu tik tiesiom kortom trauki ar taip visos tiesios sukrito? Užduok klausimą, aš pabandysiu pasižiūrėti.. Žodžiu papasakok kas per situacija aš noriu paveizet bigsmile.gif

Aš neverčiu kortų. Dar nepribrendau tam biggrin.gif
O situacija tokia. Yra du žmones,bendraujantys,lyg ir jausmai,bet toks nelabai įpareigojantis tas bendravimas kaip supratau. Mergina nori zinoti vaikino ketinimus..apskritai jausmus ir santykių perspektyva smile.gif
Papildyta:
Levonce, idomiai man krito tauriu 2 smile.gif gal dantistas, ne dantiste buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 25, 11:51)
Darbas, finansiniai reikalai na ir biski meile  blush2.gif  doh.gif  4u.gif

sudetinga smile.gif reikia konkretesniu klausimu.arba mazesnio laikotarpio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 14:29)
Aš neverčiu kortų. Dar nepribrendau tam biggrin.gif
O situacija tokia. Yra du žmones,bendraujantys,lyg ir jausmai,bet toks nelabai įpareigojantis tas bendravimas kaip supratau. Mergina nori zinoti vaikino ketinimus..apskritai jausmus ir santykių perspektyva smile.gif
Papildyta:
Levonce, idomiai man krito tauriu 2 smile.gif gal dantistas, ne dantiste buvo biggrin.gif
Papildyta:

sudetinga smile.gif reikia konkretesniu klausimu.arba mazesnio laikotarpio smile.gif



Aš siūlyčiau tam pribręsti ir iškart dėti ir tiesias ir apverstas smile.gif Mažiau paskui painiavos bus...


Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 16:29)
Aš neverčiu kortų. Dar nepribrendau tam biggrin.gif
O situacija tokia. Yra du žmones,bendraujantys,lyg ir jausmai,bet toks nelabai įpareigojantis tas bendravimas kaip supratau. Mergina nori zinoti vaikino ketinimus..apskritai jausmus ir santykių perspektyva smile.gif
Papildyta:
Levonce, idomiai man krito tauriu 2 smile.gif gal dantistas, ne dantiste buvo biggrin.gif
Papildyta:

sudetinga smile.gif reikia konkretesniu klausimu.arba mazesnio laikotarpio smile.gif

Ir as patarciau versti,jei ziuri i knygines reiksmes-beveik visur yra apverstuu reiksmes,tad nera ten taip baisu.Jau vien pamacius pvz apv.Teisinguma,jau bus aisku,kad ne taip viskas gali puikiai ir klostytis...
Del Tauriu 2-matyt rode grazu mano ir dantistes nora bendradarbiauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 15:29)
Aš neverčiu kortų. Dar nepribrendau tam biggrin.gif
O situacija tokia. Yra du žmones,bendraujantys,lyg ir jausmai,bet toks nelabai įpareigojantis tas bendravimas kaip supratau. Mergina nori zinoti vaikino ketinimus..apskritai jausmus ir santykių perspektyva smile.gif
Papildyta:
Levonce, idomiai man krito tauriu 2 smile.gif gal dantistas, ne dantiste buvo biggrin.gif
Papildyta:

sudetinga smile.gif reikia konkretesniu klausimu.arba mazesnio laikotarpio smile.gif


Na tada artimiausiam menesiui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O kaip galima bu interpretuot tauriu 6 apversta g.gif
Cia siaip idomumo delei traukiau, ko is manes nori tokis vienas g.gif
Atsakyti