Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

Dekui uz pirmaja konsultacija smile.gif

Paklausiusi Jūsų patarimų, nutariau pasižiūrėti kas manęs laukia ateityje.

Ištraukiau tokias kortas:
Mirtis, Likimo ratas, Taurių karalienė, 6 kardai, Imperatorius.

Pirmoji korta simbolizuoja atsisakyma praeities ir naujo gyvenimo pradzia, o likimo ratas kaip ir pasiūlys netikėtus sprendimus, išeitis, pastūmės link naujo gyvenimo.
Taurių karalienėje įžvelgiu save, kad pasieksiu harmonija, pusiausvyra ir laime.
6 kardai, tai požiūrio keitimas, neaiškumas, pasimetimas dėl ateities.
O imperatoriaus korta galima interpretuoti keleriopai: situacijos susitvarkymas, protingi sprendimai, stabili asmenybės ar gyvenimas.

Gal Jūs kitaip interpretuotumėte?
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2012 03 28, 16:22)

6 kardai, tai požiūrio keitimas, neaiškumas, pasimetimas dėl ateities.
O imperatoriaus korta galima interpretuoti keleriopai: situacijos susitvarkymas, protingi sprendimai, stabili asmenybės ar gyvenimas.

Gal Jūs kitaip interpretuotumėte?

Kardų šešetas- nauji horizontai, galbūt kelionė. Kažkokį neigiamą atspalvį čia jai prikabinai g.gif Imperatorius gali rodyti pasitikėjimą savomis jėgomis. Jei sieti su šešeto nurodomom naujom galimybėm ar situacijos pagerėjimu, gali rodyti tavo tvirtumą (siekiant kažko ar pan). Na tau gal aiškiau rodysis. Tik klausimas labai nekonkretus, tai čia interpretuoti be galo be krašto galima.
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Mokslai taip užspaudė, kad jau ilgai neprisiliečiau prie kortų. verysad.gif Šiaip ar taip, norėjau paprašyti jūsų pagalbos, kadangi klausimai apie mane pačią, o traukdama sau niekada nesuprasdavau, ką kortos sako.

Jei kas nori pasipraktikuoti ir turi laiko, prašau, pažiūrėkit, ką kortos atsakytų į mano klausimus.

Žodžiu, laimėjau mainų programos atranką ir rudenį turėčiau išvažiuoti mokytis į Vokietiją. Ar viskas bus gerai, spėsiu laiku susitvarkyti dokumentus, laimingai nukeliausiu ir kaip seksis ten?

Beje, dar įdomu, ką veiksiu vasarą. Ar yra galimybė, kad pavyks išvažiuoti padirbėti į užsienį?

Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mečiau tris kortas klausimui "ar gausiu kitą darbą?". (Šiuo metu dirbu, bet buvau pokalbyje dėl kito darbo, tačiau sužinosiu viską tik balandžio gale).
Iškrito apv. Kardų Karalienė, apv. Kardų VIII, ir Taurių Tūzas.
Kaip suprantu, darbą gausiu, tik išeidama iš senojo, susidursiu su apkalbomis, piktais žmonėmis, šmeižtu, bet galiausiai, naujame darbe lauks sėkmė, pasitenkinimas.
Labai sunku sau mesti kortas. Gal kuri galėtumėt pasakyti savo nuomonę šitų kortų atžvilgiu? ar mano interpretacija teisinga?
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2012 03 31, 09:18)
Sveikos  4u.gif mečiau tris kortas klausimui "ar gausiu kitą darbą?". (Šiuo metu dirbu, bet buvau pokalbyje dėl kito darbo, tačiau sužinosiu viską tik balandžio gale).
Iškrito apv. Kardų Karalienė, apv. Kardų VIII, ir Taurių Tūzas.
Kaip suprantu, darbą gausiu, tik išeidama iš senojo, susidursiu su apkalbomis, piktais žmonėmis, šmeižtu, bet galiausiai, naujame darbe lauks sėkmė, pasitenkinimas.
Labai sunku sau mesti kortas. Gal kuri galėtumėt pasakyti savo nuomonę šitų kortų atžvilgiu? ar mano interpretacija teisinga?


Klausimo formuluotė tiesa pasakius nera labai teisinga... mirksiukas.gif Nežinau kaip kitos, bet aš dažniausiai klausiu taip.. ,,Kokios mano perspektyvos/galimybės įsidarbinti naujoje darbovieteje?'' Arba ,,Kokie manęs laukia įvykiai profesineje srityje ateinantį menesį'' smile.gif

Šiaip nepaisant klaidingos formuluotės pagal tavo kortas manyčiau, kad visi reikalai gali judeti vangiai ir gal laukia tam tikri apribojimai pačioje profesineje srityje ir darbu realizacijoje, sunkiai pajudesi is tam tikro taško, gal pati aplinka nebus tam palanki ir patys aplinkiniai zmones (Apv kardu karaliene +Apv kardu 8). Taip pat kardu 8etas gali parodyti ir tavo pačios baimes keisti darbinę aplinka, galu gale gal pačiai kažkiek pritruks ryžto ir logikos priimti teisingą sprendimą (apv kardu karaliene)...Taciau tauriu tuzas hmz.... Siaip tuzai daznai pasako apie tam tikro dalyko nauja pradzia... bet tauriu tuza cia sunkiai eina interpretuoti prie tokių kortu, gal tai paprasciausiai rodo naują galimybę užsidirbti papildomų pinigų, arba jūsų atveju- įsidarbinti (man gal papildomų reikėtų kortų dar) Nes tas tauriu tuzas gali čia parodyti dar ir tavo labai dideles viltis bei norą įsidarbinti... vat jei kristų koks lazdu tuzas arba pent tūzas gal kitaip manyčiau... Ir vėlgi manau, net neverta rimtai žiūrėti į mano interpretaciją, nes klausimas buvo neteisingais suformuluotas ir tai jūsų trauktos kortos... g.gif Nežinau gal kitos papildys kažką ir papasakos kur kas daugiau ir išsamiau
Papildyta:
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 03 27, 07:50)
Matrica, X-o jausmai tau: 9 lazdos/4 lazdos/ 8 lazdos

ILgas uzsiciklinimas ir virimas savo sultyse priesistoreje...nematymas galimybes, vidines baimes ir pergyvenimas, saves nuvertinimas, nejudejimas is vietos, nedrasumas svaigti apie tave. Poziuriu rimtumas ir  rimtu santykiu noras bei siekis. Taciau pasiduodama kazkokiam aplinkos pasipriesinimui  g.gif  arba isivaizduojamas aplinkos pasipriesinimas, taciau atsiradus bendrai idejai ar siekiui, zmoguje ivyks revoliucija, t.y. galimas prasimusimas is uzburto susikurto jo rato, impulsas  jausnuose, tokiu atveju  visos kortos vyniojasi labai pozityviai. Jis senai ties tavim uzsiciklines, tik pilnas nepasitikejimo ir baimiu, poziuris rimtas.
Papildyta:
Sakyciau aistirngai nori ir iklimpes, tik arba apribojimai kokia yra del anksciau daryto apsirinkimo, arba pats del aplinkos ir isivaizduojamo pasipriesinimo spaudzia save i remus - logika iskelia i pirma plana  g.gif



Na viskas beveik i desimtuka... Saunuole... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 03 28, 18:34)
Sveikos, merginos.

Mokslai taip užspaudė, kad jau ilgai neprisiliečiau prie kortų.  verysad.gif Šiaip ar taip, norėjau paprašyti jūsų pagalbos, kadangi klausimai apie mane pačią, o traukdama sau niekada nesuprasdavau, ką kortos sako.

Jei kas nori pasipraktikuoti ir turi laiko, prašau, pažiūrėkit, ką kortos atsakytų į mano klausimus.

Žodžiu, laimėjau mainų programos atranką ir rudenį turėčiau išvažiuoti mokytis į Vokietiją. Ar viskas bus gerai, spėsiu laiku susitvarkyti dokumentus, laimingai nukeliausiu ir kaip seksis ten?

Beje, dar įdomu, ką veiksiu vasarą. Ar yra galimybė, kad pavyks išvažiuoti padirbėti į užsienį?

Būčiau labai dėkinga. 4u.gif



hmz.... istraukiau tau kortas klausimu : Kokiostavo perspektyvos isvaziuoti i uzsieni padirbeti? Na ir istraukiau tau kortas biggrin.gif

DAXIII, APV DA IX, DA VIII, Apv lazdu pažas ir DA VI... Šiaip iškrito labai stiprios kortos, ir jas visas turbut interpretuot nuosekliai ir tvarkingai tai kiekvienai DA dar po delionę atskirą reikėtų.. lotuliukas.gif Siaip jei trumpai, manau, kad isvaziuosi... Mirtis rodo čia naturalią kažko pabaigą, kad permainos įvyks tavo gyvenime, esamos situacijos pasikeitimas .. (Gal jau dabar vyksta [permainos pas tave) Tiek ir Apv DA IX ir DA VI labai i tema cia kas susije su kelionėm ir pačiu keliu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 03 31, 13:47)
Klausimo formuluotė tiesa pasakius nera labai teisinga... mirksiukas.gif Nežinau kaip kitos, bet aš dažniausiai klausiu taip.. ,,Kokios mano perspektyvos/galimybės įsidarbinti naujoje darbovieteje?'' Arba ,,Kokie manęs laukia įvykiai profesineje srityje ateinantį menesį'' smile.gif 



Ačiū už vertinimą. Dar norėčiau paklausti, ar galiu tą patį klausimą užduoti kortoms su ta teisingesne formuluote? ar jau geriau nebeklausti to paties? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2012 04 01, 09:16)
Ačiū už vertinimą. Dar norėčiau paklausti, ar galiu tą patį klausimą užduoti kortoms su ta teisingesne formuluote? ar jau geriau nebeklausti to paties? 4u.gif

Užduok, tik ne po dvidešimt kartų kasdien, vis ką nors pakoreguojant.
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 03 31, 13:12)
hmz.... istraukiau tau kortas klausimu : Kokiostavo perspektyvos isvaziuoti i uzsieni padirbeti? Na ir istraukiau tau kortas  biggrin.gif

DAXIII, APV DA IX, DA VIII, Apv lazdu pažas ir DA VI... Šiaip iškrito labai stiprios kortos, ir jas visas turbut interpretuot  nuosekliai ir tvarkingai tai kiekvienai DA dar po delionę atskirą reikėtų.. lotuliukas.gif  Siaip jei trumpai, manau, kad isvaziuosi... Mirtis rodo čia naturalią kažko pabaigą, kad  permainos įvyks tavo gyvenime, esamos situacijos pasikeitimas .. (Gal jau dabar vyksta [permainos pas tave) Tiek ir Apv DA IX ir DA VI labai i tema cia kas susije su kelionėm ir pačiu keliu...  smile.gif


Ačiū, matrica. smile.gif

Hm, bandžiau vis dėlto išsitraukti ir pati. Kažkiek net gąsdina, nes irgi visos kortos krito iš DA. Klausiau: kokia man bus vasara? Tai iškrito Imperatorė (apv), Įsimylėjėliai (apv) ir Jėga (apv). Ir vėl tie įsimylėjėliai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 04 01, 10:27)
Ačiū, matrica. smile.gif

Hm, bandžiau vis dėlto išsitraukti ir pati. Kažkiek net gąsdina, nes irgi visos kortos krito iš DA. Klausiau: kokia man bus vasara? Tai iškrito Imperatorė (apv), Įsimylėjėliai (apv) ir Jėga (apv). Ir vėl tie įsimylėjėliai.  g.gif


Na, as manau tau sios kortos daugiau parode nei pati isivaizduoji, cia gali kalbeti ir apie tavo meiles visokias, ar tai kazkokius romanus, susirupinima, tam tikras intrigas... ir t.t Ir kortu kvintesija...Zvaigzde rolleyes.gif Pabandyk isitraukti po tris ar penkias kortas kiekvienam menesiui.. Birzeliui, liepai ir rugpjuciui... ir neuzmirsk ju uzsirasyti,paskui pati pamatysi kaip viska kortos sako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 04 01, 10:31)
Užduok, tik ne po dvidešimt kartų kasdien, vis ką nors pakoreguojant.


Na, pabandžiau ištraukti kortas pakoreguotam klausimui, bet dabar jau visai nesuprantu kaip interpretuoti doh.gif
Kokios mano galimybės gauti kitą darbą?
Iškrito apv. lazdų 6, diskų karalius ir taurių karalius.
lazdų 6 - blogos naujienos, problemos, pasirinktas ne tas tikslas, nesusipratimai su kolegomis, diskų karalius - geros naujienos finansiniais klausimais, kilimas karjeros laiptais, taurių karalius - geras patarimas, parama, geras tarpininkas, sugebantis pakeisti įvykius reikiama vaga.
Tai manyčiau, lazdų 6 sako, kad aš vis dėl to į kitą darbą nepereisiu, o karaliai, kad pagerės padėtis esamame darbe. g.gif Iš tikrųjų tas "kilimas karjeros laiptais" ne grynai tiesioginis, bet man suteikė daugiau pareigų, kurių dėka išeis darbe daugiau užsidirbti, tai įtariu, kad tai bando pasakyti kitos dvi kortos g.gif
Kaip Jūs manot? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Red&Red: 05 balandžio 2012 - 08:36
Sveikos merginos... Visai sita tema uzleista... kad ir kaip bebutu gaila....

Turiuviena prasymeli gal kuri noretu pasiziureti kaip man rytoj seksis susitikime su zmogumi A? Taprasme, kaip praeis pats susitikimas...? Tai galima sakyti bus kazkas panasaus kaip pasimatymas kazkoks.... Man paciai iskrito nekokios kortos.. Pakabintasis, Apc 7 tauriu , Pent 5.. Kas labai retai pasitvirtina dėl susitikimų su tam tikrais žmonėm... Ypač kaip koks pakabintasis krinta, tai dažnai parodo, kad tiesiog susitikimas dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių - neįvyks....

Hmz rytoj butinai pakomentuosiu ax.gif

Gal kuri turi kokį klausimą? Mielai pasižiūrėčiau g.gif
Atsakyti