Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 19, 18:33)
Kiek tu laiko domiesi Taro? smile.gif

Sioks toks susidomejimas atsirado, kai atradau ATA tema. Rimciau dometis pradejau tik pries gera savaite.Dar net neiveikiau visu Taro temu rolleyes.gif
Papildyta:
matrica2, kokia tavo kalade?
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 19, 17:57)
Sioks toks susidomejimas atsirado, kai atradau ATA tema. Rimciau dometis pradejau tik pries gera savaite.Dar net neiveikiau visu Taro temu rolleyes.gif
Papildyta:
matrica2, kokia tavo kalade?


As naudoju egiptietiska ir Vaita New Vision.. turiu ir Casanova biggrin.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif matrica_2 istraukiau kortas i klausima kokios perspektyvos tau isvykti i londona 3 men begyje. Na, sakyciau labai idomios kortos : Bokstas (XVI), Kardu 5 ir Saikingumas (XIV). Bokstas manyciau sako, kad tektu visko atsisakyti, ka turi cia. Esminiai pokyciai. Jei ir isvaziuotum, tai del to, kad neturi kitos iseities. Vidiniai priestaravimai. Kardu 5 (kaip ir Rupestingai iskrito) ir tu pati minejai, kad tai gali reiksti namu ilgesi. Dar galbut si korta nori pasakyti apie izoliacija (na tai ir yra atsiskyrimas). Kova uz savo vieta po saule. Ir radau dar toki grazu patarima: Ruoskites isbandymams ir nepasiduokite baimei, tai jus tik sustiprins. Na ir paskutine korta Saikingumas - vidines pusiausvyros atgavimas. Tikslu pasiekimas, netgi finansiniu. Gal labai nenuklydau i lankas blush2.gif

Rupestinga, pameginau i tavo klausima irgi kortas istraukt: Kaip tau klostysis finansine situacija 3 men. begyje? O, kortos labai palankios iskritos: Imperatorius (IV), tauriu pazas, Pentakliu 2
Imperatorius kalba apie stabiluma. Jei yra kazkokia galimybe "gauti", uzsidirbti pinigu, tai einate teisingu keliu, kuris jums garantuoja sekme. Tauriu pazas, nezinau kodel taciau i galva smekstelejo mintis, kad pajamos galetu buti susijusios su menu. Na ir pentakliu 2 isvis puiki korta, kas liecia bendradarbiavima ir finansus :)Taciau reiketu labiau ties tuo tikslu susikoncentruoti i nesiblaskyti .. Jei i lankas nuklydau, laukiu komentaru smile.gif

Matrica_2, minejai, kad nori klausimo smile.gif stai jis: Kokia tikimybe kad mano draugai A ir K isvyks i sali V? As irgi ismesiu kortas.. Paziuresim ar sutampa prognozes, nes jie atsakyma turi suzinoti labai greitai ..
Atsakyti
Klausimas: kokia tikimybe, kad mano draugai K ir A isvyks i sali V? Kortos tai nekokios: Kardu 4 (aov), Teisingumas XI (apv), Magas I (apv).Kardu 4 apv sako apie planu zlugima del pernelyg didelio godumo. Finansines problemos. Teisingumas apv - nuostoliai del piktnaudziavimo. Magas apv. kazkoks nepatikimas zmogus, apgaule. Gali buti, kad fiktyviai organizuota atranka del darbo. Ryt arba kitos savaites pradzioje bus aisku, kaip ten is tikruju yra..
Atsakyti
QUOTE(Drakonė_ @ 2012 04 19, 21:33)
Laba vakara smile.gif matrica_2 istraukiau kortas i klausima kokios perspektyvos tau isvykti i londona 3 men begyje. Na, sakyciau labai idomios kortos : Bokstas (XVI), Kardu 5 ir Saikingumas (XIV). Bokstas manyciau sako, kad tektu visko atsisakyti, ka turi cia. Esminiai pokyciai. Jei ir isvaziuotum, tai del to, kad neturi kitos iseities. Vidiniai priestaravimai. Kardu 5 (kaip ir Rupestingai iskrito) ir tu pati minejai, kad tai gali reiksti namu ilgesi. Dar galbut si korta nori pasakyti apie izoliacija (na tai ir yra atsiskyrimas). Kova uz savo vieta po saule. Ir radau dar toki grazu patarima: Ruoskites isbandymams ir nepasiduokite baimei, tai jus tik sustiprins. Na ir paskutine korta Saikingumas - vidines pusiausvyros atgavimas. Tikslu pasiekimas, netgi finansiniu. Gal labai nenuklydau i lankas  blush2.gif

Rupestinga, pameginau i tavo klausima irgi kortas istraukt: Kaip tau klostysis finansine situacija 3 men. begyje? O, kortos labai palankios iskritos: Imperatorius (IV), tauriu pazas, Pentakliu 2
Imperatorius kalba apie stabiluma. Jei yra kazkokia galimybe "gauti", uzsidirbti pinigu, tai einate teisingu keliu, kuris jums garantuoja sekme. Tauriu pazas, nezinau kodel taciau i galva smekstelejo mintis, kad pajamos galetu buti susijusios su menu. Na ir pentakliu 2 isvis puiki korta, kas liecia bendradarbiavima ir finansus :)Taciau reiketu labiau ties tuo tikslu susikoncentruoti i nesiblaskyti .. Jei i lankas nuklydau, laukiu komentaru smile.gif

Matrica_2, minejai, kad nori klausimo smile.gif stai jis: Kokia tikimybe kad mano draugai A ir K isvyks i sali V? As irgi ismesiu kortas.. Paziuresim ar sutampa prognozes, nes jie atsakyma turi suzinoti labai greitai ..


Na aš rašiau magistrinio darbo 2 dalį, tai yra tyrimo analizę...dariau grafikus ir kt.biesus...na savotiskas menas 4u.gif
O gal paziuretum, ar man palankus laikas prasytis i iseinancios koleges vieta? Dra turiu menesi laiko...kol ji iseis, tai svarstau ta galimybe, kad gal pereiti i ta vieta, darbo esme nesiskiria, tik siek tiek alga skiriasi
Atsakyti
Praeitoj ar uzpraeitoj Taro temoj pamenu buvo norinciu isigyti knyga T.Michelsen "Polnoje rukovodstvo po Taro", tai jeigu dar kam reikia (vilnietem), tai Zveryno rusisku knygu knygyne yra. Ju nebuvo ilga laika, tai as uzsakiau, kad atveztu, vakar paskambino ir pranese, kad kelias atveze. smile.gif
Atsakyti
Rupestinga, pameginau tau ismest kortas i klausima: Kokie sansai, kad Rupestinga paklius i savo iseinancios koleges vieta? Iskrito Jega (VIII), Imperatore III (apv.) ir kardu tuzas (apv.)
Pirmoji korta kaip ir sako, kad savo valios pastangomis gali pasiekti tai, ko nori. Ir man atrodo, kad jei pakeistum savo dabartine pozicija jaustumeisi tikrai geriau. Galetum atsiskleisti tiek kurybiskai, tiek emociskai. Antroji korta kaip ir patvirtina, kad neisnaudojamas tavo potencialas dabartineje pozicijoje, taciau tau pirma reiketu issiaiskinti ar tau tikrai to reikia, ar sugebesi ir kokie tavo tikslai. Taciau paskutine korta sako, kad inicijuojamas kazkoks ivykis, pilnai neissiaiskinus aplinkybiu. O tos aplinkybes trukdo pasiekti to ko nori, tai yra tarsi isbandymas. Na, o kortu patarimas: pakaruoklis(XII) sako, kad esate pasiryzusi paaukoti viska, kad pasiektumete tikslo. Kuriam laikui reikalai gali sustoti, taciau neverta panikuoti, nes i Jusu gyvenima veliau ateis pokyciai. Korta pataria buti atviram tiems pokyciams. Jei pasaulis apvirsta aukstyn kojomis, Jus ismokite stoveti ant galvos. Bukite kantri ir laukite palankesniu aplinkybiu. Laukiu komentaru smile.gif

Jei kam nors nesunku ismeskite kortas: Ka daryti kad darbe pasiekciau aukstu rezultatu? Man sau kazkaip sudetingiau interpretuot, nei kitiems doh.gif
Atsakyti
Labas visoms, ieskau kas domisi TARO kortomis, nes turiu naujutelaite Lidijos Staub knyga, gal sakau kam nors ji reikalingesne butu nei man paciai.
Atsakyti
QUOTE(Drakonė_ @ 2012 05 02, 20:20)
Rupestinga, pameginau tau ismest kortas i klausima: Kokie sansai, kad Rupestinga paklius i savo iseinancios koleges vieta? Iskrito Jega (VIII), Imperatore III (apv.) ir kardu tuzas (apv.)
Pirmoji korta kaip ir sako, kad savo valios pastangomis gali pasiekti tai, ko nori. Ir man atrodo, kad jei pakeistum savo dabartine pozicija jaustumeisi tikrai geriau. Galetum atsiskleisti tiek kurybiskai, tiek emociskai. Antroji korta kaip ir patvirtina, kad neisnaudojamas tavo potencialas dabartineje pozicijoje, taciau tau pirma reiketu issiaiskinti ar tau tikrai to reikia, ar sugebesi ir kokie tavo tikslai. Taciau paskutine korta sako, kad inicijuojamas kazkoks ivykis, pilnai neissiaiskinus aplinkybiu. O tos aplinkybes trukdo pasiekti to ko nori, tai yra tarsi isbandymas. Na, o kortu patarimas: pakaruoklis(XII) sako, kad esate pasiryzusi paaukoti viska, kad pasiektumete tikslo. Kuriam laikui reikalai gali sustoti, taciau neverta panikuoti, nes i Jusu gyvenima veliau ateis pokyciai. Korta pataria buti atviram tiems pokyciams. Jei pasaulis apvirsta aukstyn kojomis, Jus ismokite stoveti ant galvos. Bukite kantri ir laukite palankesniu aplinkybiu. Laukiu komentaru  smile.gif

Jei kam nors nesunku ismeskite kortas: Ka daryti kad darbe pasiekciau aukstu rezultatu? Man sau kazkaip sudetingiau interpretuot, nei kitiems  doh.gif


Dekui 4u.gif
Na as dar sedziu tyliai ir laukiu palankaus momento kaip pertupt i kita darbo vieta... blush2.gif Na yra slaptu bangu nuo dugno...yra norinciu tos vieteles...bet as irgi nesnaudziu...prasprust bandysiu i ta vietike...
Jei ne velu galiu padeliot tau kortytes 4u.gif
O ir tu del praktikos gal nori man padeliot? 4u.gif biggrin.gif Kokia mano dabartine bukle, ar busena, net nzn kaip klaust... ax.gif
Atsakyti
mergaitės, gal galit man padėti interpretuoti?
klausiau, ar su mylimu žmogumi jau pabaiga, ar jis dar bus mano ateityje. Žinau,kad čia mažoka tų kortų, bet yra kaip yra.
iškrito kortos:
tai iškrito:
Kardų 10
Mylimieji
Taurių karalius

gal kas pakomentuos? Situacija šiuo metu gan liūdna, aplinkybes mums nepalankios..
ačiū, jei kuri ras laiko parašyti komentarą smile.gif

Papildyta:
o gal kuri galėtų ir man praktikos sumetimais, išmest kortas,kas laukia manęs toj meilėj? aišku,jei tik galit ir turit noro..smile.gif
Papildyta:
Mildosikas, o kokia knygos kaina? kaipt itk skaičiau apie ją Žmonėse.
Ar ji tinkama tokioms pradinukėms,kaip aš?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 18 gegužės 2012 - 12:50
QUOTE(malram @ 2012 05 18, 12:49)
Mildosikas, o kokia knygos kaina? kaipt itk skaičiau apie ją Žmonėse.
Ar ji tinkama tokioms pradinukėms,kaip aš?


Siulyciau neleisti pinigu tokiom knygom, kaip Staubes. Vat jei skaitai rusiskai, tai Michelsen knyga, apie kuria kalbejo mergina keliais postais auksciau, yra tai, ko reikia ir pradinukei ir didele praktika turinciai tarologei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2012 05 18, 16:21)
Siulyciau neleisti pinigu tokiom knygom, kaip Staubes. Vat jei skaitai rusiskai, tai Michelsen knyga, apie kuria kalbejo mergina keliais postais auksciau, yra tai, ko reikia ir pradinukei ir didele praktika turinciai tarologei  smile.gif

Sutinku. Michelsen perskaiciau - gera knyga, verta demesio.
Staubes knyga irgi skaiciau (gerai, kad nepirkau - dave paskaityti pazistama) - mano nuomone, labai prasta knyga. schmoll.gif
Atsakyti