Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Taro XX
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Raganaitė*
Padiskutuokim mirksiukas.gif ką raganaitės mėgstate labiau dėlioti dėlionę ar pokalbį su kortomis? Man artimesnis pokalbis su kortomis, bandžiau kelias dėliones, kai kurias išsisaugojau iš ankstesnių temų, bet kazkaip... gal kad neįvaldžiau šio bendravimo būdo. Kaip jūs? bigsmile.gif
matrica_2
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 20, 23:01)
Padiskutuokim  mirksiukas.gif ką raganaitės mėgstate labiau dėlioti dėlionę ar pokalbį su kortomis? Man artimesnis pokalbis su kortomis, bandžiau kelias dėliones, kai kurias išsisaugojau iš ankstesnių temų, bet kazkaip... gal kad neįvaldžiau šio bendravimo būdo. Kaip jūs?  bigsmile.gif
*

Man ir deliones patinka, ir pokalbis smile.gif As ir ta ir ta naudoju ax.gif

Jei netingi pasiziurek kaip man rytoj seksis egzamine, kaip as busiu patenkinta rezultatu smile.gif
*Raganaitė*
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 20, 23:03)
Man ir deliones patinka, ir pokalbis smile.gif  As ir ta ir ta naudoju ax.gif

Jei netingi pasiziurek kaip man rytoj seksis egzamine, kaip as busiu patenkinta rezultatu smile.gif
*

Iškrito taurių 7, lazdų 5 ir lazdų 6, bemaišant kortas iškrito taurių tūzas, manau kad teks nemažai įrodyti savo žinias, ginti savo pozicijas, bet kortos siūlo per daug neeikvoti energijos, labiau susikoncentruoti, išlikti ramiai ir nuskinsi tą pergalės vainiką smile.gif Taurių tūzas tik patvirtina lazdų 6 mirksiukas.gif
matrica_2
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 20, 23:19)
Iškrito taurių 7, lazdų 5 ir lazdų 6, bemaišant kortas iškrito taurių tūzas, manau kad teks nemažai įrodyti savo žinias, ginti savo pozicijas, bet kortos siūlo per daug neeikvoti energijos, labiau susikoncentruoti, išlikti ramiai ir nuskinsi tą pergalės vainiką  smile.gif  Taurių tūzas tik patvirtina lazdų 6  mirksiukas.gif
*

Labai idomiai kas cia bus, nes man Tauriu 7etasirgi krito g.gif Na jis cia mistiskai kartojasi g.gif
*Raganaitė*
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 20, 23:35)
Labai idomiai kas cia bus, nes man Tauriu 7etasirgi krito g.gif  Na jis cia mistiskai kartojasi g.gif
*

Taurių septynetas pataria "nesidraskyti", nes sulauksi tik pasipriešinimo, energija kurią tu įdėsi liesis per kraštus be jokios naudos, tik išsekinsi save. Rašo netgi, kad tokios situacijos puikus intuicijos patikrinimas, kaip sakoma ramiai, laiku, vietoje ir taikliai viskas turi būti padaryta smile.gif
matrica_2
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 20, 23:51)
Taurių septynetas pataria "nesidraskyti", nes sulauksi tik pasipriešinimo, energija kurią tu įdėsi liesis per kraštus be jokios naudos, tik išsekinsi save. Rašo netgi, kad tokios situacijos puikus intuicijos patikrinimas, kaip sakoma ramiai, laiku, vietoje ir taikliai viskas turi būti padaryta  smile.gif
*

Laba diena...

Na as jau po egzamino, kazkaip manau, kad viskas vysko skaldziai, pavyko kelis atsakymus nusirasyti bigsmile.gif Destytoja biski padejo bigsmile.gif Tikiuosi egzaminas bus islaikytas bigsmile.gif 4u.gif
Nachtmahr
Sveikos, merginos.

Turiu tokį klausimėlį. Kai dėlioju kortas dėl savo, pavadinkim, simpatijos smile.gif labai dažnai krenta Diskų 10.

Man ji iš karto asocijuojasi su šeimos reikalais, giminyste, palikimu ir t.t. Bet ką, jūsų nuomone, ji galėtų reikšti mano atveju? Su tuo žmogumi nesame pora, o net jei ir būsime, tam gali prireikti dar daug laiko. Bet vis krenta ta korta, ypač pozicijose, nusakančiose jo požiūrį/jausmus mano atžvilgiu.

Gal gali tai būti noras apsaugoti ar suartėti?
matrica_2
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 21, 21:52)
Sveikos, merginos.

Turiu tokį klausimėlį. Kai dėlioju kortas dėl savo, pavadinkim, simpatijos smile.gif labai dažnai krenta Diskų 10.

Man ji iš karto asocijuojasi su šeimos reikalais, giminyste, palikimu ir t.t. Bet ką, jūsų nuomone, ji galėtų reikšti mano atveju? Su tuo žmogumi nesame pora, o net jei ir būsime, tam gali prireikti dar daug laiko. Bet vis krenta ta korta, ypač pozicijose, nusakančiose jo požiūrį/jausmus mano atžvilgiu.

*

Hmz tai gali reiksti, kad zmogus mintyse rimtai i tave ziuri.. ir tie jo jausmai yra labiau pasverti logika, nei juslinga ir jausminga meile smile.gif Poziuris i zmogu rimtas... Dar tai gali rodyti, kad jis gali buti potencialus kandidatas i rimtus santykius (Nors tu ta savaime dabar ir neigi)
Sublime
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 21, 21:52)
Sveikos, merginos.

*

Hmm, aišku, iš vienos kortos labai sunku ką konkrečiau spręsti...ji gali reikšti, kad jis jaučiasi kaip ir laimingu su tavim, ta prasme, kad jam pasisekė...kadangi tai žemės stichija, gb, kad jis ir labai dosnus su tavim: arba dovanomis, arba dėmesiu, ar kokia kita forma smile.gif bet ar tai yra tikra ir pastovu - klausimas...
Levonce
[quote=*Raganaitė*,2012 01 21, 00:23]
[quote=Levonce,2012 01 20, 14:04]
Tada ir as jums duosiu darbelio.Kur busiu si pirmadieni ryte ir kur busiu antradieni?Ir kaip tomis dienomis man seksis ax.gif
Papildyta:

Pirmadienį: kur būsi: jėga, (ap) taurių riteris, taurių 6; kaip seksis? mirtis, teismas, (ap)imperatorius; manau tau šią dieną labai prireiks daug pasitikėjimo savimi galbūt susitiksi su senu draugu, galbūt susitikimas darbo reikalais, kuriame turesi prezentuoti save, manau bet kokiu atveju tai bus kazkokia veikla su kazkuo kas susije su praeitimi...bet tikrai ką tu veiksi turės ryškų tau poveikį, galbūt tau nepatiks kazkos valdzios, didelio autoriteto tau rodymas, gali tekti ginti savo autoritetą ir viduje gali įvykti didžiuliai pokyčiai, kurių dėka viskas išeis į gerą. Teismo korta visada žada pasveikima po ligos (tai gali buti emocine prasme), priimsite kažkokius labai rimtus sprendimus, kurie atnes naują gyvenimo dziaugsmo pajutimą

Antradienį: kur būsi? (ap) kardų karalienė, (ap) taurių riteris, žynys; kaip seksis monetų 3, (ap)saulė, (ap) taurių 9 galbūt eisi į kokią bažnyčią ar tokią vietą, kurioje norėsi pabūti viena, pasisemti kažkokios išminties (galbūt visa tai gali būti susiję su pirmadieniu) galbūt bendrausi su kažkokiu intelektualiu žmogumi. Kažkodėl man atrodo, kad antradienį tu būsi kažkokių liūdnų nuotaikų, galbūt kaupsiesi kažkokiam darbui....Bet tai nebus man atrodo labai sėkminga diena g.gif
*

[/quote]

Aciu,Raganaite wub.gif Pakomentuosiu ryt arba poryt,gerai? wink.gif Kai jau viska zinosiu kaip man seksis tomis dienomis is tikruju ax.gif Aciu,kad varginaisi mirksiukas.gif

[quote=*Raganaitė*,2012 01 21, 01:01]
Padiskutuokim mirksiukas.gif ką raganaitės mėgstate labiau dėlioti dėlionę ar pokalbį su kortomis?
*

[/quote]

Kazkaip visada deliodavau tik 3 kortas,bet Matricos deka pradejau traukti toms 3 papildomas,tad db nuolat 6 traukiu biggrin.gif O kaip vyksta tavo pokalbis su kortomis? mirksiukas.gif

Nu kokie nemalonus sapnai mane persekioja,jau kitu naktu net nepamenu,bet sios dar nepamirsau.Ai,vakar sapnavau,kad su vaiku buvau parduotuveje,o as-nuoga.Ir taip dengiuosi,ir kitaip...Net neziuriu i nieka,geda,toks ziaurus jausmas...Pamenu,nuoga sapne buvau tik vaikystes sapnuose..Dar-kad didziuuulis kranas krito,ir milimetrofkem nukrito nuo kambario,kuriame miegu,butu nunese...Dar,kad i kazkokias proceduras vandens ejau,i vonias reikejo lipti..Siandien sapnavau,kad buvau paemusi uz rasnkos savo dukryte ir...kita,mazute,dar tik pradejusia vaikscioti,grazia mergyte-ji sapne irgi buvo mano dukryte doh.gif Dar sapnavau pruda,o as ant kalniuko stovejau ir maciau daaaugybe didziuliu zuvu seseliu,issiziojus stebejau si vaizda.Dar kazkoks vyras issimaude tam prude.Nebepamenu ka dar sapnavau,daug visko...

Kazkaip neisejo normaliai pacituoti postu,tai pajuodinau savo atsakymus,kad lengviau atskirti butu blush2.gif
SOWELU
Sveikos! Nusprendziau ir as pasipraktikuoti daugiau. Kortas beveik kasdien traukiu sau..bet ziuriu,kad visai vietoj stoviu..progreso nebera smile.gif reikia daugiau gilintis. Tad jungiuosi prie jusu!
Levonce
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 23, 16:14)
Sveikos! Nusprendziau ir as pasipraktikuoti daugiau. Kortas beveik kasdien traukiu sau..bet ziuriu,kad visai vietoj stoviu..progreso nebera smile.gif reikia daugiau gilintis. Tad jungiuosi prie jusu!
*

Junkis,junkis 4u.gif Na,trauk kokia rytoj man bus diena?As jau pazadejus rytoj pranesti kaip bus is tikruju-galesi pasitikrinti ar gerai paanalizavai wink.gif
Nachtmahr
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 23, 14:14)
*

Sveika. smile.gif Nežinau, ar čia visoms taip, bet bent jau man tai sau dėliojant ir sunkiausia suprasti, ką sako kortos. Gal dėl to, kad matai, ką nori matyti, ir atvirkščiai - stengiesi nematyti to, ko nenori... Kitiems dėliojant viskas daug aiškiau. smile.gif

Beje, ačiū Matricai ir Sublime. Dabar tikslesnis atrodo Matricos komentaras, nes jei tas žmogus kažkuo ir dosnus su manimi, tai aš to nežinau... biggrin.gif
SOWELU
Levonce,istrauksiu vakare smile.gif
Na taip su tais traukimais sau,tai yra rizika,kad istrauksi tai ka nori. Bet buna,kad kortos labai gerai kalba. Paskutini karta bemaisant vienu klausimu iskrito netycia kardu 3,galvoju,ai nekreipsiu demesio,siaip nukrito ir tiek. Bet visgi deliojant, ta pacia korta ir istraukiau.
Nachtmahr
Ne, tai aš tikiu, kad kortos visada teisingai kalba, tik turiu omenyje, kad interpretacijos tikslumas skiriasi, kai dėlioji sau ir kitiems. smile.gif Man vienu metu buvo, kad vis Žvaigždė krisdavo...
matrica_2
*

QUOTE(SOWELU @ 2012 01 23, 15:33)
Levonce,istrauksiu vakare smile.gif
Na taip su tais traukimais sau,tai yra rizika,kad istrauksi tai ka nori. Bet buna,kad kortos labai gerai kalba. Paskutini karta bemaisant vienu klausimu iskrito netycia kardu 3,galvoju,ai nekreipsiu demesio,siaip nukrito ir tiek. Bet visgi deliojant, ta pacia korta ir istraukiau.
*

QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 23, 16:01)
Ne, tai aš tikiu, kad kortos visada teisingai kalba, tik turiu omenyje, kad interpretacijos tikslumas skiriasi, kai dėlioji sau ir kitiems. smile.gif Man vienu metu buvo, kad vis Žvaigždė krisdavo...
*

SOWELU... As irgi jungiuosi prie taves... smile.gif Dar ka norejau pasakyti, kad daznai tos iskritusios kortos buna pacios ,,glavniausios'' Ir jos nemazai pasako... ax.gif

Nachtmahr Ta krentanti zvaigzde gali sneketi, kad labai daug apie kazka intesyviai svajoji, mastai ir planuoji labai toli į ateitį
*Raganaitė*
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 21, 11:27)
Laba diena...

Tikiuosi egzaminas bus islaikytas bigsmile.gif  4u.gif
*

thumbup.gif taip ir turi būti mirksiukas.gif

Papildyta:
*

Labas 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 23, 16:05)
daznai tos iskritusios kortos buna pacios ,,glavniausios'' Ir jos nemazai pasako... ax.gif 

*

aš irgi pastebėjau, kad labai svarbu atkreipti dėmesį į tas iškritusias kortas
SOWELU
Levonce,del rytdienos krito tauriu 2,lazdu 6,kardu 7, zyne. Na manau,kad susitiksi su kazkuo,panasu i pasimatyma. Jei tai tikrai pasimatymas,tai sakyciau gali buti koks nors slaptas (man kardu 7 daznai apie tai kalba). Galbut eisit i kazkokia paroda ar siaip kazkur pasikulturinti smile.gif zodziu mano toks pirmasis bandymas. Nenustebsiu,jei nepataikiau biggrin.gif
Obuolių Delčia
sveikos,

gal kas 1a korta istrauks? man 3k krito tuscia umn.gif
veliau apv.zyne,tai sakau,kad nustoti reiktu "myzineti" siuo klausimu
"kaip seksis teorijos egzaminas regitroje?"

kaip valot kortas,jei liete kitas zmogus?
Žvaigždėta*
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2012 01 24, 15:16)
sveikos,

gal kas 1a korta istrauks? man 3k krito tuscia umn.gif
veliau apv.zyne,tai sakau,kad nustoti reiktu "myzineti" siuo klausimu
"kaip seksis teorijos egzaminas regitroje?"

kaip valot kortas,jei liete kitas zmogus?
*

A pentaklių riteris.

Nevalau.
Obuolių Delčia
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 01 24, 17:22)
A pentaklių riteris.

Nevalau.
*

jei gerai suvokiu,tai kantrybes neturejimas ar nuoseklumo prie gero neprives
Žvaigždėta*
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2012 01 24, 15:37)
jei gerai suvokiu,tai kantrybes neturejimas ar nuoseklumo prie gero neprives
*

Nežinau, prie ko tu ją derini g.gif
Šiaip, mažiau pergyvenk, nėra ką veikt tą egzą išlaikyti irnesakyk.gif Manyčiau, gal kaip tik apatiją kokią ar atsipalaidavimą, poilsį reiškia riteris.
Obuolių Delčia
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 01 24, 18:03)
Nežinau, prie ko tu ją derini g.gif
Šiaip, mažiau pergyvenk, nėra ką veikt tą egzą išlaikyti irnesakyk.gif Manyčiau, gal kaip tik apatiją kokią ar atsipalaidavimą, poilsį reiškia riteris.
*

jis apverstas juk g.gif
Obuolių Delčia
radau senoj temoje,kad apverstas Tauriu tuzas gali rodyti ir alkoholizma?
Papildyta:
o smurta X kalaviju?
matrica_2
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2012 01 24, 17:50)
radau senoj temoje,kad apverstas Tauriu tuzas gali rodyti ir alkoholizma?
Papildyta:
o smurta X kalaviju?
*

Daug kortų gali rodyti alkoholizmą... Ne tik taurės, bet ir Saikingumas, atitinkamai ir Žvaigždė, taip pat ir Velnias smile.gif

Dėl smurto.. Hmz gali, man kelis kartus pasireiškė Kalavijų riteris ir Kardų 5etas... Bet čia mano asmeninė reikšmė... Kaip pas kitus nežinau ax.gif
Obuolių Delčia
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 24, 20:26)
Daug kortų gali rodyti alkoholizmą... Ne tik taurės, bet ir Saikingumas, atitinkamai ir Žvaigždė, taip pat ir Velnias smile.gif 

Dėl smurto.. Hmz gali, man kelis kartus pasireiškė Kalavijų riteris ir Kardų 5etas... Bet čia mano asmeninė reikšmė... Kaip pas kitus nežinau ax.gif
*

Velnias ir Zvaigzde,tai tikiu,bet Saikingumas?> blink.gif
Žvaigždėta*
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2012 01 24, 20:47)
*

O kas su saikingumu? biggrin.gif Gi pylioja iš vienos taurės į kitą biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2012 01 24, 17:16)
jis apverstas juk g.gif
*

Taip, apverstas.
matrica_2
Ohoho saikingumas ir ypac apverstas dar ne tą gali parodyti bigsmile.gif

Gavau katik e-maila naują tvarkaraštį ir kokios manęs laukia paskaitos.. ir jau isivaizudoju, kas manęs laukia per pavasario sesiją blink.gif Gal galite ištraukti kortas kaip man seksis pavasario sesijoje ir kokie bus rezultatai?

Beja, Raganaite islaikiau as tada egzamina ir visai neprastai bigsmile.gif Thanks 4u.gif
SOWELU
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 24, 20:58)
1. kaip man seksis pavasario sesijoje
2. kokie bus rezultatai?

*

1.Bokstas, tauriu 7, lazdu 7
2.Velnias, Tauriu 10,pentakliu 4, Teisingumas
Na panasu, kad sunkumu gali iskilti..Gali buti kazkokios kliutys, kazkokie nespejimai, begimai. Bokstas nebutinai reiskia, kad viskas bus blogai. Nors visame kortu kontekste nepagerina reiksmes. Reiks pakovoti uz save ir manau nereiketu pasitiketi per daug kitais. Na geriau viska paciai. Nors ir sunku be pakalbos, bet man taures asocijuojasi su kazkokiu nepasitikejimu.
REzultatas bus manau visai tau priimtinas. Nebus kazkokiu netiketumu, kiek nudirbsi tiek ir gausi smile.gif
Dabar neturiu laiko ilgai interpretacijai 4u.gif
Rupestinga
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 10:15)
1.Bokstas, tauriu 7, lazdu 7
2.Velnias, Tauriu 10,pentakliu 4, Teisingumas
Na panasu, kad sunkumu gali iskilti..Gali buti kazkokios kliutys, kazkokie nespejimai, begimai. Bokstas nebutinai reiskia, kad viskas bus  blogai. Nors visame kortu kontekste nepagerina reiksmes. Reiks pakovoti uz save ir manau nereiketu pasitiketi per daug kitais. Na geriau viska paciai. Nors ir sunku be pakalbos, bet man taures asocijuojasi su kazkokiu nepasitikejimu.
REzultatas bus manau visai tau priimtinas. Nebus kazkokiu netiketumu, kiek nudirbsi tiek ir gausi smile.gif
Dabar neturiu laiko ilgai interpretacijai  4u.gif
*

Gal galite ir man padėlioti kortytes, kaip man seksis šį pusmetį smile.gif Ačiū 4u.gif
silvered
*

Man viena karta kaip priezastis kodel zmogus numire iskrito Apv.Saikingumas - pasirode, kad zmogus gere savaite ir neatlaike sirdis...
*Raganaitė*

Beja, Raganaite islaikiau as tada egzamina ir visai neprastai bigsmile.gif Thanks 4u.gif
*

Sveikinu, dėl pavasario sesijos ištrauksiu vakare mirksiukas.gif
SOWELU
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 25, 09:30)
Gal galite ir man padėlioti kortytes, kaip man seksis šį pusmetį smile.gif  Ačiū 4u.gif
*

Mokslai ar kas? smile.gif
*Raganaitė*
*

Susidomėjau, kad žvaigždė gali parodyti alkoholizmą. Tada kiek suprantu, tai apversta žvaigždė tai rodo, nes tiesioje padėtyje tai tokia vilties, vidinės energijos, kuri pakeis į gerą daugelį dalykų, kupina korta g.gif
Rupestinga
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 12:48)
Mokslai ar kas? smile.gif
*

Darbas, finansiniai reikalai na ir biski meile blush2.gif doh.gif 4u.gif
*Raganaitė*
Ohoho saikingumas ir ypac apverstas dar ne tą gali parodyti bigsmile.gif

*

Apverstas saikingumas rodo barnius, kad žmogus yra išsibalansavęs, jaučia nerimą, galbūt labai stipriai pervertina savo jėgas, dabar sužinojau, kad ir alkoholizmą, o ką dar? blush2.gif
SOWELU
O kaip interpretuoti lazdu 8? Visad pasimetu kai iskrenta. Klausime kaip zmogus elgsis santikyje su kitu (tauriu tuzas,saikingumas,tauriu 8,lazdu 8 ir magas ).
matrica_2
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 12:09)
O kaip interpretuoti lazdu 8? Visad pasimetu kai iskrenta. Klausime kaip zmogus elgsis santikyje su kitu (tauriu tuzas,saikingumas,tauriu 8,lazdu 8 ir magas ).
*

Lazdu8etas+ Magas.. Sakyciau, kad reikia imtis kazkokiu veiksmu ir iniciatyvos zmogui kaip tas santykiu problemas spresti.. Man lazdu 8etas visalaika nurodo veiksma, judesi kazkoki, zinia..

Bet tauriu8etas iskritusioje situacijoje man visai nepatinka...
SOWELU
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 25, 12:19)
Lazdu8etas+ Magas.. Sakyciau, kad reikia imtis kazkokiu veiksmu ir iniciatyvos zmogui kaip tas santykiu problemas spresti.. Man lazdu 8etas visalaika nurodo veiksma, judesi kazkoki, zinia..

Bet tauriu8etas iskritusioje situacijoje man visai nepatinka...
*

na jei taures rodo kazkoki atsitraukima nuo santykiu,tai gal lazdos su magu rodo,kad tai ivyks ir jo iniciatyva? Bet tuzas ir saikingumas visai grazios kortos. Aisku,gali rodyti,kad zmogus persipilde tais santykiais..
matrica_2
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 12:33)
na jei taures rodo kazkoki atsitraukima nuo santykiu,tai gal lazdos su magu rodo,kad tai ivyks ir jo iniciatyva? Bet tuzas ir saikingumas visai grazios kortos. Aisku,gali rodyti,kad zmogus persipilde tais santykiais..
*

O tu tik tiesiom kortom trauki ar taip visos tiesios sukrito? Užduok klausimą, aš pabandysiu pasižiūrėti.. Žodžiu papasakok kas per situacija aš noriu paveizet bigsmile.gif
Levonce
Sveikos.
Na va,atejau pasakyti ka veikiu pirmadieni ir ka-antradieni,metusios man kortytes gales pasiziuret kaip ju kortos snekejo smile.gif Visos pasake panasiai mirksiukas.gif
Zodziu,pormadieni,kaip ir atspejot,buvau interviu del darbo.Daug ruosiausi,daug info surinkau kokie gali buti klausimai,ir,kaip tycia lygiia tuos pacius klausimus klausinejo,tai beriau kaip zirnius smile.gif Buvo 2 moterys-viena labai miela,kita labai nemiela.Kadangi,interviu vyko anglu kalba,is pradziu klausimus skaite is lapu ta maloni moteriske,o veliau-ta kita-mano darbdave.Ir jos akcentas buvo kitoks,nelabai iskart suprasdavau ka klausia.Bet kai paaiskindavo kitais zodziais,atsakydavau viska gerai,ir jos linksejo galba,tipo sauniai.Ant pacio galo liepe uzduoti klausima.Paklausiau,kodel si darbo vieta atsilaisvino,kodel tas kazkas isejo is darbo.Ir pasake,kad ta moteris dirbdavo nakti ir atejus dar ryte cia dirbti,buvo nebepajegi doh.gif As dirbu puse etato nakti,tad...va taip ir issikasiau sau duobe,darbo negavau.Matyt,pamaste,kad gali buti toks pats variantas kaip su ta buvusia..Nors,as ne visa nakti gi dirbu.Nu bet zodziu.Pirmas kartas interviu uzsienio kalba,tad,tai tiesiog patirtis,o kortos juk rode,kad darbo negausiu blush2.gif

Antradienis,kaip teisingiausiai Raganaites kortytes parode,niuri diena man buvo.Nakti ziauriai pradejo danti skaudeti,bet ryte turejau taloneli pas dantiste.Galvojau trauks danti,nes jau senai su tuo dantim kankinuosi.Bet atejau ir pasake,kad reikia persviesti zubus,o aparatas sugedes doh.gif Uzsiregistruok.O,kad as be vaistu nuo skausmo ne zingsnio,tiek ilgai laukiau tos dienos,ech.Zodziu,nuotaikos tikrai buvo nekokios.Zodziu,atspejot,kad i susitikima eisiu biggrin.gif

Vakar vel toliau sapnavau savo keistus sapnus doh.gif Kad mano vaiko sulipe plaukuciai buvo ir tokia mergycka paeme zirkles nukirpti manajai plaukus.As paemiau uz savo vaiko plaukuciu ir sakau-nekirpk,nekirpk,o ji kerpa ir tiesiai man i pirsta,nors ir nestipriai,bet kraujo truputi buvo unsure.gif Po to,sapnavau,kad man mama paskambino ir pasake,kad jos sese numire.Be zado likau,galvoju,liko 2 vaikai,is ju vienam dar tik 5 metukai,toks siaubas apeme...Po to dar sapnavau,kad maciau lape sluba,vos paeinancia.Matosi jos kojos sanario kaulai,nes atviri jau,bet jau pagije,tik be mesos toj vietoj.Sakau,vargse,kaip jai maisto bepasigauti kai vos paeina.Ir tuo momentu ji priejo prie musu kates ir apziojo kakla.Pradejau saukti ir nubudau nuo zadintuvo.Nu nacert.Kazka prisisapnuosiu,nuojauta kuzda doh.gif
SOWELU
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 25, 13:54)
O tu tik tiesiom kortom trauki ar taip visos tiesios sukrito? Užduok klausimą, aš pabandysiu pasižiūrėti.. Žodžiu papasakok kas per situacija aš noriu paveizet bigsmile.gif
*

Aš neverčiu kortų. Dar nepribrendau tam biggrin.gif
O situacija tokia. Yra du žmones,bendraujantys,lyg ir jausmai,bet toks nelabai įpareigojantis tas bendravimas kaip supratau. Mergina nori zinoti vaikino ketinimus..apskritai jausmus ir santykių perspektyva smile.gif
Papildyta:
Levonce, idomiai man krito tauriu 2 smile.gif gal dantistas, ne dantiste buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 25, 11:51)
Darbas, finansiniai reikalai na ir biski meile  blush2.gif  doh.gif  4u.gif
*

sudetinga smile.gif reikia konkretesniu klausimu.arba mazesnio laikotarpio smile.gif
matrica_2
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 14:29)
O situacija tokia. Yra du žmones,bendraujantys,lyg ir jausmai,bet toks nelabai įpareigojantis tas bendravimas kaip supratau. Mergina nori zinoti vaikino ketinimus..apskritai jausmus ir santykių perspektyva smile.gif
Papildyta:
Levonce, idomiai man krito tauriu 2 smile.gif gal dantistas, ne dantiste buvo biggrin.gif
Papildyta:

sudetinga smile.gif reikia konkretesniu klausimu.arba mazesnio laikotarpio smile.gif
*

Aš siūlyčiau tam pribręsti ir iškart dėti ir tiesias ir apverstas smile.gif Mažiau paskui painiavos bus...

Levonce
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 16:29)
Papildyta:
Papildyta:

*

Ir as patarciau versti,jei ziuri i knygines reiksmes-beveik visur yra apverstuu reiksmes,tad nera ten taip baisu.Jau vien pamacius pvz apv.Teisinguma,jau bus aisku,kad ne taip viskas gali puikiai ir klostytis...
Del Tauriu 2-matyt rode grazu mano ir dantistes nora bendradarbiauti lotuliukas.gif
Rupestinga
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 25, 15:29)
Papildyta:
Papildyta:

*

Na tada artimiausiam menesiui 4u.gif
laimcė
Sveikos 4u.gif
O kaip galima bu interpretuot tauriu 6 apversta g.gif
Cia siaip idomumo delei traukiau, ko is manes nori tokis vienas g.gif
Rupestinga
QUOTE(laimcė @ 2012 01 26, 13:14)
Sveikos 4u.gif
O kaip galima bu interpretuot tauriu 6 apversta g.gif
Cia siaip idomumo delei traukiau, ko is manes nori tokis vienas  g.gif
*

Gal kokie seni prisiminimai, nostalgija veda ji pas tave ax.gif
laimcė
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 26, 13:33)
Gal kokie seni prisiminimai, nostalgija veda ji pas tave  ax.gif
*

Na neturetu siaip jau, nieko bendro mes neturejom g.gif
Nebent, ka nors primenu, o kaip tai susiet galima, ko jis nori is manes blink.gif
SOWELU
O kitos kortos kokios? Gal kontekste aiskiau butu smile.gif
laimcė
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 26, 13:58)
O kitos kortos kokios? Gal kontekste aiskiau butu smile.gif
*

disku 8 ir apversta jega, na cia man aiskiau, bet tauriu 6 ir dar apversto nlb suprantu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.