Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 19, 18:17)
Galit ir ant manęs pasipraktikuoti mergaitės  Ką aš veiksiu vasario paskutinį savaitgalį ir kaip man seksis 

Ka veiksi?7 Pentakliai ir jai papildoma XII Pakaruoklis,10 Tauriu(a.) ir Pentakliu Tuzas(a.),3 Kardai(a.)ir 9Taures
Kaip seksis?9 Pentakliai ir 4 lazdos,kardu riteris ir Kardu tuzas(a.),4 Kardai ir 10 Tauriu

Zinai,Raganaite,kas man sove i galva pirmiausia pamacius pentaklius ir kardus?Kiba ruosiesi operacijai?Man pentakliai,ypac 4 pasireiksdavo baisiais danties skausmais,nes juos reikejo tvarkyti,tad pentakliai man asocijuojasi su sveikata,o tie kardai-su operacija,ydomu kaip labai i lankas nusoviau,bet as jau ant to uzsiciklinau lotuliukas.gif

Zodziu,jauti didziuli nerima,nesauguma,jausmas,kad esi visa kame suvarzyta,ka dar paastrina pakabintasis,kas sako,kad kazkur esi baisiai ikalinta,bet turi vilti is to issivaduoti bigsmile.gif Teks isbandyti savo kantrybe 4u.gif Nuotaikos tikrai nebus pacios geriausios,permainingos,busi pikta,bijosi nesekmes,ka velgi,patvirtina papildoma korta-apv.Pentakliu Tuzas smile.gif
Bus baisi sumaistis galvoje,nesuprasi kas vyksta,uzvaldys emocijos,bet privalai nurimti.Malonins artimuju demesys ir supratimas.

Na,o seksis tai gerai mirksiukas.gif Viskas bus sekmingai,nurimsi,atsipalaiduosi,suprasi,kad pamatei sviesa tunelio gale,taip sakant wink.gif Atrodys,kad viskas jau gerai,gali dabar kalnus versti,bet dar emocijos bus karstos,gal labai jautri patapsi,pyksi kazko,o gal tiesiog kad ir kaip jaustum,kad viskas gerai,per maza bus jegu.Tad noresi pailseti,atsiriboti,o gal-tiesiog atsigauti visa kaip.
Na,the end net nereikia komentuoti,ka tau reiks 10 Tauriu,tiesa? mirksiukas.gif Labai ydomu kur gi is tiesu tu busi ta savaitgali rolleyes.gif






Papildyta:
O kodel labiau patyrusios pacios nemeta i savo klausimus,nepaanalizuoja-butu ydomu pamatyti,pasimokyti is jusu ax.gif
Atsakyti
Jei niekas daugiau nemes tai vakare parašysiu ką aš veiksiu smile.gif
Atsakyti
Tada ir as jums duosiu darbelio.Kur busiu si pirmadieni ryte ir kur busiu antradieni?Ir kaip tomis dienomis man seksis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 20, 16:02)
Jei niekas daugiau nemes tai vakare parašysiu ką aš veiksiu  smile.gif

Na,labai ydomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Levonce @ 2012 01 20, 15:04)
Tada ir as jums duosiu darbelio.Kur busiu si pirmadieni ryte ir kur busiu antradieni?Ir kaip tomis dienomis man seksis ax.gif
Papildyta:

Na,labai ydomu blush2.gif


Sakyciau dalyvausi kazkokiame pokalbyje, gal del darbo ax.gif rodysi savo sugebejimus, kazkokia konkurencija bus, bet sveikai konkuruosi, ors labai nori to darbo, taves netenkins finansine puse ax.gif Ar labai nugrybavau?
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 20, 16:26)
Sakyciau dalyvausi kazkokiame pokalbyje, gal del darbo  ax.gif  rodysi savo sugebejimus, kazkokia konkurencija bus, bet sveikai konkuruosi, ors labai nori to darbo, taves netenkins finansine puse ax.gif  Ar labai nugrybavau?

Cia kurios dienos aprasei ir kokios kortytes buvo? mirksiukas.gif As ir palauksiu daugiau pasisakymu ir tada butinai pakomentuosiu,ok?
Atsakyti
QUOTE(Levonce @ 2012 01 20, 15:29)
Cia kurios dienos aprasei ir kokios kortytes buvo? mirksiukas.gif As ir palauksiu daugiau pasisakymu ir tada butinai pakomentuosiu,ok?


Cia pirmadienis, esu blonde neperskaiciau ar nedaskaiciau, kad klasei ir dar apie antradieni blush2.gif

Gal kas paziuretu man kur prasiau puslapyje atgal? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rupestinga: 20 sausio 2012 - 14:36
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 20, 16:34)
Cia pirmadienis, esu blonde neperskaiciau ar nedaskaiciau, kad klasei ir dar apie antradieni blush2.gif

O kokios kortos krito,labai ydomu.Del rezultato parasysiu veliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levonce @ 2012 01 20, 13:58)

O kodel labiau patyrusios pacios nemeta i savo klausimus,nepaanalizuoja-butu ydomu pamatyti,pasimokyti is jusu ax.gif

Tingi jos ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 01 20, 17:08)
Tingi jos ax.gif  ax.gif

nono.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 19, 16:17)
Galit ir ant manęs pasipraktikuoti mergaitės smile.gif Ką aš veiksiu vasario paskutinį savaitgalį ir kaip man seksis  4u.gif


Apv Kvailys, Tauriu5etas, Tauriu karalius ir Lazdu ketvertas... Kazkokia svente bus manyciau, kazkoks gal balius? 4u.gif gal kokios krikstynos? smile.gif Ar kaip kokie apdovanojimai uz kazkokius nuopelnus, k Zodziu atrodo viskas normaliai cia bus man atrodo, kazkas smagaus, manau ir vynas liesis per krastus drinks_cheers.gif Tik tas tauriu penketas... gal rodo jusu nenora ten dalyvauti ar busimas problemas gal nemazai islaidu ten bus, g.gif Kartais ne kokios vestuves ten bus? As paskui dar traukiau kortas, tai krito Tauriu tuzas, Zvaigzde, Saule... Nu grynai baliuska ir gan didele sakyciau...

O kaip seksis tai tauriu9etas apv, Velnias... Atsargiai su maistu, ar nebusite papiknaudziavusi
Atsakyti
Nezinau ar kam idomu bus , ar ne... Bet man visai patiko sis ,,poteris'' apie DA

Zmogaus valia (1), įgijusi būtinų žinių (2), ir pasireiškusi konkrečiu veiksmu (3),turi rasti būdą ralizuoti save (4), darydama gerus darbus (5). Išmintingas pasirinkimas (6), atneša pergalę (7). Tikra pergalė pasiekiama teisingumo (8) ir pamąstymų vienatveje dėka (9). Visa tai vyksta besisukant likimo ratui (10), kuris tai pakelia, tai nuleidžia žmogų. Žmogaus jėga (11), kurią suteiks savanoriška auka (12), nugalės netgi pačią mirtį (13). Šis susitaikymas su likimu yra nuosaikumas (14). Jis suteiks galimybę mesti iššūkį netgi pačioms tamsiausioms egzistencijos išraiškoms- Šetonui (15), ir kiekvienoje nelaimėje (16) žmogus sugebės įžiebti vilties žvaigždę (17), kuri spindes pro apgaules ir melą (18). O pasiekta laimė (19), bus šių siekių rezultatas(20), po kurio vėl seks permainos (21). Antra vertus, žmogaus kvailumas (0/22) gali būti priežastis nelaimių, nuo kurių niekas nėra apsaugotas.

Man visai įdomiai nuskabėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 20, 17:28)
Nezinau ar kam idomu bus , ar ne... Bet man visai patiko sis ,,poteris'' apie DA

Man visai įdomiai nuskabėjo smile.gif


geras poterėlis thumbup.gif

Atsakysiu ką aš veiksiu vasario mėnesį - važiuosiu aplankyti vieno man brangaus žmogaus, o kaip seksis tai dar pamatysim mirksiukas.gif

Atsakyti