Įkraunama...
Įkraunama...

Parduoti ar išnuomoti?

Planuojame statytis namą ir reikia apsvarstyti varianta ar butą parduoti ar nuomuoti ir taip padengti dali paskolos. taigi aprasysiu buta, gal galetumete atsakyti kiek butu galima gauti uz toki aprasyma, aišku reiktu mamatyti, bet ar galima butu gauti 600 Lt/mėn. uz toki buta:
2 kabmariu, Justiniškėse 5aukštas iš 9. padarytas euro remontas, virtuve su integruotais baldais, miegamajame paliktume miegamojo komplektą, didele lova, 2 spinteles, taip pat miegamajam yra drabuzine su slankiojanciomis durimis. balkonas istiklintas, toletas su vokia nepriekaistingo stovio, sildomomis grindys, be to sarvo durys.
Atsakyti
QUOTE(Asdi @ 2005 06 30, 14:25)
Planuojame statytis namą ir reikia apsvarstyti varianta ar butą parduoti ar nuomuoti ir taip padengti dali paskolos. taigi aprasysiu buta, gal galetumete atsakyti kiek butu galima gauti uz toki aprasyma, aišku reiktu mamatyti, bet ar galima butu  gauti 600 Lt/mėn. uz toki buta:
2 kabmariu, Justiniškėse 5aukštas iš 9. padarytas euro remontas, virtuve su integruotais baldais, miegamajame paliktume miegamojo komplektą, didele lova, 2 spinteles, taip pat miegamajam yra drabuzine su slankiojanciomis durimis. balkonas istiklintas, toletas su vokia nepriekaistingo stovio, sildomomis grindys, be to sarvo durys.



Jeigu viskas taip yra kaip tu aprašei tai dabar nuomos kainos tokių butų yra nuo 800 Lt. iki 1200 Lt. ia tik už nuomą.
Pasinagrinėk NT rinką, per internetą pamatysi, kad aš nemeluoju tongue.gif
O už 600 Lt. manau tikrai neūtų kliūčių išnuomoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vituly: 30 birželio 2005 - 15:00
Mes irgi esam panašiuose svarstymuose g.gif Tik butas 1 kamb., Jeruzalėj, didelio ploto (50 kv.m.) , paliktume baldus ir visą buitinę...Irgi mąstom, ar paskolą dengt, ar nuomot...Kainos kiek žiūrėjau, irgi apie 600 Lt realu...
Tik baisu dėl vieno: nuoma - l. didelė rizika. Jei tikrai geri nuomininkai papultų - tada OK, bet esam jau visko matę, nes ilgą laiką nuomavom 2k. seną butą schmoll.gif Tai kokių tik nebuvo: vieni gert pradėjo, o vieną dieną baldus pavogė ir dingo, kiti dingo pridarę skolų, treti vos gaisro nesukėlė, dar kitų šuo visus baldus apgraužė schmoll.gif verysad.gif
Yra atskira tema apie nuomininkus - paskaitykit ten dar baisesnių istorijų unsure.gif
Taigi, jei pasiruošę netikėtumams, nuolatinei griežtai kontrolei, nuostoliams dėl mažų vaikų, gyvuliukų, girtuoklių ar kokių paleistuvių - pirmyn.
Atsakyti
Raganiūkšte, pirmiausia tai šeimų su mažais vaikais, auginančių gyvūnus, galima ir nepriimti wink.gif O dėl visų kitų netikėtumų... rekia sudaryti normalią nuomos sutartį, paimti garantinį mokestį, kuris nebus grąžinamas, jei nuomininkai pridarys skolų ar nuostolių ir bus daug ramiau savo butą sėkmingai išnuomoti smile.gif
Atsakyti
Mes nuomojam Karoliniškėse 2 kamb. butą(2aukšt.iš 5), yra miegamojo baldai(normalūs), virtuvės (seni, vos gyvi), antram kambary nupirkom dvi lovas(naujas), nes taip nuomininkai pageidavo ax.gif Iš buitinės technikos tik siurblys doh.gif ir vos gyva dujinė viryklė. Vonia, tualetas - 30 metų senumo doh.gif
Už visa tai 550/mėn + komunaliniai.
Nuomininkus per 1sav radom tongue.gif
Dabar parduot kažin ar verta g.gif . Vis dar brangsta, o nuoma palūkanas padengia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 07 01, 14:53)
Raganiūkšte, pirmiausia tai šeimų su mažais vaikais, auginančių gyvūnus, galima ir nepriimti wink.gif O dėl visų kitų netikėtumų... rekia sudaryti normalią nuomos sutartį, paimti garantinį mokestį, kuris nebus grąžinamas, jei nuomininkai pridarys skolų ar nuostolių ir bus daug ramiau savo butą sėkmingai  išnuomoti smile.gif


Tai visą tai žinoma - ir sutartys sudarinėjamos buvo, ir mokesčiai į priekį, ir kad be vaikų, ir be šunų....
Kas iš to? Apsigyvena lyg ir be vaikų, o paskui pasigimdo...kaip išvarysi? Gyvūnėlių pradžioj neturi - o paskui, žiūrėk, jau yra verysad.gif
Dėl sutarčių buvimo tai dar 2k. kažką pavyko susigrąžinti (skolas) - su policijos pagalba, bet jie (policija) taip jau nenoriai užsiima tokiais reikalais doh.gif
Ai, vienžo, vargas verysad.gif Labai gerai reikia nuomininkų paieškot. Bet kokiu atveju butas kentės - kai ne savo, tai ir požiūris toks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 01 liepos 2005 - 17:41
QUOTE(Will @ 2005 07 01, 14:53)
O dėl visų kitų netikėtumų... rekia sudaryti normalią nuomos sutartį, paimti garantinį mokestį, kuris nebus grąžinamas, jei nuomininkai pridarys skolų ar nuostolių ir bus daug ramiau savo butą sėkmingai  išnuomoti smile.gif


O sudarius sutartį ar nereikia mokėti pajamų mokesčio 15 proc. Juk sutartis eina dviem egzemplioriais, ar visada gali būti tikras kad tas antras nuomininko egzempliorius nepateks iki mokesčių inspekcijos kokiais nors keliais?
Atsakyti
Man pikta.
nuomuojames vieno kambario buta.turime 1,5 metu vaika.ir nieko tas vaikas neniokoja. sienu nepaiso, baldu negrauzia. kodel apie seimas su mazais vaikas lyg apie kokius baubus sneka. mes net dideliu palinksminimu neorganizuojam ,nes 21 val vaikas guldomas miegoti. Po galais vaika juk aukleti reikia o ne leist daryti ka nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausmare: 04 liepos 2005 - 10:05
QUOTE(ausmare @ 2005 07 04, 10:03)
Man pikta.
nuomuojames vieno kambario buta.turime 1,5 metu vaika.ir nieko tas vaikas neniokoja. sienu nepaiso, baldu negrauzia. kodel apie seimas su mazais vaikas lyg apie kokius baubus sneka. mes net dideliu palinksminimu  neorganizuojam ,nes 21 val vaikas guldomas miegoti. Po galais vaika juk aukleti reikia o ne leist daryti ka nori.


Nepyk mirksiukas.gif Labai gerai, kai toks požiūris: ,,vaiką auklėti reikia mirksiukas.gif ".Tik kad daugeliu atveju vyrauja kitoks požiūris: ne mano butas - tegul vaikai, gyvūnai ir svečiai ką nori - tą daro.,,Ne mano - man dzin" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2005 07 04, 10:55)
O sudarius sutartį ar nereikia mokėti pajamų mokesčio 15 proc. Juk sutartis eina dviem egzemplioriais, ar visada gali būti tikras kad tas antras nuomininko egzempliorius nepateks iki mokesčių inspekcijos kokiais nors keliais?


Nereikia, jei nuomojama ne įmonei smile.gif Reikia nusipirkti patentą (bet jis dabar nedaug kainuoja, be to, galima pirkti trumpam laikui)
Atsakyti
Manau jei siuo metu nera problemu del to kur gyventi be abejo isnuomuokite, nes tai papildomos pajamos, o nekilnojamo turto kaina ir toliau kils...
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2005 07 04, 14:16)
Nepyk mirksiukas.gif Labai gerai, kai toks požiūris: ,,vaiką auklėti reikia  mirksiukas.gif ".Tik kad daugeliu atveju vyrauja kitoks požiūris: ne mano butas - tegul vaikai, gyvūnai ir svečiai ką nori - tą daro.,,Ne mano - man dzin" schmoll.gif

tokia jau realybe, yra zmoniu, kuriems viskas dzin.vadinasi, tie zmones neturi jokios atsakomybes. dar pries 2 men norejau issinuomoti 1 kambario buta vilniuje...oho kokia kankyne buvo...mano supratimu nuomuojiesi buta, tai panasiai kas pasiskolinti daikta, tai buk mielas, koki pasiemei daikta, tai toki ir grazink.o del seimu su vaikeliais, cia priklauso nuo auklejimo, juk mazametis vaikas dar neprotauja, o jis daro tai kaip jis buvo ir yra auklejamas....
Atsakyti