Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (8)

Štai jau aštuntoji lėlyčių kūrėjų tema 4u.gif
Senoji tema čia: http://www.supermama...howtopic=581523

Visais laikais lėlininkystė laikyta viena tobuliausių meno rūšių - apimanti jausmo, judesio, tekstūros, stiliaus, spalvų ir formos išraišką. Lėlė - labai trapus ir intymus kūrinys, į kurį menininkas neišvengiamai įdeda dalelę savo požiūrio, svajonių ir sielos.
Mūsų kuriamos lėlės meniškos, klasikinės ir egzotiškos, spalvingos ir monochromatiškos, linksmos, dramatiškos, gal ir netobulos, bet svarbiausia - nuoširdžios
.

Sveiki atvykę pas mus 4u.gif
Visi lėlyčių kūrėjai, mylėtojai, gerbėjai gyvena lėlyčių namučiuose į kuriuos kviečiame visus visus 4u.gif

Tikimės ir toliau taip pat maloniai bendrauti, draugauti, džiuginti kitus savo darbeliais, patarimais, pagyrimais, komentarais. Laukiam jūsų kūrybos, gražių žodžių - pagyrimų, konstruktyvios kritikos ir pagalbos.
Visiems lėlyčių kūrėjams linkim įkvėpimo, sėkmės, daug gražių darbelių, nuostabių šypsenų, visuomet geros nuotaikos ir daug daug daug lėlyčių 4u.gif Kurkit ir džiuginkit visus savo nuostabiais darbais
mirksiukas.gif


Pradedančiuosius raginam drąsiai imti į savo rankas mūzos rankelę ir te veda ji jus teisingu keliu 4u.gif

Mūsų vis daugiau bigsmile.gif
Priemonių lėlyčių gamybai galime įsigyti čia:

www.artmanija.com
www.senasnaujas.lt
www.rankdarbiai.com
www.tikrosspalvos.lt
www.dekovita.lt
www.ornamentai.lt
www.akmeneliai.com
www.creativa.lt
www.decoupage.lt
www.dekostudija.lt
www.idejumiestelis.lt

Kaip temoje įdėti lėlytės nuotrauką:

jurvite patarė:
Aš keliu foto per Radikal-foto: http://www.radikal.ru/

- Spaudi Browse ir išsirenki iš savo kompo norimą įkelti foto.
- Spaudi melsvą mygtuką Загрузит.
- Po kelių sekundžių atsiranda sąrašas nuorodų. Nukopijuoji 2. numeriu pažymėtą eilutę po žalios spalvos žodeliais "Картинка в тексте" ir ją įkeli į savo rašomą žinutę.
jurvite - tau už tai dar vienas baliončikas 4u.gif

čia gyvena lėlės (lietuviškai):
http://www.leliunamai.lt/

čia gyvena lėlės (rusų kalba):
http://manga.ru/doll/forum.php

apie lėles, rusų kalba:
http://www.forum.dol...122b48030bf932d

lėlininkų forumas (anglų kalba):

http://www.ebsqart.c.../smode_1/tt.htm

rusiškas lėlių forumas:
http://art.dollplane...4...=0&start=20

rusiškas lėlių forumas:
http://forum1.kukly.ru/index.php

Kaip geriau nufotografuoti lėles papasakojo Tei:
galiu pasidalint savo fotografijos patirtim:
1. labai svarbu apsvietimas. Geriausia naturalus, bet ne tiesioginiai saules spinduliai (nes lelytes mazos ir seseliai gaunasi per ryskus). Puiku jei yra daugiau nei vienas sviesos saltinis, pvz. kambarys su dviem langais ne toje pacioje sienoje, arba langas ir sone pastatyta lempa. Jei neturi fotostudijos prozektoriu, blykstes geriau nenaudot, kad nuotrauka nesigautu kaip blynas be jokiu seseliu.

2. Leles iseksponavimas - turi buti toks, kad butu patogu fotografuot. man patinka ant stalo statyti kede su atrama, ant jos uztiesti audekla ar dideli lapa popieriaus, kad gautusi fonas. Visada isbandau keleta spalvu kol randu kurioje lele geriausiai atrodo. Visas sitas grozis turi stoveti taip, kad liktu pakankamai vietos fotografuojant atsitraukti.

3. foto aparato nustatymai Netgi muilinese buna "makro" nustatymas (skirtas fotografuoti smulkioms detales, atrodo kaip gelyte). Taip pat galima pazaisti su sviesos balansu (white balance) ar dar kuo nors kas yra fotoaparate. Kartais leles su tamsiais rubais buna sunku nufotografuoti, nes veidas gaunasi kaip sviesi deme be seseliu (cia fotoaparatas perexponuoja sviesa, nes bando ryskiai nufotografuoti tamsias detales). Baltos spalvos sumazinimas nustatymuose kartais padeda.

4. Fotografuoti reikia is toliau naudojant priartinima, nes jei fotoaparatas arti leles, issikraipo proporcijos. Pasiruosk padaryti pora simtu nuotrauku, nes fotografuojant be blykstes ir statyvo, fotoaparatas paprastai jautriai reaguoja i rankos drebejima ir ne visos nuotraukos gaunasi ryskios. (zinoma jei turi statyva ir nuotolinio valdymo mygtuka, tokiu problemu nekils... ale kas juos turi doh.gif ) Stenkis tureti kokia nors atrama rankai, bus lengviau.

5. Kai fotografuoji leles veida, prisitaikyk taip, kad atrodytu jog lele ziuri i fotoaparata.

o siaip zinoma, kad kuo sudetingesnis (ir brangesnis) fotoaparatas, tuo lengviau su juo dirbti ir tuo greiciau pasiekiamas norimas rezultatas.
Dar papasakojo ir 4lina:
Tei, šaunuolė, jau pasidalino fotografavimo gudrybėm. Aš iš esmės naujo nieko ir nepridursiu.
Jei leidžia sąlygos, lėlę geriau patraukti nuo fono vienu-dviem atstumais. T.y. jei lėlė 40 cm, atstumas iki fono ~80 cm. Taip fonas išsilies ir gausis neryškus, gerai akcentuos lėlę. Fotoaparatą reik patraukti kaip minimum 3 atstumais, geriau ne mažiau 1,5-2 m nuo lėlės.
Dar, aš nesinaudoju makro režimu ar automatika. Bet tik todėl, kad pripratusi prie rankinių nustatymų. Ir dar, kažkada mane pamokė be reikalo nesinaudoti priartinimu. Iškreipia vaizdą. Geriau apkarpyti gatavą nuotrauką.
Ai, dėl šviesos. Nefotografuokite ant palangės ir aplamai prieš šviesą. Šviesos šaltinis (o geriau 2), turi būti beveik iš priekio, 20-30 laipsniu kampu. Galima papildomai paimti baltą popieriaus lapą (A3, A2 formato) ir laikyti iš kitos pusės nuo fotoaparato (jei šviesa iš dešinės, tai popieriaus lapą laikom iš kairės), papildomai nukreipiant šviesą ant lėlės. Čia reikia bandyti „pagauti“ tą šviesą maždaug šitaip
http://i035.radikal....7bff24aa12e.gif
Sumeistruojam trikojį, štatyvą, tvirtą pagrindą fotoaparatui (nors ir knygas panaudojam). Ir naudojames kadro užlaikymu. Paprastai 2 sekundžių pakanka, kad spaudžiant mygtuką objektyvas nesuvirpėtu. Kokybė tikrai pagerės. Objektyvas turi būti vienoje linijoje su lėlės akimis fotografuojant veidą, ir biški žemiau, jei nuotrauka bus visu ūgiu. Atrodo tiek...

Septintoje temoje apsigyvenusios lėlytės užsuko į svečius ir šioje temoje:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 22 sausio 2012 - 01:19
Voverele,dekui uz tema bigsmile.gif 4u.gif

Aš pirma biggrin.gif

darau tokį bandymą. man į rankas papuolė antikvarinė porceliano lėlytės galvytė. Ji 1900 metų smile.gif bandysiu jai suteikti gyvybės ir paversti ją tikra lėlyte bigsmile.gif
Kaip man sekasi rodysiu čia smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

iki pasimatymo biggrin.gif
Atsakyti
Voveruska, saunuole-daug darbo nudirbai fitness4.gif ir graziai naujus namucius atidarei clap.gif
Yyla, as tirpstu del tu senoviniu lelyciu. Labai smalsu,kas is tavosios gausis. Daug dziaugsmo kuriant!
Atsakyti
DEkui ! Dziaugsmo ir malonumo tikrai turiu su ja krapstydamasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2012 01 22, 19:21)
Voverele,dekui uz tema bigsmile.gif  4u.gif

darau tokį bandymą. man į rankas papuolė antikvarinė porceliano lėlytės galvytė. Ji 1900 metų  smile.gif bandysiu jai suteikti gyvybės ir paversti ją tikra lėlyte bigsmile.gif
  Kaip man sekasi rodysiu čia smile.gif



Iš tikro tai Astynutei reik dėkoti mirksiukas.gif Aš užsikasiau ir pražioplinau, kad senoji tema pasibaigė doh.gif Gerai, kad man Astynutė parašė blush2.gif

Eina sau bigsmile.gif Man net rankos drebėt pradėjo pagalvojus ką reiktų daryt tokį lobį gavus. Ir baisu prisiliesti prie tokios istorijos, baisu nesugadinti bandymu prikelti naujam gyvenimui, smalsu kas gausis, įdomu išbandyti jėgas ir tiesiog nerealu thumbup.gif Labai lauksiu pabaigos.

QUOTE(mimo @ 2012 01 22, 20:58)
Voveruska, saunuole-daug darbo nudirbai fitness4.gif  ir graziai naujus namucius atidarei clap.gif 

Negaliu jokių nuopelnų prisiimti schmoll.gif Pražioplinau pabaigą senosios, o ir šioje pakartojau kas buvo anoje blush2.gif Šiaip tai iš tikro buvau paruošusi naujai, bet kažkaip sausai gavosi, trūko man tos šilumos iš senosios temos, tai tiesiog beveik viską perkėliau iš jos. Va tik su nuotraukomis deja nepavyko visai taip kaip norėjosi, nes kai kūrių man kažkodėl nerodo, kitos jau koliažuose tai labai mažutės gavosi ir neįžiūrimos. Nesupykit jie kieno kokios lėlytės trūksta - rodykit naujas 4u.gif

Mimo - o kur tavo lėlytės? Jau taip seniai berodei verysad.gif Pasiilgau tavo kūrybos verysad.gif
Atsakyti
Voveruska, paveikslai daug laiko atima. Kadangi gerai parsiduoda-tai juos ir teplioju. Taciau leliu tikrai neuzmirsau. Viena esu pradejusi-medziaginiu kunu ir lipdyta galvute. Jei pendeli duosi, gal sukrapstysiu laiko ir uzbaigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos visos 4u.gif seku jusu temeles jau ilga laika. Pasisemiau labai daug informacijos ir pameginau pati padaryti lele, padariau, tik dar neaprengiau.... vis neapsisprendziu kokie rubeliai jai tiktu... bedarydama savo pirmaja, pamaciau kur darau klaidas, jau galvoju ka su antraja lele daryciau kitaip... na kai pagaus ikvepimas aprengsiu savo pabaisiuke ir parodysiu jums
Jusu lelytes nuostabios, jus cia visos profes, biskiuka ir nejauku rodyt savo darba.... blush2.gif
Atsakyti
Mamule, baik tu, tempk cia savo pabaisiuke. Mano pirmagime buvo ne is pieno plaukusi. Kaip pati sakai-matai klaidas ir zinai,ka kitoje lelyte kitaip darytum. Tai labai svarbu. Su kiekviena lelyte tobulesi. Jei nenoresi pastabu-tai taip ir parasyk,kad tik pasirodyti norejai. Niekas nepuls i skutelius draskyti. Drasiau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Mamule,greiciau rodyk,nei viena nepradejom mokedamos biggrin.gif o be to mums taip pat dar mokytis ir mokytis doh.gif

rodausi toliau biggrin.gif

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

pasirinkau ŠITAS biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
O man tos raudonos arba pilkos akys gražiausiai atrodė smile.gif
Atsakyti
Man pilkos irgi graziau,bet rausvos mistiškiau biggrin.gif
Atsakyti
Na jo, tokia truputį vampyriukė dabar wink.gif apranga atitinkama turės būti.
Atsakyti