Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..


Для мужчин, нет некрасивых женщин schmoll.gif бывает мало водки lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyčiukas @ 2006 03 08, 23:06)
Deja, retai kada grožis ir protas būna suderinami dalykai. Grožis išpaikina,  wub.gif tad nelieka laiko įgyti šiek tiek proto.

thumbup.gif thumbup.gif
Pritariu šiai minčiai, kad dažniausiai gražios moterys būna išpaikintos, bent jau tos, su kuriomis esu susidūrusi.
Atsakyti
Grazios moterys tik puosia pasauli,o vat protingos moterys valdo ji!!! brunette.gif
Atsakyti
Pritariu "Snaige", - puiki mintis.
Gražia ir protinga moterim galima vadinti dar ir tą moterį, kuri savo grožiu nepiknaudžiauja . ax.gif
Atsakyti
šiandien eilinį kartą įsitikinau, kad susirasti darbą man padėjo ir grožis brunette.gif
šiek tiek, bet padėjo smile.gif

nu bet išsilaikyti jame - tik darbas smartass.gif
Atsakyti
cia ne grozis valdo pasauli, bet pasaulis leidziasi valdomas graziu moteru... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nor jei rimtai, tai grozis padeda, jei turi pakankamai proto umn.gif .. daug graziu moteru nublanko, nes nebuvo asmenybes, o tik grazios statuleles...
beje, kartais padeda tikejimas jog esi grazi... ax.gif
Atsakyti
mano draugo darbe ieško darbuotojos merginos

visas skyrius vyriškas

tai viršininkas klausė: ką priimti: gražią ar protingą?
Atsakyti
Pasaulį valdo vyrai, o vyrus valdo gražios moterys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bajm, o tu patark draugui, jei nori bendradarbės flirtui - tegul priima gražią, o jei darbui - protingą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aš sakau, kad viršininkas užsinorėjo sekretorės laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 05 09, 11:40)
mano draugo darbe ieško darbuotojos merginos

visas skyrius vyriškas

tai viršininkas klausė: ką priimti: gražią ar protingą?

Kadangi skyrius vyriškas tai geriau nelabai gražią, bet protingą lotuliukas.gif Nes jei bus graži ir protinga, o šiais laikais tai ne retenybė unsure.gif diedai dirbti negalės, bus bardakas. doh.gif
Atsakyti
manau,kad taip cool.gif
Atsakyti
Tikiu, kad visur vyrauja pusiausvra 4u.gif O jei ta pusiausvyra pasiseka atrasti viduje, o vidu suderinti su isore, tai moteris ar mergina buna thumbup.gif
Papildyta:
Tikiu, kad visur vyrauja pusiausvra 4u.gif O jei ta pusiausvyra pasiseka atrasti viduje, o vidu suderinti su isore, tai moteris ar mergina buna thumbup.gif
Atsakyti