Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

nepritariu,kad grazi lygu kvaila,kad vyrai bijo graziu. schmoll.gif Taip sneka tos, kurios pavydi "toms grazioms" grozio,privalumu. Nei vienas vyras neatsispirs graziai moteriai,visada atsisuks gatveje ir nulydes zvilgsniu. Grazios moterys is tiesu valdo pasauli,na gal tiksliau vercia ji suktis. Yra graziu moteru,kurios daug pasieke gyvenime. O galu koks skirumas ar tiek jau daug pasieke? Man asmeniskai svarbiau yra buti graziai, nei kokiai karjeristei blush2.gif
Papildyta:
Asmeniskai man moterys, kurios manosi esancios grazuoles ir tuo didziuojasi, yra juokingos. Dar juokingos moterys, kurios didziaja dali savo laiko investuoja i grozi. Juk nuo to kencia protas...
Apskritai grozis yra beveik niekas. Svarbu negimti bjauriam, o visa kita padaro vidine chrarizma.
( cia is serijos ka turiu to nevertinu laugh.gif laugh.gif laugh.gif )


nepritariu schmoll.gif jei es grazi,kaip cia pasakius,manau tikrai turi teise didziuotis. O ka prarasti?? Man asmeniskai simta kartu geriau savimi patenkinta grazi moteris,kuri daug skiria savo isvaizdai,nei kokia spuoguota moxliuke bigsmile.gif as ir pati savo isvaizdai skiriu daug demesio, bet nuo to nei bendravimas,nei studijos nekencia. Ir teigti kad grozis ura beveik niekas yra kvaila. VISOS NORI BUTI GRAZIOS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panteja @ 2007 01 29, 21:41)
jei es grazi,kaip cia pasakius,manau tikrai turi teise didziuotis.

Didžiuotis tuo, kas nuo Tavęs šiaip jau nelabai priklauso? Ir kas beliktų iš to esminio gyvenime "pasididžiavimo", jei neduokdie pakliūtum į kokią avariją, kur dailus veidelis būtų negrįžtamai sumaitotas? Namanau, kad tuomet žmogaus grožį t.p. vertintum pagal išorę.

P.S. Savo išvaizda nesiskundžiu, jei ką. tongue.gif
Atsakyti
as ir nekalbu apie avarijas! ir kodel atrodydama graziai is karto reikia galvoti kad viena diena pasensi ,busi negrazi ir t.t. visi grazus zmones turi teise savimi didziuotis ir dziaugtis wub.gif o ir kodel nepriklauso? daug kas prikauso tik nuo zmogaus! jei nenoresi atrodyti graziai,nieko nedarysi del saves tai ir busi eiline boba. Beje,jej megsti sokti tai invalidu irgi gali patapti ar valgydama sriuba issidurti aki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2007 01 28, 16:02)
Taip-gražios moterys valdo pasaulį,bet tam būtinas sugebėjimas tą grožį tinkamai tam panaudoti smile.gif


Taip, grazios, bet prideciau, kad ir protingos. Nes be antrojo budvarzio galima ta grozi greit prarasti...
Atsakyti
QUOTE(Teja @ 2007 01 31, 22:47)
Taip, grazios, bet prideciau, kad ir protingos. Nes be antrojo budvarzio galima ta grozi greit prarasti...

Protas ir buvo turimas omeny 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaštakė: 01 vasario 2007 - 17:37
QUOTE(mami @ 2004 10 03, 11:39)
VYRAI BIJO GRAZIU MOTERU- TAI AS ZINAI IS SAVO PATIRTIES. KARTAIS BIJO NET PRIEITI-GALVOJA KAD ATSTUMSIU......BET MANO GYVENIMAS IRGI NELENGVAS,NORS VISI VYRAI SAKO ,KAD GRAZI, NET LABAI rolleyes.gif PRIEINA PASITIKINTIS SAVIMI....DAZNIAUSIAI VEDE
AS MANAU KAD GROZIS ISGELBES PASAULI ( TAIP PASAKE MAN VIENAS VYRAS )


Vyrai graziu moteru bijo tiek pat, kiek moterys - graziu vyru. Grazus partneris - ir dziaugsmas, ir vargas. Pacios zinote kodel, nebesiplesiu.


QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 29, 12:48)
Gražios moterys daro didelę įtaką vyrams kurie valdo  smileysex.gif  yu.gif


Valdantys vyrai dazniausiai turi visai neprastas zmonas, savo postus vertina, ir nelinke labai rizikuoti nei vienu, nei kitu net ir del graziausiu grazuoliu.

Tai nereiskia, kad blogai buti grazia, tiesiog pasauli valdanciu jegu reiketu ieskoti kur kitur, nei moteru veideliuose ir figurose.

Atsakyti
Vyrai graziu moteru bijo, bet grazios moterys bet ko nesirinks, jei prie to grozio yra ir proto g.gif o siaip tai grozis kiekvienam vyrui irgi yra skirtingai suprantamas. Vienam grazi sviesiaplauke, kitam - juoplauke, vienam - auksta, kitam - zema, vienam-liesa, kitam -apkunesne. taigi grozio savoka abstrakti rolleyes.gif
Atsakyti
taip,GRAZIOS IR TIK GRAZIOS valdo pasauli! per egzaminus galedavau eiti ir nezinodama daug informacijos,ir vis tiek gaudavau super gera pazymi wub.gif ypac kai destytojas vyras wub.gif o buvo grupeje tokiu spuoguotu moxliukiu,kurios kaldavo per naktis,ir kas is to? doh.gif vis tiek visur jas pralenkdavau,nes pas mane isvaizda puiki wub.gif taigi grazios valdo pasauli,mokslas ir protas tikrai NE VISKA LEMIA! GROZIS -TAI BUDAS GAUTI ATSAKYMA "TAIP",NEPATEIKUS JOKIO KONKRETAUS KLAUSIMO.Manau tai viska pasako wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine_orchideja @ 2007 02 03, 16:18)
taip,GRAZIOS IR TIK GRAZIOS valdo pasauli! per egzaminus galedavau eiti ir nezinodama daug informacijos,ir vis tiek gaudavau super gera pazymi  wub.gif  ypac kai destytojas vyras wub.gif  o buvo grupeje tokiu spuoguotu moxliukiu,kurios kaldavo per naktis,ir kas is to? doh.gif  vis tiek visur jas pralenkdavau,nes pas mane isvaizda puiki wub.gif  taigi grazios valdo pasauli,mokslas ir protas tikrai NE VISKA LEMIA! GROZIS -TAI BUDAS GAUTI ATSAKYMA "TAIP",NEPATEIKUS JOKIO KONKRETAUS KLAUSIMO.Manau tai viska pasako  wub.gif


klausyk, mergyt, būk gera, atsiųsk man savo nuotrauką į AŽ. Nu man smalsu pasidarė ax.gif Pažadu, neplatinsiu ir niekam nerodysiu. Ir kitas klausimas- ką tu studijuoji?
O šiaip pritariu, kad išvaizda turi reikšmės su kai kuriais dėstytojais vyrais ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 02 04, 10:42)
Man tiesiog ĮDOMU, koks yra tas universalus grožio etealonas, dėl kurio univeruose čyrikus rašo  g.gif


nugi kasdiena reik nesiot korsetuka i prilipinamas ar prisegamas kojines kaip, kad vienoj temoj orchideja porino cool.gif
Atsakyti
visiskai tiesa kad grazus zmones valdo pasauli
Atsakyti
QUOTE(Puikutė @ 2007 02 04, 14:08)
visiskai tiesa kad grazus zmones valdo pasauli


grazus, bet ne tupi bigsmile.gif
Papildyta:
ps: o tokiu mazuma...
paziurekit istorines valdoves, tai kiek ten ju grazuoliu buvo ??? nefontanai tikrai laugh.gif
Atsakyti