Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..


QUOTE(aauste @ 2008 03 21, 23:23)
Aš tai galėčiau pasakyti, kad visiems grožis yra skirtingas. Vieniem gražu juodaplaukė aukštaūgė manikenė, o kitiem blondinė katik išėjusi iš soliarumo...ir t.t.
Labiausiai įvertini žmogų, kai jis žiūri ne tiek į įšorę, kiek į vidų...  4u.gif


Ale ne visi i ta vidini grozi ziuri biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Va tame ir bėda yra... blink.gif
Tiesiog man patinka tie žmonės, kurie žiūri į vidinį grožį... 4u.gif
Atsakyti
manau,kad jei bendravimas trunka ilgiau nei dvi dienas,tai visi mato vidini grozi,jei jis yra zinoma,nes su kokia lele barbe vargu ar kas nores bendrauti
o jei tas dvieju zmoniu susitikimas tik penkiolikai minuciu,tai neisvengiamai vertinam isorini grozi
Atsakyti
Oij kokia diskusija tai reikia ir man pasisakyti.

Sakot svarbu vidinis grožis? Svarbu, neprieštarauju, bet aš ir išorės visai nenuvertinčiau... Būna taip, kad tie negražūs žmonės tiesiog atstumia: nesinori bendrauti ir tiek. Ir kažkada supratau dėl ko. Ogi todėl,. kad jie turi kalnus kompleksų, kuriuos bando maskuoti visokiais nejuokingais juokeliais, kažkokiais super duber atseit protinais pasisakymais, važiuoti ant gražesnių žmonių, atseit jei jau gražus tai jau neprotingas.

O man negražių žmonių kaip ir nėra (na yra laaabai jau iškirtiniai atvejai), o negražiais žmonės tampa, nes apsileidžia kaip kiaulės ir tingi arba nenori pasirūpinti asvo išvaizda, o gal tiesiog bijo kitokio gyvenimo g.gif:

Ar grožis ar protas, kas svarbiau g.gif: Na nelaikau savęs kvaila tikrai. Seniau kai turėjau kažną spuogų, kreivus dantis, svėriau daug daugiau nei dabar tikrai jaučiausi nelaimingesne ir piktesne, dėl to tikrai turėjau gal ir draugų mažiau ir vyrų dėmesio mažiau susilaukiau. Bet valio, kad prabudo moteriška prigimtis ir pradėjau daug daugiau skirti sau dėmesio: labiau blizgantys plaukai, tiesūs dantukai, moteriška figurytė ir pan.

Tas grožis man daugiau estetinis dalykas. Gražiai atrodyti gali ir ne idealius bruožus turinti mergina jei ji nebus apsileidusi kaip kaliausė ir neišsidarkys savęs "kanarėlės" spalvomis.

o galų gale, pažvelkim į daugiau pasiekusias moreris, kad ir versle arba politikoje: Ta pati Prunskienė, Grybauskaitė, Juknevičienė ir pan. Tos pagal savo amžių lenkia tas pelytes, kurios gailisi savęs.

Svarbiasuia save mylėti.

Aš už grožį, kuris reikalauja proto ir subtilumo. Tos moterys, kurios tai perkanda - jos ir valdo pasaulį.
Atsakyti
O man negražių žmonių kaip ir nėra (na yra laaabai jau iškirtiniai atvejai), o negražiais žmonės tampa, nes apsileidžia kaip kiaulės ir tingi arba nenori pasirūpinti asvo išvaizda, o gal tiesiog bijo kitokio gyvenimo g.gif:


Svarbiasuia save mylėti.

Aš už grožį, kuris reikalauja proto ir subtilumo. Tos moterys, kurios tai perkanda - jos ir valdo pasaulį.
[/quote]

Zodziu, visiskai pritariu , tik patingejau parasyti biggrin.gif drinks_cheers.gif visi zmones grazus, jei jie geri ,silti, nuosirdus... ax.gif man grozis asocijuojasi su geriu, ir atvirksciai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 24 kovo 2008 - 19:54
blink.gif oho,tema gyvuoja beveik 4 metus blink.gif

Na,pasisakymams forume laisev,todel ir as sakau savo nuomone smile.gif

Grazios moterys valdo pasauli g.gif ,nu nepasakyciau,jei ji TIK grazi,o kur protas rolleyes.gif .Nors sakoma,kad graziu ir protingu nera..
Taip,vyrai kreipia demesi i tas pirmiausia,kurios gerai atrodo,o ne tos,kurios protingos,gatvej nuzvelgiamos juk isvaizdzios moterys,o ne pilkos peles..

Bet..bendraujant su zmogumi pamatai,koks jis yra,ar issilavines,ar yra apie ka su juo kalbeti,ar jis draugiskas,nepasiputes,daug faktoriu,parodanciu zmoniu vidini grozi rolleyes.gif

Kuri cia mergina paminejo,kad niekada nekreiptu demesio i maziau issilavinusi nei ji pati.Tai cia savaime suprantamas dalykas,kad ieskoma sau lygaus,o ne kokio nevalo ir bemokslio dunduko.Manau cia diskutuoti galima iki nugriuvimo.

Labai idomu butu vyru nuomone,ka jie mano apie tai,kad grazios moterys valdo pasauli mirksiukas.gif ,nemanau,kad visis tam pritartu ax.gif ,nes turiu daug draugu vyru,kuriu nuomone vien apie grazias nelabai kokia schmoll.gif
Atsakyti
Va visa esmė tame, kad man tos nelabai protingos "lėlytės" yra tiesiog lėlytės, o ne gražios.
Man graži moteris - moteriška ir subtili ir stilinga ir protinga. Va šitas derinukas yra gražus. Tokios ir valdo, kas pasaulį, o kas vyrus lotuliukas.gif

Tos "barbės" neretai būna tiesiog žaisliukai tuščiagarbiams diedams.
Atsakyti
yra toks posakis,kad grozis isgelbes pasauli:))
tai gal ji valdo,ne grazios moterys,o grozis aplamai:)???
Atsakyti
grozis slypi seksualume. seksualumas - pasitikejime savimi.
Atsakyti
Kiekvienas supranta grozi kitaip.Mano nuomone grazi moteris gali valdyti pasauli tik tuomet kaip padare tai savo jegomis :isilavinimas,saves rupinimasis,kuo daugiau naturalumo,mokejimas suzaveti,ir geras pagrindas po kojomis pinigu atzvelgiu,elegancija(mokejimas apsirenkti).Tada galiu tvirtai pasakyti jog tokiai moteriai reikia pavideti tokiu savybiu kad ta sukure savo rankomis.
O moterys kurios islaikomos vyru apsirengusios is jo kisenes prisipudravusios be saiko ir t t.Skaitancios save tobulybe o vyrai varvina seile tiesiog kajp noretu jas padaryti...o netureti salia lotuliukas.gif tariamos "tobulybes" istikro pavydi toms moterims kurios moka atrodyti sexuoliai graziai be visokiu giliu iskirpciu ar su mazu kiekiu makijazo.Mano nuomone tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2008 03 27, 12:40)
grozis slypi seksualume. seksualumas - pasitikejime savimi.



O kaip sako mano vienas geras draugas:
"Seksualiausia moters kūno dalis yra SMEGENYS"
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 27, 20:33)
O kaip sako mano vienas geras draugas:
"Seksualiausia moters kūno dalis yra SMEGENYS"


e, ne ne, taigi cia vyro seksualiausia dalis iki siol buvo g.gif biggrin.gif
Atsakyti