Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

Grozis... Manau tai tikrai svarbu merginai ar moteriai. Grozis tai ir grazi isvaizda, ir... kai kurios kitokios savybes - asmeninis zavesys, charizma ir pan. Kas yra grozis nedristu net pradeti rasyti... Nes grozis tai ne tik sveiki plaukai, grazi oda ir pan., bet ir grazi eisena, maloni veido israiska, bendravimas ir kt. Sakoma, kad protinga moteris nebus negrazi:) Nes vis delto grozi reikia saugoti, puoseleti... Aisku itin jaunam amziuje mergina jau grazi savo jaunyste. O metams begant tam groziui jau reikia prieziuros, kad nenuvystu anksciau laiko.
Kas liecia asmenine laime... Grazi mergina ar moteris turi itin dideli vyru pasirinkima ir lengviau issirinkti tinkama. As asmenines laimes netgi netapatinsiu su santuoka... Kaip cia vienoje zinuteje perskaiciau, kad kazkam jau 30, o ji netekejusi... Nu ir kas? As zinau moteri 40 metu ir ji netekejusi, nes nesutiko savo zmogaus. Ji jaunai atrodo, gerai gyvena, turi gerbeju ir draugu, bet teketi tik tam, kad BUTI ISTEKEJUSIAI ji nenori.
As pvz., tikrai nenoreciau valdyti pasaulio:) Kam? Manau yra kur kas zemiskesniu, paprastesniu, bet kur kas daugiau laimes teikianciu dalyku nei tas pasaulio valdymas.
Atsakyti
Baby doll, kas tau suteikia laime?
Atsakyti
Grazios moterys nevaldo pasaulio, valdo protingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 11 07, 11:53)
Tai aišku  nail.gif
O tos, kurios nevaldo - arba negražios, arba ne moterys  schmoll.gif

spėju, kad tamsta pasaulį valdote? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Va vėl grįšiu prie šios temos smile.gif

Pradžiai išskirsiu dvi sąvokas kurios man nori nenori galvoję iškart kyla pagalvojus apie grožį:

Barbiškas grožis - Kai mergina ar moteris bando prisilyginti lėlės barbės standartams. Ilgi (balti arba juodi) plaukai, ilgos kojos, itin seksualūs rūbai, nemažai makiažo ir pan. Kaip tragediją bertina miniatiūrinį spuogelį ar atsilupusio nagų lako kampelį.

Subtilus grožis - Mergina arba moteris (kad ir nestandartinio kūno sudėjimo ar nebūtinai jaunutė ir pan.) susitvarkiusi, prižiūrėjusi save, subtiliai pasidažo (paryškina tai ną reikia ir pamaskuoja ką reikia), prižiūrėti plaukai, oda ir pan. Tačiau matosi,kad ji turi ir įdomų gyvenimą apart veidrožio ir parduotuvių. Dažniausia tokios pasiekia daug.

O kalbant apie karjerą... Seniau galvojau,kad noriu vadovauti, būti stipria, sukurti savo imperiją ir t.t. DAbar galvoju, kad nereikia man to. Kainuoja per daug nervų, o geriau mėgautis gyvenimu, mėgstamu darbu, mylimu žmogumi šalia, kelionėmis ir pan.

Atsakyti galiu: Taip, esu graži ir valdau pasaulį, nes valdau savo mintis ir gyvenu tokį gyvenimą kokio noriu. Turiu kur gyventi, šalia yra mylimas žmogus, turiu mėgstamą darbą, nemažai draugų, galiu keliauti į egzotines keliones, pirkti kosmetiką kokios man reikia, pakankamai sveika esu ir pan.
Atsakyti
Glamor,

Laime man suteikia tiek daug dalyku, kad cia speju netilptu ju sarasas:)
Laiminga kai atsikeliu ryte ir sviecia saulute... Laiminga kai grizus namo pasitinka patrakes is laimes suo... Laiminga, kad turiu puikius tevus, tikrus draugus... Laiminga, kad turiu mylima zmogu...
Laime ji labai trapi... Ir kai kurie jos tiesiog nepastebi.
Papildyta:
jadzka,


Idomu kaip galima uzsiauginti "ilgesnes kojas"?smile.gif
Na... Perskaicius skyreli apie barbiska grozi, kai mergina bando prisilyginti standartams... Tai va kaip galima prisilyginti kojas?:)Aisku yra ta koju ilginimo operacija, sunki, brangi ir ne itin populiari...
Mane jauciu priskirtum barbems be jokiu abejoniu... Kojas turiu ilgas, plaukus ir nagus irgi... Ir ne del kazkokiu standartu vaikymosi beja, o todel kad gamta apdovanojo ilgomis kojomis bei sveikais vesliais plaukais:) Rubus megstu grazius, idomius... Tikrai nesislepiu po senais megztukais... Na tai cia turbut ir yra tie seksualus rubai... Makiazo irgi nemazai(nors jis ir ne visas matomas - pvz., geras tonalinis ar pudra ant veido neturi matytis)... Spuogai vel gi nepatinka... Ir kai naga nulauziu irgi neapsidziaugiu, nes tada laukia neplanuotas vizitas pas manikiurininke, o tai sugaistas laikas...
Bet vienas neatitikimas:) Pasiekiau gana daug siam gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Baby Doll @ 2008 11 08, 14:46)
Bet vienas neatitikimas:) Pasiekiau gana daug siam gyvenime.


turi omeny karjera?
Atsakyti
Glamor,

Ir karjera, ir issilavinimas. Bet cia... As nemanau, kad cia pagrindiniai pasiekimai. Taip, tai svarbu, be abejo.
Bet kaip jau rasiau... Man atrodo, kad svarbesni kur kas paprastesni, zemiskesni dalykai. Jie ir suteikia daugiausia laimes, pilnatves.
Atsakyti
vis tik, kad ir kaip bebutu, grozis tikrai moteriai (o ir vyrui) tikrai padeda ir palengvina kelia mirksiukas.gif o jau ar moteris mokes ta gamtos dovana pasinaudoti ir nukreipti sau tinkama linkme - jau priklauso nuo jos galvos turinio biggrin.gif
Atsakyti
manau,kad pasaulį valdo ne gražios,o su cinkeliu moterys smile.gif gali būt absoliučiai iki kaulų smegenų tobula,bet jei neturėsi kažko tokio neapsakomo, kas kitus žavės ar trauks, nebūsi labai jau dėmesio verta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2008 11 08, 08:51)
spėju, kad tamsta pasaulį valdote? doh.gif  biggrin.gif

tą pasaulio dalį, kurią man reikia valdyti, taip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby Doll @ 2008 11 08, 13:46)
Glamor,

Laime man suteikia tiek daug dalyku, kad cia speju netilptu ju sarasas:)
Laiminga kai atsikeliu ryte ir sviecia saulute... Laiminga kai grizus namo pasitinka patrakes is laimes suo... Laiminga, kad turiu puikius tevus, tikrus draugus... Laiminga, kad turiu mylima zmogu...
Laime ji labai trapi... Ir kai kurie jos tiesiog nepastebi.
Papildyta:
jadzka,
Idomu kaip galima uzsiauginti "ilgesnes kojas"?smile.gif
Na... Perskaicius skyreli apie barbiska grozi, kai mergina bando prisilyginti standartams... Tai va kaip galima prisilyginti kojas?:)Aisku yra ta koju ilginimo operacija, sunki, brangi ir ne itin populiari...
Mane jauciu priskirtum barbems be jokiu abejoniu... Kojas turiu ilgas, plaukus ir nagus irgi... Ir ne del kazkokiu standartu vaikymosi beja, o todel kad gamta apdovanojo ilgomis kojomis bei sveikais vesliais plaukais:) Rubus megstu grazius, idomius... Tikrai nesislepiu po senais megztukais... Na tai cia turbut ir yra tie seksualus rubai... Makiazo irgi nemazai(nors jis ir ne visas matomas - pvz., geras tonalinis ar pudra ant veido neturi matytis)... Spuogai vel gi nepatinka... Ir kai naga nulauziu irgi neapsidziaugiu, nes tada laukia neplanuotas vizitas pas manikiurininke, o tai sugaistas laikas...
Bet vienas neatitikimas:) Pasiekiau gana daug siam gyvenime.

Na ir butu smagu prie viso to isgirsti viena fraze-visa tai valdyti man padeda ir geri pinigai, ar as klystu ? g.gif Nes be to, manau, nebutu nauju, idomiu apdaru, gal perkamu kelis ar net keliolika kartu per menesi, vizitai pas manikiurininke del vieno nuluzusio nago, kuris, pabreziu tavo zodzius, buvo neplanuota, o tai reiskai, kad tavo laikas- pinigai...As ir neesu kvaila tuscia galva marijonete, daug ka seikiau gyvenime tik savo triusu ir darbu darbu, kuris pareikalavo atsisakyti ilgu nagu ir aukstakulniu, nes paprasciausiai tai nepatogu..Plius man gyvenimas dave vyra, kuris negali kad ir kaip noreciau padovanoti automobilio, o tik meile ir siluma..Siai diskusijai nebutu galo,noreciau palinketi tau sekmes ir toliau valdant pasauli biggrin.gif
Atsakyti