Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gražios moterys valdo pasaulį..
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AIRA
Yra toks posakis, bet mano drauges, kurios isties apdovanotos nepriekaistinga isvaizda, neranda gyvenime laimes unsure.gif Vienai jau per 30, kitai visai netoli iki jubiliejaus, o seimos taip ir nesukure. Abi protingos, idomios pasnekoves, ne kokios plevesos ar panasiai, o va nesutinka tu savo vieninteliu. O jei sutinka, tai pasirodo vedes g.gif Gatve einant, vaikinai jas nuzvelgia, kazkada pavydejau joms to grozio, o dabar tikrai nesikeisciau vietomis, as daug laimingesne... Ir nuo ko tai priklauso, ar nuo likimo? O gal vyrai bijo rimtu santykiu su graziom moterimis? dry.gif
Vega
Tai kad ne grazhiu moteru vyrai bijo... Tos grazhios moterys ishrankios- kozhnas tikrai neitiks g.gif . Jos ishsirinks TIK toki, kuris shimtu procentu atitiks ju ideala, nesvarbu, kad galbut veliau teks nusivilt. Bent jau mano tokia nuomone. Ir nera jos tokios nelaimingos, patikek. Na, gal taip jauciasi silpnumo akimirka, bet shiaip realybeje jos turi kur daugiau shansu nei "pilka pelyte".
VyŠnĖ
O man isvi nera tos ribos, kur grazus ir negrazus zmogus, o del kelio sutikciau su vega, nes isrankus zmogus, dazniausiai net nezino, kad jis isrankus wink.gif
kendi
graziom tikrai lengviau wink.gif . o vyras jei issirinks grazia, tai ji bus visiems, o "pilka pelyte" tik jam laugh.gif bent jau zmones taip sneka wink.gif
Amu
Manau kad ne grozy cia esme ...
Nes tas grozis daugumos reliatyviai suvokiamas... Kas man grazu - kitam pabaisiska. Yra aisku, toks "klasikinis" grozis, kuri dauguma priima...Bet nemanau, kad jis trukdytu laimei.

Isrankumas...dalis tiesos tame yra, bet. As asmeniskai, esu labai isranki, bet mano idealam ne isvaizda yra lemiama, o protas..ismintis, dusia.
Neisivaizduoju, kaip galeciau savo gyvenima surist su zmogum, kurio vidinis pasaulis skurdesnis uz mano. Ir cia gaunasi tokios "lenktynes" - begant laikui, as vis mokausi, vis daugiau isminties ir kitu savybiu igaunu, ir vis maziau lieka tokiu, kurie mane aplenktu - dabar, budama 24 ,as dairausi i desimcia metu vyresnius, nes su bendraamziais tiesiog ner apie ka sneketis, jie man kaip vaikai... O as VYRO noriu, tokio kuris butu uz mane stipresnis. Ar bent jau, lygus...

Taigi, man atrodo, kad tos grazios stiprios ir protingos, kurios arti trisdesimt, jom is tiesu sunku surasti lygiaverti zmogu... Nes jos jau turi sukaupe didziuli "bagaza" savyje, ir bet kas ju netenkina...Bet argi galima niekinti zmogu uz tai, kad jis iesko, kad jis turi idealus? Tikrai nemanau, kad geriau pasirinkti bet ka, viena tam, kad beprotiskai norisi seimos ir vaiku...As nebuciau laimingesne, taip pasirinkusi. Todel ieskau ir ieskosiu savo idealo nors iki 100 metu smile.gif

Na o grozis ... tikrasis grozis yra vidinis.

Mumm
Dar gali taip but, kad tu savo drauges vertini is savo boksto, nes ir man mano drauges grazios protingos ir t.t., o kartais, kai vyras pasako, tai suprantu, kad jam jos nieko gero unsure.gif
Vega
QUOTE (kendi @ 2004 07 02, 15:51)
. o vyras jei issirinks grazia, tai ji bus visiems,

Tai jau gryna nesaamone... rolleyes.gif
ChikuRaku
Grazhios moterys valdo vyrus, o vyrai, kaip zhinia, pasauli. Isheitu, kad tiesa smile.gif .
ChikuRaku
QUOTE (Amu @ 2004 07 02, 16:09)
Neisivaizduoju, kaip galeciau savo gyvenima surist su zmogum, kurio vidinis pasaulis skurdesnis uz mano. Ir cia gaunasi tokios "lenktynes" - begant laikui, as vis mokausi, vis daugiau isminties ir kitu savybiu igaunu, ir vis maziau lieka tokiu, kurie mane aplenktu - dabar, budama 24 ,as dairausi i desimcia metu vyresnius, nes su bendraamziais tiesiog ner apie ka sneketis, jie man kaip vaikai... O as VYRO noriu, tokio kuris butu uz mane stipresnis. Ar bent jau, lygus...

Tikiu, sutiksi vyra, kuris tave nuleis ant zhemes wink.gif
AIRA
QUOTE (Vega @ 2004 07 02, 15:36)
Tai kad ne grazhiu moteru vyrai bijo... Tos grazhios moterys ishrankios- kozhnas tikrai neitiks g.gif . Jos ishsirinks TIK toki, kuris shimtu procentu atitiks ju ideala, nesvarbu, kad galbut veliau teks nusivilt. Bent jau mano tokia nuomone. Ir nera jos tokios nelaimingos, patikek. Na, gal taip jauciasi silpnumo akimirka, bet shiaip realybeje jos turi kur daugiau shansu nei "pilka pelyte".

Va ir as maniau, kad jos iesko idealiu partneriu, bet va apsuko galva mano draugei arabas. Visi is salies mate, kad nekoks jis zmogus, tinginys, melagis, bet gudrus velnias, o ir to arabisko grozio jam netruko wink.gif Tai va ir isimylejo mano draugyte. Stebejomes tada, tokia grazute, gali bet kuri tureti, o pasirinko.. Na ir nuojauta nenuvyle, blogas jis zmogus pasirode, labai nuo jo nukentejo drauge, sirdyje dar ilgai nuoskaudas nesiosis.. Na nesiseka tiesiog meileje ir gana dry.gif
ChikuRaku
Ir shiap jau vyrai bijo ne grazhiu moteru, o protingu tongue.gif .
Mishelle
As tai nemanau, kad grazios moterys valdo pasauli - apskritai, kam ta pasauli valdyti? wink.gif O jei rimciau, tai buna, kad ojojoi kokia grazi mergina, bet savimi nepasitiki, bendrauti jai sekasi nekaip. O kita - ne tokia grazi(nors grozis - reliatyvi savoka), bet turi savyje charizmos, kuri traukia zmones kur kas labiau nei grozis. Ir dar yra toks geras rusiskas posakis, liet. butu - negimk grazi, gimk laiminga, taip, kad ne grozyje esme.
vabalas
mano mociute buvo labai, grazi, kaip lelyte. bet unsure.gif deja gyvenimas jos nelinksmas. ta kuri mylejo, ja paliko, ir turejo viena auginti vaika.
Freja
Simpatiskam zmogui visada lengviau gyventi. Nors gali buti grazuole, bet jei nemokesi bendrauti, pasinaudoti savo moterisku zavesiu, kartais lengvu flirtu ir pan., tai nieko ir nebus. rolleyes.gif
Busi grazi pilka pele.
Saulytes mamyte
Pastebejau, kad labai grazios moterys kazkodel daznai buna pilnos kompleksu, verkslenimu ir nerealaus susirupinimo savo isvaizda. Kuriam vyrui, pabendravus ilgiau, gali buti malonu kiekviena diena ikvepineti pasitikejimo ir kartoti:"Baik tu, nepriaugai puse kg...", o restorane sedeti su tarkime jau zmona, kuri salotos lapa kramsnoja ir apsimesti, kad tai jo nenervina?
Antra vertus, jei grazi moteris turi sarmo, moka betarpiskai bendrauti, zvelgia i gyvenima teigiamai ir nesureiksmina savo isvaizdos (na, nedusauja, kaip jai nepakeliamai sunku buti graziai...), ji tikrai suras puiku vyra.
Is viso, grozis padeda gyvenime. Tik ne kiekviena sugeba tuo pasinaudoti. Butu idomus toks variantas: duoti grozi pilkai vidutinybei, ir pilka vidutinybe grazuolei. Pirmoji, manau, kalnus nuverstu, antroji - pasikartu. g.gif
Isabelle
QUOTE (ChikuRaku @ 2004 07 02, 16:25)
Ir shiap jau vyrai bijo ne grazhiu moteru, o protingu tongue.gif .

ziurint kur protingos.....yra daug protingumo rusiu...protingos-nes daug zino ir yra apsiskaiciusios...... protingos-apsukrios...moka aplink pirsta apvynioti.....tokios kumutes.... biggrin.gif protingos-zino kaip elgtis vienoj ar kitoj situacijoje...... ir .t.t......idomu kokiu bijo vyrai......?
Vega
Vyrai bijo visu rushiu laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Tik nepakankamai protingi ir ishsilavine vyrai bijo protingu moteru. Kad neapsijuoktu. smartass.gif
Isabelle
kaip sakydavo musu senoliai.....gimk ne grazi.....gimk laiminga......ale teisus tie musu senoliai buvo.....
uola
Pataisa. Ne grazios, o zavios moterys valdo. Salstelejusioms zioplems pasaulis nepavaldus. Pazystu keleta moteru, sluojanciu sau po kojomis lemti. Jos toli grazu ne grazuoles. Pazystu ir nepriekaistingos isvaizdos poniu... Ju anekdotai nejuokingi... laugh.gif tongue.gif wink.gif
voveriukas36
marazmas kažkoks visa šita tema laugh.gif
Dafnė
Siais laikais kiekviena moteris, mazdaug taisyklingu veido bruozu ir ne super stambios figuros gali buti grazi. O jei tau gamta dovanojo grazius bruozus, bet ju nemokesi isryskinti, vadinasi niekas ir nepastebes. Taip kad protingos moterys dazniausiai ir yra grazios smile.gif .
As nekalbu apie skudurines lelytes, kurios tik grozio salonais, parduotuvemis ir soliariumais gyvena. Bet kiek zinau toks grozis traukia tik pakankamai despotiskus vyrus, kurie nori salia saves tureti lele.
Isimylejus
O man kartais atrodo,kad grazios moterys meileje pacios nelaimingiausios is visu.Nes jei jos grazios,tai i jas ir ziuri grazus vyrai,kurie yra grazus ir kitoms, ir todel, jie buna visu..O jos irgi renkasi isvaizdzius,o ne kokius paprastus arba prastus..Todel ir kencia, nes tie prasti buna labai galantiski, gerbia moteri,myli Ja.Bet tokie vyrai fiziskai netraukia graziu moteru.Jos nori tureti pati geriausia!Todel lieka vienos..
As kalbejau apie fizini grozi, kuris sudaro ispudi 70proc.informacijos apie mus,bet kuirs abiems lytims yra laikinas.
Dvasinis grozis ,patirtis,taurumas yra svarbiausia.
Nukė
NE VISADA, nes daznai susiduria su nepasitikejimu darbe (Is serijos "grazi lygu durna"); moterims ir siaip tenka daugiau pakovot nei vyrams, o kuo grazesne, tuo daugiau kovot, irodyt, kad smegenu, talento ir pan. turi. Aisku, cia daugiau kalba eina apie pirmini ispudi, nes pazinus zmogu isvaizda visada nueina i antra plana (tiesiog prie jos priprantama -tiek prie grazios, tiek prie nelabai) ir tada jau viska lemia smegenine.. O su tuscia smegenine pasaulio nepavaldysi tongue.gif

Beje, grazios moterys turi daugiau problemu bendraudamos su moteriska gimine wink.gif wink.gif wink.gif Ir dar- jos daug dazniau isvadinamos laisvo elgesio moterimis nei pilkos pelytes.. Nu taip jau yra- zinau viena pelyte, miegojusia su n peliuku, kuri visam Vilniui skelbe, kokia k.. yra viena grazuole (turejusia tik viena vieninteli)
Papildyta @ [mergetime]1089045832[/mergetime]
O siaip tai geriau buti zavia nei grazia- nes zavi visada grazi, o grazi ne visada zavi tongue.gif laugh.gif
mami
VYRAI BIJO GRAZIU MOTERU- TAI AS ZINAI IS SAVO PATIRTIES. KARTAIS BIJO NET PRIEITI-GALVOJA KAD ATSTUMSIU......BET MANO GYVENIMAS IRGI NELENGVAS,NORS VISI VYRAI SAKO ,KAD GRAZI, NET LABAI rolleyes.gif PRIEINA PASITIKINTIS SAVIMI....DAZNIAUSIAI VEDE
AS MANAU KAD GROZIS ISGELBES PASAULI ( TAIP PASAKE MAN VIENAS VYRAS )
svetima
As manau, kad moteris nelaimingos buna tik del savo charakterio ypatumu, o grozis dar nei vienai nepakenke...
Grozis visada ir visur bus pliusas, aisku ne visada uztenka sito vieno pliuso-kartais prireikia ir kitu rolleyes.gif
mami
Svetima bet sutik ,kad vyrai graziu moteru bijo... wub.gif
rudaake
as vis delto tikiu likimu smile.gif nepabegsi vistiek.ka likimas duos ta ir turesi
ciuncia
va pvz. mano mama buvo labai grazi, kai ji eidavo gatve visi atsisukdavo, bet man ji buvo mama ir as jos grozi suvokiau kitaip smile.gif
o del pasaulio valdymo galiu pasakyti tiek, kad grazi savimi pasitikinti moteris ,labai greitai gali ikalbeti vyra ar kita moteri padaryti ar nedaryti kazko, tuo tarpu i nesimpatiska, nes negraziu moteru nera,zmogus gali net demeso nekreipti sad.gif
morgana
paskaicius prisiminiau grazuoles, arba mis kad ir Lietuvos - retai kuri laimingai gyvena (cia apie seimynini gyvenima, gal karjeroj joms ir sekasi). kad ir sita is Baro, nu neprisimenu vardo, irgi buvusi grazuole, o susidejo su nusikalteliu ir t.t.
dar paimkim is Holivudo pavyzdziu - Pamela, tipiska sexuali blondine, del kurios vyrai (aisku ne visi) varvina seile - vyras museika, uzkrete hepatitu ir t.t.
dar galeciau vardinti ir vardinti...
bet vistiek maloniau buti grazia, nei atvirksciai tongue.gif juk del to ir dazomes, tvarkomes plaukus, sportuojam ir t.t.
Germante
QUOTE(Vega @ 2004 07 03, 23:55)

Tik nepakankamai  protingi ir  ishsilavine  vyrai  bijo  protingu  moteru. Kad neapsijuoktu. smartass.gif
*

Aukso zodziai thumbup.gif
Varna
Asmeniskai man moterys, kurios manosi esancios grazuoles ir tuo didziuojasi, yra juokingos. Dar juokingos moterys, kurios didziaja dali savo laiko investuoja i grozi. Juk nuo to kencia protas...
Apskritai grozis yra beveik niekas. Svarbu negimti bjauriam, o visa kita padaro vidine chrarizma.
( cia is serijos ka turiu to nevertinu laugh.gif laugh.gif laugh.gif )
Noa
Grazi boba yra geriau negu negrazi boba, na kas cia per gincai? Nemaciau nei vienos, kuri noretu buti negrazesne, nes jai, mat, graziai gyvenimas nelaimingas... biggrin.gif

Stai, pvz. as. Esu visai laiminga, nors, sakyciau, ne prie negraziuju, netgi atvirksciai. Esu reto grozio moteris, tiesiog kerincio. Avatare viskas matosi! Apsikakot galima, kazkodel dauguma taip ir padaro... Na, as cia graziai isejus, mat esu dar ir fotogeniska blush-anim-cl.gif Mano labai grazios akys, kerinti sypsena ir nuostabi veido spalva... Sukuosena elegantiska... Ir charizma net paveikslely matosi, kas gi galetu mano groziui atsispirti, a? biggrin.gif Tokia stai as, lygiuokites i mane thumbup.gif

Ir dar kukli labai rolleyes.gif
mazulka
O kas yra moters grozis? Visos mes esam grazios, tik reikia ta moket parodyt. Kiekviena kaska turim grazaus. Jei ne isvaizda, tai gal musu grazus balsas, elegantiski judesiai... Nera nei vienos moters, be kokio nors ypatingo grozio. Mokekim dziaugtis savimi! Isvaizda - ne pats svarbiausias dalykas gyvenime. Svarbiau yra vidine jega, energija ir aisku - asmenybe!
Noa
O as daba dar pagalvojau, kad ko gero labai smagu yra galvoti, kad grazios moterys - nelaimingos. Nes tada visais gyvenimo atvejais gali save guost. Pvz. esi nelaiminga - sakai sau - na ir kas, uztat, logiskai mastant, as labai grazi smile.gif O nesi grazi - o man ir nereikia, uztai as laiminga biggrin.gif
Germante
QUOTE(Noa @ 2004 12 29, 20:24)
Grazi boba yra geriau negu negrazi boba, na kas cia per gincai? Nemaciau nei vienos, kuri noretu buti negrazesne, nes jai, mat, graziai gyvenimas nelaimingas... biggrin.gif

Stai, pvz. as. Esu visai laiminga, nors, sakyciau, ne prie negraziuju, netgi atvirksciai. Esu reto grozio moteris, tiesiog kerincio. Avatare viskas matosi! Apsikakot galima, kazkodel dauguma taip ir padaro... Na, as cia graziai isejus, mat esu dar ir fotogeniska blush-anim-cl.gif  Mano labai grazios akys, kerinti sypsena ir nuostabi veido spalva... Sukuosena elegantiska... Ir charizma net paveikslely matosi, kas gi galetu mano groziui atsispirti, a? biggrin.gif Tokia stai as, lygiuokites i mane  thumbup.gif

Ir dar kukli labai rolleyes.gif
*

Noa, tu gi nebuvai tokia grazi anksciau... Matyt, plastine operacija pasidarei...
megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Board
Man pvz. Pamela Anderson labai jau toli iki grozio idealo. Nu nepatinka ji man. tongue.gif
Uz tai as sau visai kaip ir nieko blush-anim-cl.gif laugh.gif bet kaip as galiu valdyt pasauli jei nesuvaldau savo vyro
O apskritai ka reiskia valdyti???
smulkute
Yra geras rusiskas posakis: neradis krasivai, a radis scislivai ( Rusisiskai rasyt lotyniskom raidem, tai gryna nesamone doh.gif ). Lietuviskai mazdaug butu taip: negimk grazi, o gimk laiminga
Noa
QUOTE(Germante @ 2004 12 30, 02:32)
Noa, tu gi nebuvai tokia grazi anksciau... Matyt, plastine operacija pasidarei...
megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif
*

Neee, as tik svenciu proga nuejau i soliariuma ir paskui maloniai issisiepiau, kad charizma visa pasimatytu - ir matosi juk, neskyk? biggrin.gif
Šiaurė

Может эти симпатичные подруги и не смотрят на простых ребят schmoll.gif biggrin.gif
Ведь как известно жена делает из мужчины, то что он из себя представляет yess.gif
Germante
QUOTE(Noa @ 2004 12 30, 19:18)
Neee, as tik svenciu proga nuejau i soliariuma ir paskui maloniai issisiepiau, kad charizma visa pasimatytu - ir matosi juk, neskyk? biggrin.gif
*

Tai zinoma, kad matosi. Kai tik ta nuostabuji atavara pamaciau - is karto supratau, kad pradejai i kazkokias grozio proceduras vaiksciot... megalol.gif megalol.gif megalol.gif
bravada
Tai kad ne vyrai renkasi , o mes moterys renkames tuos vienintelius.O kai tau jau 30,tai tu vieninteliu ne tiek ir daug,o gal protas kitas.Be to ne visoms jo ir reikia.
Ugniaplaukė
Nelaimingos- tai tos, kurios antros puses neturi? cia taip suprasti ???? blink.gif blink.gif

niu....

jei joms tai pirmoje vietoje vertybiu skaleje, tai tada tikrai nelaimingos...

zinote, ne karta girdejau vyruku tarpe toki issireiskima : ji ozabochennaja...tai reiskia, kad ji medzioja vyrukus...tai juos atbaido...

kai nustosite ta dalyka pirmoj vietoje laikyti, pamatysite, pasidarysite daug laimingesnemis biggrin.gif

cia tarp kitko, lyrinis nukrypimas wink_3.gif

o del graziu moteru....labai jau reliatyvi man ta savoka - grazi moteris...

vel lyrinis nukrypimas wink_3.gif

kodel grazuoles vienisos?

vyrai prie grazios (pagal pripazintus kanonus ) moters bijo prieiti, tiesiog jie bijo buti atstumti... wink_3.gif
Shiduh
grazios nevaldo ir nevaldys.
Nilka
Moteris turi būti ne tik graži, bet super super protinga tongue.gif
asfaltuota
QUOTE(mami @ 2004 10 10, 08:40)
Svetima bet sutik ,kad vyrai graziu moteru bijo... wub.gif
*

O galima nesutiksiu aš? Pažystu dvi labai gražias moteris- ir patikėk- vyrai limpa prie jų kaip musės prie medaus. Tik viena moka tuo naudotis, o kita ne....
Mumm
QUOTE(Nilka @ 2005 01 06, 14:23)
Moteris turi būti ne tik graži, bet super super protinga tongue.gif
*

Cia del mokejimo pasinaudot savo groziu? tai labiau tiktu gudri nei protinga smile.gif
Susiena
Aj, tie vyrai tai bijo visų mūsų - tiek gražių, tiek negražių, tiek protingų, tiek kvailų! biggrin.gif Bet dėl proto ir grožio santykio - rinkčiausi aukso viduriuką! Nei baisuoklės mokslų daktarės, nei gražuolės "blondinės" (atsiprašau blondinių be kabučių - čia ne apie Jus) nevaldė ir nevaldys nei pasaulio nei nieko! biggrin.gif
Mumm
QUOTE(Susiena @ 2005 01 06, 14:38)
Aj, tie vyrai tai bijo visų mūsų - tiek gražių, tiek negražių, tiek protingų, tiek kvailų!  biggrin.gif Bet dėl proto ir grožio santykio - rinkčiausi aukso viduriuką! Nei baisuoklės mokslų daktarės, nei gražuolės "blondinės" (atsiprašau blondinių be kabučių - čia ne apie Jus) nevaldė ir nevaldys nei pasaulio nei nieko!  biggrin.gif
*

O kas valdys? Itariu, kad tik tokios kur moka prisitaikyt ir atseit parodyt, kad jos siaip ne prie ko, ale namie kaip reikiant kaklus pasukineja , kad galva(tobish vyras) reikiama kryptim ziuretu doh.gif
Susiena
QUOTE(Varvara @ 2005 01 06, 14:46)
O kas valdys? Itariu, kad tik tokios kur moka prisitaikyt ir atseit parodyt, kad jos siaip ne prie ko, ale namie kaip reikiant kaklus pasukineja , kad galva(tobish vyras)  reikiama kryptim ziuretu  doh.gif
*

O kam jį reikia valdyti? Jis pats labai gerai save valdo: cunamiais, drebėjimais, potvyniais, epidemijomis, paukščių gripais ir t.t., ir pan. ... ohmy.gif Mes patys per gerai apie save manome - tiek vyrai, tiek moterys... tongue.gif
Mumm
QUOTE(Susiena @ 2005 01 07, 14:41)
O kam jį reikia valdyti? Jis pats labai gerai save valdo: cunamiais, drebėjimais, potvyniais, epidemijomis, paukščių gripais ir t.t., ir pan. ...  ohmy.gif Mes patys per gerai apie save manome - tiek vyrai, tiek moterys...  tongue.gif
*

Pritariu drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.