Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienyje gyvenančios auksarankės - 4

Kvieciu visas i naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
va keli mano darbeliai smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
grazu, bet remelyje reikejo arba sulyginti spalva su servieteles spalva, arba tiksliau apkirpti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2012 01 29, 20:18)
grazu, bet remelyje reikejo arba sulyginti spalva su servieteles spalva, arba tiksliau apkirpti mirksiukas.gif

tu cia apie ta kur baltam remely soske? siaip tikrovej tai geriau atrodo, tik kaip seselis toks. nu nemoku paaiskint. todel nieko ir nedariau. isplesta ten, nekirpta. smile.gif
Atsakyti
vilzes darbukai tiesiog super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roza_moza @ 2012 01 29, 21:16)
vilzes darbukai tiesiog super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

dekui 4u.gif siaip ne visiskai esu patenkinta del vardo uzrasymo, bet remelis jau padovanotas ir ivertintas teigiamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 01 29, 18:34)
va keli mano darbeliai smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image



Nu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 01 29, 18:25)
tu cia apie ta kur baltam remely soske? siaip tikrovej tai geriau atrodo, tik kaip seselis toks. nu nemoku paaiskint. todel nieko ir nedariau. isplesta ten, nekirpta. smile.gif

Aha, kur baltam.
Kas del vardo, tai man graziai uzrasyta, neturiu ko prikibt, nzn kas tau ten nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2012 01 30, 10:49)
Aha, kur baltam.
Kas del vardo, tai man graziai uzrasyta, neturiu ko prikibt, nzn kas tau ten nepatinka.

nu va, kiek zmoniu, tiek nuomoniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 01 29, 17:34)
va keli mano darbeliai smile.gif

Man patinka-viskas graziai apdekoruota good.gif smile.gif
Atsakyti
Vilze,labai graziai darbuojies wub.gif 4u.gif

Atnesu naujausius mano auskarus.. ( degintas medis ir 3 metalu draugyste)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurela...: 30 sausio 2012 - 14:52
Vilze, kaip graziai vaikiskai papuosei pirmaji temos lapa wub.gif wub.gif wub.gif

Laurela..., patinka patinka patinka 4u.gif
Atsakyti