Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(guste87 @ 2012 02 12, 17:31)
drinks_cheers.gif  psichiatrai išrašinėja  mirksiukas.gif


na ten aš kiek atsimenu lankiausi dėl nepasitikėjimo savo vyru, tad ko gero tai buvo psichologė, bent jau ji save taip įvardijo. Bet tablečių aš jos vietoje tokiu atveju neišrašinėčiau. Ir ačiū Dievui po to vieno apsilankymo man daugiau nekilo noras naudotis jokia panašia pagalba. Pradėjau domėtis psichologija pati ir išmokau susitvarkyti su savo problemomis. smile.gif Aišku padėjo ne tik tos žinios, gyvenimas irgi nemažai išmokė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eupforia: 12 vasario 2012 - 17:57
QUOTE(eupforia @ 2012 02 12, 16:52)
nelabai supratau kuom skiriasi pozityvios psichologijos knygos nuo panašių į The Secret?  g.gif  Daug metų domiuosi psichologija, perskaičiau daugybę tokių knygų, bet kol nepakliuvo į rankas visos iš serijos "the secret" ir apie KV, esmės taip ir nesupratau. Per daug sudėtingai viskas tose psichologinėse knygose išdėstyta. Sakyčiau reikėtų pradėti ne nuo jų...

QUOTE(eupforia @ 2012 02 12, 18:46)
Pradėjau domėtis psichologija pati ir išmokau susitvarkyti su savo problemomis. smile.gif Aišku padėjo ne tik tos žinios, gyvenimas irgi nemažai išmokė....

g.gif ar tik nepriestaraujat pati sau?
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 02 12, 18:21)
g.gif ar tik nepriestaraujat pati sau?


Ne. Ir psichologinės knygos ir "The Secret" serija iš esmės tai ta pati psichologija. Informaciją aš rinkau ir teberenku iš įvairių šaltinių. Ne tik iš knygų. Po to aišku tikrinu ir filtruoju. smile.gif O be to juk nesakiau, kad išmokau tvarkytis su savo problemomis per vieną dieną. mirksiukas.gif Dar ir dabar to mokausi. Kaip ir visi. Visą gyvenimą mokomės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eupforia: 12 vasario 2012 - 18:56
QUOTE(eupforia @ 2012 02 12, 18:51)
Ne. Ir psichologinės knygos ir "The Secret" serija iš esmės tai ta pati psichologija. Informaciją aš rinkau ir teberenku iš įvairių šaltinių. Ne tik iš knygų. Po to aišku tikrinu ir filtruoju. smile.gif O be to juk nesakiau, kad išmokau tvarkytis su savo problemomis per vieną dieną. mirksiukas.gif Dar ir dabar to mokausi. Kaip ir visi. Visą gyvenimą mokomės...


O jeigu nėra nė vienos knygos, kurioje parašyta tikra teisybė? mirksiukas.gif Ir kaip su intuicija, kurią nuo gimino nuodija skiepai, vaistai, nuodai maiste, ore, visokie HAARP ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 02 12, 19:15)
O jeigu nėra nė vienos knygos, kurioje parašyta tikra teisybė?  mirksiukas.gif  Ir kaip su intuicija, kurią nuo gimino nuodija skiepai, vaistai, nuodai maiste, ore, visokie HAARP ir pan.  mirksiukas.gif


na kodėl gi nėra nei vienos.... aš taip netvirtinčiau. Po mažą perliuką tiesos galima rasti visur. smile.gif O dėl intuicijos - na ką padarysi, kad jau negimėm pvz. prieš kokius 500metų, kai visokių nuodų buvo daug mažiau... šiame gyvenime esame čia ir dabar, rinktis kaip ir neturim iš ko, tenka prisitaikyti. Bet manau sudėtingose situacijose intuicija pati apie save primena. Kai tenka priimti sudėtingą sprendimą, įmanoma ja pasinaudoti ir nesuklysti.
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2012 02 12, 19:27)
na kodėl gi nėra nei vienos.... aš taip netvirtinčiau. Po mažą perliuką tiesos galima rasti visur. smile.gif O dėl intuicijos - na ką padarysi, kad jau negimėm pvz. prieš kokius 500metų, kai visokių nuodų buvo daug mažiau... šiame gyvenime esame čia ir dabar, rinktis kaip ir neturim iš ko, tenka prisitaikyti. Bet manau sudėtingose situacijose intuicija pati apie save primena. Kai tenka priimti sudėtingą sprendimą, įmanoma ja pasinaudoti ir nesuklysti.


Na, kai nežinai tos situacijos tikrosios kilmės, tau dažnai duodama iliuzija, kad nesuklydai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 02 12, 19:47)
Na, kai nežinai tos situacijos tikrosios kilmės, tau dažnai duodama iliuzija, kad nesuklydai...


aš priimdama sprendimą pasikliauju tuo, kaip jaučiuosi. Paprastai nusprendus elgtis kažkaip ne taip, viduje atsiranda prieštaravimų ir įvairių negatyvių pojūčių....
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 02 12, 15:05)
prasnekai kaip Vaizgante  cool.gif .Paaiskink man, kas yra sielos branda ir "suaugimo laipsnis" g.gif? .Ir pagal kokia skale jie matuojami?

to skelbimo be minciu negali buti g.gif? geriau pradek nuo veiksmo: imk ir vartyk skelbimu zurnalus mirksiukas.gif.

kas tau liepia taip mastyti? ir dar tokiame amziuje  bigsmile.gif



Sielos branda turi tam tikra amziu. Tai vadinama jauna siela, ir siela, kuri yra jau ismokusi tam tikras pamokas ir is naujo ju mokytis nebereikia. Brandi siela jaucia pasauli kaip savo dali ir save kaip pasaulio dali. Visa yra vienis ir ramybe. Nera nepasitenkinimo pasauliu. Kuo siela brandesne, tuo tolerantiskiau priima visas zemeje esancias gyvybes formas ir tu formu pasireiskima. Ir tai jokiais matais nematuojama, tiesiog jauciama bendraujant. Taciau nei viena siela nera kazkuo geresne ar prastesne. Viskas yra taip kaip turi buti.
Gali perskaityti tukstancius skelbimu ir nerasti to, kurio tau reikia sia minute.
Paskutinio klausimo nesupratau. Galbut paaiskinsit detaliau. Jei ne, vadinasi jis nesvarus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 02 12, 20:20)
Sielos branda turi tam tikra amziu. Tai vadinama jauna siela, ir siela, kuri yra jau ismokusi tam tikras pamokas ir is naujo ju mokytis nebereikia. Brandi siela jaucia pasauli kaip savo dali ir save kaip pasaulio dali. Visa yra vienis ir ramybe. Nera nepasitenkinimo pasauliu. Kuo siela brandesne, tuo tolerantiskiau priima visas zemeje esancias gyvybes formas ir tu formu pasireiskima. Ir tai jokiais matais nematuojama, tiesiog jauciama bendraujant. Taciau nei viena siela nera kazkuo geresne ar prastesne. Viskas yra taip kaip turi buti.
Gali perskaityti tukstancius skelbimu ir nerasti to, kurio tau reikia sia minute.
Paskutinio klausimo nesupratau. Galbut paaiskinsit detaliau. Jei ne, vadinasi jis nesvarus.  smile.gif


Ne siela brandesnė, o asmenybė...Visos sielos buvo sukurtos vienu metu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2012 02 12, 20:27)
na kodėl gi nėra nei vienos.... aš taip netvirtinčiau. Po mažą perliuką tiesos galima rasti visur. smile.gif O dėl intuicijos - na ką padarysi, kad jau negimėm pvz. prieš kokius 500metų, kai visokių nuodų buvo daug mažiau... šiame gyvenime esame čia ir dabar, rinktis kaip ir neturim iš ko, tenka prisitaikyti. Bet manau sudėtingose situacijose intuicija pati apie save primena. Kai tenka priimti sudėtingą sprendimą, įmanoma ja pasinaudoti ir nesuklysti.

su situo visiskai sutinku thumbup.gif
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 02 12, 21:20)
Sielos branda turi tam tikra amziu. Tai vadinama jauna siela, ir siela, kuri yra jau ismokusi tam tikras pamokas ir is naujo ju mokytis nebereikia. Brandi siela jaucia pasauli kaip savo dali ir save kaip pasaulio dali. Visa yra vienis ir ramybe. Nera nepasitenkinimo pasauliu. Kuo siela brandesne, tuo tolerantiskiau priima visas zemeje esancias gyvybes formas ir tu formu pasireiskima. Ir tai jokiais matais nematuojama, tiesiog jauciama bendraujant. Taciau nei viena siela nera kazkuo geresne ar prastesne. Viskas yra taip kaip turi buti.
Gali perskaityti tukstancius skelbimu ir nerasti to, kurio tau reikia sia minute.
Paskutinio klausimo nesupratau. Galbut paaiskinsit detaliau. Jei ne, vadinasi jis nesvarus.  smile.gif

tu mane nustebinai ...blogaja prasme verysad.gif
jei nerandi tinkamo skelbimo, vadinasi jo tau dar nereikia mirksiukas.gif
Vis pabrezi, kad KV geriau negu verkslenimai, nepasitenkinimas gyvenimu.Tai ir klausiu, ko tokioms jaunoms merginoms verkslenti, kai visas gyvenimas dar pries akis?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 02 12, 20:26)
Ne siela brandesnė, o asmenybė...Visos sielos buvo sukurtos vienu metu... mirksiukas.gif


Nesvarbu vienodu ar nevienodu. Esme, kad sielos yra nevienodame energetiniame lygmenyje. Nereikia apsimesti, kad nesuprantat ka noriu pasakyti. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sardinukė @ 2012 02 12, 20:59)
su situo visiskai sutinku  thumbup.gif

tu mane nustebinai ...blogaja prasme  verysad.gif
jei nerandi tinkamo skelbimo, vadinasi jo tau dar nereikia  mirksiukas.gif
Vis pabrezi, kad KV geriau negu verkslenimai, nepasitenkinimas gyvenimu.Tai ir klausiu, ko tokioms jaunoms merginoms verkslenti, kai visas gyvenimas dar pries akis?


as randu, nes man nereikia ju skaityti tukstancius, maniau kalbam apskritai, o ne apie mane
zinot, niekada nevelu keisti ir gerinti gyvenima, amzius cia nera toks svarbus, tai tik pasiteisinimas... "negaliu daryti to ar ano, nes tariamai per velu, tariamai nebespesiu, tariamai sveikatos nebera, tariamai neberasiu " ir dar tukstantis tariamai smile.gif
pilnas sm nelaimingu jaunu zmoniu, uztenka uzeiti i kertele sielai, depresiju skyreli ar dar galybe kitu temu.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 02 12, 21:45)
Nesvarbu vienodu ar nevienodu. Esme, kad  sielos yra nevienodame energetiniame lygmenyje. Nereikia apsimesti, kad nesuprantat ka noriu pasakyti.  4u.gif



Man atrodo, kad tu šiuo metu susipainiojus mirksiukas.gif
Tavo pačios Esybė vienu metu yra keliuose lygmenyse dabar, o siela ta pati.
Atsakyti