Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(dera1 @ 2012 03 05, 21:20)
Neteisingai vertinat. Aš jokių talentų išvis neturiu. Nei visų, nei vieno. Bet noriu pažint pasaulio įvairovę. Tik tiek.


Kiekvienas žmogus turi talentą. Jūs ne išimtis. Tik ne visi gilinasi ir ieško jo savyje. O kad norite pažinti įvairovę - puiku, normalus, natūralus noras.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2012 03 05, 21:23)
to ir prasyti reikia..

ačiū 4u.gif nuoširdžiai. 4u.gif

ir labai sorry už offtopic, netyčia 4u.gif nepastebėjau kad tema vadinasi KV. 4u.gif
Atsakyti
Nezinau... jau ne pirma tema, kur sutinku jus "Vaizgante", man nuo jusu sklinda bloga energija... idomu kodel...? As jusu realiai nepazistu, bet kiek tenka paskaityti jusu postu, jauciasi, kad save labai keliate... Savo zinias klijuojate sau kaip etikete. Argi nezinote, kad nera gerai save aukstinti?


Atsakyti
Tiesa, dar turiu klausima i jus, Vaizgante. Gal galetumete paaiskinti, kas tai yra demonas?
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 07, 22:45)
Tiesa, dar turiu klausima i jus, Vaizgante. Gal galetumete paaiskinti, kas tai yra demonas?


Kodėl manęs to klausi? Klausk tų, kurių postus skaitydama jauti sklindančią teigiamą energiją mirksiukas.gif Ar tau neatrodo, kad žemindama mane save aukštini? mirksiukas.gif Taip jau yra, kad kuo patys kvepiam, tuo kitą tepam ax.gif Tik labai nesinori to pripažinti, juk taip lengva kito akyje matyti krislą, savojoje rąsto nepastebint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 08, 09:14)
Kodėl manęs to klausi? Klausk tų, kurių postus skaitydama jauti sklindančią teigiamą energiją  mirksiukas.gif Ar tau neatrodo, kad žemindama mane save aukštini?  mirksiukas.gif  Taip jau yra, kad kuo patys kvepiam, tuo kitą tepam  ax.gif Tik labai nesinori to pripažinti, juk taip lengva kito akyje matyti krislą, savojoje rąsto nepastebint  ax.gif


As jusu tik paklausiau ir saves neaukstinu, nes tikrai neturiu del ko. Esu klystantis ir besimokantis zmogus. O kadangi jus esate daug zinanti, galetumete ir maloniau su kitais bendrauti, neziuredama i juos is auksto, tik tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 08, 08:28)
As jusu tik paklausiau ir saves neaukstinu, nes tikrai neturiu del ko. Esu klystantis ir besimokantis zmogus. O kadangi jus esate daug zinanti, galetumete ir maloniau su kitais bendrauti, neziuredama i juos is auksto, tik tiek  smile.gif


Aš taip pat esu klystantis ir besimokantis žmogus. mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.kvantinem...ia-debesys.html g.gif
Atsakyti
Kur pradingot nuo kovo 8-osios smile.gif
Radau tokį psl unsure.gif yra ką paskaityti...
http://atsibudimas.ucoz.com/
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2012 03 21, 21:53)
Kur pradingot nuo kovo 8-osios smile.gif
Radau tokį psl unsure.gif  yra ką paskaityti...
http://atsibudimas.ucoz.com/


Labas,

as kazkur pries metus ji radau smile.gif
vaizgante ne karta dejo nuorodas i si puslapi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minėja: 22 kovo 2012 - 09:13
QUOTE(Minėja @ 2012 03 22, 10:12)
Labas,
as kazkur pries metus ji radau  smile.gif
vaizgante ne karta dejo nuorodas i si puslapi smile.gif

Aš irgi buvau kelis straipsnius ten skaičiusi seniau, bet dabar nuodugniau skaitinėjau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri is patirties pasidalinsite ka manote.
Man nutiko taip, kad vizualizacija buvo pebradedanti pildytis, tik su kai kuriais nukrypimais. Daug detaliu neatitiko. Bet tuo metu as to isvis nesupratau, o atsikvosejau tik po kurio laiko, kad tai tikriausia ir buvo tai, ko labai troskau, tik su nukrypimais. Negali juk svajone issipildyti su visom dedamosiom kai ju be galo, be krasto daug smile.gif Hm, o gal ir gali g.gif
Taigi, tuo metu nesusiprotejus viska sustabdziau. Dabar jau laiko nebeatsuksi ir atgal nieko nesugrazinsi... O beje nuo to ivykio iki dabar prejo geras pusmetis ir jokio progreso svajones issipildymo link...
Ka daryti?
Atsakyti