Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

labas vakaras smile.gif

mano nuomone reikalingas zmogui mokytojas, ypatingai dvasinio kelio pradzioj. Taip zmogus viska turi viduje, ir kiti jam to duoti negali, bet gali palaikyti, kai bus kritimas, kai atitolsi nuo savo tikslo.

Labai mazai zinau apie krisnaitus ir ju pravardes, bet teko klausyt keletos ju paskaitu, kaip suprantu vedom paremta, tai labai patiko, aisku prisitaikiau pagal save, ne viskas man siuo metu priimtina, bet is esmes samoningi ir teisingi dalykai.

Mirabella kiek dar tu kartu klausi apie eft? smile.gif taigi pamegink ir zinosi, veikia ar ne, uzteks viena ratuka padaryt su stipria emocija ir pati atejus galesi papasakot koks poveikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 03 26, 00:22)
Gardee, o kiek yra vietų ir žmonių, šalia kurių  būni savimi? smile.gif

Gal negali atsipalaiduoti, nes nori atrodyti/būti tobula ir pan.?
Tiesiog išmokim priimti save ir kitus tokius, kokie jie yra. Bus daug paprasčiau gyventi.
Tobulų nėra, bet visada galime tobulėti patys wink.gif

kiek daug tiesos ax.gif savimi būnu su tais, kuriuos pažįstu bent kelis metus. nors būna, kad sutinku naują žmogų, bet su juo jauku nuo pirmųjų minučių
man rodos, turiu tų problemų, nevisada moku priimti kai kurias kitų ar savo savybes verysad.gif nors viską toleruoju ir suprantu, bet giliai viduj turbūt nevisad priimu tai, kas man nesuprantama, nepriimtina

QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 26, 18:14)
o kaip suprasti kas teisinga,o kas ne?

nežinau, todėl ir parašiau kabutėse ax.gif
gi literatūroje rašoma, kaip vizualizuoti, ką daryti ir kokios yra klaidos (kaip pvz tas priešdėlio "ne" naudojimas, nemokėjimas padėkoti už suteiktas gėrybes ir daugelis kitų). žinoma, kiekvienas dar ir pats turi atrasti savo metodus, tas savo "taisykles"
Atsakyti
Sveikos merginos, grazus gyvenimas wub.gif gal apie koki pozityva paporinam? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 26, 18:14)
o kaip suprasti kas teisinga,o kas ne?




butent shakti gawain knygoje apie kv pabreziama , kad nera to teisingojo budo kurio zmogus taip iesko. visi budai, kurie leidzia atsipalaidavus vizualizuoti ir yra teisingi.
Papildyta:
QUOTE(Algyte @ 2012 03 26, 20:29)
labas vakaras smile.gif

mano nuomone reikalingas zmogui mokytojas, ypatingai dvasinio kelio pradzioj. Taip zmogus viska turi viduje, ir kiti jam to duoti negali, bet gali palaikyti, kai bus kritimas, kai atitolsi nuo savo tikslo.



Mirabella kiek dar tu kartu klausi apie eft? smile.gif taigi pamegink ir zinosi, veikia ar ne, uzteks viena ratuka padaryt su stipria emocija ir pati atejus galesi papasakot koks poveikis smile.gif


labai pritarciau, zmogui visada reikalingas kazkoks "vedlys ar keli" ir per gyvenima vis nauji is kuriu jis galetu mokytis... viska ka mes patiriame iki musu jau yra patyre kiti...
as nepamenu, kad buciau anksciau klausu ,bet galejau klausti: ) zinoma pabandysiu dienu begyje, ta informacija matyt , kuri tarsi man skirta manes neapleidzia ir as pakartotinai kazka randu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 03 27, 07:57)
Sveikos merginos, grazus gyvenimas  wub.gif  gal apie koki pozityva paporinam?  bigsmile.gif


Paporinam:
Dienos mantra(jeigu labiau patinka vadinkim ja afirmacija):
Mano gyvenima ir likima apgaubia dieviska sviesa : )
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 03 27, 15:19)
Paporinam:
Dienos mantra(jeigu labiau patinka vadinkim ja afirmacija):
Mano gyvenima ir likima apgaubia dieviska sviesa : )

Na apgaubia, ir kas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 27, 13:23)
Na apgaubia, ir kas? smile.gif


Pritariu dinazaurei ax.gif
Atsakyti
http://atsibudimas.u.../2012-03-24-325

Kvieciu siandien medituoti SAVE ir savyje. Ne nama , ne princa, ne darba, ne silikonus biggrin.gif , ne kuryba, ne keliones ir ne arbuzus ...
Papildyta:
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 27, 13:23)
Na apgaubia, ir kas? smile.gif


Tas, kad viskas puiku. Skirtingai nei neapgaubus biggrin.gif

Vaizgante pritari konkreciai ka?
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 03 27, 15:49)
http://atsibudimas.u.../2012-03-24-325

Kvieciu siandien medituoti SAVE ir savyje. Ne nama , ne princa, ne darba, ne silikonus  biggrin.gif , ne kuryba, ne keliones ir ne arbuzus ...
Papildyta:
Tas, kad viskas puiku. Skirtingai nei neapgaubus  biggrin.gif

Vaizgante pritari konkreciai ka?

O jei netycia neapgaubs? smile.gif Tai tada bus viskas blogai, ne puiku? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 27, 13:51)
O jei netycia neapgaubs? smile.gif Tai tada bus viskas blogai, ne puiku? smile.gif


Kai as tariu" apgaubia" , tai ir ivyksta. Yra tik taip ir ne kitaip : ))) Jusu gal neapgaubia, nes jus netariat arba tarkim netikit tardama arba nejauciat, nematot . Bet tuoj galima reikala staigiai sutvarkyti: dinazaure, bukit laiminga amzinai (cia padecau sauktuka, bet svetimam pc nerandu kur kalba nustatyt, bet isivaizduokit, kad tas sauktukas yra ir tai stipri pozityvi emocija : ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 27 kovo 2012 - 13:59
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 03 27, 15:56)
Kai as tariu" apgaubia" , tai ir ivyksta. Yra tik taip ir ne kitaip : ))) Jusu gal neapgaubia, nes jus netariat arba tarkim netikit tardama arba nejauciat, nematot . Bet tuoj galima reikala staigiai sutvarkyti: dinazaure, bukit laiminga amzinai (cia padecau sauktuka, bet svetimam pc nerandu kur kalba nustatyt, bet isivaizduokit, kad tas sauktukas yra ir tai stipri pozityvi emocija  : ))

Nu ok smile.gif Jei kad apgaubtu reikia butinai istarti, kartoti, tebunie 4u.gif
Laiminga amzinai, vajetau smile.gif blink.gif
O uz pozityvia energija dekui smile.gif Ir tau to paties...nors viska jau ir taip turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 03 27, 13:49)
Vaizgante pritari konkreciai ka?


Pritariu, kad tokia afirmacija neturi jokios prasmės. Man šiandien geriau kitokia, pvz., atsisakau savyje visko, kas yra nedieviška. O apgaubia, neapgaubia, čia yra tik tuščia vizualizacija...Už ką turėtų tave apgaubti? Ką tokio šiandien gražaus padarei? Su kaimyne pasisveikinai?
Tiesa, niekaip negaliu sugalvoti, kaip atsisakyti ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 27 kovo 2012 - 17:24