Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 07, 16:24)
na ponia, negi turiu jums persakyti ka pati saket: )
"visi didieji dvasiniai mokytojai moka paleisti savo norus, visus"
Nebent jus painiojat terminus norai ir svajones. Yra prigimtiniai norai yra "grand...iozines" svajones. Vienus imanoma apriboti, kitu ne. Be to, ar reikia?
Ta pati visata viska taip sutvarkius, kad zmogus butu nuolat kupinas ideju ir troskimu, tokiu budu jis juda kruta i prieki  smile.gif ir tai nebutinai nauji batai.
Sudetinga sneketi tema, kuri pati savaime yra labai ivairialype.


Paleisti norus- nereiskia netureti noru. Laisvas noras- laisva energija, kuri pati sprendzia reikia jai materializuotis ar ne.
Poreikiai nebuna per dideli, norai buna.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 04 07, 15:55)
Paleisti norus- nereiskia netureti noru. Laisvas noras- laisva energija, kuri pati sprendzia reikia jai materializuotis ar ne.
Poreikiai nebuna per dideli, norai buna.


laisve geras dalykas,ne tik noru, bet ir minciu, isitikinimu...
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 07, 17:24)
Ta pati visata viska taip sutvarkius, kad zmogus butu nuolat kupinas ideju ir troskimu,

Iš kur žinai?
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 04 07, 17:34)
Iš kur žinai?



Jeigu zmogus neturetu troskimu, netrokstu kurti seima, auginti vaikus, netrokstu pasizymeti darbe, netrokstu sujaudinti sirdis, netrokstu ismokti, o paskui ismokyti, netrokstu sukurti kazka nauja, netrokstu nustebinti, netrokstu suzaveti, netrokstu susildyti, netrokstu myleti,jis nustotu buti kurejas, koki ji norejo matyti Dievas.
Paziurekite i maza vaika. Koks yra mazas vaikas? Toks zmogus ir yra sutvertas : )

Is kur as zinau? As nezinau, o jauciu sirdimi. Mano vidinis zinojimas ar vidinis jautimas,kaip ji bepavadintum gali skirtis nuo kitu zmoniu ir tai yra nuostabu. Absoliucios tiesos nera.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 04 07, 15:55)
Laisvas noras- laisva energija, kuri pati sprendzia reikia jai materializuotis ar ne.
Poreikiai nebuna per dideli, norai buna.

blink.gif g.gif tuomet galima daryti logiska isvada, kad nera prasmes kazko noreti, nes noru issipildymas nuo musu nepriklauso. O tuomet, prie to paties, dar ir reiskia, kad visa vizualizacija niekine, nes ir "isvizualizuotu" noru issipildymas ne musu valioj. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neus @ 2012 04 07, 09:37)
Atsiprašau, bet "kalbat - dainuojat" smile.gif
papasakokit - gal patikėsim, gal nepatikėsim, bet dabar tai bendrų frazių rinkinys. Tai, kam tokiu atveju rašyt apskritai?
O juk gali būti, kad normaliai papasakota informacija kam nors bus naudinga 4u.gif
Tam ir tema  mirksiukas.gif


labai norejau buti LIESA. Tapau. Bet esu ne tik liesa, bet ir serganti. Su kruva pinigu ir pagalba po truputi susigrazinu sveikata.

labai norejau isteketi, ir tai ivyko. Vyrui buvo kaip bokso kriause.
(cia pirma santuoka)
kasdien apie tai galvodavau ir svajodavau, bet tada buvau dar labai jauna.. Maciau, kad zmogus agresyvus, bet noras isteket buvo stipresnis uz blaivu prota.

labai troskau buti tam tikros srities darbuotoja. mano situacijoje tai buvo beveik nerealu, bet pasiekiau tai.Tapau. bet miegodavau po 15-20 val per savaite. nerupejo visiskai niekas, ziuredavau i viska atbukusiomis akimis. praradau visus titulus, nors esu baigusi 2 universitetus, viena is ju ne Lietuvoje. Sunku, kai ziuriu i ofisus, kur kazkada ir as dirbau.

labai norejau kad issiprestu viena problema su sveikata (nors tai nebuvo itin reikalinga, tiesiog isores nedidelis defektas..), tai likimas atsiunte pagalba, bet ta gydytoja isimylejau 5 metams, nenormali ten meile buvo.. jis man i senelius tiko, o as verkdavau jam ant peties. Po ilgu kankyniu ir slapto romano (buvau paaugle) jis vede kita.

manau mano norai buvo labai akli... impulsyvus... neapgalvoti gerai. Ziuredama i juos ir ju issipildyma, as nematau jokios laimes, jokio dziaugsmo.


Siandien as noriu tik ramiai ir paprastai isgyvent sia diena.


Atsakyti
QUOTE(Sypsokites @ 2012 04 08, 02:16)
labai norejau buti LIESA. Tapau. Bet esu ne tik liesa, bet ir serganti. Su kruva pinigu ir pagalba po truputi susigrazinu sveikata.
.....

kuri cia vieta apie vizualizacijas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 08, 09:45)
kuri cia vieta apie vizualizacijas g.gif ?


buti liesa - noras, kaip supratau, o paskui vizualizacija kartu veikimu - manau, gan aisku... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 08, 12:10)
buti liesa - noras, kaip supratau, o paskui vizualizacija kartu veikimu - manau, gan aisku... smile.gif


Nepainiokime noru ir troskimu su kurybines vizualizacijos technika, kuri atliekama samoningai, apgalvojant visus svajones niuansus. Temute apie KV, o ne siaip vizualizacijas ar impulsyvius troskimus.

Linksmu Velyku mielosios! Bukit lamingos, kurybingos ir mylincios! Kartu su atbundancia gamta, atbuskime vidujai, pasitikekime visata ir kiekvienas giliausias ir reiksmingiausias troskimas taps tikrove 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 08 balandžio 2012 - 12:49
QUOTE(Sypsokites @ 2012 04 08, 03:16)
Siandien as noriu tik ramiai ir paprastai isgyvent sia diena.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 08, 13:10)
buti liesa - noras, kaip supratau, o paskui vizualizacija kartu veikimu - manau, gan aisku... smile.gif

Jus supratot, kaip norejot suprasti smile.gif .Manau, kad posto autorei is vis neaisku, kas toji vizualizacija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sardinukė @ 2012 04 08, 15:55)
Jus supratot, kaip norejot suprasti  smile.gif .Manau, kad posto autorei is vis neaisku, kas toji vizualizacija  cool.gif


Tikrai nereikia skaityti daug knygu, kad perprastum KV, susijusia su materialiu dalyku vizualizacija.. Tai, sakyciau, "primityvioji" arba "daiktine" vizualizacija..
P.s. O ka, nejaugi siekimas, troskimas, noras buti liesai negali buti KV "objektas", jei autore su siuo troskimu susiejo svajoniu pildymasi ar bent jau palaiminga busena..? mirksiukas.gif
Atsakyti