Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kuriamoji vizualizacija
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Safyrinė
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 04 15, 23:32)
kada tau labai gerai  sekasi,  dažniausiai norim tik džiaugtis, mėgautis, o ne apie ateitį galvot  smile.gif
*

ko gero čia ir klaida. Žmogus pamiršta padėkoti,nes tik mėgaujasi tuo ką turi.
*Mirabella*
Jau skaitau Messinos knyga...negaliu atsiplesti.Nuo vakar prapyliau 302 psl ir tik ipusejau (knyga tikra storiuliuke) Autore taip "gyvai" raso...is svetimos istorijos tiek daug gali pasisemti... smile.gif

tiesa vos nepamirsau papasakot malonu "sutapima". Glosciau savo suni... ir masciau koks jis subloges. Kadangi yra alergiskas baltymams, paukstienos ar kiaulienos bei zmogisko maisto kuriuo iprastai serdavom jam duot nebegalima. O suo needa tos sausos sintetikos, nors kaina zveriska... Ir kailiukas serpetojal... Glosciau ir galvojau "Dieve duok man iseiti kuo serti suni...". Po darbo tetis grizo su zalios mesos ir kaulu maisiuku. Pasirodo bendradarbio zmona dirba skerdykloje ir gali parupint net jautienos, kuri pvz zmogui nelabai tinka (ten kokia pakruvinta , visokie nupjaustymai ir pan) bigsmile.gif Tai va labai dziaugiuosi, nes suo kankinosi, o jautiena parduotuvese neiperkama smile.gif
Stabili
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 16, 19:28)
Jau skaitau Messinos knyga...negaliu atsiplesti.Nuo vakar prapyliau 302 psl ir tik ipusejau (knyga tikra storiuliuke) Autore taip "gyvai" raso...is svetimos istorijos tiek daug gali pasisemti...  smile.gif

Labas 4u.gif Kas tai per knyga, gal galima išsamiau? Dėkui
Neus
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 16, 19:28)
Jau skaitau Messinos knyga...negaliu atsiplesti.Nuo vakar prapyliau 302 psl ir tik ipusejau (knyga tikra storiuliuke) Autore taip "gyvai" raso...is svetimos istorijos tiek daug gali pasisemti...  smile.gif

tiesa vos nepamirsau papasakot malonu "sutapima". Glosciau savo suni... ir masciau koks jis subloges. Kadangi yra alergiskas baltymams, paukstienos ar kiaulienos bei zmogisko maisto kuriuo iprastai serdavom jam duot nebegalima. O suo needa tos sausos sintetikos, nors kaina zveriska... Ir kailiukas serpetojal... Glosciau ir galvojau "Dieve duok man iseiti kuo serti suni...".  Po darbo tetis grizo su zalios mesos ir kaulu maisiuku. Pasirodo bendradarbio zmona dirba skerdykloje ir gali parupint net jautienos, kuri pvz zmogui nelabai tinka (ten kokia pakruvinta , visokie nupjaustymai ir pan)  bigsmile.gif Tai va labai dziaugiuosi, nes suo kankinosi, o jautiena parduotuvese neiperkama  smile.gif
*

Atsiprašau už off topic'ą visų 4u.gif
pasidomėkite RAW šėrimu. Iš to, ką perskaičiau, labai didelė tikimybė, kad būtent toks šerimo būdas Jūsų šuniui tiktų. Bent sužinosit, kaip teisingai šert žalia mėsa, kad šuo gautų visko, o jeigu turit "po ranka" skerdyklą, tai Jums bus vieni niekai smile.gif
Sekmės 4u.gif
*Mirabella*
QUOTE(Neus @ 2012 04 16, 20:49)
Atsiprašau už off topic'ą visų  4u.gif
pasidomėkite RAW šėrimu. Iš to, ką perskaičiau, labai didelė tikimybė, kad būtent toks šerimo būdas Jūsų šuniui tiktų. Bent sužinosit, kaip teisingai šert žalia mėsa, kad šuo gautų visko, o jeigu turit "po ranka" skerdyklą, tai Jums bus vieni niekai smile.gif
Sekmės  4u.gif
*

Dekoju,pasidomesiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Stabili @ 2012 04 16, 19:50)
Labas  4u.gif Kas tai per knyga, gal galima išsamiau? Dėkui
*

Ten autobiografinis romanas. Liko maziau nei ketvirtadali perskaityt tai ir papasakosiu paskui placiau kokios izvalogos atejo. Moteris labai smulkmeniskai apraso savo gyvenimo ivykius, kai kurie poelgiai pasiaukojantys, kai kurie naivoki, taciau visi isgyvenimai labai itraukia, skaitai ir galvoji, o kuo visa tai baigsis, kas paskui? Daug ka supranti ir pasimokai, atsidures panasioje situacijoje, tikrai taip nesielgtum. Neabejoju, kad skaitant ne viena moteris rastu savo, sau artimu moteru, draugiu, giminaiciu tarsi atsispindejusias istorijas.

Romano zanras nera mano megstamiausias, tad man tai "atgaiva" nuo visu pratimu ir tiesioginiu pamokymu bei desniu apie gyvenima ax.gif
Pavasara
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 17, 16:53)
Dekoju,pasidomesiu  4u.gif
Papildyta:
Ten autobiografinis romanas. Liko maziau nei ketvirtadali perskaityt tai ir papasakosiu paskui placiau kokios izvalogos atejo. Moteris labai smulkmeniskai apraso savo gyvenimo ivykius, kai kurie poelgiai pasiaukojantys, kai kurie naivoki, taciau visi isgyvenimai labai itraukia, skaitai ir galvoji, o kuo visa tai baigsis, kas paskui? Daug ka supranti ir pasimokai, atsidures panasioje situacijoje, tikrai taip nesielgtum. Neabejoju, kad skaitant ne viena moteris rastu savo, sau artimu moteru, draugiu, giminaiciu tarsi atsispindejusias istorijas.

Romano zanras nera mano megstamiausias, tad man tai "atgaiva" nuo visu pratimu ir tiesioginiu pamokymu bei desniu apie gyvenima  ax.gif
*

O kaip ta knyga vadinasi? norečiau ir aš paskaityti 4u.gif
puiki auklė
QUOTE(Atropa belladonna @ 2012 04 15, 23:50)
Iš kitos pusės, primityvus tas skirstymas "kai sekasi" ir "kai nesiseka" - dažnai didžiausios nesėkmės po kurio laiko atrodo kaip vertingiausios pamokos, vadinasi, kai buvo suteikta galimybė jas išmokti, buvo išties "laimingas periodas"  ax.gif
*

drinks_cheers.gif
*Mirabella*
QUOTE(Pavasara @ 2012 04 17, 21:18)
O kaip ta knyga vadinasi? norečiau ir aš paskaityti 4u.gif
*

Violeta Messina "Nezudyk meiles".Perspeju,kad knyga nepatraukliai stora , ivadas toks savotiskas
Zodziu gal ne vis visiem ji turetu patikt, bet man labai. rolleyes.gif rolleyes.gif
sweetypie
sveikos mielos moterys ir merginos!

labai seniai cia nesilankiau ir atleiskit,visko dar nespejau perskaityti kiek jus cia privizualizavot:)taciau tikiuosi jog visom sekasi gerai ir ir jus gaunate tai ko trokstate.

uzsukau cia noredama pasidalinti savo patirtimi ir padrasinti tas,kurios pradeda ir kuriom galbut kyla daug klausimu ir abejoniu.(is anksto persiprasau jei prirasysiu "paklode".)as pasidalinsiu tais budais kurie man padejo pasiekti visko ko as troskau.taciau jus turite atminti jog viskas priklauso tik nuo jusu paciu.visi atsakymai gludi jumyse...
1.viska ko jus trokstate uzrasykite.pasiimkite graziausia,storiausia sasiuvini ir rasykite:)nes istiesu yra kazkas stebuklingo kai mintis perkeli ant popieriaus(kaip palyginimui:dievo zodis=biblija)
kiekvienas menininkas,inzinierius,architektas,mokslininkas pirma turi minti,vizija,po to isdesto tai ant lapo popieriaus ir mintys materializuojasi.
2.as pastebejau toki dalyka,jog kuo svaresnis mano vidus,tuo greiciau ir geriau viskas vyksta.
3.bukite dekingi.uz visus ir viska.
4.nebijokite noreti materialiniu dalyku,nes tik norejimas materialiu dalyku(ir gavimas) mane privede iki to,kaip as jauciuosi ir gyvenu dabar.
5.stenkites,svajokite,darykite viska kas jusu jegose,bet jei kazkas atsitiko nemalonaus-priimkite tai kaip turi buti.nesipriesinkite,nes visata(dievas) visada zino kas jum geriausia.tikekite ir pasitikekite visata(dievu)

is tikruju as nepasakiau nieko naujo,nei kiti mokytojai,guru,dvasiniai vadovai ir t.t.taciau tai reikia isgyvent patiem kad tai suprast.todel visi mokytojai tik perduoda tai ka jie suprato.jezus,buda,e.hicks,v.zelandas visi jie apie ta pati,tik kiekvienas perteikia tai kaip jie tai supranta.
ir jei jums dar neatsibodau as pabandysiu siek tiek papasakoti kaip ir ko as pasiekiau.

pirma susidomejau pasamones galia kazkur 7m atgal.daug skaiciau,domejausi,meginau "ant saves"ir t.t.kaip ir visi norejau gero darbo,seimos,graziu daiktu ir pan.karta pasidariau"vision board'a"ir tarp visu kelioniu,turtu, as norejau ramybes,pilnatves,prasmes.ir tik dabar ziurint atgal as suprantu jog net ir tai issipylde...nezinau ar tie 7metai ieskojimu ar paskutines mano svajones issipyldymas mane taip isjudino is pusiausvyros,taciau as rodos atsikeliau viena ryta ir viska supratau:
NIEKAS SIOJE ZEMEJE NEGALI MANES PADARYTI LAIMINGOS,TIK AS PATI.niekas nesuteiks man dziaugsmo-tik as pati.nes jei as nemokesiu buti laiminga cia ir dabar jokios keliones,vyras ir turtai man nepades.ir as pradejau mokytis buti laiminga siandien ir cia ir dabar:.darbe kuri dirbu,seimoj su kuria gyvenu ir t.t.as taip pat supratau jog mes nesame kunas ir dvasia.mes ir esame ta sviesa,ta energija.kai tu imi matyti ta sviesa savyje supranti jog kiti zmones taip pat yra sviesa(ir tai pakeite mano poziuri i viska siame pasaulyje) ir svarbiausia yra balansas:
1.tarp saves su savimi.
2.tarp taves ir dievo(aukstesniosios jegos)
3.tarp saves ir kitu.
nes mes visi esame susieti nematomais siulais tarpusavyje.
jei jus atrasite ta sviesa savyje,jtuomet jum viskas seksis ir jus gausite tai ko norite.o jei kazko negausite,tai netures jokios reiksmes,nes niekas jusu negales padaryti labiau laimingos nei esate dabar.nes nera praeities,nera ateities o yra tik dabartis.todel tik dabar jus galite pakeisti savo ateiti.
jei jus nuolat kazkas skaudina-jus neismokote atleisti.
jei jus kazkas piktina ir erzina-jus neismokote nekritikuoti.
jei jums nepatinka kaip elgiasi kiti-jus neatsikratete noro kontroliuoti.
jei jus padedate kitiem tikedamiesi jod dievas jum uz tai atlygins-jus neismokote dosnumo...
tik tuomet kai jus atsikratysite baimiu,pykcio,pavydo ir pan.ir gyvensite "is vidaus"
ir tyra siela jus suprasite kad jokia neigiama situaciaja jusu niekaip negales paveikti.ir is tiesu visi neigiami dalykai tures isnykti is jusu gyvenimo.ir tik tuomet jus gyvensite pilnatvej,palaimoj ir rojuj.jus turite pirma isvalyti savo siela,tam kad galetumete pripyldyti tik gerais dalykais.atsikratykite klaidingu isitikinimu!

zmones labai daznai klaidingai suvokia tarkim savo kuna.as irgi visalaik galvojau jog reikia,privalom sportuoti,sveikai maitintis,mes nuolat stengiames kazka pataisyti,pagerinti,bet tiesa yra ta,jog kai viduje yra gera ir sviesu musu kunas pats ims atsirinkti ko jam reikia.ka valgyti ir pan.tuomet savaime atsiranda daug energijos ir tam kad kazkur issiliet mes imsime savaime uzsiimti aktyvia veikla.
musu kunas bus sveikas.nes is tiesu kuo maziau stengiesi tuo lengviau ir paprasciau viskas gaunasi.
arba as taip pat supratau kad zmones viska linke kaupti.nes bijo kad neuzteks ir pan.ir as taip dariau aisku.bet juk jus neikvepiate 100kart daugiau,nes galbut rytoj jus neturesite kuom kvepuoti?ne,nes tai savaime suprantamas dalykas.todel ir suprasti turime kad apsirengti ir pavalgyti ir tureti stoga virs galvos yra savaime naturalus procesas,visatos desnis ir mes neturime tuo rupintis!as dabar nuejus i parduotuve tarkim neperku tualetinio popieriaus vien todel kad akcija arba kad jis vistiek pasibaigs.dabar as tikiu ir zinau ir jauciu,jog kai man reikes kazko visata visada atsius man tai ko reikia.kad ir kas tai bebutu:nuolaidos,akcijos,masina ar tuoletinis popierius.

taip pat zinokit jog zmogus visada turi pasirinkimo laisve.ir kaip reaguoti kai kas nors uzmina ant kojos ar kai kaimynas nakti klausosi garsiai muzikos-renkates jus patys.nekreipti demesio ar supykti,aprekti ir susigadinti sau ir kitiem nuotaika.

visatoje nera gera ir bloga.yra vien tik gera.dievas nebaudzia,nieko neatima,neteisia ir nereikalauja(tai klaidingi zmoniu isitikinimai,nes visi linke manyti,jog jei tukst.zmoniu tai tiki-vadinasi tai yra tiesa)dievui mes visi esame vienodi.net ir ziauriausia musu akimi nusikalteli jis myli taip pat kaip ir kitus.dievas tai yra tyriausia energija,meile be islygu,nes jei butu kitaip tai paneigtu jo kaip dievo egzistavima.

atleiskit jog tiek daug prirasiau.(ir taip pat nesu tikra ar nors kazkiek supratote esme,ar tai ka sakau suprantu tik as viena?)bet rodos kai man viskas tapo paprasta ir suprantama man norejosi skelbti tai visiem.pasakoti,mokyti...norejosi kad zmones tai pamatytu.deja...kad ir kaip noreciau as negaliu.nes viskas priklauso tik nuo jusu paciu...ir tik jus patys turite ieskoti savyje...

Zivilka
Sweet, labai aciu uz tavo posta smile.gif
Raudona Saule
super geras pasisakymas! aciu!
sapetrausk
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 03:26)
sveikos mielos moterys ir merginos!
*

aciu 4u.gif
dinazaure
Hmzz.... reiktu perskaityti, aisku visa teksta smile.gif Bet - "padejo pasiekti viska ko troskau" - vadinasi jei pasiekete viska, nebera stimulo ir motyvacijos gyventi toliau smile.gif
O kaip nusprebdziate, kad jusu vidus jau "svarus" ?
dinazaure
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 03:26)
4.nebijokite noreti materialiniu dalyku,nes tik norejimas materialiu dalyku(ir gavimas) mane privede iki to,kaip as jauciuosi ir gyvenu dabar.

ir svarbiausia yra balansas:
1.tarp saves su savimi.

arba as taip pat supratau kad zmones viska linke kaupti.nes bijo kad neuzteks ir pan.ir as taip dariau aisku.bet juk jus neikvepiate 100kart daugiau,nes galbut rytoj jus neturesite kuom kvepuoti?ne,nes tai savaime suprantamas dalykas.todel ir suprasti turime kad apsirengti ir pavalgyti ir tureti stoga virs galvos yra savaime naturalus procesas,visatos desnis ir mes neturime tuo rupintis!as dabar nuejus i parduotuve tarkim neperku tualetinio popieriaus vien todel kad akcija arba kad jis vistiek pasibaigs.dabar as tikiu ir zinau ir jauciu,jog kai man reikes kazko visata visada atsius man tai ko reikia.kad ir kas tai bebutu:nuolaidos,akcijos,masina ar tuoletinis popierius.

Kaip suprast ta 1 punkta (tarp saves su savimi) ?
Man toks neaiskumas - 4. rasote, kad tik norejimas materialiu dalyku privede t.t.
O paskui jau lyg priestaraujate - "mes neturime tuo rupintis" g.gif
Lucidity
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 02:26)

Nuostabūs ir įkvepiantys žodžiai! Ačiū bigsmile.gif
*Mirabella*
sweetypie,

Aciu Tau mieloji, kad daliniesi. Viska taip aiskiai zinau, bet seni iprociai isisaknije, kad reikia tam tikras tiesas vel ir vel is naujo prisiminti. Kaip tik buvau nusiminus, kad zmogus pasielge ne taip kaip norejau. Perskaiciau, pamasciau, ramu : )

Pavasara
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 23, 12:33)
Hmzz....  reiktu perskaityti, aisku visa teksta smile.gif Bet - "padejo pasiekti viska ko troskau" - vadinasi jei pasiekete viska, nebera stimulo ir motyvacijos gyventi toliau smile.gif
*

Pasieke viska, ko trosko, o dabar troksta kitu dalyku. Taigi, stimulas yra smile.gif As taip supratau smile.gif
Papildyta:
atleiskit jog tiek daug prirasiau.(ir taip pat nesu tikra ar nors kazkiek supratote esme,ar tai ka sakau suprantu tik as viena?)

Ačiū, prasmė tikrai aiški smile.gif
Ir aš prisiminiau senas primirštas tiesas smile.gif
Pavasara
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 18, 09:52)
Violeta Messina "Nezudyk meiles".Perspeju,kad knyga nepatraukliai stora , ivadas toks savotiskas
Zodziu gal ne vis visiem ji turetu patikt, bet man labai. rolleyes.gif  rolleyes.gif
*

Ačiū, paieškosiu 4u.gif
sweetypie
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 23, 08:33)
Hmzz....  reiktu perskaityti, aisku visa teksta smile.gif Bet - "padejo pasiekti viska ko troskau" - vadinasi jei pasiekete viska, nebera stimulo ir motyvacijos gyventi toliau smile.gif
*

taip,kai pasieki viska dingsta stimulas ir motivacija.tuomet galima sakyti pereini i kita lygi ir tu nori tiesiog gyventi.daryti tai kas tau teikia dziaugsma,megautis tuo ka pasiekiai.isivaizduokite jog jus gavote viska apie ka svajojote.ar jus nustosite noreti gyventi?ne.tai igaus kitokia prasme.as zinoma ir toliau noriu tarkim naujo kompiuterio darbe,bet as zinau kad dabartines mano busenos nepaveiks nei tai ar as ji gausiu ar ne.

kai atsiveria sirdis,siela jus tai pajausite.ir to jausmo negalesite sumaisyti su nieku kitu.tai panasiai kaip as aiskinciau negimdziusiai moteriai ka reiskia pagimdyti kudiki ir pajausti ka reiskia kai paimi ji ant ranku.tai kazkas tokio ka turi isgyvent,kad suprast galbut.be to gal as nelabai aiskiai paaiskinau,nes jum nereikia tos svarios sielos padaryti tartum is nieko.ji yra kiekviename is musu.meiles grynuolis,sviesa.tik per nepasitenkinima,baimes,pykti,pavyda,mes to nematome.as galiu pabandyti surasyti zenklus ir kas vyksta tuomet kai siela ima atsiverti,bet ir vel gausis paklode:)
kazkada*
Surasykit, Sweetypie...

Man Jusu zodziai taip laiku... ir taip ieskoti...
sweetypie
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 23, 10:49)
Kaip suprast ta 1 punkta (tarp saves su savimi) ?
Man toks neaiskumas - 4. rasote, kad tik norejimas materialiu dalyku privede  t.t.
O paskui jau lyg priestaraujate - "mes neturime tuo rupintis"  g.gif
*

harmonija(balansas)su savimi yra tai kai jus imate save matyti tokius,kokie esate is tikruju.jus atrandate tikraji save.tikrasis jusu as tai nera tai kaip mes apie save galvojam susidarydami nuomone is to,ka apie mus pasakoja aplinkiniai.o ka jie mums apie mus sako?neik,nelipk,taip negalima,ka zmones pagalvos,ka tu cia nusisneki,tau niekada tai napavyks ir t.t.ir mes dar budami mazi ismokstame kad reikia elgtis taip kaip nori musu tevai,visuomene ir tik tada kai mes egsimes taip nori kiti uzsitarnausime meiles...
as ansciau ir ziuredavau i save veidrodyje ir galvodavau kad reiktu pataisyt ta ir ana.ten nuimt ir ten dadet.man rodes as visa laik turiu kazka stengtis,daryti,pakeisti.bet paziurejus i savo vidu as supratau kad esu tyra kaip mazas vaikas.kad mano vidus nori dziaugtis ir ploti rankomis.nori pazinti pasauli,myleti visus ir buti mylima.ir kai emiau pazint save as emiau save mylet tokia kokia esu.ir tai dave man suprast kad ir tu ir as ir jus esame vienodi.todel as neteisiu zmoniu,nes suprantu jog jie skaudina ar neapkencia,pyksta tik todel kad patys kencia.

kas liecia materialiniu dalykus tai taip norejau,svajojau,gavau.na visu pirma kai atradau traukos desni as emiau bandyti,vizualizuoti ir taip tai padejo man gauti ir pinigu ir kazkokiu tai ivykiu,paaukstinima,buta i kuri tilpo visi kiti mano norai tokie kaip indaplove ar mano mylimas macbukas.ir buvo momentas kai as galvojau kad as viska galiu.absoliuciai viska.as pati valdau savo gyvenima.
kai dariau visionboard'a as buvau issirinkus svajoniu masina,bet isejo taip kad paveikslelis liko "desktop'e".musu masina buvo visai gera,tik dvieju duru.ir gimus mazylei as kartais pamastydavau jog kada nors butu gerai isigyti kiek didesne 4duru.pasvaigdavau kaip "skaniai"turetu kvepeti naujutelaite masina ir viskas.ir stai pries pora men.mano vyras sako davai vaziuojam,pasidairysim gal kokia masina nusiziuresim.as sutikau,nes maniau ai paziuresim ir tiek.mes neturejom net santaupu,nes visu pirma net ir neketinom pirkti.na ir paziurejom,issirinkom viena,bet kazkaip ne priesirdies man buvo.o poto pardavejas sako turim ir kita ir nuvede pasiziuret i antra auksta.ir kai uzlipau as pamaciau ja:)mano svajoniu masina net stovejo tokiu kampu kaip mano paveikslelyje.ir mane tai taip pribloske,jog as supratau kad ir kaip as noreciau ar gerai apie save begalvociau as nekuriu savo gyvenimo...as supratau kokia galinga jega turejo materializuoti didelia tikra masina kuri buvo viens prie vieno kaip is paveikslelio.as supratau kaip viskas tobulai buvo suorganizuota visatos kad as tai gauciau.juk turejo pakisti minti mano vyrui,turejom nuvaziuoti butent i ta salona ir t.t.ir tuomet mano ego isnyko.as supratau kad visatoj viskas tobulai sutvarkyta.
as suprantu dabar kad visata visada stengiasi del musu ir rupinasi mumis.stai taip materialiaus dalyko gavimas mane davede iki supratimo.kaip daznai mes pareiskiame nora visatai ir ji puola viska organizuoti,bet kai pasitaiko galimybe mes arba atsisakome arba nepastebim zenklu.kaip daznai mes uzsisakom princa bet kai kas nors mus kur nors pakviecia mes atsisakome nes :"ai tai pavarge,tai tingim,tai reikia mokytis tai dar kas nors.
Zivilka
Sweety, ikvepiantys tavo zodziai ,nors kas ryta paskaityti ir ikvepimas visai dienai smile.gif
o masina ar nusipirkot?
dinazaure
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 24, 00:39)
taip,kai pasieki viska dingsta stimulas ir motivacija.tuomet galima sakyti pereini i kita lygi ir tu nori tiesiog gyventi.daryti tai kas tau teikia dziaugsma,megautis tuo ka pasiekiai.isivaizduokite jog jus gavote viska apie ka svajojote.ar jus nustosite noreti gyventi?ne.tai igaus kitokia prasme.as zinoma ir toliau noriu tarkim naujo kompiuterio darbe,bet as zinau kad dabartines mano busenos nepaveiks nei tai ar as ji gausiu ar ne.

kai atsiveria sirdis,siela jus tai pajausite.ir to jausmo negalesite sumaisyti su nieku kitu.tai panasiai kaip as aiskinciau negimdziusiai moteriai ka reiskia pagimdyti kudiki ir pajausti ka reiskia kai paimi ji ant ranku.tai kazkas tokio ka turi isgyvent,kad suprast galbut.be to gal as nelabai aiskiai paaiskinau,nes jum nereikia tos svarios sielos padaryti tartum is nieko.ji yra kiekviename is musu.meiles grynuolis,sviesa.tik per nepasitenkinima,baimes,pykti,pavyda,mes to nematome.as galiu pabandyti surasyti zenklus ir kas vyksta tuomet kai siela ima atsiverti,bet ir vel gausis paklode:)
*

Reiskias kol nepasieki visko, apie ka svajoji (jusu atveju tai materialus dalykai kiek supratau is pirmo posto) tu tiesiog negyveni, nesimegauji gyvenimu, nedarai kas tau teikia dziaugsmo.. g.gif
Ir jusu siela atsivere, kai gavote viskas, apie ka svajojote? Tiesiog pameme ir atsivere? lotuliukas.gif Tada, kai gavote viska, issivadavote nuo baimes, pavydo, pykcio?

Kita vertus, jei as tureciau tik tokiu svajoniu (masina, butas, indaplove, kompiuteris) tai kaip asmenybe tikrai jausciausi numirus smile.gif Tada tikrai reiketu kazka sugalvoti tipo apie sielos atsiverima smile.gif
Tuo labiau jei viska gauciau apie ka svajoju smile.gif
O kaip su darbu - ar tai yra jusu svajoniu darbas?
O ka vizualizuojate dabar? Apie ka svajojate toliau?
Safyrinė
Dinozaure,kas gyvenime tave taip nuskriaudė,kad eini nuolat ir kabinėjasi?
Žmogus rašo iš širdies. Iš ties malonu skaityti mintis,kupinas džiaugsmo. Sakyčiau ta energija net persidavė man.
dinazaure
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 24, 18:58)
Dinozaure,kas gyvenime tave taip nuskriaudė,kad eini nuolat ir kabinėjasi?
Žmogus rašo iš širdies. Iš ties malonu skaityti mintis,kupinas džiaugsmo. Sakyčiau ta energija net persidavė man.
*

Jei tau malonu skaityti ir nekyla klausimu - tai valio smile.gif Ta daryti tau, atrodo, netrukdau. Ar nori , kad elgciausi pagal tau priimtina modeli ? Jei kitas elgiasi (raso, klausineja) ne taip kaip tu - tai jis butinai tau atrodo nuskriaustas? g.gif Taigi, nesikabinek, nesinervuok ir nustok aiskinti ka as turiu klausineti ar neklausineti smile.gif
Safyrinė
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 24, 19:45)
Jei tau malonu skaityti ir nekyla klausimu - tai valio smile.gif Ta daryti tau, atrodo,  netrukdau. Ar nori , kad elgciausi pagal tau priimtina modeli ?  Jei kitas elgiasi (raso, klausineja) ne taip kaip tu - tai jis butinai tau atrodo nuskriaustas? g.gif  Taigi, nesikabinek, nesinervuok ir nustok aiskinti ka as turiu klausineti ar neklausineti smile.gif
*

Niekas niekam neaiškina. Daryk,tamsta,ką norinti daryti. Aš nesinervinu,o tik kalsuinėju. Ar turėčiau elgtis pagal kokį modelį? cool.gif
sweetypie
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 24, 05:44)
Reiskias kol nepasieki visko, apie ka svajoji (jusu atveju tai materialus dalykai kiek supratau is pirmo posto) tu tiesiog negyveni, nesimegauji gyvenimu, nedarai kas tau teikia dziaugsmo..  g.gif
Ir jusu siela atsivere, kai gavote viskas, apie ka svajojote? Tiesiog pameme ir atsivere?  lotuliukas.gif  Tada, kai gavote viska, issivadavote nuo baimes, pavydo, pykcio?

Kita vertus, jei as tureciau tik tokiu svajoniu (masina, butas, indaplove, kompiuteris) tai kaip asmenybe tikrai jausciausi numirus smile.gif Tada tikrai reiketu kazka sugalvoti tipo apie sielos atsiverima smile.gif
Tuo labiau jei viska gauciau apie ka svajoju smile.gif
O kaip su darbu - ar tai yra jusu svajoniu darbas?
O ka vizualizuojate dabar? Apie ka svajojate toliau?
*

as taip pat minejau jog norejau ir materialiu dalyku ir prasmes,laimes,ramybes ir pilnatves.taip pat minejau jog as ir tai gavau.as taip ir jauciuosi siuo metu.matote kiekvienas mano zodziuose mato ir atranda tai kas jiem aktualu siuo momentu.as tik norejau pasakyti jog zmones nebijotu noreti kazko materialaus.nes dauguma visalaika pinigus ir materialius dalykus laiko blogiu.jie mano jog galima buti arba tik dvasingu arba turtingu.jiems net ir i galva nedaeina mintis kad galima tureti viska.taip vienuoliai atsisako zemisku dalyku,bet ne todel kad materija blogis,bet jie tiesiog pasiekia kitoki lygi.taciau jei jus jauciate jog jus turite viska isparduoti ir isvaziuoti ieskoti saves i rytus tai taip ir darykite.kiekvienam savo kelias,bet tikslas musu visu yra vienodas.tikslas yra issilaisvinti is proto nelaisves,atsikratyti ego ir susilieti su visa esybe.ir kiekvienas skirtingai tai pasiekia.vieni per meditacijas,kiti per skausma ir netekti,kiti turi susirgti nepagydoma liga tam kad nubustu.
as nesu sventa dvasia,nesimaitinu prana ir nematau zmoniu auru.as pripazystu sau ir kitiem,jog man patinka grazus daiktai.man tai padeda megautis gyvenimu.
pinigai ar grazus daiktai nera blogi.tai yra energija.tai yra mainai uz jusu darba,zinias,patirti ir pastangas.

anksciau butent as ir nesimegavau gyvenimu.nemokejau dziaugtis tuom ka turiu.as vistiek buvau nuolat nepatenkinta.gyvenau kaip zombis.bet kiek is musu moka dziaugtis sia diena ir tuom ka turi?visi mes galvojam va kai susirasiu gyvenimo drauga ar kai laimesiu loterija ar kai turesiu megiama darba ar vaikeli,tuomet ir busiu laiminga.tai yra didziausias melas.va kai ismoksit 100%susitelkti i tai ka darot ir tuom megautis,va tada ir prasides stebuklai ir jus net nepastebesit kai viska gausit.

mano siela taip nepaeme ir neatsivere.visko gavimas mane stumtelejo kad imciau keisti poziuri.padejo pajausti kad as kazka galiu.tuomet atejo supratimas kad as galiu kontoliuoti savo prota,mintis.tai dave man pasitikejimo savim kad as galeciau atsikratyti senu ir visuomenes man primestu isitikinnimu.tai procesas.galbut visi ivykiai mano gyvenime vede to link,bet kartais mums reikia patirti koki tai sukretima kad kazkas suskiltu mumyse ir mes imtumeme matyti maza plyseli pro kuri skilda sviesa.as ir dar dabar keiciuosi ir po truputi atrandu daugiau ir daugiau.

gal jus galetumete pasidalinti savo svajonem?ne materialus dalykai mano nuomone yra sveikata,meile,laime,dziaugsmas,pilnatve,saugus jausmas,prasmingas gyvenimas,tikejimas.as visa tai jauciu.ir jei as tai susikuriau ar issigalvojau,ar jei tai pamisimo pradzia,tuomet as renkuosi buti beprote ir kitu nesuprasta,nes dabar as jauciuosi neapsakomai gerai.as niekada nenoriu gryzti atgal ir buti kokia buvau anksciau.

as niekada neisivaizdavau konkrecios veiklos,nes kazkaip nebuvau atradus ka as noreciau konreciai daryti,ar neatradau kazkokiu talentu:)bet dabartinis mano darbas man patinka ir teikia dziaugsmo.

butent siuo metu as nevizualizuoju.pasvajoju taip.nes anksciau tarkim jei kazko noredavau as galima sakyt ties tuo"dirbdavau"stengdavausi bent kasdien po keliata minuciu vizualizuoti.dabar as zinau kad atejus laikui,kai man to reikes as gausiu...
is svajoniu tai noriu pakeliauti.noreciau issokti su parasiutu(as turejau aukscio fobija)kaip sakoma "open your heart and push the limits".noriu patirti dalykus,kuriu ansciau atsisakydavau del kokiu nors priezasciu

*Jolanta*

QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 22:39)
(...)as galiu pabandyti surasyti zenklus ir kas vyksta tuomet kai siela ima atsiverti,bet ir vel gausis paklode:)
*

Pabandykit...surasykit...Jusu "paklodes" labai jaukios bei maloniai ir lengvai skaitomos.

"Salduspyrageli" biggrin.gif o gal, tai kad jus isgyvenate daugelio siekiamybe (nuolatine ramybe, lengvuma, palaima ir kt. sviesius dalykus) yra jusu praeitu gyvenimu idirbis g.gif biggrin.gif

sweetypie
QUOTE(*Jolanta* @ 2012 04 24, 23:58)
Pabandykit...surasykit...Jusu "paklodes" labai jaukios bei maloniai ir lengvai skaitomos.
"Salduspyrageli" biggrin.gif  o gal, tai kad jus isgyvenate daugelio siekiamybe (nuolatine ramybe, lengvuma, palaima ir kt. sviesius dalykus) yra jusu praeitu gyvenimu idirbis  g.gif biggrin.gif
*

Pasistengsiu daugiau parasyti vakare.

Taip as tikiu jog musu siela gryzta atgal ivel gimsta ir t.t.bet tai kas buvo praeitame gyvenime neturi manau dideles itakos,nes turite dabarti ir galite viska pakeisti dabar.matote as norejau,siekiau,gavau,vel siekiau ir kai palipau kiek aukstyn as pamaciau pro maza plyseli kas yra anapus tvoros.ir dabar as jau noriu siekti to ka pamaciau.anskciau as sutelkdavau energija kazko gavimui ir siekimui,o dabar as stengiuosi palaikyti savo dabartinia busena.bet tai ir velyra tik mazas zinksnelis.kaip sakoma vieno kalno virsune yra tik kito kalno papede.tai gi mano atveju siekiant ko troskau atvere man kitoki pasauli.kai nukreipsite demesi I savo vidines busenos islaoikyma(sielos apvalyma)visi dalykai kuriu jus norite patys ateis I jusu gyvenima ir jus net nepastebesite kaip ir kada tai ivyko.o dabar zmones daznai gyvena savo kalejime,bijodami palikti ramia uzuoveja.jie greziojasi atgal. Todel niekur nenueina.jus galite apsimesti kad viskas nesvarbu,niekai ir jus siekiat dvasingumo,bet kol jus galvosite kodel as?kodel tokia neteisybe?as negaliu atleisti,pasiekti,negaliu mesti rykuti ir t.t.jus nieko nepasieksite.tai jusu protas jus kontoliuoja.jusu ego.
sweetypie
Visi troksta palaimos ir dvasinngumo,taciau nelabai isivaizduoja kas tai yra.palaima kai jus nebejauciate skausmo,kai viskas sioje zemeje tampa nebesvarbu.net vaikai jusu nebesulaiko siame pasaulyje nes viskas ko jus norite tai visiskai issilaisvinti.ir kai siela visiskai issilaisvina jus mirstate.siela palieka kuna.mano mama sako jog nebijociau mirti,nes mirtis yra maloni.tuomet tavo raumenys atsipalaiduoja.tai gi anksciau ar veliau jus pajusite ta visiska palaima.as karta guledama pagalvojau kad jei dabar tektu numirti,as tai padaryciau labai lengvai.as nesijaudinu kas bus man mirus,nes zinau kad visata pasirupis geriau nei as galiu isivaizduoti.as jauciu kaip mano siela kyla ir nori issiverzti ir jos kylimas ir viskas kas vykSta viduje yra neapsakoma palaima.bet as tuomet issigastu,ir baime iskart mane grazina atgal.ir vel as savo dusele uz kojos partempiu atgal.prasau dievo kad padetu suvaldyti ta nezmoniska jega,nes as vistik dar noriu buti zmogiska ir naudotis gyvenimo teikiamais malonumais.tai gi kazkuria prasme tai yra kancia,nes as negaliu gryzti atgal,bet kolkas bijau eiti toliau.nes man rodos jog jei leisiu sielai iseiti,manes niekas nesugebes grazinti atgal.
gluosnis
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 25, 12:22)
nes man rodos jog jei leisiu sielai iseiti,manes niekas nesugebes grazinti atgal.
*

Aciu uz pasidalinima smile.gif 4u.gif
Zivilka
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 25, 12:22)
Visi troksta palaimos ir dvasinngumo,taciau nelabai isivaizduoja kas tai yra.palaima kai jus nebejauciate skausmo,kai viskas sioje zemeje tampa nebesvarbu.net vaikai jusu nebesulaiko siame pasaulyje nes viskas ko jus norite tai visiskai issilaisvinti.ir kai siela visiskai issilaisvina jus mirstate.siela palieka kuna.mano mama sako jog nebijociau mirti,nes mirtis yra maloni.tuomet tavo raumenys atsipalaiduoja.tai gi anksciau ar veliau jus pajusite ta visiska palaima.as karta guledama pagalvojau kad jei dabar tektu numirti,as tai padaryciau labai lengvai.as nesijaudinu kas bus man mirus,nes zinau kad visata pasirupis geriau nei as galiu isivaizduoti.as jauciu kaip mano siela kyla ir nori issiverzti ir jos kylimas ir viskas kas vykSta viduje yra neapsakoma palaima.bet as tuomet issigastu,ir baime iskart mane grazina atgal.ir vel as savo dusele uz kojos partempiu atgal.prasau dievo kad padetu suvaldyti ta nezmoniska jega,nes as vistik dar noriu buti zmogiska ir naudotis gyvenimo teikiamais malonumais.tai gi kazkuria prasme tai yra kancia,nes as negaliu gryzti atgal,bet kolkas bijau eiti toliau.nes man rodos jog jei leisiu sielai iseiti,manes niekas nesugebes grazinti atgal.
*

ne bet Dievas davemums materialu kuna, gyvenima, savisaugos instinkta, tam kad mes gyventume ir gintume savo vaikus. mes vykdome visatos programa ir neturetume tam priesintis. viena yra nebijoti mirties (as irgi nebijau) kita - jos noreti
Pavasara
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 18, 09:52)
Zodziu gal ne vis visiem ji turetu patikt, bet man labai. rolleyes.gif  rolleyes.gif
*

O kur ją pirkote? Niekur jos neradau, nei knygyne, nei bibliotekoje.
Pagooglinau pavadinima, tai ir man įdomiai ši knyga skamba, bent jau pagrindinis jos aprasymas 4u.gif
*Mirabella*
QUOTE(Pavasara @ 2012 04 25, 14:26)
O kur ją pirkote? Niekur jos neradau, nei knygyne, nei bibliotekoje.
Pagooglinau pavadinima, tai ir man įdomiai ši knyga skamba, bent jau pagrindinis jos aprasymas 4u.gif
*

Nepirkau. Pasiemiau is Siauliu P. Visinskio Viesosios bibliotekos. Knygyne Pegaso (jeigu neklystu) taip pat teko matyti 4u.gif
Pavasara
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 25, 17:44)
Nepirkau. Pasiemiau is Siauliu P. Visinskio Viesosios bibliotekos. Knygyne Pegaso (jeigu neklystu) taip pat teko matyti 4u.gif
*

hm, Pegase kaip tik ieskojau g.gif
aciu, gal kitoj bibliotekoje uzmatysiu 4u.gif
*Mirabella*
sweetypie,

turiu jums keleta klausimu-prasymu

buvot uzsiminus, kad galetumete surasyti zenklus is kuriu galima suprasti, kad siela atsiveria, buciau labai dekinga jeigu parasytumet kokie tai zenklai
kitas klausimelis- kokiai zingsniai, veiksmai turetu buti pas zmogu, kad jis artetu link to supratimo ir suvokimo saves kaip dvasios, neprisirisusios prie kuno (tikiuos suprasit klausima).

Vakar turejau labai idomu patyrima. Vakare pasimeldziau ir prasiau Dievo, kad vestu mane teisingu keliu, kai ko paprasiau tt ir pan. O paryciui, susapnavau zodzius, tokioj lyg atsibudimo busenoj: "Kuo tiki taps realybe" Ir paskui jutau kaip vel smingu i miega ir vis galvojau, kad tik nepamirsti, kad tik nepamirsti...Nezinau kaip cia ir interpretuot. Tiesiogiai? Kaip kazkoki zenkla? Is kitos puses baisu... juk nelengva tiketi ir galvoti visuomet vien pozityviai. Atrodo kazka panasaus jau ir zinojau, tad kodel gauta informacija ne dziugina o baugina... unsure.gif Gal kas tures kokiu minciu ir pasvarstymu ax.gif
vaižgantė
Suabejojau, ar siela gali atsiverti...Širdis atsiveria, o sielą mes per gyvenimus išdalijame gabalais, ir gerai, kai pavyksta tuos gabalus atgal susigrąžinti...
sweetypie
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 25, 18:49)
sweetypie,

turiu jums keleta klausimu-prasymu

buvot uzsiminus, kad galetumete surasyti zenklus is kuriu galima suprasti, kad siela atsiveria, buciau labai dekinga jeigu parasytumet kokie tai zenklai
kitas klausimelis- kokiai zingsniai, veiksmai turetu buti pas zmogu, kad jis artetu link to supratimo ir suvokimo saves kaip dvasios, neprisirisusios prie kuno (tikiuos suprasit klausima).

Vakar turejau labai idomu patyrima. Vakare pasimeldziau ir prasiau Dievo, kad vestu mane teisingu keliu, kai ko paprasiau tt ir pan. O paryciui, susapnavau zodzius, tokioj lyg atsibudimo busenoj: "Kuo tiki taps realybe" Ir paskui jutau kaip vel smingu i miega ir vis galvojau, kad tik nepamirsti, kad tik nepamirsti...Nezinau kaip cia ir interpretuot. Tiesiogiai? Kaip kazkoki zenkla? Is kitos puses baisu... juk nelengva tiketi ir galvoti visuomet vien pozityviai. Atrodo kazka panasaus jau ir zinojau, tad kodel gauta informacija  ne dziugina o baugina... unsure.gif  Gal kas tures kokiu minciu ir pasvarstymu  ax.gif
*

kad neuzterst temos as persikeliau i kertele sielai(manau labiau tinka:)ten kiek aprasiau ir tikiuosi tai kazkiek atsakys i jusu klausima.

kai as pradejau kontroliuoti savo mintis as atsimenu kai miegodama as taip pat girdejau (kaip man atrodo )savo pasamone ir labai aiskiai.as miegu,kazka sapnuoju ir girdziu :"Laura ka tu darai?kaip tu gali teisti zmones?"taip buvo kelis kart .man tai atrode normalu nes as stengiausi pozytiviai galvoti kasdiena ir apie viska todel manau itaiga buvo gana stipri ir net miegant negalejau atsipalaiduot:)

tai kas ateina is vidaus (intuicija,staigi mintis)visada buna teisingiausia.ir taip as tikiu jog kuo tiki virsta realybe.ir jei prasai auksciausiaji rodyti tau kelia (atleisk as jau perejau prie "tu:")js tau ir parodys ta kelia.galbut tu nebijai,bet paprasciausiai abejoji?abejoji ar isvis imanoma pasiekti toki dvasini lygi?jei taip tai tu ir gavai atsakyma.jei tikesi kad gali-pasieksi.atmink kad jei tu galvoji kad tu kazko negali-tai taip sako tavo protas.tikroji tu-gali viska.ir jei as nesikraustau is proto tai taip dvasingumas ir ramybe ir pilnatve ir ta begaline meile kiekvienam sutverimui yra.bent jau mano pasaulyje:)
is tavo postu galima sakyti tu eini to link ir prabudimas yra labai arti.bet velgi tai tik mano nuomone.kiekvienas zmogus renkasi kaip ir kur eiti ir ar stoveti vietoje.

Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 25, 19:26)
Suabejojau, ar siela gali atsiverti...Širdis atsiveria, o sielą mes per gyvenimus išdalijame gabalais, ir gerai, kai pavyksta tuos gabalus atgal susigrąžinti...
*

siela ir neatsiveria.ji mano nuomone ir nedaloma.bet cia galbut labiau mano paties interpretacija.as sakau kaip man atrodo.daugelis sako ta pati tik vadina kitais vartais.stai ir viskas.
sweetypie
Mirabella,
kas liecia baime...
didziausia zmonijos baime yra nezinomybe.ir jei tu bijai tai gal del to kad nezinai kas taves ten laukia?bet baime yra tik musu paciu issigalvota.kas bus jeigu?stai tau vel atsakymas..jei tikesi kad viskas bus gerai viskas ir bus gerai.jei nesipriesinsi viskas ivyks savaime ir tu to net nepajusi kada ir kaip.visata tave svelniai nuves ten jei tu jai leisi.tik imsi suprast kad kazkas vyksta ir tai kas vyks bus nepaprastai gera ir puiku.be to tu ne viena.nubudusiu zmoniu labai daug ir is skirtingu krastu,skirtingu religiju.ir ju vis daugeja nes KIEKVIENAS IS MUSU YRA BUDA

geros nakties.
vaižgantė
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 26, 00:25)

siela ir neatsiveria.ji mano nuomone ir nedaloma.bet cia galbut labiau mano paties interpretacija.as sakau kaip man atrodo.daugelis sako ta pati tik vadina kitais vartais.stai ir viskas.
*

Savo sielą mes išdalijame sudarinėdami pačias įvairiausias sutartis sąmoningai arba nesąmoningai...
*Mirabella*
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 26, 00:54)

*

Aciu Tau 4u.gif
eupforia
gal kas galėtų man atsakyti į vieną lyg ir paprastą klausimuką - kaip atsikratyti (tikriausiai) klaidingo įsitikinimo, kad nėra jokios prasmės kaupti turtus ar turėti pinigų daugiau negu reikia, nes vistiek į kapus visko nenusinešime? Susiduriau su tokiu prieštaravimu, kai bandžiau atsakyti sau į klausimą kiek noriu uždirbti ir ką materialaus noriu turėti... blush2.gif
Zivilka
QUOTE(eupforia @ 2012 04 27, 11:04)
gal kas galėtų man atsakyti į vieną lyg ir paprastą klausimuką - kaip atsikratyti (tikriausiai) klaidingo įsitikinimo, kad nėra jokios prasmės kaupti turtus ar turėti pinigų daugiau negu reikia, nes vistiek į kapus visko nenusinešime? Susiduriau su tokiu prieštaravimu, kai bandžiau atsakyti sau į klausimą kiek noriu uždirbti ir ką materialaus noriu turėti... blush2.gif
*

tai norekit tiek, kad visada uztektu norams igyvendinti, ir nereiketu sukti galvos del pinigu.
as isivazduoju save besijauciancia taip ,kad negalvoju apie pinigus, o viska turiu

as tai vakar vizualizacijos lenta pasidariau smile.gif siryt paziurejau, taip gera. ir vakar vakare sedejau , ziurejau, teliko nereikia, vaizduote nesa i tas grazias vietas, kurios lentoj, i tuos pojucius smile.gif
eupforia
QUOTE(Zivilka @ 2012 04 27, 10:12)
tai norekit tiek, kad visada uztektu norams igyvendinti, ir nereiketu sukti galvos del pinigu.
as isivazduoju save besijauciancia taip ,kad negalvoju apie pinigus, o viska turiu

as tai vakar vizualizacijos lenta pasidariau smile.gif siryt paziurejau, taip gera. ir vakar vakare sedejau , ziurejau, teliko nereikia, vaizduote nesa i tas grazias vietas, kurios lentoj, i tuos pojucius smile.gif
*

Ačiū 4u.gif Visi mano norai yra nufotografuoti mano pačios arba nuotraukos rastos internete, visa tai suklijuota ant sienos priešais kompiuterį. Tereikia pakelti galvą nuo ekrano ir viskas prieš akis.smile.gif
vaižgantė
QUOTE(eupforia @ 2012 04 27, 10:04)
*

O gal tau siela stuksena, kad nebėra laiko savo energiją eikvoti turtų kaupimui, laikas nukreipti energiją kita linkme mirksiukas.gif
eupforia
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 27, 10:39)
O gal tau siela stuksena, kad nebėra laiko savo energiją eikvoti turtų kaupimui, laikas nukreipti energiją kita linkme  mirksiukas.gif
*

Gali būti ir taip. Gal kazkuriame iš preitų gyvenimų aš kaupiau turtus, nevertinau jų ir anksti miriau, viską palikusi. Kartais pagalvoju ir apie tai. Gal dėl to šiame gyvenime aš nesistengiu kaupti turtų, visa mano energija labiau orientuota į nematerialius dalykus... Tokius kaip savirealizacija, kokybiški santykiai, vertybės... Bijau pritrukti laiko kuo daugiau apie visa tai suzinoti ir kažką naudingo ta linkme nuveikti.
sweetypie
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 27, 08:39)
O gal tau siela stuksena, kad nebėra laiko savo energiją eikvoti turtų kaupimui, laikas nukreipti energiją kita linkme  mirksiukas.gif
*

Geriau ir napasakysi;)
Is tiesu kai susikaupi I save,visi kiti dalykai ateina savaime.

Taip pat aciu jums Vaizgante,nes jusu pasisakymuose as atradau daug tiesos.
smėlioAudra
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 25, 23:26)
*

Keista tai bandyti priimti. Atrodytų, siela - nedaloma, ji negalėtų būti dalinama. Greičiau širdis (gerumas, atjauta, dėmesys...). Bet pati mintis gana įdomi analizei. 4u.gif

vaižgantė
QUOTE(smėlioAudra @ 2012 04 27, 17:17)
Keista tai bandyti priimti. Atrodytų, siela - nedaloma, ji negalėtų būti dalinama. Greičiau širdis (gerumas, atjauta, dėmesys...). Bet pati mintis gana įdomi analizei.  4u.gif
*

Mes ją savo noru išdalijame mainais į skarabėjus...
smėlioAudra
vaižgante, kaip nedalinti savęs dalelėmis? Neprašo pagalbos nepadėk (t.y. pats nesiūlyk savo pagalbos) ir pan. ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.