Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(Novilunio @ 2012 07 14, 11:44)
Papasakosiu apie savo draugyste su KV.

Novilunio, kaip suprantu nusivylete KV? daugiau jos nepraktikuosite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2012 07 14, 10:44)

Jau ir anksciau esu minejusi ir jautusi, kad pati ivykiu valdyti negaliu.



Tai to ir nereikia mirksiukas.gif O be to, nereikia ir tokio isitikinimo turet, juolab, jo akcentuot smile.gif
O del neissipildymo, juk visko buna, kaip MB pasakytu, ne jum tas sklypas buvo skirtas. Tiesiog nereikia uzsiciklint ant butent kazkokio vieno daikto/zmogaus ir tt. Jei norit savo namo, tai ir isivaizduokit ji su visais takeliais, aplinka, isijauskit, kaip ten gyvenat ir tt, o visata jau jum parinks tinkamiausia varianta, nebutinai ta, kur pats suradot 4u.gif Jei neprarasit tikejimo, manau, tai bus kaip tam pasakyme - kur Dievas uzdaro duris, atveria langa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2012 07 14, 12:31)
Tai to ir nereikia  mirksiukas.gif O be to, nereikia ir tokio isitikinimo turet, juolab, jo akcentuot smile.gif
O del neissipildymo, juk visko buna, kaip MB pasakytu, ne jum tas sklypas buvo skirtas. Tiesiog nereikia uzsiciklint ant butent kazkokio vieno daikto/zmogaus ir tt. Jei norit savo namo, tai ir isivaizduokit ji su visais takeliais, aplinka, isijauskit, kaip ten gyvenat ir tt, o visata jau jum parinks tinkamiausia varianta, nebutinai ta, kur pats suradot  4u.gif Jei neprarasit tikejimo, manau, tai bus kaip tam pasakyme - kur Dievas uzdaro duris, atveria langa.  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2012 07 14, 11:14)
Novilunio, kaip suprantu nusivylete KV? daugiau jos nepraktikuosite?  ax.gif


Nenusivyliau ir kitiems apie KV galiu pasakyti, kai tai geras dalykas, mano nuomone. Juk daugeliui pavyksta, sekasi, tai kodel gi neigti, atmesti ar kritikuoti. Man visada idomu pavykusios istorijos, pati technika. Bet nebepraktikuosiu. Ta atveji su sklypu vertinu kaip asmenini zenkla, kad KV - ne mano priemone, man jos pagalba geriau nesikisti i likima.

Papildyta:
QUOTE(liepsnele @ 2012 07 14, 11:31)
Tai to ir nereikia  mirksiukas.gif O be to, nereikia ir tokio isitikinimo turet, juolab, jo akcentuot smile.gif
O del neissipildymo, juk visko buna, kaip MB pasakytu, ne jum tas sklypas buvo skirtas. Tiesiog nereikia uzsiciklint ant butent kazkokio vieno daikto/zmogaus ir tt. Jei norit savo namo, tai ir isivaizduokit ji su visais takeliais, aplinka, isijauskit, kaip ten gyvenat ir tt, o visata jau jum parinks tinkamiausia varianta, nebutinai ta, kur pats suradot  4u.gif Jei neprarasit tikejimo, manau, tai bus kaip tam pasakyme - kur Dievas uzdaro duris, atveria langa.  4u.gif


Kai isivaizduoji konkretu nama, takelius, aplinka, isijauti, kaip ten gyveni, tai ir panasu i uzsiciklinima.

Nemanau, kad tame buvo klaida, jog viska beveik iki smulkmenu jausdavau, kai galvodavau apie ta sklypa. Idomiausia, kad mintys ateidavo tarsi savaime, be jokiu pastangu, ir buvo labai ramu, nes viska aiskiai zinojau. Galiu pasakyti, kad isgyvenau nuostabia busena.
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2012 07 14, 16:52)
Kai isivaizduoji konkretu nama, takelius, aplinka, isijauti, kaip ten gyveni, tai ir panasu i uzsiciklinima.

Nemanau, kad tame buvo klaida, jog viska beveik iki smulkmenu jausdavau, kai galvodavau apie ta sklypa. Idomiausia, kad mintys ateidavo tarsi savaime, be jokiu pastangu, ir buvo labai ramu, nes viska aiskiai zinojau. Galiu pasakyti, kad isgyvenau nuostabia busena.


Manau, svarbu neisijaust butent i konkrecia vieta ar zmogu, gali isgyventi jausmus, kaip ten viska darai, kaip gera, vaikstai, delioji, tvarkais, bet nereikia prie konkretaus objekto prisirist. Tu tiesiog isgyveni tuos jausmus, kaip tau gera, o visata tau parenka tinkamiausia varianta, kur tai issipildys 4u.gif Galbut ne siaip negavot to sklypo, gal ta vieta butu netinkama jum gyvent g.gif
Mano gyvenime KV visada pasiteisino, kai nesiejau jos su konkreciais objektais.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2012 07 15, 14:25)
Manau, svarbu neisijaust butent i konkrecia vieta ar zmogu, gali isgyventi jausmus, kaip ten viska darai, kaip gera, vaikstai, delioji, tvarkais, bet nereikia prie konkretaus objekto prisirist. Tu tiesiog isgyveni tuos jausmus, kaip tau gera, o visata tau parenka tinkamiausia varianta, kur tai issipildys  4u.gif Galbut ne siaip negavot to sklypo, gal ta vieta butu netinkama jum gyvent  g.gif
Mano gyvenime KV visada pasiteisino, kai nesiejau jos su konkreciais objektais.


Manau, ka ir kaip isivaizduoti, priklauso nuo konkrecios situacijos - jei nori geru santykiu su konkreciu zmogumi, tarkime, susitaikyti, tai ir vizualizuoji, kaip vienas kitam spaudziame rankas ir apsikabiname ar pan. Merginos ir automobilius is zurnalu ant sienu klijuoja ir po to tokius isigyja rolleyes.gif Aisku, jei svarbu tik tureti automobili, tai ir vizualizacijose automobilis abstraktus.

As norejau konkretaus sklypo, nes ji pamaciau ir man jis tiko. Vizualizuodama ir siejau ivykius su konkrecia vieta. Jei pamatau grazu drabuzi, tai ir galvoju konkreciai apie ji, kaip galeciau ji deveti, bet ne abstrakciai kazka apie apranga. Cia, aisku, primityvus pavyzdys, bet esme ta pati.

Bet kad mano EXsklypas neskirtas man gyventi - faktas kaip blynas lotuliukas.gif Suvokiau ta iskart, kai tik suzinojau savininko sprendima. Po to savo vizualizacijose pamojavau sklypui, atsisveikinau ir nusisypsojau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2012 07 21, 16:15)
Manau, ka ir kaip isivaizduoti, priklauso nuo konkrecios situacijos - jei nori geru santykiu su konkreciu zmogumi, tarkime, susitaikyti, tai ir vizualizuoji, kaip vienas kitam spaudziame rankas ir apsikabiname ar pan. Merginos ir automobilius is zurnalu ant sienu klijuoja ir po to tokius isigyja  rolleyes.gif Aisku, jei svarbu tik tureti automobili, tai ir vizualizacijose automobilis abstraktus.



drinks_cheers.gif Tai zinoma, jei vizualizuoji susitaikyma, tai cia visai kitas atvejis. Apie ka rasiau, tai daugiau taikiau dalykams, kuriu dar neturime mirksiukas.gif Pvz., namas, vyras, kad ir masina ir tt. Tai vat kai nori konkretaus masinos modelio tai nieko tokio, bet uzsiciklinimas butu, jei noretum pvz. savo kaimyno masinos ir jokios kitos smile.gif Tas pats ir su namu, zeme, bet kuo, kai kazka pamatai ir nori butent TO zmogaus/daikto. Mano norai issipilde, kai norejau vaikino, darbo ir tt, ir isivaizdavau savybes, kurios man svarbios, bet konkreciai nemasciau nei apie tam tikra zmogu nei apie tam tikra darbo vieta ir tt.

QUOTE(Novilunio @ 2012 07 21, 16:15)
As norejau konkretaus sklypo, nes ji pamaciau ir man jis tiko. Vizualizuodama ir siejau ivykius su konkrecia vieta. Jei pamatau grazu drabuzi, tai ir galvoju konkreciai apie ji, kaip galeciau ji deveti, bet ne abstrakciai kazka apie apranga. Cia, aisku, primityvus pavyzdys, bet esme ta pati.

Bet kad mano EXsklypas neskirtas man gyventi - faktas kaip blynas  lotuliukas.gif Suvokiau ta iskart, kai tik suzinojau savininko sprendima. Po to savo vizualizacijose pamojavau sklypui, atsisveikinau ir nusisypsojau  rolleyes.gif


Gal jau is pries tai mano parasymo aiskiau, ka as vadinu konkreciu ir nekonkreciu dalyku. Mano supratimu, geriau noreti dalyko su pageidaujamu savybiu rinkiniu ir jau pati visata parinks, kas tau geriausia. Tikrai manau, kad jei kazko negaunam, tai gali buti apsaugojimas nuo kazko. Ir nereikia tokios ironijos smile.gif , as rimtai rasiau. Turiu omeny, galbut jei butumet kovoje del to sklypo (ivairiais budais bandyt pasiekt savinininka, priverst pakeist jo sprendima) ir ji galu gale gave, neaisku, ar jum ten butu buve gerai gyventi. Pvz. galbut po sklypu teka pozeminis saltinis ir per laika name rinktusi dregme ir imtumete daznai sirgti arba gal dar del kazkokiu savybiu ta vieta netinkama jum gyvent, todel ir parasiau, kad galbut tas sklypas nebuvo jum skirtas. Ir todel manau, kad geriausia noreti ne konkrecios vietos, o isivaizduot tokia, kokios norit, su norimais dalykais - tam tikru namuku, takeliais, gelem, tt., isivaizduot, kaip ten gera, o jau visata jum parinks, kur jum tai geriausiai realizuosis 4u.gif
Smagu, kad sugebejot nesupykt ir nenusivilt negavus to sklypo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2012 07 22, 00:04)
Mano norai issipilde, kai norejau vaikino, darbo ir tt, ir isivaizdavau savybes, kurios man svarbios


Va, tokie dalykai mane tiesiog uzburia, perskaicius dziugu ir ramu pasidaro wub.gif tikrai dziaugiuosi uz jus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(liepsnele @ 2012 07 22, 00:04)
Tikrai manau, kad jei kazko negaunam, tai gali buti apsaugojimas nuo kazko. Ir nereikia tokios ironijos  smile.gif , as rimtai rasiau. Turiu omeny, galbut jei butumet kovoje del to sklypo (ivairiais budais bandyt pasiekt savinininka, priverst pakeist jo sprendima) ir ji galu gale gave, neaisku, ar jum ten butu buve gerai gyventi. Pvz. galbut po sklypu teka pozeminis saltinis ir per laika name rinktusi dregme ir imtumete daznai sirgti arba gal dar del kazkokiu savybiu ta vieta netinkama jum gyvent, todel ir parasiau, kad galbut tas sklypas nebuvo jum skirtas.


Visai neironizuoju. Rimtai. Man ne pirmas ir ne antras atvejis, kai tinka patarle - planuoju, o Dievas juokiasi. Todel ismokau priimti, ka teikia visata ir si tema prie to labai prisidejo. Nuolankumo ismoke. Viskas turi priezasti, jei negauni, ko nori. Mes gal priezasciu nezinom, bet tai esmes nekeicia, priezastis visada yra.

Ar jums buvo kada, kai kazko sieket, norejot, bet neissipilde?
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2012 07 22, 07:27)

Ar jums buvo kada, kai kazko sieket, norejot, bet neissipilde?


Manau, kad buvo, tik kad nesiakcentuoju i tokius dalykus rolleyes.gif
Pamenu, patiko vienas vaikinas, o jis sokiuose niekaip i mane demesio nekreipdavo. Karta susipazinau su jo draugu, o tada ir su juo, tai kai isgirdau ji bendraujant, supratau, kad ne be reikalo su juo ir nesusipazinom doh.gif Buvo ir darbo vietu, kuriu konkreciai norejau ir negavau, o viskas lengvai atejo tada, kai ramiai prisedau ir susirasiau, ko as butent noriu is to dalyko (antros puses, darbo, tt) ir nesikabinau i butent tam tikra zmogu ar tam tikra darbo vieta.
Atsakyti
Labas vakaras, lankiausi cia pries 2 ar 3 metelius. Galiu pacituoti zinute, kuria tuomet parasiau:

[I]Matau ,kad daugelis is jusu vizualizavo savo svajoniu vyrus. Siuo metu tvirtai pasiryzau susirasti gera ir rimta vaikina, kuris butu mano busimas vyras.Kam pavyko su siom vizualizacijom gal galit pakomentuot manasias? Zodziu pradejau taip.
1. Susirasiau 7 svarbiausias pagal eiliskuma mano busimo vyro savybes.Rodos negalejau nieko pamirst ,surasiau viska labai ilgai apgalvojus.
2. Savo dienorastyje pasilikau atskira lapa, kad kai ji sutiksiu ir zinosiu ,kad tai tikrai jis iklijuosiu musu nuotrauka
3. Ir tiesiog bandau vizualizuot savo gyvenima toki koks yra dabar tik tiek ,kad su mylimu vaikinu.
Atrodo lyg ir puikiai viskas bet nesulaukiu as to vaikino , o noretusi jau.Gal ,kad vizualizacijos trunka nenuosekliai ,kiekviena diena nevizualizuoju nors bendrai paemus jau kokia puse metu to noriu, bet kaip viena taip viena.

Siai dienai galiu tik pasakyti tiek, kad jau beveik 3 menesiai kaip esu lamingai istekejusi uz labai mylimo vyro. Gavau net geresni sutuoktini nei tikejausi, tikrove pranoko mano vizualizacijas. Savo dienorastyje iklijavau musu nuotrauka jau po 3 dienu draugavimo, dar po metu jau iklijavau ir nuostabia vestuviu nuotrauka. Taip pat parodziau ir jam. Smagu, kad issipilde mano vizualizacijos ir ne pirma karta. As nuo mazu dienu jas taikau ir visada issipildo viskas su kaupu. Aisku neprasau raudonu ferarri ar prabangiu daigtu, tiesiog isivaizuoju TAI KO TIKRAI LABAI NORIU labai aiskiai, tarsi tai vyktu cia ir dabar, bunu laiminga besvajodama, negalvoju apie tai, kada man pavyks tai pasiekti ir kaip, nes cia ne mano uzduotis. Man tereikia atsipalaiduoti ir megautis, kad jau svajone issipilde ir neilgai trukus taip ir atsitinka. Dabar pradesiu vizualizuoti musu vaikucius smile.gif sekmes visoms, tikiuosi tai ka cia parasiau bus jums didziulis stimulus vizualizuoti savo norus.
Atsakyti
QUOTE(Tindirindi20 @ 2012 07 22, 22:48)
Labas vakaras, lankiausi cia pries 2 ar 3 metelius. Galiu pacituoti zinute, kuria tuomet parasiau:

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tindirindi20 @ 2012 07 22, 21:48)
  Siai dienai galiu tik pasakyti tiek, kad jau beveik 3 menesiai kaip esu lamingai istekejusi uz labai mylimo vyro. Gavau net geresni sutuoktini nei tikejausi, tikrove pranoko mano vizualizacijas.


O kaip Jus ji sutikot biggrin.gif
Atsakyti