Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

Aciu labai mergaites 4u.gif
labai sunku isivaizduoti neisivaizduojant konkretaus zmogaus t.y. isivaizduoti asmenines savybes be fizinio kuno, o fizini kuna vaizduote daznai "padaro" jau pazystamo zmogaus doh.gif
Atsakyti
o tai jei tau toks kūnas patinka,kas trukdo tokio ir norėti? Juk kiekvienas turi savo patrauklumo standartus smile.gif
viena iš teigimų forma YRA TOKIA,KAD TOKS IR TOKS ŽMOGUS ATEINA Į MANO GYVENIMĄ, ESU DĖKINGA UŽ TAI... IR ĮSIJAUTI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 11 08, 15:10)
Aciu labai mergaites  4u.gif
labai sunku isivaizduoti neisivaizduojant konkretaus zmogaus t.y. isivaizduoti asmenines savybes be fizinio kuno, o fizini kuna vaizduote daznai "padaro" jau pazystamo zmogaus  doh.gif

Sutinku, labai sunku kazka tiesiog įsivaizduoti. Kad ir pagal tau norimas to būsimo žmogaus savybes.

Bet man atrodo meiles reikaluose reikia daugiau socialinio gyvenimo ir tiesiog pirmasis kontaktas lyg chemine reakcija turi įvykti. Ir ne, nebūtinai kad vyras tik patrauklus is išvaizdos, gali traukti visai kiti dalykai.

Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 11 08, 14:33)
Sutinku, labai sunku kazka tiesiog įsivaizduoti. Kad ir pagal tau norimas to būsimo žmogaus savybes.

Bet man atrodo meiles reikaluose reikia daugiau socialinio gyvenimo ir tiesiog pirmasis kontaktas lyg chemine reakcija turi įvykti. Ir ne, nebūtinai kad vyras tik patrauklus is išvaizdos, gali traukti visai kiti dalykai.


Socialinis gyvenimas turi mazai ka bendra su sekme meileje. Gali sutikti daugybe nauju zmoniu, bet jausmai neaplankys, nebus kibirksteles ar tai is vienos ar kitos puses. Nebent kazkam ta meile net ir nesvarbi, o reikia tiesiog tureti kazka pasoneje,tada taip, eik visur ir tikrai kazka susirasi...
Man regis isvis to ieskoti nereikia, ieskodamas keli itampas, ateis laikas ir ateis : )))
Va va, teisingai lb pasakyta, gali patraukti visai ne isvaizda ir tai yra nuostabu bigsmile.gif
mamukas mano jaunystej dirbo padaveja vienam restorane ir ten papietauti uzsukdavo sportininku komanda-rinktiniai grazuoliai. Tarp visu sportininku buvo vienas vaikinas plonais, sviesiais nusiurusais plaukais, randuotu nuo berimu veidu, graikiska nosimi(is kitu vaikinu lb issiskyre). Mano mamai jis taip patiko, kad net drebedavo rankos ir kojos aptarnaujant biggrin.gif Mamai isvykstant is Vilniaus i gimtaji miesta ji prisipazino draugei, kad jai butent tas negrazus vaikinas kazkuo labai traukia, o drauge prisipazino, kad ja taip pat! Argi ne keista? Mes nusprendem, kad jo lb grazi siela, antraip kaip tai imanoma paaiskinti. Si istorijele liudija, kad viskas yra nematoma energija... neregimos vibracijos, Argi tai ne fantastiska? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 08 lapkričio 2012 - 15:02
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 11 08, 16:00)
Tarp visu sportininku buvo vienas vaikinas plonais, sviesiais nusiurusais plaukais, randuotu nuo berimu veidu, graikiska nosimi(is kitu vaikinu lb issiskyre). Mano mamai jis taip patiko, kad net drebedavo rankos ir kojos aptarnaujant  biggrin.gif  Mamai isvykstant is Vilniaus i gimtaji miesta ji prisipazino draugei, kad jai butent tas negrazus vaikinas kazkuo labai traukia, o drauge prisipazino, kad ja taip pat! Argi ne keista? Mes nusprendem, kad jo lb grazi siela, antraip kaip tai imanoma paaiskinti. Si istorijele liudija, kad viskas yra nematoma energija... neregimos vibracijos, Argi tai ne fantastiska?  smile.gif


tai nuostabu smile.gif
Jei siela graži- tai akys turėjo būt gražios? rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Female @ 2012 11 08, 15:10)
Aciu labai mergaites  4u.gif
labai sunku isivaizduoti neisivaizduojant konkretaus zmogaus t.y. isivaizduoti asmenines savybes be fizinio kuno, o fizini kuna vaizduote daznai "padaro" jau pazystamo zmogaus  doh.gif


Labai suprantu, ką sakai.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 11 08, 17:00)
Socialinis gyvenimas turi mazai ka bendra su sekme meileje. Gali sutikti daugybe nauju zmoniu, bet jausmai neaplankys, nebus kibirksteles ar tai is vienos ar kitos puses. Nebent kazkam ta meile net ir nesvarbi, o reikia tiesiog tureti kazka pasoneje,tada taip, eik visur ir tikrai kazka susirasi...
Man regis isvis to ieskoti nereikia, ieskodamas keli itampas, ateis laikas ir ateis : )))

visiskai sutinku su siais zodziais smile.gif esu tokios pat nuomones, kad aktyvus socialinis gyvenimas nebutinai lems sekme meileje smile.gif

Mirabella, Jus toks teigiamas ir siltas zmogus, net is zinuciu jauciasi smile.gif gera skaityti Jusu pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
Ką darote kai norite greitai suvizualizuoti susitikimą ir pokalbį su konkrečiu žmogumi? Tarkime šiandien? Ir tas susitikimas yra labai realus ? biggrin.gif na pasidalinkite patirtimi, labai reikia wink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Prisijungiu ir as prie jusu burio su savo istorija.....
Kai tik suzinojau kas yra kuriamoja vizualizacija ir kaip ja naudotis is karto pradejau svajoti....zinoma apie vaikina smile.gif Toki kokio noreciau, pirmiausia apie isvaizda veliau apie budo savybes ir pan...zodziu kuriau istorija apie mus.
Po kokio men, pastebejau labai patrauku vakina, praktiskai atitinkanti mano lukescius.
Susitikome mes autobuso stoteleje, ryte, nes i darba vaziuojame tuo paciu transportu. Ir taip matydavomes praktikai kiekviena ryta. Bego laikas, o as vis toliau vakarais galvojau, na kur tas mano svajoniu vaikinas kiek galima laukti... smile.gif Kiekviena diena tikejausi, gal si diena bus tada kada as ji sutiksiu, idomu kur tai ivyks ir pan.
Ir tik po metu, tai yra dabar praregejau, kad vaikinas kurio taip saukiausi kiekviena ryta yra salia manes doh.gif reikia tik ji uzkalbinti smile.gif Tiek laiko buvau ziopla, nes tikejausi visai kitokio susitikimo...
O dabar jo jau nematau, keistai prisirisau, kiekviena ryta tikiuosi ji pamatyti, ir labai viliuosi kad dar turesiu proga su juo susipazinti smile.gif
Atsakyti
poklabį su konkrečiu asmeniu paprasta vizualizuoti, prieš tai, nusiteiki,kad pokalbis pareisi sklandžiai,kad viskas bus puiku, galiausiai,kaip draugiškai atsisveikinate, čia svarbu ne smulkmenos, o pats nusteikimas ,vidinė ramybė
Atsakyti
sakykit mielosios ir žinančios 4u.gif
Ar rytoi 2012 12 12 12:12 šiuo laiku dėsis kažkas ypatinga, kaip 2011 11 11 ? pamenu pernai kažkas ir gražia maldele ta proga pasidalino.
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2012 12 11, 21:03)
sakykit mielosios ir žinančios  4u.gif
Ar rytoi  2012 12 12 12:12 šiuo laiku dėsis kažkas ypatinga, kaip 2011 11 11 ? pamenu pernai  kažkas ir gražia maldele ta proga pasidalino.

Dėsis. smile.gif
Pasidalinkite Šviesa iš savo širdies su visais aplinkiniais.
Pasidalinkite savo širdies Gerumu su mielais jums žmonėmis.
Priimkite Dievo dovaną - Meilę jums ir visai Žemei.
Tam tinka bet kokia jūsų širdies malda, meditacija ar kontempliatyvus pabuvimas.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif taip ir padarysiu ir kitus paraginsiu smile.gif
Atsakyti