Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Bent mažas trupinėlis nuo mūsų Jūsų didelės Svajonės išsipildymui wub.gif

Ir ačiū akcijos globėjoms wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 08 vasario 2012 - 08:38
Afrodite69, kukliai prisidedu prie tavo mazycio, rausvo ir kryksciancio tikslo!!! 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69,linkiu jums begalines stiprybes ir tiketi,kad si kart viskas bus gerai.as pati turejau sunkumu su pastojimu.tad tave puikiai suprantu stiprybes jums ir jusu seimai.prisidesim ir mes prie tavo svajones wub.gif
Atsakyti
Afrodite69, stiprybes Jusu seimai 4u.gif
Laikau kumscius uz tai, kad si karta tavo viltys issipildytu wub.gif
Kukliai prisidedu ir as 4u.gif
Atsakyti
stiprybes, istvermes ir didziausios svajos issipildymo tau, Afrodite69 4u.gif tikiu, jog visu geranoriskumas ir prisidejimas vardan tokio tikslo atnes paciu laukiamiausiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69, nesvarbu kas bebutu, tu tikek - zmoniu gerumu, artimo meile, busimu nestumu ir tuo, kad viena diena supuosi kudikeli. O tu tikrai ji supuosi, ir visos negandos bus kazkur toli praeityje. Stiprybe, gerumas ir tikejimas - yra musu ginklai. Ir as tikiu, kad jie pades iveikti viska. Siunciu laseliuka nuo manes.
Atsakyti
Afrodite69 tikiu,kad tikrai sulauksit savo stebuklelio,tokiai mamai kaip Jus kitaip ir negali buti 4u.gif musu seima taip pat prisideda prie sios svajones issipildymo ir nuosirdziai laikom kumscius 4u.gif
Atsakyti
Mielieji, nors laseliu prisidedam prie Jusu dideles svajones issipildymo 4u.gif Jums tirkai pavyks, tokiems stipriems zmonems kitaip negali buti wub.gif
Atsakyti
Sveikute, brangioji mano, skaitau ir netikiu, o tiek bendravome, skaitau ir verkiu, butinai palaikysime kuo galesime ir kiek galesime. Su meile Zaliaake - Laura
Atsakyti
rimtai prisidet negalime,tai prisidedam kukliai smile.gif testui su dviem juostelem ir sampano buteliui smile.gif truputi leisiu sau papliurpti tavo temoj.mes viena ivf irgi dareme padedant zmonems.situacija buvo visiskai kita,mes kaip ir patys turejom finansiniu galimybiu surinkt tu pinigu per kokius metelius,bet jau nebebuvo psichologiniu jegu.tada draugai,gimines,artimieji patys susiorganizavo mums padet.ir sis kartas buvo sekmingas smile.gif dar ir dabar labai daznai pakalbame apie ta laika,as tuomet jauciausi labai bjauriai,man buvo bais nejauku priimt tuos pinigus,as nuolat dekojau ir atsiprasinedavau.o jie sakydavo,tai jums aciu uz sia galimybe.mes kruvas pinigu issvaistom niekams,vakareliams ,alkocholiui.ir visa gyvenima zinosim,jog tie keli litai duoti jums buvo patys prasmingiausi.tie keli litai leidzia didziuotis savimi ir jaustis labai svarbiu,paglostyti savimeile ir galvoti,jog padarem stebukla.taigi ir jusu seimai aciu,jog leidot man pasijusti gerai.sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Prisidejom ir mes su auxxe siek tiek link jusu svajones issipildymo 4u.gif Linkiu is visos sirdies kad si karta pasisektu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etera @ 2012 02 09, 10:36)
rimtai prisidet negalime,tai prisidedam kukliai smile.gif testui su dviem juostelem ir sampano buteliui smile.gif truputi leisiu sau papliurpti tavo temoj.mes viena ivf irgi dareme padedant zmonems.situacija buvo visiskai kita,mes kaip ir patys turejom finansiniu galimybiu surinkt tu pinigu per kokius metelius,bet jau nebebuvo psichologiniu jegu.tada draugai,gimines,artimieji patys susiorganizavo mums padet.ir sis kartas buvo sekmingas smile.gif dar ir dabar labai daznai pakalbame apie ta laika,as tuomet jauciausi labai bjauriai,man buvo bais nejauku priimt tuos pinigus,as nuolat dekojau ir atsiprasinedavau.o jie sakydavo,tai jums aciu uz sia galimybe.mes kruvas pinigu issvaistom  niekams,vakareliams ,alkocholiui.ir visa gyvenima zinosim,jog tie keli litai duoti jums buvo patys prasmingiausi.tie keli litai leidzia didziuotis savimi ir jaustis labai svarbiu,paglostyti savimeile ir galvoti,jog padarem stebukla.taigi ir jusu seimai aciu,jog leidot man pasijusti gerai.sekmes jums  4u.gif

Pasirašau po kiekvienu žodžiu drinks_cheers.gif
Atsakyti