Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Brangiosios mano wub.gif
Jums noriu palinkėti iš visos širdies, Kad sieloje gerumo gėlės skleistųs. Kad jėgos vėl atgimtų su gamta, Kad šviesią mintį dar geresnę keistų. Kad duona ir medum kvepėtų Jūs namai, Kad būtų jie užuovėja saugiausia. Kad baltas angelas - dangaus pasiuntinys - Juos saugotų, globotų, neapleistų. Su Šv. Velykom! wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
SU SV.VELYKOMIS 4u.gif
Atsakyti
Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai drinks_cheers.gif


Lietuvoje kas penkta – šešta pora susiduria su vaisingumo problemomis. Tokios šeimos iki šiol nesulaukia jokios valstybės paramos. Todėl tik susivieniję, mes galime padėti sau ir artimiesiems.

Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai, kuri vienija žmones, negalinčius susilaukti vaikų ir aktyviai gina jų teises. Kviečiame Jus nelikti abejingais ir prisidėti, prie mūsų. Tik kartu pasieksime, jog vaikų negalintys susilaukti šalies piliečiai neliks pamiršti ir sulauks deramos pagalbos.

Deklaracijas galite užpildyti internetu, prisijungę prie elektroninio deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt per savo banką, kuriame turite sąskaitą arba užpildytą formą pristatyti į VMI iki gegužės 1 dienos.


Daugiau informacijos rasite mūsų interneto svetainėje: http://www.vaisingum...asociacijai/107

Ir Facebook'e (čia įkeltas ir deklaracijos formos pavyzdys): http://www.facebook....171037372951443

Būsime dekingi, jeigu informacija pasidalinsite su aplinkiniais, neabejingais mūsų, nesulaukiančių likimui wub.gif
Atsakyti
Afrodite -neturiu zodziu,zinau kad ir jie kokie butu nezinau ar pades,bet sakau laikykis is paskutiniuju,sis kartas bus tas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2012 04 10, 20:33)
Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai  drinks_cheers.gif


Lietuvoje kas penkta – šešta pora susiduria su vaisingumo problemomis. Tokios šeimos iki šiol nesulaukia jokios valstybės paramos. Todėl tik susivieniję, mes galime padėti sau ir artimiesiems.

Prašome Jūsų skirti savo 2% GPM Vaisingumo asociacijai, kuri vienija žmones, negalinčius susilaukti vaikų ir aktyviai gina jų teises. Kviečiame Jus nelikti abejingais ir prisidėti, prie mūsų. Tik kartu pasieksime, jog vaikų negalintys susilaukti šalies piliečiai neliks pamiršti ir sulauks deramos pagalbos.

Deklaracijas galite užpildyti internetu, prisijungę prie elektroninio deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt  per savo banką, kuriame turite sąskaitą arba užpildytą formą pristatyti į VMI iki gegužės 1 dienos.


Daugiau informacijos rasite mūsų interneto svetainėje: http://www.vaisingum...asociacijai/107

Ir Facebook'e (čia įkeltas ir deklaracijos formos pavyzdys):  http://www.facebook....171037372951443

Būsime dekingi, jeigu informacija pasidalinsite su aplinkiniais, neabejingais mūsų, nesulaukiančių likimui  wub.gif

Jau praeita savaite tokiam kilniam tikslui pervesti 2 proc. Skatinu ir visus aplinkinius 4u.gif
Aciu mergytes uz padrasinima ir palaikyma, ir as tikiuosi kad si kartas bus paskutinis.Nors...kol kas esu rami,bet kai prasides procesas tai ateisiu pasiguosti ir paverkslenti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 04 14, 13:46)
Jau praeita savaite tokiam kilniam tikslui pervesti 2 proc. Skatinu ir visus aplinkinius 4u.gif 
Aciu mergytes uz padrasinima ir palaikyma, ir as tikiuosi kad si kartas bus paskutinis.Nors...kol kas esu rami,bet kai prasides procesas tai ateisiu pasiguosti ir paverkslenti biggrin.gif

o kam guostis ir verkslent jei jau viskas bus thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2012 04 27, 14:18)
o kam guostis ir verkslent jei jau viskas bus thumbup.gif  mirksiukas.gif

o,kad tavo zodziukai pildytusi ax.gif kaip noriu....jau geriu estroferma...ir dabar nerimauju del kitko,per zemas prolaktinas-bijau kad nespesiu atstatyti iki IVF-pirmadieni lekiu pas endokrinologa i Kauna konsultacijai ziuresiu ka sakys.Ech,kai pagalvoju -jau netrukus praeis tos 2 savaiteles ir dursiu vel pirma duri-DUOK DIEVE,kad sis duriai ir sekanciai po jo butu nesantys tik didele sekme ir laime.Juk tureciau suzinoti pries pat savo gimtadieni ar esu nestuke.gif
Ech...kokia butu superine dovana;is jusu,is Dievo, is visu wub.gif
Atsakyti
ar pinigų jau surinkta tiek, kiek reikia?
Afrodite, sėkmės, siunčiu virusą nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2012 04 30, 22:17)
ar pinigų jau surinkta tiek, kiek reikia?
Afrodite, sėkmės, siunčiu virusą nestuke.gif  wub.gif

Atrodo,kad pinigeliu su Jusu visu pagalba surinkta ir uzteks tuoj beprasidesianciam IVF. Ir labai labai noriu apsikresti tavo virusiuku wub.gif wub.gif wub.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 01, 11:16)
Atrodo,kad pinigeliu su Jusu visu pagalba surinkta ir uzteks tuoj beprasidesianciam IVF. Ir labai labai noriu apsikresti tavo virusiuku wub.gif  wub.gif  wub.gif  nestuke.gif  wub.gif


per vėlai paskaičiau,kad prisidėčiau pinigais, bet jėga, kad traukinys pajudėjo thumbup.gif
o virusų prašom nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
ir laukiam hcg pradžiai kokių 30 bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes mano globejos ir palaikymo komanda wub.gif
SVEIKINU ESAMASAS,BUSIMAS IR BUSIMASIAIS MAMYTES SU NUOSTABIAI SVENTA IR DIDINGA DIENA,KURI SKIRTA TIK MAMAI,NES JI STEBUKLAS,NES JI NEPAKARTOJAMA IR VIENINTELE wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Pagaliau...pagaliau mergytes as siandien pradedu davo starta.Tikiuosi,kad si lemtinga diena bus lemtinga mano visam gyvenimui ir tikrai musu svajos ir maldos bus isgirstos.Pradedu stimuliacija,nezinau bet sis duris nors ir ne pirmas,bet jis toooks islauktas ir su tokia meile susileisiu sau vaistukus thumbup.gif wub.gif Aciu Jums be jusu tai butu buve neimanoma wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 06, 21:40)
Pagaliau...pagaliau mergytes as siandien pradedu davo starta.Tikiuosi,kad si lemtinga diena bus lemtinga mano visam gyvenimui ir tikrai musu svajos ir maldos bus isgirstos.Pradedu stimuliacija,nezinau bet sis duris nors ir ne pirmas,bet jis toooks islauktas ir su tokia meile susileisiu sau vaistukus thumbup.gif  wub.gif Aciu Jums be jusu tai butu buve neimanoma wub.gif  wub.gif  4u.gif



Afrodite, sekmingo starto wub.gif musu kumsciai suspausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 06, 19:40)
Sveikutes mano globejos ir palaikymo komanda wub.gif 
SVEIKINU ESAMASAS,BUSIMAS IR BUSIMASIAIS MAMYTES SU NUOSTABIAI SVENTA IR DIDINGA DIENA,KURI SKIRTA TIK MAMAI,NES JI STEBUKLAS,NES JI NEPAKARTOJAMA IR VIENINTELE wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Pagaliau...pagaliau mergytes as siandien pradedu davo starta.Tikiuosi,kad si lemtinga diena bus lemtinga mano visam gyvenimui ir tikrai musu svajos ir maldos bus isgirstos.Pradedu stimuliacija,nezinau bet sis duris nors ir ne pirmas,bet jis toooks islauktas ir su tokia meile susileisiu sau vaistukus thumbup.gif  wub.gif Aciu Jums be jusu tai butu buve neimanoma wub.gif  wub.gif  4u.gif


Siurpuliukai net nuejo...! Didziausios sekmes,Afrodite.Tikriausiai tokia diena ne sutapimas,laikom keturis kumstukus bigsmile.gif
Atsakyti