Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Ilte @ 2012 05 29, 17:13)
Kaip gera pamatyti tokius skaičiukus. Afrodite, nemoku pasakyti, kaip džiaugiuosi dėl tavęs ir kumštukų neatleidžiu, kad skaičiukai didėtų kaip priklauso  wub.gif

Aciu labai visoms Jums,siandien dar nesugebu mastyti-soka is laimes gavau 4u.gif Aiskutis,gazdina mazi skaiciukai-bet tikiu kad tai mano nestuke.gif nestuke.gif ACIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif JUS FEJOS MANO LAIMES wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Linkiu, kad nuostabūs skaičiukai AUGTŲ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Nuosirdziai tyliai sveikiname su gera pradzia. Net siurpas nubego per kuna... 4u.gif
Atsakyti
AFRODITE69 JEGA nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Džiaugsmas širdyje neapsakomas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nuosirdziausi sveikinimai ir linkiu sklandaus ir lengvo nestumo 4u.gif
Atsakyti
Tyliai ,tyliai pasimeldziau,padekojau D.... ,asara nuriedejo ,linkiu kantrybes ir daug ramybes wub.gif
Müsü visu po lasa sukaupta,suneshta viltis ,negali siaip isnykt -ji tavyje ,ir müsü sirdyse wub.gif
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 29 gegužės 2012 - 22:41
QUOTE(iowa @ 2012 05 29, 23:40)
Tyliai ,tyliai pasimeldziau,padekojau D.... ,asara nuriedejo ,linkiu kantrybes ir daug ramybes  wub.gif 
Müsü visu po lasa sukaupta,suneshta  viltis ,negali siaip isnykt -ji tavyje ,ir müsü sirdyse wub.gif
wub.gif

Negaliu zodziai issakyti JUMS visoms dekingumo savo ir vyro ir mano siemos, bet esu labai dekinga.Asara rieda is laimes kad Jusu sirdeles gerumo,Jusu visu zmogiskumo ir gailestingumo bei supratingumo deka as galejau zengti vel si zingsni, as pamaciau nors labai mazus skaiciukus-bet jie jau nebe tokie kaip anksciau kad maziau vieno ir tikiu,kad man pasiseke nestuke.gif nes mes visi tiek sudejom pastangu,vilciu,maldu. 4u.gif 4u.gif
Aciu Jums,jauciuosi toookia dekinga-tik gaila,kad negaliu isreikst zodziais dekingumo.VISOMS JUMS TIKIU KAD DIEVULIS ATSEIKES UZ GERUMA JUSU, O AS MALDAUJU JO KAD ATSIUSTU LAIMES IR SVEIKATOS IR ZINOMA,MUSU STEBUKLIUKU wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Aciu wub.gif
Atsakyti
sveikinimai kuo didziausi wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms labai labai uz sveikinimus- negalim patiketi dar,dziaugsmo ir laimes asaros tiesiog smaugai wub.gif Esam tokie laimingi,kad manau net sakyti nereikia wub.gif wub.gif Mano siandienos skaiciukai yra 59.2- jie nedideli bet mes jais labai dziaugiames ir zavimes ir tiki,tvirtai tikim kad jie tik augs wub.gif wub.gif Aciu JUms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 30, 13:38)
Mano siandienos skaiciukai yra 59.2

thumbup.gif clap.gif yahoo.gif Auga wub.gif wub.gif dar nesveikinu, bet jau kaip norisiiiiii wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 30, 13:38)
Aciu visoms labai labai uz sveikinimus- negalim patiketi dar,dziaugsmo ir laimes asaros tiesiog smaugai wub.gif Esam tokie laimingi,kad manau net sakyti nereikia wub.gif  wub.gif Mano siandienos skaiciukai yra 59.2- jie nedideli bet mes jais labai dziaugiames ir zavimes ir tiki,tvirtai tikim kad jie tik augs wub.gif  wub.gif Aciu JUms 4u.gif  4u.gif

Puiku wub.gif As tavimi tikejau ir tebetikiu wub.gif dabar tik aukite ir stiprekite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti