Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Prisidesim ir mes.
Atsakyti
ir mes...
Atsakyti
Organizuokite, butinai prisidesiu ir as. Siandien perskaiciau visus puslapius, du paskutiniai puslapiai turejo baigtis kitaip mano manymu sad.gif. Bet visko buna, mano mama apie mane suzinojo budama nescia 4.5 menesiu smile.gif Kraujavo kaip visada, kiekviena men. Buk stipri, o mes busime su tavim kartu!
Atsakyti
prisidesime ir mes
Atsakyti
nors ir maza dalimi bet su geriausiais linkejimais,viltimi ir tikejimu prisdetume ir mes
Atsakyti
aš irgi už antrą šansą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki mano angelai 4u.gif
Kitaip Jusu pavadinti butu neimanoma, nes tik angelai manau turi tokias tyras, atjauciancias sirdeles. Dziugu,kad sios akcijos deka tiki,kad tarp musu yra ne tik blogi zmones,savanaudziai ir neturintys jokiu moraliniu vertybiu...pamaciau kad tarp musu yra angelu.Aciu Jums uz uzuojautos zodzius, taip reikes stotis ir eiti pirmyn.Dabar tik sunku... sunku susivokti kas nutiko, sunku susitaikyti su tuo, vis paglostau pilvuka ir pagalvoju kad jis ,mano mazasis stebukliukas su manim,be tuo paciu ir jau nebe. Manau,kad mergaites kurios patyre persileidima supranta mane. o as dabar nerandu kelio...tiesiog atrodo pasimeciau...vis dar negaliu patiketi. Kaip siandien noriu nuo visko pabegti...pasislepti kazkur..nes siandien mano gimtadienis,juodas gimtadienis.Dziaugiuosi,kad atsirado tokiu draugu kurie suvoke mano prasyma manes nesveikinti,ne iki to man ... bet kaip sunku kai nuo ryto sveikina ir as....net nesugebu sypsotis...asaros plauna skruostus. Jauciu taip greit neatsistosiu,kaip tikejausi....
visada turedavau kazkoki plana..visada...o dabar-tuscia ir juoda, nesinori nieko. Plano jokio neturiu vis kazkokie pamastymai lenda,bet paskui vel ilenda mintis apie maziuka..
Reikia matyt laiko, reikia paleisti,susivokti ir isgedeti.
Aciu Jums kad esat tokie zmones,zmones is didziosios Z. Kas del akcijos pratesimo- Jus visi padarete stebukla per pirma etapa,tik jusu deka galejome bandyti. Ir manau,kad nesazininga visu atzvilgiu man pratesti akcija,nors kiek suprantu ji ir negali buti pratesta. Bet esme ta,kad tai butu jau nedora.
Aciu jums uz sviesias ir spindincias sirdis-tikiuosi jus tinkamai ivertina jusu rato zmones ir vertina jusu buvima su jais.Brangina.Sveikatos ir laimes jusu namams.ACIU
Atsakyti
Aš vakar irgi pagalvojau apie antrą šansą - taigi būtinai prisidėtume 4u.gif
Atsakyti
Afrodite tik rankas nenusileisk! Tiek patyrei, tiek praejai. Viskas kas ne daroma tik i gera!
Atsakyti
Afrodite, mes taip pat uz 4u.gif o sianakt net sapnavau tave 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69, sveikinimai gimtadienio proga 4u.gif Laikykis, tu privalai rasti gyveno dziaugsma, kad ir kaip tai skaudziai skambetu...
Atsakyti
Mazule, isgedek, bet nenuleisk ranku 4u.gif
Mes UZ ir musu daug. Netikiu, kad nesugalvosim ko nors kaip padeti, jei ir antra VA akcija negalima. Tikiu, labai tikiu, kad rasim kelia, juk musu DAUG.
Laikykis ir isliudek, tik toj busenoj ilgai neuzsibuk. Tu stipri, mes zinom, Tu labai stipri 4u.gif Apkabinu, palaikau friends.gif
Atsakyti