Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Afrodite 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stiprybes tau ir TB siame nelengvame kelyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 13, 16:16)

dabar nereikia susiimti, dabar verk.. verkiu su tavimi.. zinau, ka reiskia netekti savo vaikuciu... ir ju amzius visiskai nesvarbus.. bet mes vistiek issikapanosim ir dar visiems parodysim, kad mes galime tapti mamomis.. tikrai-tikrai parodysim..
Atsakyti
Afrodite, apkabinu stipriai stipriai 4u.gif stibrybes Jums abiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 13, 16:16)
Sveikutes brangiosios.
Ka tik gryzau is ligonines...tusciom rankom ir plystancia is skausmo sirdimi.
Na,o prasidejo viskas ir baigesi be galo skausmingai visomis prasmemis.Sestadieni i sekmadieni nakti buvo tokie nezmoniski skausmai,kad negalejau nei rekti,nei pajudeti nes nuo kiekvieno sujudejimo atrodo susprogsiu,kvepuoti sunku,akyse juoda,prakaitas musa-suvokiau kad mano svajone ir mano meile mire,buvo skaudziau tik.atsikamavau virs 4 val.ir isvargusi ir slapia visa uzmigau.Pamiegojau keleta valandu.Atsikelusi nenorejau absoliuciai nieko,net kalbeti.Vyras isvaziavo i miska.As pasilikau namie su mintim,skausmu sirdyje ir..uzejo vel skausmai...bet buvo trumpesni.Iskentejau ir vis dar turejau vilti kad gal antradieni viskas bus tik i gera ir gydytojas pasakys kad viskas nera taip blogai kaip manem.Pirmadieni jauciausi kaip ir stipriau ir net nuotaika pasitaise,pradejau galvoti kad jau ryt bus gera diena,kad mano maziukui viskas gerai,taciau staigiai sudure pilva ir pasileido kraujas.Lekte nulekiau iki tualeto paskui save palikdama kraujo takeli,kraujas bego kaip is ciaupo vanduo ir...pajutau kazka isslenkant is manes ir tas garsas..tas garsas skamba ir dabar ausyse.Pamaciau savo maziuka...jis tilpo man i ranka,tiksliau per visa delna buvo..suklupau ir zviegiau is skausmo,bejegiskumo ir suvokimo kas pagaliau ivyko...nezinau kiek laiko prabuvau..laikas neegzistavo.buvo didelis noras nebegyventi...likusi diena praejo kaip migloj,ne ka ir pamenu,zinau kad pradejau rekt ant vyro,negalejau suvaldyti emociju....uzmigau,bet nakti isbudino tokie skausmai kad alpau...negalejau guleti nei ant vieno sono,nei ant nugaros,kiek geriau buvo kai stovejau bet kojos nelaike is silpnumo.dvasine busena ziauri..geriau saujom tabletes nuo skausmo  bet niekas nepadejo...pludau kraujais.paskambinau gydytojui ir greit atsidurem ligonineje.Ten suleido stipriu nuskausminamuju ir pradejo mane ruosti eksta operacijai.Pagulde i nestumo patologini,palatoj merginos laukiancios kada prasides joms gimdymas-o as nesulaikau asaru,negaliu niekaip nurimti,nerandu atspirties tasko.Atejo anesteziologas-labai geras zmogus,ramino,suleido kazkokius vaistus bet ir tie nepadejo..as jam kazka sakiau bet net neatsimenu ka...
lemtinga minute..mane guldo i lova ir veza i operacine,veza pro mazylius ir nescias moteris,maciau mamytes supancias savo kudikelius -niekas nesulaike mano asaru,isikandus i pagalve zviegiau...net anesteziologui pasakiau kad nebenoriu prabusti,noriu likti su savo mazyliais ten...
operacineje greit man suleido narkoze,pamenu tik kaip anesteziologas vale man nuo veido asaras ir sake,kad tikrai tu tapsi mama,patikek mano zilu plauku.O as pries uzmigdama tik pagalvojau,kad nebeturesiu galbut galimybes tapti ir pajusti tai ko sitiek laiko laukiau...prabudau jau palatoj,bet nesamoninga.Sake kad as vis verkiau ir rekiau kad as nuzudziaus savo tris angeliukus,savo tigriukus.bet as nepamenu-gal nuo vaistu...nes man vis leido raminancius.
Taigi antradienis man isimins visam gyvenimui.Antradieni einu vel pas ginekologa.HCG skaiciai labai sparciai krenta-o kad i=jie kiltu.Mano gydytojas laukia atsakymu ir zada man daryti laporaskopija.
Zinot,jei pasakysiu kad man liudna sumeluosiu..Tai daugiau nei liudesys..sirdyje ir kune toooks saltis ir tokia tustuma,,,nemielas kiekvienas namu kampas ir vilties-vilties nerandu nors vyras guodzia kad mes galesim kazkada pabandyti dar viena IVF pasidaryti ir gal jis tikrai bus sekmingas.Aiskino kas juokingiausia man,kad va man gleivine isgramde ir laporoskopija padarys-tad kitas kartas tikrai bus sekmingas mums.As ziuriu i ji ir neturiu zodziu ka pasakyti...nes dabar jauciu skausma nerealu,tustuma visur..mano noras tik vienas kad tos rankos nebutu tuscios,kad mano gimda nebutu isgramdyta ir tuscia o joje skleistusi it mazas ziedelis mano maziukas..bet iki tikslo toli...
nebarkit manes,zinau kad reikia susiimti,tik siuo metu sunku.Nezinia kada galesiu vel kviestis gandrus..ar jie ateis dosnus...ar jie pagaliau nustos skaudinti ir kankiint....
ACIU JUMS UZ PALAIKYMA IR TIKEJIMA IR ATLEISKIT KAD NUVYLIAU JUS IR SAVE.


Asaros rieda beskaitant. Stiprybes visomis prasmemis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Brashke_: 13 liepos 2012 - 16:22
sunku,sunku skaityti, sunku patiketi....

medziu Viespaties,kad suteiktu tau ta svajone buti vel MAMA
Atsakyti
nera zodziu kurie paguostu jusu sielvarta,stiprybes jums
Atsakyti
[quote=Afrodite69,2012 07 13, 17:16]
Sveikutes brangiosios.


kaip skaudu skaityt verysad.gif man ir paciai asaros kaip pupos nuriedejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 13, 15:16)
Sveikutes brangiosios.


Afrodite asaros tik bega skaitydama, stiprybes tavo seimai
Atsakyti
afrodite verysad.gif
jei tik ko reikes - sakyk , nepaliksim vienos ne ssekundei! 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, nera zodziu, kaip skaudu cray.gif cray.gif console.gif
Atsakyti
Brangi, Afrodite, skaiciau ir verkiau.... Taip sunku netekti savo kudikelio, pati ta patyriau.... Labai uzjauciu.
Atsakyti
Aciu visoms.O gal zinote kada butu galima bandyti kviestis gandrus? Nes tik si mintis mane palaiko ir dabar visais imanomais budais mastau kaip cia greiciau pradeti -nes tikiuosi tada butu nors truputi lengviau..nors zinau kad siu mazyliu niekada nepamirsiu,niekada-o ypac ta didcki kuri maciau pati...
Atsakyti