Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: PARAMOS AKCIJA
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
euromergele
Po ilgos pertraukos, forumo merginų dėka, skelbiame naują paramos akciją Afroditei69 ir kviečiame aktyviai palaikyti ją šiame sunkiame kelyje, kurį įveikti ji turi nedaug laiko, prisidedant savo auka.

Rekvizitai paramai:
Vaisingumo asociacija
Kodas 300080280
A.s. LT74 7044 0600 0474 6916
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis (būtina nurodyti): parama Kristinai


Paramos akcijos globėjomis sutiko būti forumo dalyvės T.P. Keberiokst ir Citas, kurios seks visą akcijos eigą, ir praneš temoje apie surinktų pinigų kiekį.

Kviečiame paskaityti Afrodites69 istoriją ir paremti ją finansiškai, taip suteikiant galimybę išsipildyti jos svajonei:


Kiekvienas iš mūsų it keleiviai važiuojame savo gyvenimo traukiniu. Kaip norėtųsi išlipti stotelėje kur mūsų laukia išsvajotas stebuklas...laimė...kur baigtųsi tas tamsus ir šaltas periodas. Tačiau kur ta stotelė, kad atėjus laikui galėtum išlipti ir tavo gyvenime įvyktų kažkas neapsakomo?

Aš kaip tas keleivis, vis dar važiuoju traukiniu, kuris vadinasi „Nevaisingumas“. Ir vis nerandu savosios stotelės. Skauda...skauda... Kiekviena iš mūsų žino kaip velniškai tas jausmas mus graužia, kaip skauda..Vis bandau rasti savyje jėgų, kad galėčiau stoti į kovą, tačiau kiekvieną kart it traukiniui staigiai sustabdžius, skaudžiai trenkiuosi į purvinas ir šaltas grindis.

„ Ar aš kaltas, kad mano širdies
Nenukalta iš šalto akmens?
Kad tiek sykių apgautos vilties
Neišsemsi kaip marių vandens!
Rodos, širdžiai paskirta mylėti,
Tai kodėl gi jai tenka kentėti? „


Galiu tik padėkoti Viešpačiui, kad mano gyvenime, po skaudaus ankstesnio gyvenimo, atsirado vyras - kuris įrodė savo kantrumu, šiluma, meile ir atsidavimu, kad gyvenimas su vyru gali būti ir kitoks. Kad nereikia krūptelti ir slėptis kai pamatai vyrą šalia savęs, kad ne visi vyrai bejausmiai, kuriems nėra nieko švento. Šis žmogus, mano antrasis vyras, neišsigando mano ligų (hidrocefalija, auglys smegenyse ir arterinė hipotenzija ) ir it kantrus medikas jis gydė ne tik mano fizinius randus, bet ir labai gilias ir kraujuojančias sielos žaizdas. Jis išmokė mane pasitikėti savimi ir svarbiausia, mylėti save tokią, kokia aš esu. Aš suvokiau, kad tai ir yra ta mano antroji obuolio puselė. Džiaugiausi, nes nebegyvenau baimėje, skausme, tamsioj naktyje - kurioje niekada neišaušta rytas. Maniau, kad jau dabar viskas eisis gerai - kad būtent tas juodas periodas baigėsi ir prasidėjo pagaliau mano laimės metas.

Laukėme mažiuko vienus metus...niekas nesigauna. Antri metai jau buvo paskirti ovuliacijos sekimui, tyrimų atlikimui ir vis skaičiau ir nagrinėjau internete informaciją kaip pastoti - bet ir tai nedavė rezultatų. Praėjus dviem metams - jau abiems buvo neramu. Kiekvieną kart kai tik ateidavo „mano dienos“ mes apsikabinę verkdavome...kiekvieną kart kėlėm sau klausimus į kuriuos nesulaukėme atsakymų. Taigi, po dviejų metų - pradėjom ieškoti priežasčių. Mano ginekologė, mums dar rekomendavo lukterti ir pabandyti dar 4 mėnesius. Bandyti ir bandyti... mes bandėm -tai virto mums kaip darbu, jau jokio malonumo - mintis tik viena, kad tik šį kart pavyktų. Ir vėl šimtasis testas rodė tik vieną ryškų pagaliuką. Į širdis pradėjo slinkti nevilties šešėliai. Abu jautėmės prastai, bet tuo pačiu draugiškai laikėm vienas kito petį. Ginekologė po keturių mėnesių man atrado cistą dešinėje kiaušidėje. Gal kvailai nuskambės, bet išėjau su šypsena - nes tuo metu atrodė, kad štai ta priežastis kuri ir trukdė mums tapti tėveliais. Po Laparoskopijos mums rekomendavo kuo greičiau darytis IUI, nes tai didesni šansai kad pastosiu. Taigi, prasidėjo mūsų duobėtas, rožių spygliais išklotas kelias link svajonės. Atlikome pirmą inseminaciją. Gleivinė puiki, išaugo keli dominuojantys folikulai, tik pasirodo vyro sperma prasta. Nepavyko...o kiek vilčių buvo sudėta. Pamenu tą dieną lijo, mes apsikabinę su vyru verkėm...tyliai...namie degė žvakė...abu net nekalbėjom, tik apsikabinom ir verkėm...kartu su mumis raudojo ir dangus. Bet ir šį kartą mes nepasidavėm - stojomės ir ėjom ieškoti priežasčių. Vyrui atliko aibę tyrimų, atrado (ko nematė prieš tai urologai) pradinę varikocelės stadiją, darė spermos pasėlį. Gydytoja Žilaitienė paskyrė gydymą. Sąžiningai ne tik vyras, bet ir aš gėrėm įvarius papildus bei vitaminus, enzimus. Po gydymo grįžome pas Žilaitienę, pakartojome tyrimus; spermos pasėlis geras, bet spermogramos diagnozė oligozoospermia. Gydytoja Žilaitienė mums leido bandyti darytis dar vieną IUI. Pamenu važiavome į Kauną, buvo sekmadienis. Diena nuostabi, saulė švietė, paukščiukai čiulba - mes abu nuvargę, bet tokie laimingi. Viskas bus dabar gerai, vyrui susitvarkė reikalai, o ir aš išauginau nemažą derlių net 8 dominuojančius folikulus. Pamenu, kad man reikėjo HCG darytis mano gimtadienio dieną. Bet ta diena buvo nelaiminga - atėjo gausios menstruacijos ir HCG kaip ir visada rodė mažiau 1. Po tos nesėkmės bandėm iškart daryti dar viena IUI ir situacija vėl pasikartojo. Vyras palūžo. Man pačiai irgi labai sunku...o dar aš taip sunkiai pernešu visus tuos hormonus...man nuo jų taip bloga... bet ko juk nepadarysi dėl svajonės.

Pradėjau skaityti apie Latvijos kliniką. Užsirašėm vizitui pas gyd. Treisą ir po kelių dienų mes jau kalbėjomės su šiuo gydytoju. Nusprendėm daryti IVF. Atlikom visus būtinus tyrimus. Viskas gerai. Kadangi turėjome laiko beveik du mėnesius iki IVF – tai stiprinom organizmą ir pirmą kartą po tikrai ilgo laiko abu džiaugėmės kaip vaikai. Na, jau šį kart tikrai pavyks - juk mums viskas gerai, daugumai pavyksta iš pirmo IVF. Kaip laukiau to momento - kada prasidės tas pirmas dūris. Stimuliacija vyko sklandžiai. Išpunktavo 13 kiaušialąsčių iš kurių tinkamos 9. Iš 9 turėjome tik 5. Bet jos vystėsi ir tapo puikiais, simetriškais embrionais (3 embrionai 8 ląstelių ir 2 embrionai 7 ląstelių). Įsodino du embrionus 8 ląstelių ir pats gydytojas buvo labai patenkintas. Jis pasakė, kad po 10 dienų mes jam praneštumėm, koks HCG skaičius ir tikėkimės, kad nebus daugiavaisio nėštumo.

Atėjo ta diena - nuo pat ankstaus ryto, nulėkėm pridavėm kraujuką. Vyras vis nekantravo, o aš galvojau, kaip jam originaliau pranešus, kad mums pavyko. Laikas slenka taip lėtai...paskutinės minutės virto amžinybe...pagaliau skambinu ir vos tik atsiliepia moteriškė, aš greit pasakau savo pavardę ir sulaikius kvapą, mintyse besimelsdama maldauju kad skaičiukai būtų mūsų naudai. Ir išgirstu...jūsų HCG mažiau 1. NE!!!!!!!!!!!!!! Viduje kažkas atrodo sugriuvo, sudužo į tūkstantį aštrių dalelių...ne, ne, negaliu patikėti. Dieve! ...nepajuntu, kaip parpuolu ant kelių ir neberaudu...žviegiu...tuo metu buvo niekas nesvarbu...sukosi mintis tik viena ir vėl nesėkmė, kaip toliau kovoti...juk viskas buvo taip idealu...negali būti...tai klaida...vyrui irgi šokas...grįžęs namo, nevalgo...sėdi ir žiūri į vieną tašką...jis net nebeverkia...tik mūsų šio kelio dulkės nukrito ant abiejų plaukų - pražilome... susenome...tapome jautresni.

Rankos pradėjo svirti, juk jau penkti metai eina - kiek ašarų išlieta, kiek nepateisintų vilčių ir tikėjimo sudėta. Susėdom ir nusprendėm, kad dar turime snaigytes. Spalio mėnesį bandysime su jomis. Bet prieš tai, nusprendžiau pasitikrinti visokeriopai pas gydytojus, pasidaryti onkocitologinį tyrimą (nors man reikėjo jį darytis tik po metų). Po kurio laiko sėdžiu kabinete pas savo ginekologe ir žiūriu į savo onkocitologinio tyrimo atsakymą, negaliu patikėti: CIN3/ Carcinoma in situ. Pakeliu akis į ją ir taip norisi, kad ji pasakytų - kad oi čia ne tavo...bet jos akys žiūri į mane kitaip ir lūpos to nepasako.

Po beveik mėnesio atsidūriau Santariškėse, kur atliko gimdos kaklelio biopsiją. Ateina ginekologas, viskas einasi grubiai ir staiga pajutau tokį aštrų deginantį skausmą...ir vėl...jaučiu kaip ašara rieda per skruostą... o Dieve kaip skauda...gydytojas supratęs, kad man neužsimarino kaip reikiant pasakė, kad čia tik pora minučių ir bus viskas. Paskui degino...sakė kai degina kvapas būna labai šlykštus, bet aš to negaliu pasakyti, nes jo tiesiog nejutau. Skauda, nežmoniškai skauda...susikramčiau lūpas iki kraujo...viskas sukasi ratu...o, ačiū Dievui baigė deginti...atsipučiu ir giliai įkvepiu oro. Bet pamatau, kad gydytojo rankose vis dar tas aparatėlis ir vėl...skausmas tiesiog pjaustė mano kūną...sekundės ėjo lėtai, pati procedūra nebuvo ilga, bet man atrodė kad ji vyko ne vieną valandą. Kelios valandos kelio buvo košmariškos: skausmas stiprėjo, kiekviena duobelė tarsi skalpelis perrėždavo mano kūną... naktį, teko kviesti greitąją.

Išgirdusi atsakymą iš Vilniaus, kad man reikia būtinai atlikti gimdos kaklelio operaciją ir diagnozė Carcinoma in situ...pravirkstu. Juk aš svajojau nuo mažų dienų apie didelę šeimą, kad turėsiu mylimą žmogų su kuriuo bus gera kartu net tyloj sėdėti, kad aplink mus suksis mūsų vaikai - mūsų didelės meilės vaisiai. Viltis blėsta... Po operacijos Vilniaus onkologiniame, man pašalino 4 cm gimdos kaklelio. Atsakymas ateina siaubingesnis nei tikėjausi; vėžinės ląstelės plečiasi net ir už operacinio pjūvio ribų, bei plinta net ir į endocervikalines liaukas. Man vėžys. Negaliu tuo patikėti, kelias dienas esu gyvas lavonas...nebėra net jėgų verkt...Nesuvokiu...Man liko vos keli mėnesiai pastoti. Taip rekomendavo mano onkologė, bet pastoti neturint gimdos kaklelio įmanoma tik su gydytojų pagalba. Ir vėl pagalba...o pinigų nebėra...visos santaupos išėjo medikams, operacijoms...mano darbo krūvis sumažėjo, pasiskolinti nėra iš ko, nes visi vos verčiasi. Perėjau bankus – paskolos negavau, nepakanka mudviejų pajamų. Žinot, baimė ir neviltis, kai atsitrenki vis į sieną - to tikėjimo lieka labai mažai. O dar ausyse skamba žodžiai - Kristina, jūs turite laiko pastoti iki birželio mėnesio, jeigu nepavyks tai tada jau niekada nebeturėsite vaikų. Ką? Negali būti..kaip neturėsiu vaikų...juk aš tiek keliais kruvinais ėjau link to vaikelio, visko atsisakėm, taupėm - kad tik vis pasiruošti ir išbandyti dar vieną galimybę. Kiek laiko? Iki birželio? O Viešpatie - kiek to laiko nedaug...Už ką man taip? Lekiu konsultacijai pas kelis onkologus ir iš visų girdžiu tą patį, kad labai dažnai jų praktikoje - moterims padėdavo būtent nėštumas. Bet kaip pastoti? Lekiu pas gyd. Treisą. Ir mes pabandėm su snaigytėmis. Kokia laimė, kai iš 3 atšilo net 2 ir abi 100 proc. gyvybingos. Gleivinė super ir mes dedame snaigytes. Koks grožis monitoriuje, man netgi nerūpi, kad truputį skauda nes įsodinimas buvo sudėtingesnis. Manyje...dvi mažutės ar mažiukai...aš jus taip myliu, aš jūsų taip laukiu...dienos eina...artėja penktadienis, o aš nenoriu darytis HCG – bijau kad vėl gyvenimas mane blokš be jokio gailesčio. Deja, deja – atsakymas mažiau 1. Vis dar netikiu, kad nepasisekė...

Stojo ledinis šaltis...akys mano nebešviečia kaip anksčiau...nes viltis mažėja...mes neturime pinigėlių dar vienam paskutiniam IVF. O gal būtent jo ir tereikia? Bet kur gauti pinigų..banko neapiplėši...ima toks isteriškas pyktis...kodėl narkomanai gimdo ir pameta...kodėl, mes gyvenam tokioj valstybėj – kur viskas mokama? Kodėl...kiek daug kodėl... Juk aš vis verčiuosi per galvą, lekiu, kažką vis darau, nes nėra laiko sustoti. Laiko tiek mažai! Stebiuosi...Kur gi tas laikas dingsta? Tarsi koks traukinių sąstatas pralekia pro šalį, nusinešdamas viską: svajones, mintis, sapnus...Nieko nepalieka. Artimųjų akys daugiau pasako nei tūkstančiai žodžių - siaubas, baimė, neviltis. Man taip trūksta laiko pasiekti svajonės..mūsų kūdikėlio noriu verksmą pirmą išgirsti...Muzika ramina. Per daug nuo visko aš jau nuvargau... Nėra jėgų... Bet vėl keliuosi ir einu.. Dažnai norisi tiesiog atsigulti, užsimerkti ir užmigti... Tik sapne galiu regėti pasaką, kaip sūpuoju savo angeliuką ir dainuoju lopšinę. O realybė per daug žiauri... Bet dabar nėra nieko… Tik nyki tuštuma. Ir skambanti daina. Stebuklingi pianino garsai… verkiantis instrumentas. Dukra groja „Adagio“, o mano širdis verkia... Neliūdna. Tik labai tuščia. Ten, viduje. Tik noriu, kad viskas pasibaigtų… kad ateitų nauja diena, su ja pagaliau prasidėtu ir baltasis periodas. Bet išgyvensiu. Dabar kartoju sau tai - aš išgyvensiu. Aš su vyro ir žmonių pagalba įveiksim ligą, pasieksime svajonę kaip aukštai ji bebūtų ir pakilsime kaip feniksas iš pelenų. Mes įveiksime nevaisingumą ir vėžį.

Afrodite69
T.P.Keberiokst
Afrodite,sianakt tave trumpai sapnavau,kad parasei radusi vaiduokliuka NT ir HCG buvo 18 ax.gif Labai labai tikiuosi,kad sita akcija taps pradzia sito 4u.gif
Einu,pervesiu siek tiek pinigeliu 4u.gif
Sangria023
Brangioji Afrodite skaitau jusu istorija ir verkiu, kiek teko jums iskenteti protu nesuvokiama, jus esat be galo stipri moteris, is visos sirdies linkiu jums , kad jusu svajone ko greiciau issipildytu, zinokit, kad jus ne viena, kad jus palaiko tiek geru zmoniu, tikiu, kad su Dievulio pagalba ta laime ne uz kalnu 4u.gif
kristinuke
Kai Dievas uždaro duris, palieka atvirą langą. Tikrai viskas bus gerai, nes kai labai ko nors nori, reikia norėti kartu. Mūsų daug daug... ir visos norime,kad ši svajonė išsipildytų 4u.gif Nors po mažą dalelytę į svajonių aruodą 4u.gif
Atiloja
nemoku graziai rasyti, todel galiu tik palinketi stiprybes stiprybes ir dar karta stiprybes bei pasiekti ta tiksla, kuris jau tuoj tuoj bus rankose 4u.gif
Pumpule
Laikykis Afrodite! Šį kart tikrai pasiseks!

Nors ir nedaug, bet ir aš bent truputį tikrai prisidedu.
diukute
Stiprybės, neblėstančio tikėjimo tikslo link... wub.gif nors ir labai nedaug,bet prisidedu ir aš prie Jūsų svajonės nestuke.gif
Classique
Afrodite69 mes su Tavim 4u.gif esi striprybės, vilties ir tikėjimo mums pavyzdys wub.gif Mes Tavimi tikime wub.gif
MonCheri
Prisidesiu 4u.gif
Krempudra
Afrodite, as irgi negaliu labai daug prisideti, bet bent jau truputuka 4u.gif
besyte
Afrodite69, del tos svajones ok.gif
pliuske
wub.gif Prisidedu ir linkiu kuo didziausios SEKMES wub.gif 4u.gif
anileve
ir aš nors truputėlį pagalbos siunčiu.

Stiprybės ir tikėjimo. Sveikatos
Arvile'
Sekmes kuo didziausios 4u.gif
milda.25
nors ir nedaug bet prisidejau. ir mintimis linkiu kuo didziausios sekmes. maziukas ar maziuke turi ateiti kai jis taip laukiamas 4u.gif
Vėja1
wub.gif Su Dievo palaima ir musų visų tikėjimu Jums pavyks, kitaip ir būti negali 4u.gif Aš tikiu thumbup.gif
Osn
Spausiu kumscius kad stebuklas ivyktu. 4u.gif
Bei siunciu ir truputi pinigeliu pagalbai 4u.gif
Afrodite69
Ačiū Jums visoms labai labai. Žodžiais negaliu apsakyti savo padėkos ir nuoširdaus vaikiško virpėjimo.Tikiu,kad šį kart pasieksiu stebuklą-tiksliau du stebuklus; turėsiu išsvajotą mažylį ir nugalėsiu vėžį. Sveikatos Jums ir jūsų artimiesiems 4u.gif
user posted image
tokia profesija
Afrodite69, norėčiau ir aš prisidėti prie šios gražios akcijos.
Gal būnate Vilniuje? Norėčiau Jums pasiūlyti tris nemokamas psichologines konsultacijas. Jei tik reikėtų, jei norėtumėt - rašykit.
Sėkmės Jums.
Afrodite69
QUOTE(tokia profesija @ 2012 02 03, 17:14)
Afrodite69, norėčiau ir aš prisidėti prie šios gražios akcijos.
Gal būnate Vilniuje? Norėčiau Jums pasiūlyti tris nemokamas psichologines konsultacijas. Jei tik reikėtų, jei norėtumėt - rašykit.
Sėkmės Jums.
*


Ačiū Jums.Deja,šiuo metu nebunu Vilniuje. Tikiuosi,kad galesiu jau balandžio mėnesį atvykti į Vilnių,kad pasikalbėti su vaisingumo specialistu. O psichologo pagalba tikrai reikalinga-visiems.Nes tas kelias IVF kai eini is tikruju atiima daug psichologinės stiprybės, sveikatos.Sekmės Jums ir ačiū už gerus norus ir tyrą širdį.
T.P.Keberiokst
Ka tik gavau superiniu ziniu is VA bigsmile.gif Ju paciu zodziais - "neitiketina" !

Jau paaukota 1737 bigsmile.gif thumbup.gif

Afrodite,su tiek palaikymo,su tiek zmoniu ir teigiamu minciu turi buti tik gerai 4u.gif
Afrodite69
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 03, 19:22)
Ka tik gavau superiniu ziniu is VA  bigsmile.gif Ju paciu zodziais - "neitiketina" !

Jau paaukota 1737  bigsmile.gif  thumbup.gif

Afrodite,su tiek palaikymo,su tiek zmoniu ir teigiamu minciu turi buti tik gerai  4u.gif
*


Nerealu thumbup.gif thumbup.gif sedziu ir verkiu..laimes...mergaites as jums labai dekingos,tiesiog nemoku issakyti savo padekos.Aciu Jums,labai aciu-zodziai negaliu atsidekoti.
Jusu zodziai ir palaikymas man netiketas ir toooks malonus,stumiantis i prieki.Visoms labai aciu ir SVEIKATOS.
Papildyta:
QUOTE(Ramune! @ 2012 02 03, 20:05)
Visu musu gerumas ir jautrios sirdys gali kalnus nuversti.
Afrodite, stiprybes ir sveikatos  4u.gif  Esu tikra, kad nugalesit visus sunkumus  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*


nUOSTABUS ZODZIAI wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
PerKūnas
Esat žvėriškai abu su vyru stiprūs ir užsispyrę. Jums būtinai pasiseks smile.gif
Afrodite69
Aciu,mergytes uz palaikyma ir tokius nuosirdzius zodzius. Dar vis negaliu patiketi,kad i mano pagalbos sauksma atsiliepe tiek geranorisku zmoniu.As dekoju Jums ir jumis zaviuosi. Jusu zodziai manau pagaliau neleis ne vienai blogai dvasiai pasipainioti kad sutrukdytu ivykti stebuklui. Aciu mielosios.
Aš nežinau kitų pranašumo požymių, išskyrus gerumą.
Liudvigas van Bethovenas
Madissa
Dalele ir nuo musu seimos mirksiukas.gif kumsciai Jusu uz sekme suspausti jau dabar wub.gif
Majaj
Prisidedu ir aš..nuoširdžiai linkiu sėkmės ir daug sveikatos Jūsų šeimai 4u.gif
Teijla
geriausi linkejimai nuo mano seimos ir pasimelsiu uz jusu svajones ,taip pat bandysiu pagelbet zmonem parodant si laiska ,gal atsiras galinciu prisideti dar 4u.gif
gretusiu
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 03, 21:24)
Dar vis negaliu patiketi,kad i mano pagalbos sauksma atsiliepe tiek geranorisku zmoniu.As dekoju Jums ir jumis zaviuosi.

Tai mes jumis zavimes. Ir kaip nuosirdziai linkime pamatyti II - net neisivaizduojat.
As pati pasitelkiu i pagalba visus imanomus saltinius - skypa, Facebooka... Visi isgirsta ka norim pasakyti, nuolat kas nors paraso "Ir as prisidedu"... Jausmas toks, lyg pilnomis saujomis bandyciau jums perduoti draugu, pazistamu ir nepazistamu zmoniu viltis, mintis ir maldas.

O jus tik tikekit. Visu musu vardu prasau - jus tik tikekit!!!!......
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 03, 18:22)
Ka tik gavau superiniu ziniu is VA  bigsmile.gif Ju paciu zodziais - "neitiketina" !

Mieloji, aciu ir Tau uz tokia didziule sypsena tokiu sunkiu lotuliukas.gif tau periodu wub.gif
ablydute
Sėkmės! Tikiu, kad pinigėliai ir visų palaikymas padės šį kart! Prisidedu ir aš
Allivo
Afrodite69, sekmes Jums, Tu tikrai greit busi nestuke.gif nes D negali neisgirsti tiek daug musu prasymu 4u.gif palaikau Jus savo mintimis ir prisidedu prie paramos
M.u.n.i.
Dalele paramos ir is manes 4u.gif Didziausios sekmes Jums ir neblestancios vilties! 4u.gif
dorada
Kristina, siunčiu Jūsų šeimai teigiamas mintis ir nuoširdų palaikymą bei linkiu pagaliau išlipti laimingoje stotelėje wub.gif
Faustina2000
Afrodite, prisijungiu ir aš. Laikykis, saulele 4u.gif
Paplatinsiu laišką tarp savų, tikiuosi, kad pinigėlius greit surinksit.

Olson
butina reikia prisidedi, nors ir pati einu IVF keliu, tikiuosi Dievulis musu isklausys group.gif
Dormeja
Afrodite69, stiprybės, tikėjimo ir vilties. Jūsų svajonė būtinai išsipildys 4u.gif Jungiuosi ir aš į pagalbą kiek galiu
egk
Kaip smagu, kad pinigėliai taip greit kaupiasi thumbup.gif Aš irgi negaliu prisidėti tiek, kiek norėčiau, bet dar atradau, kas prisidės nors mažom dalytėm ir žinau, kad tikrai neapgaus 4u.gif Svarbiausia, kad mūsų yra tiek daug, todėl viskas bus gerai 4u.gif Sėkmės 4u.gif
sanzile
Kristina, Tavo laiskas mums yra be galo jautrus ir jausmingas. Visa tai, ka pati giliai saugau ir slepiu pati nuo saves, siandien isliejau seniai pasiilgusiomis asaromis.
Saujele tikejimo, sveika ir jegomis dalinames kartu su Jumis. Butinai prisidedame prie karsciausios Jusu svajones ir sios zinutes platinimo.
Meilės vaisius
Afrodite69, issiunciau Tavo silta zinute kam tik galejau. Kad tik tas puodas pilnetu smile.gif
Is savo patirties dristu sakyti, kad kartais reikia labai daug jegu, energijos tam, kad issireikalautume is gyvenimo tai, ko taip norim. Ir kai tai gauni, sunkumai isnyksta.. Labai linkiu, kad kuo greiciau prasidetu naujas, zymiai sviesesnis Tavo gyvenimo puslapis 4u.gif Kanciu ir asaru bus kaip nebuta! group.gif
TITA777
Prasau Dievo, kad jusu madavaimai ir musu palinkejimai issipildytu. Truputi prisidedam ir mes.
Afrodite69
Aciu brangiosios 4u.gif
Kiekviena kuno lastele jauciu jusu visu palaikyma, kiekviena minute vis stipriau tikiu,kad pagaliau mums pasiseks,kad ateis pagaliau mano laimes periodas,nes skausmo,nevilties ir bejegiskumo dienos per ilgai uzsitese.Aciu Jums uz palaikyma,maldas-kuriu man tikrai truko.
As ir pati stengsiuos surasti kas dar mums galetu padeti. O jums esu labai dekinga as ir mano seima...stebuklai vyksta wub.gif
Visiems Jums as negalesiu atsilyginti,prieiti prie jusu apsikabinti ir ziuredama i akis pasakyti nuosirdu ACIU,taciau tikiu ir meldziu kad Jums atlygintu ir padetu Auksciausiaisis.Merginos,jus tiesiog nuostabios.
Grazaus Jums savaitgalio ir daug daug sveikatos 4u.gif
avvka
Afrodite69, prisijungiam ir mes wub.gif Is visos sirdies tikiu, kad Jums pavyks wub.gif
Aster
Visa širdimi su JUMIS 4u.gif
Tesaugo jus angelai sargai;
tyliai ir karštai melsiuosi,
kad jums pavyktų 4u.gif
Iride
Papildziau ir as saskaitele. Afrodite, kaip smagu, kad tiek daug mergaiciu jums padeda siekti tikslo wub.gif Jei ir toliau toks tempas bus, tikiuosi, Keberiokst netrukus gales pateikti dziuginancia finansine ataskaita smile.gif
stryga
Kukliai, bet labai nuosirdziai prie Tavo, Kristina, svajones issipildymo prisideda ir musu seima. Mes visos cia SM linkime tau nestuke.gif , o kai taip daug zmoniu del taves meldziasi, tiesiog negali nepavykti!

Nezinau, cia gal ir ne i tema, bet... As labai kuklinausi pervesti nedidele pinigu suma, nes siuo metu simtais prisideti negaliu, nors ir zinau, kaip daug pinigeliu reikia. Bet paskui pagalvojau, kad jei daugiau tokiu kaip as - po truputi, po truputi ir pribyres i ta taupyklele. Tad merginos, kurios svarstot - ar verta prisideti tiek nedaug, kiek galit - darykim tai ir surinkim bent jau mazajam Kristinos vaikelio pirsteliui, kurio jam taip pat labai labai reikia! Padarykim viska, kad Kristinai nepritruktu pinigeliu siame sunkiame gyvenimo vingyje, juk pinigai - tai tokia nevertybe, lyginant su moters sveikata.

Sveikatos Tau, brangioji!
Afrodite69
QUOTE(Adrija1 @ 2012 02 04, 22:28)
Afrodite sirdele Tu geroji, su maldomis, geromis mintimis ir kiek isgalim pinigeliu prisidedam ir mes! Musu stebuklyte atejo tuo paciu keliu, tad labai linkiu, jog po metu Tavo liniuote butu tokia pat grazi!!!  wub.gif
*


Aciu Adrija1, as kiekviena minute meldziu Viespats ir Mergeles Marijos kad pagaliau ivyktu stebuklas.Labai tikiuosi,kad visu mergaiciu palinkejimai, palaikymas tikrai ispildys musu svajone.Aciu Jums ir sveikinu su durkytes gimimu wub.gif
Siata nuosirdus aciu Tau ir tavo mergytems- deja si procedura labai brangi sad.gif Aciu uz palaikyma 4u.gif
editada kaip matai, bandziau- man uzdare duris...bet paliko langa..bandziau per ji ir vel nepavyko...stengiuosi nepaluzti,bet baisu kai suvoki kad laiko mazai...tas labiausiai gazdina.Kai atsimenu darem IUI tai vis mastem kaip sutaupytu,kur ka padaryti,isversti ir pan.Kad tik surinkt pinigelius.Visus atostoginius pnigelius sudedavom sventam tikslui,atsisake labai daug...ir visa laika tikejom kad taip taupydami pasieksime ta IVF kuris mums pades. Bet kai isgirdau diagnoze ..ir onkologo plana..nebemiegu naktimis is baimes, nevilties ir pamastymu.
Visos merginos, moterys tikrinkites del vezio,juk pasidaryti onkocitologini tepineli ne taip jau brangu. Man dare 2009-12m. visai jokiu pakitimu nebuvo,o stai 2011-10 jau rado labai didelius pakitimus. Nors literaturoje raso kad tokie pakitimai issivysto per 7-15 metu-kaip matot literatura klysta. Mano onkologe,gimods kaklelio vezio specialiste, ji visa laika man kartojo kad moteris turi tikrintis profilaktiskai kas metus.Tik valstybe apmoka kas 3 metus,o moteris turi tikrintis kas metus-butinai.
Tad nedelskit. nebijokite ir tikrinkites kad tik tai nepaliestu jusu ir jusu artimuju. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(stryga @ 2012 02 04, 23:25)
Kukliai, bet labai nuosirdziai prie Tavo, Kristina, svajones issipildymo prisideda ir musu seima. Mes visos cia SM linkime tau  nestuke.gif , o kai taip daug zmoniu del taves meldziasi, tiesiog negali nepavykti!

Nezinau, cia gal ir ne i tema, bet... As labai kuklinausi pervesti nedidele pinigu suma, nes siuo metu simtais prisideti negaliu, nors ir zinau, kaip daug pinigeliu reikia. Bet paskui pagalvojau, kad jei daugiau tokiu kaip as - po truputi, po truputi ir pribyres i ta taupyklele. Tad merginos, kurios svarstot - ar verta prisideti tiek nedaug, kiek galit - darykim tai ir surinkim bent jau mazajam Kristinos vaikelio pirsteliui, kurio jam taip pat labai labai reikia! Padarykim viska, kad Kristinai nepritruktu pinigeliu siame sunkiame gyvenimo vingyje, juk pinigai - tai tokia nevertybe, lyginant su moters sveikata.

Sveikatos Tau, brangioji!
*


stryga tavo zodziai labai teisingi ir tokie artimi.As visoms mergaitems dekinga uz ju supratinguma ir empatiskuma,nesvarbu kiek perveda,esme zmoniu geranoriskumas,atjauta. Tavo zodziuose tiek tiesos-sedejau vakar skaiciau ir asaros riedejo. Ir labai dekinga esu sios paramos iniciatorei,VA,SM moderatorei ir ypac visoms visoms mergaitems.
Ir tau sveikatos,visoms mergaitems daug sveikatos. 4u.gif
Faustina2000
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 05, 12:55)
Aciu Adrija1, as kiekviena minute meldziu Viespats ir Mergeles Marijos kad pagaliau ivyktu stebuklas.Labai tikiuosi,kad visu mergaiciu palinkejimai, palaikymas tikrai ispildys musu svajone.Aciu Jums ir sveikinu su durkytes gimimu wub.gif
Siata nuosirdus aciu Tau ir tavo mergytems- deja si procedura labai brangi sad.gif Aciu uz palaikyma 4u.gif
editada kaip matai, bandziau- man uzdare duris...bet paliko langa..bandziau per ji ir vel nepavyko...stengiuosi nepaluzti,bet baisu kai suvoki kad laiko mazai...tas labiausiai gazdina.Kai atsimenu darem IUI tai vis mastem kaip sutaupytu,kur ka padaryti,isversti ir pan.Kad tik surinkt pinigelius.Visus atostoginius pnigelius sudedavom sventam tikslui,atsisake labai daug...ir visa laika tikejom kad taip taupydami pasieksime ta IVF kuris mums pades. Bet kai isgirdau diagnoze ..ir onkologo plana..nebemiegu naktimis is baimes, nevilties ir pamastymu.
Visos merginos, moterys tikrinkites del vezio,juk pasidaryti onkocitologini tepineli ne taip jau brangu. Man dare 2009-12m. visai jokiu pakitimu nebuvo,o stai 2011-10 jau rado labai didelius pakitimus. Nors literaturoje raso kad tokie pakitimai issivysto per 7-15 metu-kaip matot literatura klysta. Mano onkologe,gimods kaklelio vezio specialiste, ji visa laika man kartojo kad moteris turi tikrintis profilaktiskai kas metus.Tik valstybe apmoka kas 3 metus,o moteris turi tikrintis kas metus-butinai.
Tad nedelskit. nebijokite ir tikrinkites kad tik tai nepaliestu jusu ir jusu artimuju. 4u.gif
*


Afrodite, as linkusi manyti, kad buvo jis ir seniau, tik gal per ta tyrima nepamate, juk ima megini, gal buvo ne toj vietoj. Cia mano pamastymai, bet as manau, kad tyrimo paemimas irgi daug lemia.
Afrodite69
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 05, 13:02)
Afrodite, as linkusi manyti, kad buvo jis ir seniau, tik gal per ta tyrima nepamate, juk ima megini, gal buvo ne toj vietoj. Cia mano pamastymai, bet as manau, kad tyrimo paemimas irgi daug lemia.
*


Abu kartus eme zinok normaliai, gramde su tuo alia sepeteliu-ir abu kartus kraujo buvo.Tik pirma kart nieko nebuvo,o antras matai koks. O mano kolege nuejo ir jai onkocitologini padare kaip paprasta tepineli doh.gif
Dabar po operacijos,turiu pasidaryti kovo menesi onkocitologini tyrima skystoj terpej-kodel tas nezinau,bet taip liepe onkologe.
maika
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 05, 12:21)
Dabar po operacijos,turiu pasidaryti kovo menesi onkocitologini tyrima skystoj terpej-kodel tas nezinau,bet taip liepe onkologe.
*


Tyrimas skystoj terpėj yra žymiai geresnis, žymiai tikslesnis 4u.gif Deja ir brangesnis...
T.P.Keberiokst
As tik surinkta suma pasakysiu : 5641,14 Lt

Kazkaip zodziu pritrukau apibudinti kokios nuostabios zinios thumbup.gif Wow !
euromergele
Laba diena, mergaites,

Atsiprasau, kad nenurodem SWIFT kodo..kazkaip anksciau to neprireike, tai ir neapsiziurejom...

imetu papildytus rekvizitus paramai (moderatore ikels i pradzia taip pat) 4u.gif

Rekvizitai paramai:
Vaisingumo asociacija
Kodas 300080280
A.s. LT74 7044 0600 0474 6916
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis (būtina nurodyti): parama KristinaiDar norejau pakviesti paspausti Like VA interneto svetaineje ikeltoje naujienoje apie paramos akcija:

http://www.vaisingumoasociacija.lt/lt/nauj...amos-akcija/103

ir Facebook'e, kas esate prisijunges, taip pat paplatinti sia istorija:

http://www.facebook.com/pages/U%C5%BE-teis...171037372951443
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.