Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Darsonvalis
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2
Tomana
sveikutes, pamisau del visokiu aparaciuku groziui lotuliukas.gif idomu butu padiskutuoti apie darsonvalio aparata ir pacia darsonvalizacija 4u.gif
Tomana
Citatos is interneto

Aparatinės procedūros DARSONVALIZACIJA
Tai vienas iš labiausiai tradiciškai naudojamų elektroterapijos metodų kosmetologijoje. Tai gydymas impulsine, kintama sinusoidine aukšto dažnio, aukštos įtampos, mažo stiprumo srove.Darsonvalizacijos metu išsiskiria ozonas, kuris pasižymi bakteriocidiniu ir bakteriostatiniu veikimu. Vietinis darsonvalizacijos poveikis odai:
- veninės ir limfinės apykaitos stimuliacija;
- greičiau pasišalina šlakai, metabolizmo produktai;
-didina ląstelių vidinius energetinius procesus;
- rezorbuojasi pabrinkimai;
-gerindama odos turgorą ir elastingumą jaunina odą;
-pristabdo senatvinių raukšlių susidarymą;
-normalizuoja riebalinių liaukų funkciją;
-esant riebiai seborėjai, sausina riebią odą;
-spuogams gydyti;
-gerina plaukų augimą;
-pristabdo plaukų slinkimą ir alopecijos vystymąsi.
Kontraindikacijos: ūminiai pūliniai procesai, lėtinės dermatozės paūmėjimo stadija, piktybiniai augliai, jautrumas elektros srovei.

Darsonvalizacija (pagal prancūzų gydytojo ir fiziko Žako D'Arsonvalio pavardę) – gydymas kintamąja elektros srove arba aukšto dažnio elektromagnetiniu lauku.
Gydymas mažina nervų galūnių jautrumą, plečia smulkiąsias kraujagysles, greitina medžiagų apykaitą. Darant vietinę darsonvalizaciją, ant reikiamos kūno vietos dedamas arba į kūno ertmę įkišimas tuščiaviduris stiklinis elektrodas, kuriuo iš aparato teka aukšto dažnio (100–500 kHZ) kintamoji elektros srovė.

o man as meniskai rupi kiek ilgai ir kaip daznai tai daryti ax.gif
Arguendo
Geras daiktas, ypac kuriuos kamuoja spuogai, o dar labiau- giluminiai, nes tik pajuntat, kad kyla, sis aparatas neleidzia kilti daugiau spuogui. As naudoju ji beveik kiekviena diena.
Plauku saknims t.p. puikiai tinka- stabdo slinkima, skatina nauju plauku augima. Plius, kazkur jau rasiau, kad antakiai ataugo veslus biggrin.gif
Tomana
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 09, 19:29)
Geras daiktas, ypac kuriuos kamuoja spuogai, o dar labiau- giluminiai, nes tik pajuntat, kad kyla, sis aparatas neleidzia kilti daugiau spuogui. As naudoju ji beveik kiekviena diena.
Plauku saknims t.p. puikiai tinka- stabdo slinkima, skatina nauju plauku augima. Plius, kazkur jau rasiau, kad antakiai ataugo veslus  biggrin.gif
*

O kiek laiko darot procedura?
Dorela
o kur ir kokius modelius jus isigyjate? aisku as galiu pasigooglinti ir susirasti kur pirkti, tiesiog idomu kokius modelius naudoja tos, kurios sako patenkintos rezultatu ax.gif
Beje, gal jus bandet ir kitokius aparatus? galit kazkiek palyginti, kuo sitas pranasesnis ax.gif
jauciu kad man jau verkiant reikia kazko odai, plaukams ir ragams blush2.gif 4u.gif
vetruze
Sita aparata galiu pagirti ir as,idealu spuogams kaip kazkas minejo,procedura vos keli prisilietimai prie tos vietos kur jau jauciasi,kad spuogelis kils ir kiek zinau jis naudojamas kosmetikos kabinetuose
Dorela
QUOTE(vetruze @ 2012 02 10, 11:19)
Sita aparata galiu pagirti ir as,idealu spuogams kaip kazkas minejo,procedura vos keli prisilietimai prie tos vietos kur jau jauciasi,kad spuogelis kils ir kiek zinau jis naudojamas kosmetikos kabinetuose

O Jus ta aparata turit namie ar tik pas kosmetologa lankotes?
As kaip supratau ju buna paprastesniu, kuriuos galima tureti namie? ar klystu?

4u.gif
Tomana
QUOTE(Dorela @ 2012 02 10, 13:35)
O Jus ta aparata turit namie ar tik pas kosmetologa lankotes?
As kaip supratau ju buna paprastesniu, kuriuos galima tureti namie? ar klystu?

4u.gif
*

Taip, gali. turiu, uztai ir uzvedziau tema, kad teisingai naudociausi. o ne kaip papuola. pas kosmetologe ne karta bandziau, labai patiko, nutariau pati isigyt.
Dorela
Gal kuri toki modeli turit?

user posted image

http://www.skelbimai.lt/darsonvalis-190-lt...-d-4855506.html

Kokie atsiliepimai?
Tomana
Mano man atrodo toks pat
*Lelyte
mano pazistama toki nusipirko, susimatysiu su ja po savaites, galesiu uzklausti, kaip jai patinka smile.gif
Tomana
isklausinek kuo daugiau.. ax.gif as anksciau eidavau pas kosmetologe ir ji man naudojo darsonvali. bet tas seniai buvo, nepamenu kiek laiko ji man ta veida darsonvalizuodavo. ir kazkaip man anksciau jis labiau padedavo. dabar isvis spuogiukai sunkiai gyja, tiek jei isspaudziu, tiek nespaudus. nu sakes, kaip vargstu g.gif
Rykute
QUOTE(Tomana @ 2012 02 15, 12:05)
isklausinek kuo daugiau..  ax.gif as anksciau eidavau pas kosmetologe ir ji man naudojo darsonvali. bet tas seniai buvo, nepamenu kiek laiko ji man ta veida darsonvalizuodavo. ir kazkaip man anksciau jis labiau padedavo. dabar isvis spuogiukai sunkiai gyja, tiek jei isspaudziu, tiek nespaudus. nu sakes, kaip vargstu g.gif
*

Naudoti patartina iki 10 min.
Tomana
o jei ant pacio spuogiuko apie minute laikau, ar tiek gerai? g.gif
Rykute
QUOTE(Tomana @ 2012 02 16, 12:40)
o jei ant pacio spuogiuko apie minute laikau, ar tiek gerai? g.gif
*

Ant pacio spuogiuko reikia ne laikyti, bet palaikius vis pakelti nuo odos, turi toks kaip "zaibas" trenkti (aiksu nestipriai) biggrin.gif Taip pat pries tai reikia oda paruosti ir veliau kokia kauke uzsideti jei norite tureti efekta. Taip pat ir su plaukais pasukavus istrinkite kokia ampulyte...
Tomana
o kaip ta oda paruost? ka butent turit galvoje? ax.gif ir kokias kaukytes patartumet po 4u.gif
Rykute
QUOTE(Tomana @ 2012 02 16, 13:00)
o kaip ta oda paruost? ka butent turit galvoje? ax.gif ir kokias kaukytes patartumet po 4u.gif
*

Oda reikia nuprausti ir nuvalyti (prausiklis ar pienelis, tonikas) veliau gerai butu pilingas ( nedazniau kaip 1 karta sav. ) mes darbe naudojam propolio miltelius is ana lotan ir tuomet darsonvali, veliau tepkit ir imasazuokit ampole ir kauke... Ampole ir kauke reikia rinktis kokio efekto jus norite, pagal odos tipa. Po kaukes tepamas kremas.
Tomana
ai, tai pasiruosiu oda taip kaip raset, tik kaukiu nenaudojau jokiu... ax.gif
linivo
darsonvalis is tikruju efektyvus jeigu reikia gydyti spuogelius ar inkstirus.panasu poveiki turi ir derma wond.kadangi kazkada turejau nemazai spuogeliu tai teko isbandyti viska.aisku labai padejo ir veido valymas kas 2men rugstimis. mirksiukas.gif
dzestina
O sakykit kuom skiriasi sis Darsonvalis
http://www.kosmeda.eu/Nr-P02-757.html?prod...p;productid=451
nuo sio
http://www.kosmeda.eu/Nr-F806-757.html?pro...p;productid=450
taip pat labai domina sia aparaciukas,labai noreciau taip pat isigyti,bet bijau kad nepakenkciau savo riebiai odai su issipletusiom porom,beriancia spuogais ir ttt,jau nezinau kuo griebtis doh.gif
http://medisa.lt/index.php?route=product/p...;product_id=213
Lu Lu
QUOTE(dzestina @ 2012 02 17, 13:35)
O sakykit kuom skiriasi sis Darsonvalis
http://www.kosmeda.eu/Nr-P02-757.html?prod...p;productid=451
nuo sio
http://www.kosmeda.eu/Nr-F806-757.html?pro...p;productid=450
taip pat labai domina sia aparaciukas,labai noreciau taip pat isigyti,bet bijau kad nepakenkciau savo riebiai odai su issipletusiom porom,beriancia spuogais ir ttt,jau nezinau kuo griebtis  doh.gif
http://medisa.lt/index.php?route=product/p...;product_id=213
*

Mane taip pat domina skirtumas tarp siu aparatu, bet tikriausiai skirtumas tik tame, kad pirmas portatyvus g.gif o trecioje nuorodoje aparaciukas tikriausiai daryti dermobrazija blush2.gif
Marakesh
nusipirkau sita: http://www.kosmeda.eu/Nr-P02-757.html?prod...p;productid=451, beliko sulaukti ir isbandyti bigsmile.gif
Dorela
QUOTE(Marakesh @ 2012 02 22, 22:09)
nusipirkau sita: http://www.kosmeda.eu/Nr-P02-757.html?prod...p;productid=451, beliko sulaukti ir isbandyti bigsmile.gif

Idejote netikslia nuoroda ax.gif Gal galite patikslinti? ir laukiame atsiliepimu 4u.gif

As tai sprendziu dilema ar rizikuoti ir pirkti ebay ar is LT prekybininku. Turint omeny, kad dazniausia lietuvoje pardavineja tuos pacius kinietiskus produktus tik uz gerokai didesne kaina, tiketina, kad produkta gauciau ta pati, taciau jei visgi kazkas atsitiktu jam, is kinieciu garantojos tikrai nesulaukciau. Kazi kokia garantija duoda lietuviai?
88888888
Sveikos ,ir man labai smalsu kaip sekasi Marakesh naudoti tą įsigytą darsonvalį mirksiukas.gif
Sakykit ,o jūs siuntėtės ar ten vietoj pirkot ?
Nes aš bandysiu gal užeiti pas juos g.gif pažiūrėsiu kaip jis gyvai atrodo g.gif gal duos pabandyti g.gif nes labai jau mažai info tinklapyje.
Aš esu jį naudojus sanatorijoje galvai masažuoti .Tai labai padėjo ,labai suaktyvina kraujotaką .Man galva ,ar galvos oda tokia lyg apmirus buvo ,nejausdavau pakaušio ,tai po 10 procedurų viskas praėjo .Su šukomis šukuodavo galvą ir per pečius perbraukdavo . O dar geras efektas ,kad labai plaukai paaugo .Prieš išvažiuojant apsikirpau ,po 10 dienų gryžus vėl reikėjo kirptis biggrin.gif
O kosmetologė mano naudoja spuogiukams "pačirškint" biggrin.gif .Irgi superinis daikčiukas ,jei koks spuogelis toks jau "užsidegęs " ,tai po darsonvalio jis jau gatavas biggrin.gif
Marakesh
Uzsisakiau internetu, dar negavau smile.gif
Luandra
Baltarusiska Daronvali nepirkite. Labai greitai visi angaliai nustojo normaliai veikti. Bandysiu ieskoti Darsonval Korona. Kiek skaicau jis geriausias.
Caridian
QUOTE(Marakesh @ 2012 02 25, 15:18)

Nemokamai dar ir pristato bigsmile.gif itariu,kad reikes pirksti is cia...
O jus savaji jau bandet?
Marakesh
QUOTE(Caridian @ 2012 03 08, 14:50)
Nemokamai dar ir pristato bigsmile.gif  itariu,kad reikes pirksti is cia...
O jus savaji jau bandet?
*

taip, fainuolis thumbup.gif
88888888
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 08, 15:29)
*

thumbup.gif na reiks turbut ir man susigundyti drinks_cheers.gif
Caridian
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 08, 15:29)
*

Gal gali detaliai papasakoti,kaip naudoji ji veidui?
Coralle
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 08, 16:29)
*

o tuo aparatu procedūrą pati sau darote ar reikia kad kažkas padėtų? g.gif nes irgi mąstau tokį isigyti bet vis kažkaip dvejoju.. unsure.gif ax.gif
Papildyta:
Kazi kokia garantija duoda lietuviai?
*

[/quote]

domėjausi, tai sakė suteikia pusės metų garantiją 4u.gif ne taip ir daug... g.gif
Marakesh
taip, pati darausi, nieko ten mandro biggrin.gif pries tai kazkuri mergina labai aiskiai aprase, kaip juo naudotis smile.gif
88888888
Merginos , o žinot ,kad naudojant veidui reikia naudoti atitinkamas priemones kartu su darsonvaliu ? Aliejukai ,tepaliukai ir panašiai .Kitaip jis neefektyvus .
Caridian
QUOTE(88888888 @ 2012 03 21, 16:53)
Merginos , o žinot ,kad naudojant veidui reikia naudoti atitinkamas priemones kartu su darsonvaliu ? Aliejukai ,tepaliukai ir panašiai .Kitaip jis neefektyvus .
*

Kosmedos pardavejai sake,kad naudojant su kaukemis ir kremais yra kita darsonvalio paskirtis,nei ant odos be nieko. Abiem atvejais efektas, pasak ju, yra.
Marakesh
QUOTE(Caridian @ 2012 03 21, 17:07)
naudojant su kaukemis ir kremais yra kita darsonvalio paskirtis
*

kokia? ir kaip tas naudojimas atrodo? bruzinti per kauke? g.gif
88888888
Na ,man sakė kosmetologė .Bet žinot ,kiek žmonių tiek nuomonių mirksiukas.gif
mamulioka
Sveiki smile.gif Kaip manot, ar galima darsonvali naudot ant odos, linkusios i kuperoze? Na, ryskiu pozymiu dar ner, kaip pvz., kapiliaru tinklelis, ber sioks toks didesnis odos "ruzavumas" yra, veidas greit parausta, jei ikaistu

Ir dar - ar zenklus skirtumas tarp tikrojo darsonvalio aparaciuko ir derma wand? Gal kuri zinosit... ax.gif
Malena
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 21, 21:04)
Sveiki smile.gif Kaip manot, ar galima darsonvali naudot ant odos, linkusios i kuperoze? Na, ryskiu pozymiu dar ner, kaip pvz., kapiliaru tinklelis,  ber sioks toks didesnis odos "ruzavumas" yra, veidas greit parausta, jei ikaistu
*

Man asmeniskai neisauke jokiu kapiliaru, o darsonvalio proceduras dare reguliariai n metu.
mamulioka
QUOTE(Malena @ 2012 03 22, 00:35)
Man asmeniskai neisauke jokiu kapiliaru, o darsonvalio proceduras dare reguliariai n metu.
*

Tikiu, kad pats negali isprovokuot kazkokiu problemu atsiradima, jei ju organizme nera genetiskai uzprogramuota, bet jei matomu pozymiu dar ner, bet kazkokios uzuomazgos jau jauciamos... g.gif Kaipo veido smarkus raudonavimas, kaitimo jausmas, bendras fonas - sioks toks vizualus spalvos skirtumas nuo kaklo odos... unsure.gif Ar su tokia oda kas nors darotes? 4u.gif
Malena
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 22, 12:01)
Tikiu, kad pats negali isprovokuot kazkokiu problemu atsiradima, jei ju organizme nera genetiskai uzprogramuota, bet jei matomu pozymiu dar ner, bet kazkokios uzuomazgos jau jauciamos...  g.gif Kaipo veido smarkus raudonavimas, kaitimo jausmas, bendras fonas - sioks toks vizualus spalvos skirtumas nuo kaklo odos...  unsure.gif Ar su tokia oda kas nors darotes?  4u.gif
*

Mano butent tokia oda. Darsonvali dariausi paauglysteje, o kapiliarai pradejo lysti praejus gal keturiems metams po paskutines proceduros. Manau butu isprovokaves per tiek proceduru rolleyes.gif
mamulioka
Aciuks smile.gif Gal tada bandysiu bigsmile.gif
Caridian
Ar nepakenksiu naudodama zonoms,kur arciau pavirciaus yra kapiliaru tinklas?
Rutta77
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 21, 22:04)

Ir dar - ar zenklus skirtumas tarp tikrojo darsonvalio aparaciuko ir derma wand? Gal kuri zinosit...  ax.gif
*

Ir5 mane domintu atsakymas smile.gif
mamulioka
Jau pabandziau smile.gif Na, sakyciau, is pirmo zvilgsnio ir pojuciu analogas... g.gif Tik kad mazesnis ir gal silpnesnis. Tokie patys dilgciojimai, tas pats kvapas atsiranda
Tomana
as ir bandziau, tai derma wand man visai nepatiko. darsonavislis daug veiksmingesnis
mamulioka
QUOTE(Tomana @ 2012 04 07, 13:16)
as ir bandziau, tai derma wand man visai nepatiko. darsonavislis daug veiksmingesnis
*

Gali but smile.gif Matyt, panaudotas pats principas, bet pats aparaciukas toks na labai jau portatyvinis ir silpnesnis

Beje, gal kuri buvot radusi, kaip daznai galima atlikt procedura darsonvaliu? Ir ar cia tik kaip koki kursa pasidaryt, o po to pertrauka, ar galima nuolat po labai trumpai? (nekalbu apie pavienius iskilusius spuogus, tuos jau pagal butinybe, kol nesudzius, klausiu apie kompleksine odos prieziura)
Rutta77
QUOTE(Tomana @ 2012 04 07, 13:16)
*

Kuom butent-veiksmingesnis?
Tomana
na man butent spuogiuku, zaizdeliu gydyme
charade
gal kasnors turi namuose ir naudoja daznai? Kokie atsiliepimai? Galvoju nusipirkti namu naudojimui darsonvali, radau nebrangu, tai idomu ar veiksmingas naudojant kas diena.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.