Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

QUOTE(adis @ 2006 05 17, 14:07)
Betelgeiz Hemoglobiną labai gerai atstato granatų vaisiai.  smile.gif
Kažkada skaičiau knygą, kaip žmogelis norėjo išvengti šaukimo į karą ir valgė labai daug sviesto, kad sukeltų leukocitus, jų buvo tiek jog rodė siaubingą infekciją.  Pagalvojau kaip įdomu, nežinau kodėl, bet tas faktas aprašytas knygoje įstrigo atmintin. Nežinau ar tai teisybė. Tavasis pavyzdys apie sūdytus lašinius lyg ir patvirtintų mano skaitytą informaciją. Aišku, ten buvo grožinis kūrinys. tongue.gif
Kiek Jūs Laiko jau po chemijos?

Apie granatus žinojau, tik pamiršau prirašyti blush2.gif. Va kaip tik 3 savaitės po visų chemijų, šiandien mama iš sanatorijos grįžta ir atvažiuos markerio pasidaryti - nuimti "mierą" po chemoterapijos, dabar lauksime tyrimų po 3 mėnesių. Tikiuosi ilgos remisijos... Statistika lyg ir sakytų kad jos situacija itin gera, bet tai tik statistika...
Atsakyti
O aš labai prieš Tianši preparatus, kaip tik susiradau ką vartojau visą pusmetį prieš pasirodant navikui, tai ir Antilipidinė arbata, Kordicepsas, Veikanas, Ca smegenims, Biokalcis, Biocinkas, Ikanas. Po pusmečio vartojimo, kai dar paskyrė šių preparatų pamaniau pasaka be galo ir lioviausi.
Praėjus 4 mėnesiams varsčiau onkologinio duris. Manu, kad jie labai paskatino auglio augimą. Kauno onkologai labai prieš šiuos papildus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 17 gegužės 2006 - 13:27
QUOTE(Betelgeiz @ 2006 05 17, 14:16)
Statistika lyg ir sakytų kad jos situacija itin gera, bet tai tik statistika...


O kur galima rasti tą statistiką?
Atsakyti
Radau ir vizitinę gydytojos onkologės, kuri siūlė Tianši papildus, tai Ona Voinič., gydytoja onkologė, kuri platina šiuos preparatus. Pasitikėjimo didelio man tikrai nesukėlė. Dar pagalvojau kaip gerai, kad aš čia nesigydau.
Atsakyti
Lietuviška vėžio statistika tai va
http://www.is.lt/cancer_reg/
Bet labai jau ji liūdna...
Konkrečiai aš tai perkošiau visą internetą ir iš to susidariau vaizdą apie mūsų galimybes. Kad mūsų situacija geresnė nei vidutiniškai sprendžiu pagal porą Amerikoj atliktų tyrimų markerio ca125 srityje, kurie analizavo moteris kurių pradinis lygis buvo panašus kaip ir mano mamos ir stebėjo pokyčius prieš operaciją, po jos, chemoterapijos eigoje ir po jos. Tai va pagal tuos atliktus tyrimus mama prisiskirtų į geriausių rezultatų grupę, vadinasi galima tikėtis ilgesnės gyvenimo trukmės. Bet kaip jau sakiau, statistika tai tik bendrą rezultatą skaičiuoja, o man mama yra vienintelė...
Aš kaip jau sakiau pagal markerį žiūrėjau, pagal operacijos radikalumą, pagal stadiją, pagal man atrodo netgi tai ar persimetę i limfmazgius ar ne kažkas buvo, bet kiekvienai vėžio rūšiai tai individualu
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2006 05 17, 14:59)
Radau ir vizitinę gydytojos onkologės, kuri siūlė Tianši papildus, tai Ona Voinič., gydytoja onkologė, kuri platina šiuos preparatus. Pasitikėjimo didelio man tikrai nesukėlė. Dar pagalvojau kaip gerai, kad aš čia nesigydau.


Matai, kažkaip nebuvo už ko daugiau kabintis, taigi bandžiau Tianši. Dabar kažkaip kiti papildai man geriau atrodo. Taigi, Tianši nebelabai noriu daugiau. Pradžioje palaikė jie energiją ir tikėjimą. DAbar ieškau ko nors geresnio.
O ką jūs naudojat? ar atradot ką?

Atsakyti
Lietuviška vėžio statistika tai va
http://www.is.lt/cancer_reg/
Bet labai jau ji liūdna...
Konkrečiai aš tai perkošiau visą internetą ir iš to susidariau vaizdą apie mūsų galimybes. Kad mūsų situacija geresnė nei vidutiniškai sprendžiu pagal porą Amerikoj atliktų tyrimų markerio ca125 srityje, kurie analizavo moteris kurių pradinis lygis buvo panašus kaip ir mano mamos ir stebėjo pokyčius prieš operaciją, po jos, chemoterapijos eigoje ir po jos. Tai va pagal tuos atliktus tyrimus mama prisiskirtų į geriausių rezultatų grupę, vadinasi galima tikėtis ilgesnės gyvenimo trukmės. Bet kaip jau sakiau, statistika tai tik bendrą rezultatą skaičiuoja, o man mama yra vienintelė...
Aš kaip jau sakiau pagal markerį žiūrėjau, pagal operacijos radikalumą, pagal stadiją, pagal man atrodo netgi tai ar persimetę i limfmazgius ar ne kažkas buvo, bet kiekvienai vėžio rūšiai tai individualu
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 05 17, 12:06)
1. Močiutė labai norėjo Musmires ir rupūžę vartoti, tačiau gydanti gydytoja pasakė, kad jei jau ji gers - gydytoja atsisakys ją gydyti. DAr iš kažkur sužinojo apie kažkokią žolę "Dėmėtoji mauda". Tai irgi - man nepakankamai pagrįsta pasirodė ji ax.gif

2. Man tai norisi susisiteminti viską... įdomu kas veikia teigiamai (naikina vėžines ląsteles), kas skatina vėžinių lastelių dauginimąsi?
Ir kas padeda kraujui (Leukocitams, hemoglobinui)?

1. apie tą žolę ir aš girdėjau, kad ji nuodinga ir gali gydyti ir vėžį. žinau Jurbarke yra žolininkas, kuris gali paruošti tą žolę. kažkur turiu jo kontaktus, jei domina galėsiu paieškoti. iš istorijos žinau, kad dar Romos imperijos laikais su šia žole nuodydavo žmones.
2. o dar patarti galiu, kad kelti leukocitus. dabar kai pavasarį viskas tik pradeda žaliuoti, reikia priskinti jaunų juodojo serbento lapų ir gerti arbatas. mano mamai per savaitę atstatėm leukocitus, kai reikėjo chemiją leisti.
ir dar nuo plaučių padeda meškos taukai. mano mama gėrė tai metastazai plaučiuose daugiau neplito, stabilizavosi.

ką, mergaitės, galiu pasakyti - stiprybės ir sveikatytės jums visoms.
pati turiu sunkų ligonį - savo mamą, jau 5 metai ją valgo vėžiukas iš visų pusių. o paskutiniai vėžiuko žingsniai nužingsniavo į galvos smegenis. kartais protelis, kaip sakau "kietas diskas" streikuoti pradeda. dabar ji ant patalo, sunkiai bevaikšto, bet vis dar turim vilties, nes suradom galbūt jai padėsiančią chemiją Platinum, kuri "griauna" auglius, sako, kad ji kartais padaro stebūklus, bet yra ir rizikos, kad griūnantys augliai gali sprogti ir apkrėsti sveikąsias ląsteles. dabar mes ją stiprinam, nes kai buvo susidaręs trombas - skystinom kraują, tai dabar jis nekreša visai ir hemoglobinas nukrito. laukiam tik kraujo pagerėjimo ir bandysim rizikuoti.
kaip suprantu tuos, kurie slaugo savo artimuosius, kaip jiems sunku į juos žiūrėti ir galbūt šventai meluoti, kad viskas bus gerai, kad jie pasveiks, o po to nueiti už kampo ir gerai isiverkti. žinau, nes pati taip darau. sunku man labai į mano mylimą mamytę žiūrėti ir "vaidinti" kad ji pasveiks. nervuojuos ištisai, nervinga pasidariusi ir mano mažiukė (jai be savaitės 4 mėnesiukai, o aš dar ją maitinu savo pieneliu). labai bijau, kad nuo streso jis nedingtų ir nuo to nukentėtų ji, visai nekaltas žmogeliukas, kuris turi teisę į šį, vaikui vertingą ir identiškai nepakeičiamą, gėrimą- maistą.

na ir prirašiau, prisiguodžiau, o tik norėjau patarti.
laikykimės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliukasbum: 17 gegužės 2006 - 22:28
QUOTE(boruzelee @ 2006 05 13, 20:39)
Sveikos 4u.gif Kur visos dinge,as jau pasigedau?Turbut megaujates velyvu pavasariu?Linkiu visoms stiprybes ir sveikatos 4u.gif

parašiau į AŽ
Atsakyti
[
Močiutė labai norėjo Musmires ir rupūžę vartoti, tačiau gydanti gydytoja pasakė, kad jei jau ji gers - gydytoja atsisakys ją gydyti. DAr iš kažkur sužinojo apie kažkokią žolę "Dėmėtoji mauda".
Ir as sakysiu,kaip man vienas onkologas pasake,zinai jei pati neisbandysi,nieko ir nesuzinosi,o nuomoniu apie musmire girdejau ivairiu ir is tu paciu onkologu,taip kad tenka rinktis patiems...
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2006 05 17, 13:19)
O aš labai prieš Tianši preparatus, kaip tik susiradau ką vartojau visą pusmetį prieš pasirodant navikui, tai ir Antilipidinė arbata, Kordicepsas, Veikanas, Ca smegenims, Biokalcis, Biocinkas, Ikanas. Po pusmečio vartojimo, kai dar paskyrė šių preparatų pamaniau pasaka be galo ir lioviausi.
Praėjus 4 mėnesiams varsčiau onkologinio duris. Manu, kad jie labai paskatino auglio augimą. Kauno onkologai labai prieš šiuos papildus.


smile.gif aš irgi prieš... Mane nutempė po diagnozės, bet dar laukiant atliktų tyrimų iš Vilniaus.. Tai aš gėriau kordicepsą.. Kauno gydytojai prieš visus papildus, a la nieko nereikia ir t.t. bet ir Vilniuje kai buvau pas gyd. Ruolia- sakė kad nieko, galima vartoti, nes jie labai silpni,bet efekto prie vežio jie tikrai neteikia.. mano atveju- kitiems gali ir buti per stiprūs..
ax.gif pasidariau kraujo tyrimus, bendrą formulę ir dar paprašiau kad Hepatitą B nustatytų- visgi išvengiau aš transfuzijų kt.kraujo, bet labai daug adatų durių.. taigi laukiu atsakymų.. bendras kraujas ok, tai ramu, net neabydna kad melynė ant rankos dvieju pirstų dydžio blush2.gif geros sveikatelės Jums, mažiau analizuokit kokioj grupėj esat, nes jei atkristumėt, vis tiek gydytumemės, o kai negalvoji, gal liga ir negrįš 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

QUOTE(adis @ 2006 05 17, 13:07)
Siracusa, kaip tavo reikaliukai, minėjai apie galimybę dalyvauti studijoje? Kaip sekasi?


man begalo pasiseke - jau turiu vaistus yahoo.gif itrauke i studija ketvirtadieni thumbup.gif ciulpu atsakymas lygiai toks kaip pernai - liga nepaprogresavus yahoo.gif ant atsakymo lapo tik data kita, o visi kiti chromosomu piesinukai tokie pat biggrin.gif

na tai dbr ramu bus, be to, dalyvaujant studijoj dazniau daro visus tyrimus--nu zodziu, pasiseke clap.gif

invaliduma prasitesiau per viena diena, tai irgi nustebau g.gif bigsmile.gif
Atsakyti