Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 4
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai > Čia gyvena viltis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ana43
Adis, tu šaunuolė, tu net neįtari kaip man ir mano sesei įkvėpei naujos energijos kovoti, palaikyti jos dukrą , nuteikti teigiamom emocijom... nes kai kas iš sesės pažįstamų vietinių daktarėlių išgirdę lll stadiją iš kart gedulingai nuteikia. Tu labai paprastai bet aiškiai nusakei tas nelemtas stadijas, bet tuo pačiu ir parodei kad ne stadijos žmogų įveikia, kad žmogaus vidinė energija nenuspėjama... Sesers dukrai jau 4 dienas švitino galvą ir nieko, neskauda, blogai nesijaučia. Mūsų mama norėjo abu jos vaikiukus (2 ir 6metų) pasiimti pas save, bet po to mes visi nutarėme kad negalima palikti jos vienos su blogom mintim. Tai mama mano dabar mama rytais nueina , pabųna su vaikais, padaro valgyt, o ją nuveža į Kauną švitinimui, po to ji grįžta ir sakė labai patenkinta, kad randa visus namuose. Sėkmės Jums visoms ir visiems , viskas jūsų rankose mirksiukas.gif
selika
Sveikos,merginos.Kreipiuosi į jus,gal esat susidūrusios.Šiandien mama man nupirko Dr.Nonos kapsules RAVSEEN ir arbatą GONSEEN.Kiek supratau,pirko iš platintojos ir daug mokėjo(nesako kiek,tik kad aš gerčiau)Dar knygelę davėbiggrin.gifr.NONA International Ltd."практические наработки по применению препаратов"Na,rašo daug ten nuo ko ir kaip.Bet ar tik nebus "reklamos auka".Taip man būtų gaila išmestų pinigėlių g.gif
Deganti
Siracusa laikom kumstukus abieju ranku uz tave, labai dziaugiuosi tavo pasiekimais, tu tikra saunuole, o mazyle tavo pritrenkianti grazuole smile.gif

Adis musu stipruole ir aisku ziniu saltinis thumbup.gif Atleisk, bet paklausiu tavo diagnozes, niekaip neisskaitau, bet is cia esanciu matau, kad tavo atvejis tikrai neeilinis.

Selika, na ka cia galima patarti, jei tiki, kad pades tai pades, jei abejoji gal pasitark su gydanciu daktaru arba pati su savimi. Pvz as labai pasitikiu savimi tokiais klausimais, kai diagnozavo liga, kazkus isskaiciau, kad reikia pasikliauti savo intuicija ir man tai padeda, va buna sumislinu, kad dabar tureciau pavartoti ta ir ana, dabar reikia - tai padeda, niekada aklai nesivadovauju jokiais patarimais.

Paskutiniame zurnalo "geri patarimai" numeryje yra straipsnis ar vaistazoles gydo vezi, ten yra ismintingi trys sakiniai, kuriais reiketu vadovautis:
1. svytinant nereikia vartoti jokiu papildu, geriausiai yra tinkamai maitintis, t.y. valgyti viska ko sirdis geidzia ir su maistu gausite visa ko Jusu organizmui reikia.
2. chemoterapijos metu nevartoti svieziu sulciu, geriau vaisiai ir darzoves, nes svieziose sultyse susidaro junginiai, kurie aktyvina tiek geras, tiek ir blogas lastelias.
3. tai, kas auga musu kraste - vaistazoles, vaisiai, darzoves mums yra naudingiausi, ten atkartojo kazkada mano issakytas forume mintis, kad kas tinka kinams, nebutinai turi tikti mums.

Ana 43, saunu, kad seses mergaite kabinasi, kad susitvarkot, kad jai padedat. Kitu parama labai svarbi tokiu metu, sprendimas, kad vaikai butu namie - idealus. As visad kartoju, kad padeti reikia taip, kad tam kuris serga butu patogu, o ne patogiai padeti ( pvz.: pasiimame vaikus, nes mums namie juos priziuret patogu, o serganti paliekame viena su savo mintimis ir skausmu). Pati isgyvenau panasia situacija: kai leido chemija tai ir dirbau, ir mazoji namuose buvo, turejau auklyte, atlekdavo mama ar sese, ar drauge padedavo susitvarkyti ir as buvau kupina jegu, o prasidejus svytinimui ir susikloscius tam tikrom aplinkybem mama issiveze mano maze pas save, tada uzpuole apatija). Laikykites ir tikekite, kad Jus lydes SEKME.
Sviesele
Labai ačiū Adis už išaiškinimą apie tas stadijas ir suteiktą viltį tiems, kam IV stadija. Kažkaip aš atsigaut negaliu. Vis aplinkui sergančių šia bjaurastimi ratas didėja. Tikiuosi, kad bent jau pavyks sulėtinti procesą ilgesniam laiku. Žinau atvejį, kai žmogui buvo diagnozė gyventi - pusmetis, ilgiausiai metai, nes kraujo vėžio forma buvo gan staigi ir kažko tai pats kraujas negamino (ne medikė, tai sunku man paaikint). O žmogus išgyveno keturis metus, nežiūrint į visus gydytojų terminus. Tai juk svarbiausia - kabintis ir nepasiduoti, nes žmogaus galios neišmatuojamos nei vienu įrenginiu.

Siracusa, laikykis, laiko kumščius, viskas bus gerai. Tavo dukrytė tikras stebuklėlis 4u.gif

Ana43, vaikai mamai labai svarbu. Draugės kaimynė sirgo krūties vėžiu penkis metus ir jos vaikai visą laiką buvo kartu, padėdavo vyras, artimieji, bet namų šiluma ir jaukumas, vaikų buvimas kalnus verčia 4u.gif
adis
QUOTE(Siracusa @ 2006 08 08, 21:09)
ryt laikykit uz mane kumscius, vel su pleistru ant nugaros grisiu doh.gif ph34r.gif
*


Laikau, galvoju, tikiu, kad grįši ne tik su pleistriuku, bet ir su gerom žiniom. rolleyes.gif Rytoj būsi viską pamiršusi wink.gif .

Mergaitės, ką jūs čia irnesakyk.gif. Neverskit manęs raudonuot. doh.gif Tiesiog gerai moku naudotis kompiuteriu, tiksliau ieškoti informacijos, be to konsultantas visuomet šalia, turiu ir laiko, panelės gi jau kokios, negi sunku pasižiūrėti jums ar man rūpimu klausimu, taip ir mano akiratis plečiasi. Kas dėl drąsinimo, kaip kiškis esu, drąsindama Jus pati drąsinuos. laugh.gif

Rasyte, oficiali diagnozė: infiltracinė duktalinė krūties adenokarcinoma, su metastazėmis poraktikauliniuose ir viršraktikaulinuose limfmazgiuose, diferencijos laipsnis G3, stadija IV. Neoficiali: +oda, nes neatlikta jokių patvirtinančių tyrimų, kaip sakiau - tik vizualiai. Gydytoja kažkodėl nenori daryti odos biopsijos, sako, geriau nelįsti. Tam ji ir gydytoja, manau, kad žino.

Dėl stadijų, tai tik sąlyginis skirstymas, kitas būdamas IV, jaučiasi geriau nei II. Gal jau rašiau, mano vyro giminė nusprendė, kad esu sveika, ir gydytojai mane be reikalo taip gydo. swoon.gif. Pats geriausias pagyrimas man.

Prisigalvoti galima visko, juo labiau, kai aplink pavyzdžių netrūksta. Kam, kad varyti sau ir aplinkiniams depresiją, šalia šios ligos įsigyti dar vieną bjaurastį, nė kiek neprastesnė liga depresija, tik miršta ten ne kūnas, o siela.
Vėžys liga neprasta ir nepaprasta. Žiūrėjau dok. kiną per kažkurį Rusijos Tv kanalą, įstrigo frazė: Net ir pasveikus, vėžys taip paprastai nepaleidžia. Baimė nuolatos alsuoja į nugarą. Žmogus dvasinė ir fizinė visuma, kai serga abi, tada jau tikrai nekas. Kuo bus sveikesnė dvasia, tuo lengviau sveiks kūnas. Čia aš vėl rašau ne tik jums, bet ir sau, taip sakant, saviįtaiga. ax.gif
Reikia džiaugtis, kad čia lankosi Rasyte, Lepune, Siracusa, Sviesele ir kitos, kurios jau remisijoje, kurių artimieji remisijoje, visi tie, kurie įneša ne tik patarimų, bet ir vilties.
Deganti
"Dėl stadijų, tai tik sąlyginis skirstymas, kitas būdamas IV, jaučiasi geriau nei II. Gal jau rašiau, mano vyro giminė nusprendė, kad esu sveika, ir gydytojai mane be reikalo taip gydo. . Pats geriausias pagyrimas man."

Oi Adis nu liuks, pasirodo simuliuoji doh.gif , o is tiesu ka tie gimines zino, as ir gydydamasi gerai atrodziau, gal geriau nei daba, net vaistininkes, kur isduodavo vaistus sakydavo, nu nezinotume kokius vaistus perki, tai net neitartume, kad sergi taip blink.gif Bet pastebejau ir dar, kad sirgdama neleisdavau sau atsipalaiduoti, visada susitvarkydavau, pasidazydavau, nosi aukstyn ir i trasa wub.gif Tiesiog neleidau sau isskysti, man buvo smagu girdeti nuejus susileisti vaistu, kad as sauniai laikausi, as gi tos velnio nestos ir pamestos svarstykles pagal zodiaka, o mums gi geriausi vaistai yra komplimentai, geriausiai gydo bendravimas.

"Net ir pasveikus, vėžys taip paprastai nepaleidžia. Baimė nuolatos alsuoja į nugarą", - kas tiesa, tai ne melas. Lengviau manau, kai isisamonini, kad tai liga visam gyvenimui, kad gali buti ir taip, kad ji sugris ir zinai, as jau moraliskai tam pasiruosiau, sunkiausi pirmi remisijos metai, kiekvienas kostelejimas, skausmelis - kelia siauba. Praejo 3 su trupuciu metai kaip remisijoje, kas labai dziugina, bet mintys neapleidzia, nes ko jau ko, bet saves neapgausi.
Svetliačok
QUOTE(selika @ 2006 08 08, 22:56)
Sveikos,merginos.Kreipiuosi į jus,gal esat susidūrusios.Šiandien mama man nupirko Dr.Nonos kapsules RAVSEEN ir arbatą GONSEEN.Kiek supratau,pirko iš platintojos ir daug mokėjo(nesako kiek,tik kad aš gerčiau)Dar knygelę davėbiggrin.gifr.NONA International Ltd."практические наработки по применению препаратов"Na,rašo daug ten nuo ko ir kaip.Bet ar tik nebus "reklamos auka".Taip man būtų gaila išmestų pinigėlių g.gif
*


Dėl šitų kapsulių tik girdejau gero iš mano pažistamos, jos vyrui yra II stadijos inkstų vežys. Jei neklystu rudenį bus jau 3 metai praėje po operacijos, mano pažistama jam perka pastoviai iš Dr. Nonos kapsules ir arbata, buvo pas gydytojus, tai jie sako kad jam šiuo metu viskas gerai.
Sekmės visoms ir visiems, DUOK DIEVE JUMS SVEIKATOS.
Deganti
Mergaites atradau, kad Kaune bazese zalias pasazas 5 sandelys yra parduotuve rusisku papildu, ten yra barsuko tauku kapsulemis, yra margainio kapsulio, aliejaus ir panasiu naudingu mums papildu. Pasirodo margaini as geriau visa chemija, tos tabletukes tik vadinosi Zdravuska, o as neverciau is kokios zoles susideda, buvo tik vartojimas nurodytas, kad taikant chemija ar spiendulini gydyma, man jos buvo pats tas thumbup.gif

Laikykimes drinks_cheers.gif
Tina*
Niekad taip neiseikit is gyvenimo, kaip vakar mano tecio bendradarbis verysad.gif Kad ir kaip sunku gyvenant su sia liga, bet palikti toki skausmo sleifa jo artimiesiems ir draugams tiesiog nepakeliama... Stiprybes jums ir tegul buna jusu dienos sviesios 4u.gif
ana43
Rasyte mieloji parašei apie bazėse esančias žoleles ar tai papildus, jei gali parašyk daugiau, nes tai mano dukterėčiai dabar švitina, ir kaip pasakė tai švitins šešias savaites. Na, nejaugi taip reikia daug... g.gif Tai aš labai norėčiau jai padėti, prašau parašykite daugiau apie pagalbą tokiu atveju. O šiandie nuostabus vakaras, už lango žiogai čirškia, ir taip tylu ramu, jokio vėjelio... pasidžiaukime visi nestuke.gif
dianita
QUOTE(2xmamyte @ 2006 04 26, 18:22)
Labas  4u.gif
Vakar vyras pirma karta buvo pasitikrinti kraujo po 3 men. Leukocitu padidejo nuo 24 iki 29., bet atseit viskas gerai, kol kas jikio gydymo, vel po triju men. pasirodyti. Kadangi pas ji limfo, ne mielo leukemija, tai jokiu transplantaciju nedaroma. Kai buvom pas Ruolia, jis liepe gerti butinai  selena-antioksidanta, o dabar hematologe pasake kazkodel, kad selenas cia visai ne prie ko. Vyras taip ir nepradejo jo gerti, o gal reiktu? Ir isvis man vyras pareiske, kad jei ir bus su juo kas blogai, tai as tikrai nesuzinosiu, uzpilde pas gyd.lapa, kad niekam neduotu informacijos apie jo  liga, tame tarpe ir man. Kaip nervina negaliu  doh.gif.
Na bet jau apsipratom su viskuo, ir apie liga visai nebegalvojam, isskyrus tik tiek, kad as uzsiprenumeravus jusu tema, ir skaitau visas zinutes  ax.gif . Vyras tai nieko neskaito. Nupirkau jam knyga ,,Kelione per vezi,, , tai net neziuri i ta puse. schmoll.gif . Matyt jauciasi sveikas. Ir aciu dievui. thumbup.gif .
Sveikateles visoms  smile.gif
*
nezinau ar tai pades... mano dede... jis buvo stiprus kaip bulius, jokiu ligu neturejo is viso.... jam diagnozavo leukemija... limfo.. po visu terapiju, organizmui stiprinti jis gerdavo ryklio kremzliu kapsules (gal ne taip pavadinau, bet kazkas su rykliais)... jos brangios... bet labai stiprina organizma... jis pratempte apie 10 metu....

be to, mano pusesere dirba laborante Santariskese, onkologiniame... ji man minejo, kad nemazai jos kolegiu suserga viena ar kita vezio forma... ir kad yra vaistu, kurie labai brangus (viena ampule 500 lt ir daugiau), kuriuos ne visada siulo pacientams, nes labai brangus vaistai... bet yra buve variantu, kai ciut ne 4 stadijoje buvusios jos koleges kazkaip stebuklingai pasveikdavo.... bet kuriuo atveju, reikia klausti gydytoju apie vaistus, nes tikrai onkologiniai gauna ir l.brangiu is uzsienio.... ir svarbiausia nepasiduoti... vezys, be paveldimumo, tai yra organizmo imuniteto susilpnejimas... juk kiekvienas zmogus turi veziniu lasteliu... ir tik nuo imunines sistemos priklauso, ar jos isbujos ar taip ir liks lastelemis, kurios neissikeros per visa gyvenima... maziau stresu, daugiau dziaugsmo gyvenimu ir kuo daugiau pozityviu minciu bei tikejimo.... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lanuks @ 2006 08 10, 12:04)
Dėl šitų kapsulių tik girdejau gero iš mano pažistamos, jos vyrui yra II stadijos inkstų vežys. Jei neklystu rudenį bus jau 3 metai praėje po operacijos, mano pažistama jam perka pastoviai iš Dr. Nonos kapsules ir arbata, buvo pas gydytojus, tai jie sako kad jam šiuo metu viskas gerai.
Sekmės visoms ir visiems, DUOK DIEVE JUMS SVEIKATOS.
*
Dr.Nonna yra izraelio produkcija, ji gera, ir ne tik kapsules, bet ir kosmetika, dantu pasta ir visa kita, ka jie gamina... galite pasitiketi...
dianita
QUOTE(Vyturelis @ 2006 08 04, 21:06)
lotuliukas.gif oi,juokinga ir pikta klausyt..Juk UK pirmauja tarp veliausiai diagnozuojanciu piktybines ligas...O ir visa medicina doh.gif ...Nors lankausi pas gydytojus kas pusmeti-bet ,manau, neapleisiu ir Lietuvos gydytoju nuomones...

Mama is Lietuvos skambino ir sake jau ir per TV apie kazkokius vaistus kalbama,kurie .neva,isgydo visiskai..Sake,kad pavadinimo nesake,tik gal jus .labiau apsiskaite ,ir supratot apie koki vaiskta cia buvo snekema?
*
ziurejau ir as laida per bbc, kalbejo apie nauja vezio gydymo buda novatoriskomis priemonemis, deja, per visa reportaza ju pavadinimo nepasake... bet pats medikamentas israstas Anglijos laboratorijose ir dar bandomojoje stadijoje... rode zmones kelis, kuriems buvo diagnozuota IV stadija kraujo vezio (kaip supratau) ir kaip jie pilnai isgijo...bet jie sutiko eksperimento tvarka naudoti naujus preparatus.... gal tu budama anglijoje gali daugiau suzinoti?
Deganti
QUOTE(ana43 @ 2006 08 10, 20:21)
Rasyte mieloji parašei apie bazėse esančias žoleles ar tai papildus, jei gali parašyk daugiau, nes tai mano dukterėčiai dabar švitina, ir kaip pasakė tai švitins šešias savaites. Na, nejaugi taip reikia daug... g.gif Tai aš labai norėčiau jai padėti, prašau parašykite daugiau apie pagalbą tokiu atveju. O šiandie nuostabus vakaras, už lango žiogai čirškia, ir taip tylu ramu, jokio vėjelio... pasidžiaukime visi nestuke.gif
*Ana Jusu atveju 6 savaites tikrai nera daug, nes kaip suprantu siuo metu jokio kito gydymo - chemoterapijos pvz ar harmonu terapijos netaiko. Man paciai svytino tarpuplauti net 3 savaites, aisku maza labai doze, bet tai buvo taikoma tik prevenciniais tikslais, nes po chemijos navikas buvo praktiskai isnykes, like tik iki 1 cm limfmazgiai.

Ka vartoti svytinantis, jei istveriate neblogai - geriausia nieko, svarbu gera mityba, grynas oras ir pasisaugoti infekciju, nesusalti, geriausiai butu nesikaitinti sauleje, nesimaudyti ezeruose ar juroje, nes cia slypi didziausi pavojai pasigauti kokia zaraza. Ir aisku poilsis, geras miegas.
Na as pradejau nuo to, kad vis tiek kai pasako diagnoze itampa viduje, isgyvenimai - tai mama man pirko "Krepkyje nervy"(parduotuveleje yra, kaina 9 LT) tai tiesiog jonazoles, kalcio, magnio, vitamino C ir D3 junginys, tai ne vaistai, taciau tikrai padeda nurimti, nemigdo, vartoju visad kai tik jauciu itampa net ir dabar.
Toliau labai patiko "Entorogel" na panasiai vadinasi, tokie drebuciai, ju poveikis sluoja organizma, na tiesiog gerdavau, kad greiciau ta bjaurasti is saves isvaryt.
pakelti tonusui vartojau Korio biciu produkta: Biciu pienelis su zenceniu.
Taciau as asmeniskai rekomenduociau diena pradet nuo stiklines vandens su citrina ir medum, bei arb. saukstelis ziedadulkiu - tai stiprina imuniteta, isjudina organizma. Be to labai lietuviska ir naturalu.
Margainio Jums vartot gal ir nereikia dabar, juk svytinimas ju needa, tad siulyciau neapkraut organizmo.
Didziausi linkejimai ir sveikatytes, rasykite kaip sekasi smile.gif
adis
Pastebėjimas:
Jonažolės labai geras gamtinis ir natūralus antidepresantas. Tačiau vasarą, kai saulutė reikėtų vengti jonažolės ir jos pagrindu gaminamų preparatų, nes galimos pigmentinės dėmės ir net rimtas odos nudegimas. Jonažolė ir saulutė nedraugauja.

Dėl spinduliavimo, įprastai skiria 25-35 kartų kursą, pavertus savaitėmis tai ir bus 5-7 savaitėlės.

Kai po kurio laiko pradėsite justi odą, paraus, gali atsirasti skausmas, niežėjimas, paprastai tai būna apie 10 seansą, paprašykite jus prižiūrinčio radiologo tepaliuko, duoda. Jei pradės skaudėti burną, nežinau, ką jums švitina, skiria skalavimo skysčio, mažinančio skausmą ir uždegimą. Tai nedidelio procentingumo chlorheksidino tirpalas. Naudoja dar šaltalankio aliejų, nors pati girdėjau, kai radiologas sakė, kad jis gali sukelti švitinamos vietos padidntą randėjimą, lyg ir nelabai rekomendavo.
egida76
labas vakaras,
gal kas galite pasidalinti patirtimi. mano tėtį švytino tik 5 dienas apytiksliai po 2-3 min. jau savaite kaip namuose, bet pradejome blogai jaustis, nukrito kraujospudis, dingo apetitas, tapme irzlūs, negaliu suprasti ar taip pablogejo po švytinimo, ar dėl kitų priezasciu. jam visa tai varo neviltį, nes iš karto po ligoninės jautėsi geriau g.gif
adis
QUOTE(egida76 @ 2006 08 11, 21:21)
labas vakaras,
gal kas galite pasidalinti patirtimi. mano tėtį švytino tik 5 dienas apytiksliai po 2-3 min. jau savaite kaip namuose, bet pradejome blogai jaustis, nukrito kraujospudis, dingo apetitas, tapme irzlūs, negaliu suprasti ar taip pablogejo po švytinimo, ar dėl kitų priezasciu. jam visa tai varo neviltį, nes iš karto po ligoninės jautėsi geriau g.gif
*


Kiek suprantu gydymas baigtas? Jei taip - labai sunkus momentas, lieka laukimas, kas toliau? Kai esi gydomas, aktyviai: chemija, spinduliai jautiesi saugus, bent man taip buvo. Baigus gydymą, tas saugumas dingsta: lieki vienas su savo abejonėmis, nerimu. Ar tikrai jau pagijau, ar tikrai liga sustabdyta? Gal ne? Kas tada? Pirmieji tyrimai atliekami maždaug praėjus trims mėnesiams, tie trys mėnesiai sunkūs, mažiausias skausmas - baimė (po chemijos tų skausmų, bent man buvo: tai kepenys, tai širdelė, tai kažkur kažkas šone pamaudė, tai kažkur nudūrė), po spinduliavimo vyksta randėjimas - tempia, maudžia, kažkas vis tiek nebe taip ir vėl baimė: gal jis ten vėl dirba savo blogą darbą? Manau iš čia tas irzlumas, po gydymo visada euforija - baigiau gydymą, po to kaip minėjau ateina abejonės, ar tikrai? Dėl spaudimo negaliu nieko pasakyti.
Čia tik mano samprotavimai, iš mano asmeninės patirties, gal Jūsų tėveliui kitaip viskas...Man labai padėjo sanatorija, kodėl nevykstate, jei buvo taikytas spindulinis gydymas? Sanatorijos priklauso po specifinio gydymo, spinduliavimas ir chemija kaip tik ir yra specifinis gydymas, tiesa nevisuomet skiriama, pvz. sergantiems limfomomis ir kt. kraujo vėžio rūšimis - neskiriama. Tačiau čia jau aiškintis reikia su gyd. gydytoju. Ramybė, šalia medikai, gamta, padeda atsigauti, viską apmąstyti. Jei labai nori yra ir psichologas, galima pasišnekėti, kad ir apie savo baimes ir nerimus ir ką su jais daryti.
ana43
Ačiū jums Radis ir Rasyte,už patarimus, o dukterėčiai mano švitina galvą. Jos mama visko prisiklausiusi labai bijo kada jai pasidarys blogai, kada ji pradės vemti... Aš ją visaip raminu, o su jūsų pagalba man tikrai tai geriau išeina, o ir dukterėčiai turiu ką patarti, nes sakau daktarai atostogauja, tai niekas nieko neaiškina. O jūs labai teisios dėl nervinės įtampos, kuri jau buvo atsiradusi, kol laukė švitinimo , nes tas nieko nedarymas varo iš proto. Geros nuotaikos visoms ir kuo daugiau teigiamų emocijų linkiu bigsmile.gif
egida76
ačiū Adis už palaikyma. gydymas mūsų nebaigtas, dar liko 3 kartai susilasinti gemzarą. o spinduliavimas baigtas, tik dabar turime pertrauka...o pablogejimas ne tik psichologinis... kraujospudis musu nuo vakar tik 70/45, nakti vememe, koja is vis sunkiai ryte buvo pajudinama (mums švytino dubens kaula ten yra metastazes). sake mums gydytojai jog galimas pablogejimas, bet mane kamuoja klausimas ar tokio lygio schmoll.gif
adis
QUOTE(egida76 @ 2006 08 12, 19:00)
ačiū Adis už palaikyma. gydymas mūsų nebaigtas, dar liko 3 kartai susilasinti  gemzarą. o spinduliavimas baigtas, tik dabar turime pertrauka...o pablogejimas ne tik psichologinis... kraujospudis musu nuo vakar tik 70/45, nakti vememe, koja is vis sunkiai ryte buvo pajudinama (mums švytino dubens kaula ten yra metastazes). sake mums gydytojai jog galimas pablogejimas, bet mane kamuoja klausimas ar tokio lygio schmoll.gif
*Na tikrai žemas, ar nereikėtų konsultuotis su medikais, ar neturit Jus prižiūrinčio gydytojo tel. nr. Man atrodo negerai toks spaudimas. Manau, tiesiog ramiau būtų.
elia
atėjau pasiguosti... buvau rašius, kad mano mamai gimdos vėžys. Taigi išoperavo, praėjo švitinimo kursą, pabuvo sanatorijoj, atrodo viskas gerai, bet per tuos karščius mama pasigavo tarpšonkaulinio nervo uždegimą, aišku, čia poliklinikos diagnozė. Gydė ją visokiais vaistais daugiau negu mėn., bet niekas nepadeda, tai mama užsirašė vėl į onkologinį... nuvažiavo, bet nepriėmė neurologas, nes siuntimo neturėjo. Gyd., kuris galėjo išrašyt siuntimą operavo, poliklinikoj buvo didžiausios eilės, tai ji ir negavo to siuntimo, užsirašė iš naujo po dviejų sav. doh.gif Dabar pasiskaičiau, kad vėžys ir pasireiškia visokiais uždegimais, taip neramu pasidarė verysad.gif o laikas eina...
p. Kikimora
Vėžys, gal ir nepasireiškia uždegimais... nenoriu gąsdinti, bet mano mamai supainiojo tarpšonkaulinio nervo uždegimą su metastazėmis kepenyse... nebūtinai ir tau taip turi atsitikti, tiesiog gal oranizmas nusilpęs, po švitinimo ir chemoterapijos irgi vidurvasary susigavo gerklės uždegimą (kuo niekad nebuvo sirgus), akių uždegimą... tiesiog nusilpimas.. tąkart gėrėm ežiuolės, kiti sako kad negalima....
Deganti
Elia siuntima gali israsyti Jusu seimos gydytojas arba pediatras, o jei jauciate ka tai rimta tai as pvz dabar nelaukciau nei minutes ir susimokeciau klinikose ta mokesti kai atvyksti be siuntimo. Pamyslykit ax.gif
http://www.kmuk.lt/pas_gydytoja.php
elia
QUOTE(rasyte @ 2006 08 18, 20:19)
Elia siuntima gali israsyti Jusu seimos gydytojas arba pediatras, o jei jauciate ka tai rimta tai as pvz dabar nelaukciau nei minutes ir susimokeciau klinikose ta mokesti kai atvyksti be siuntimo. Pamyslykit  ax.gif
http://www.kmuk.lt/pas_gydytoja.php
*siuntimo reikia iš onkologinio gyd., nes ji jau ten gydėsi unsure.gif tai ir aš susimokėčiau, bet mano mama doh.gif ji eina visur, kur ją pasiunčia ir laukia tiek, kiek pasako laukt doh.gif
ana43
Mano dukterėčiai švitina galvą, tai labai jau jai skauda burną, net žaizdos, nuotaika jos darosi baisi, tiesiog nežinau kaip jai padėti... Gal sakau reiktų ją užregistruoti pas gyd.Ruolią. Patarkite, juk jūs jau prėję ir ugnį, ir vandenį...
ana43
Rasyte, atleisk už įkyrumą, bet kodėl tu ieškojai tų barsuko taukų ar ko ten, gal ir mums tai padėtų ... Būk gera parašyk apie pagalbą sau , labai labai prašau... O tau linkiu kuo geresnės nuotaikos, juk esi šioj žemėje tu tokia vienintelė, nepakartojama ir be galo savo žmonėms reikalinga bigsmile.gif
adis
QUOTE(ana43 @ 2006 08 24, 07:12)
Mano dukterėčiai švitina galvą, tai labai jau jai skauda burną, net žaizdos, nuotaika jos darosi baisi, tiesiog nežinau kaip jai padėti... Gal sakau reiktų ją užregistruoti pas gyd.Ruolią. Patarkite, juk jūs jau prėję ir ugnį, ir vandenį...
*


Turėjau problemų su burna tik chemijos metu, švitinimas tokio poveikio neturėjo. Nuo burnos žaizdelių: medetkos, ramunėlės, šalavijai. Daktarin gelis, yra dar Kamistad skaliklis ir Chlorhexidine Gluconate (0,2% chlorheksidino gliukonato tirpalas).
Naudojant skaliklius svarbu, kad nebūtų spiritiniu pagrindu, nes labai jautri burnos gleivinė ir taip, o spiritas dar labiau griaužia. Chlorhexidine Gluconate turi šiek tiek alkoholio.
Žaizdelės ant lūpų ir burnos opelėms galima vartoti ir carbosan gelį.
Jei metasi grybelis (baltos apnašos ant liežuvio, dantenų, dantenos paburkę) - tai skalavimai su soda ir druska: apytiksliai 1 nubrauktas arbat. šaukštelis sodos ir druskos stiklinei vandens. Arbatomis ir soda skalauti dažnai, būtinai po valgio. Nuo balto labai apsinešusio liežuvio apnašas gerai nuima toks miksas: naminio kiaušinio (gerai nuplauto) išplaktas baltymas +1 arbat. šaukštelis sodos ir 1 šaukštas virinto vandens. Skalauti. Aš šio receptėlio nebandžiau ir tik pabaigoje gydymo sužinojau ir man nelabai priimtinas. smile.gif
Aš naudojau tik arbatėles, apie skalikius sužinojau vėliau iš stomotologų. Geriausia būtų konsultuotis su stomotologais, patars pagal esamą situaciją. Žaizdelės rodo, kad krenta kraujas. Man, kai tik kraujas atsistatydavo iškart pagerėdavo.
Kažkada stomotologė, kai dar nesirgau vėžiu, burnos žaizdeles patarė tepti bičių pikiu. Aš joms visada turiu polinkį, ir grybeliui taip pat.
Yra dar toks Gelclair, skirtas onk. ligoniams, apie jį sužinojau iš reklaminio lankstinuko klinikose, bet jau kaina, vieno pakelio, skirto 1 kartui apie 18 Lt. huh.gif

Gal dar Ramunike ar švieselė patars, taip pat turėjo tų pačių problemų. Ramunikė gydosi užsieniuose, tai išvis būtų įdomu sužinoti jų gydymo metodus ir vaistus.
elia
QUOTE(Azalija @ 2006 08 18, 15:41)
Vėžys, gal ir nepasireiškia uždegimais... nenoriu gąsdinti, bet mano mamai supainiojo tarpšonkaulinio nervo uždegimą su metastazėmis kepenyse... nebūtinai ir tau taip turi atsitikti, tiesiog gal oranizmas nusilpęs, po švitinimo ir chemoterapijos irgi vidurvasary susigavo gerklės uždegimą (kuo niekad nebuvo sirgus), akių uždegimą... tiesiog nusilpimas.. tąkart gėrėm ežiuolės, kiti sako kad negalima....
*o kokius tyrimus turi daryti, kad aptiktų metastazes?
p. Kikimora
mamai aptiko su echoskopu, jau buvo matyti, kai jau nusprendė tirti... o daugiau nežinau... mano tėtis dabar serga prostatos vėžiu, nuo pirmų nemalonumų iki gydymo pradžios praėjo 1,5 metų verysad.gif man kažkaip nesitiki kad jis nebūtų išplitęs... o onkologai sako, kad metastazes aptiks tik tada, kai pradės skaudėti arba kitaip reikštis.... dar kažkur esu girdėjusi, kad viso kūno skenavimas (magnetiniu rezonansu gal?) padėtų aptikti, bet tai labai brangus tyrimas ir vargu ar kas jį skirs....
Čiauškutė
Perskaičiau šiuos žodžius ir pagalvojau apie Jus , mielos kovotojos wub.gif

"Aš keliauju tik tokiu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį. Aš einu juo, ir mano vienintelis tikslas - nueiti tuo keliu iki galo. Einu juo ir be atvangos dairausi. Einu ir dairausi kol gyvas..."
/C. Castaneda /
Ramunike
Labas visoms 4u.gif .Grįžom vakar su vyru iš klinikų po PET tyrimo.jis truko4 valandas.Prieš tyrimą 4 valandas negalima nieko valgyti irgerti saldaus.Paėmė 2 megintuvėlius kraujo,suleido į veną radioaktyvios medžiagos,liepė išgerti pusę litro kažkokio koncentrato ir dvi su puse valandos nekalbant gulėti ir per tą laiką butinai3kartus pasišlapinti.Paskui įkišo į tokį aparatą-spintą su apvaliu ratu,kurio vidurį skylė.Rankos buvo laikomos už galvos.ir šitaip pusę valandos.Daiktas ant kurio gulima judėjo su pertrūkiais.o kompiuteris viską fiksavo.Poto ėjom įkitą patalpą,ten kišo vėl į kažkokį apratą. Atsakymas bus maždaug po 2savaičių.Klausėm dėl kainos.Siuntinėjo vienas nuo kito ir visi pasakė tik tiek,kad tai labai brangus tyrimas.Na,pirmadienį pabandysim paskambinti dar į 1vietą,gal pasiseks sužinoti.
ana43
Adis labai labai ačiū už patarimus, nes dukterėčiai burnoje žaizdos, ir nuryti labai sunku, tai gelbstisi jūsų patarimais. Pas Ruolia važiuoti dar nerodo noro, tikisi iškentėti... Jos mama iš proto eina, nes mato kaip dukra kenčia, lūpos sukepusios, burnoje žaizdos... bandys ieškoti to preparato kur 18 Lt kainuoja, kad tik padėtų... Na, dar sykį ačiū,ir jeigu dar ką nors žinote, patarkite, juk tik tarp žmonių žmogus išlieka žmogumi ...
adis
QUOTE(ana43 @ 2006 08 28, 07:44)
Adis labai labai ačiū už patarimus, nes dukterėčiai burnoje žaizdos, ir nuryti labai sunku, tai gelbstisi jūsų patarimais. Pas Ruolia važiuoti dar nerodo noro, tikisi iškentėti... Jos mama iš proto eina, nes mato kaip dukra kenčia, lūpos sukepusios, burnoje žaizdos... bandys ieškoti to preparato kur 18 Lt kainuoja, kad tik padėtų... Na, dar sykį ačiū,ir jeigu dar ką nors žinote, patarkite, juk tik tarp žmonių žmogus išlieka žmogumi ...
*Nėra už ką, ax.gif
Vienintelė paguoda, kad baigus gydymą viskas praeina.
Aišku, trintas maistas, nekarštas ir nešaltas, malta mėsa. Tarkuotos morkos, kepti orkaitėje nerūgštūs obuoliai, įvairūs nerūgštūs kisieliai. Bandutes galima mirkyti piene ar arbatoje ir tada valgyti. Vengti kieto maisto, kad ir duonos arba valgyti tik mažais kąsneliais, ją susipjausčius. Galima trintą maistą, sriubytes ryti per storesnį kokteilinį šiaudelį. Jei sunku kąsti, maistą susismulkinti, galima susismulkinti pvz.: arbūzą, bananą šakute.
Ir būtinai po valgio skalauti arbatėlėmis. nelieka jokio maisto likučių ir dezinfekuoja. Dantų šepetėlis labai gerai yra iš firmos Sensodyne, soft (minkštas). Jo nedidelė galvutė ir labai švelniai valo dantis, dantų pasta Sensodyne -šiek tiek nuima dantų jautrumą.
R smile.gif ašau tokius visokius niekus, bet kartais apie juos net ir žinodami užmirštame ar nepagalvojame.
Mano priežodis, perduokit savo dukterėčiai, gal nors truputį nuo to palengvės: „Kad ir kaip man blogai, bet vėžiukiui dar blogiau
Laikykitės, gydymas baigsis, (jau turbūt įpusėjote?) ir prisiminsite tik kaip blogą sapną.


Papildyta:
QUOTE(Čiauškutė @ 2006 08 26, 12:32)
Perskaičiau šiuos žodžius ir pagalvojau apie Jus , mielos kovotojos  wub.gif

"Aš keliauju tik tokiu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį. Aš einu juo, ir mano vienintelis tikslas - nueiti tuo keliu iki galo. Einu juo ir be atvangos dairausi. Einu ir dairausi kol gyvas..."
/C. Castaneda /
*Čiauškute, AČIŪ 4u.gif 4u.gif

TU ESI GERAS PAVYZDYS. Mūsų angel.gif
Ramunike
Labas.Taip,mano vyras turėjo didelių problemų dėl žaizdų burnoje hemoterapijų metu ir po jų.Jis tepdavo burną"Xylocain viskos" skysčiu,gerdavo"Fluconazol Nycomed"50mg kapsules po1 ryte ir vakare,"Valtrex"500mg tabletes du arba tris kartus dienoje-priklauso kiek labai daug žaizdų burnoje.Manau,kad šių vaistų yra ir Lietuvoje, tik reikia prašyti daktarų arba klausti vaistinėse.Dar skalaudavo burną ramunėlių,alijošiaus arbatom,skystu panadiliu sugrietinėle-Lietuvoje manau tai paracetamolis.Dar purkšdavo,tepdavo šaltalankių aliejumi ir gargaliuodavo mineraliniu vandeniu.Lūpoms gerai padėdavo šaltalankių aliejus.Tepti,gargaliuoti,skalauti reikia dažnai ypač pavalgius.Maniškį gydė cystostatikais,visos hemoterapijos buvo labai stiprios-smogiamosios.Tai 2dienom praėjus po jų kraujas krisdavo iki nulių,o burna, liežuvis opėdavo taip,kad nepakalbėdavo po3dienas.Kartą prašiau,kad suleistų truputį"Morfino",nes taip labai skaudėjo.Maistas aišku turi buti švelnus.Aš virdavau skystą manų košę,trindavau,maldavau per mėsmalę viską,Pirkdavau iki pusės metų vaikam skirtas košeles,tyreles,nes jose daug vitaminų.Ligoninėje gaudavo maitinamas lašelines,specialų energetinį gėrima,kurio yra vaistinėse.Žinoma viskam reikia didelės paties ligonio kantrybės ir artimųjų palaikymo,padrąsinimo...Sėkmės,tikrai viskas bus gerai-svarbiausia tikėti,kad ši būsena tik laikina ir ji greit praeis.Ištvermės ir kantrybės Jūsų dukterėčiai.
ana43
Na, jūs mergaitės- Adis ir Ramunikė- nepakartojamos, tiek visko prisakėt, kad aš kai visas šias žinias perdaviau sesei, tai ši jau 17 val lakstė po miestuką ir pas dukrą skubėjo su visom priemonėm. Sužinojusi kita mano sesė, kad taip negerai mūsų mergaitei, liepė man užsakyti tą brangų gelį , kurio pakelis kainuoja 11 Lt, o pati nulėkė pas dukterėčią ir davė pinigų, kad nusipirktų netaupytų. Bet šioji kažkaip dar bijo juos pirkti, sako, gal dar daktarų paklausiu, Na, rytoj bus matyt... O jums mergaitės ir jūsų šeimoms linkiu kuo gražiausių akimirkų paskutinėm vasaros dienom wub.gif
adis
Gerai dar yra sidabražolės užpilas, buvau pamiršus, turi sutraukiantį poveikį, tokį pat kaip ir ąžuolė žievė, tik ąžuolo perdaug stipriai veikia. Kaip pasiruošti užrašyta ant vaistažolės įpakavimo. Bėda tik ta, kad nudažo dantis gelsvai, bet po kurio laiko gelsvumas nusivalė.
Aš su žolytėmis sau padėjau, buvo blogai, bet netaip blogai, kad rimtesnių vaistų reikėtų. Kaip ir Ramunikės vyras gavau smūginę, jei ne toks agresyvus gydymas, nežinau kaip būtų...

Iš tikrųjų geriausia pasitarti su medikias, jie tam ir yra, kad esant problemai ją spręstų.
Ramunikės - rimtesni vaistai ir jų be medikų žinios tikrai nereikėtų vartoti.
Papildyta:
Ramunike, buvo įdomu sužinoti, kaip gydomas tavo vyras. skalavimas su panadoliu - dėmesio vetas dalykas: mažina skausmą ir uždegimą.
Grandinele
Labas, mergaites,
prisijungiu ir as nors dar esu nezinioj , o ji baisesne ir uz diagnoze ko gero.Vakar man atliko gimdos gleivines isvalyma, nes kraujavau beveik menesi laiko.Pries tai 4 menesius nebuvo menstruaciju , bet kadangi jau arteju prie klimaksiniu smile.gif tai galvojau , kad ko gero jau ir nebesirgsiu daugiau.Gydytojas pries menesi laiko padare eshoskopija,tuomet kaip tik buvau nesirgus tuos 4 menesius ir pasake , kad dar like gimdoje gleivines , tai jei susirgsiu -neissigasti , bet jei uzsites menesines ateiti pas ji.O vakar jau pasake , kad gimdos gleivine 12mm ir cistu matyti.O kai isvale , tai pasake , kad isvesejusi stora gleivine, liepe laukti histologinio atsakymo, o jis bus tik po 15 dienu unsure.gif .
Ir dar , noriu jusu paklausti , kam dare gimdos operacija, ar tai baisu , ir kokios pasekmes po to , nes kai cia prisiskaiciau per google , tai isvis jau nzn ...o gimda , kad ir nebus vezio reikes salinti , nes tas jos isvesejimas jau pavojingas,o gal jis sumazes ...?
Šarangė
sveikos... uzradau sita temele...idomu pasidare...nes as irgi susijusi su "tuom" mano vyras serga...neverta gal pasakot kas ir kaip visos istorijos, bet zinau ka reiksia kiekviena diena kaip stebuklas ir kiekvienas pagerejimas kaip diddziausia laime...karta jau issipakstem is to ir 2m buvo viskas ok, tai ir dabar neprarandu vilties... ypac kai laukiam naujo zmogucio...tiesiog nera kito pasirinkimo... smile.gif

visoms sveikatos ir stiprybes, svarbiausia-teigiamas mastymas...
Ramunike
CHIMERA-parašyk,prašau-apie savo vyro ligą ną,bent minimaliai.Jei teisingai supratau, 2metus turėjot remisiją ir dabar vėl atsinaujino.Nuoširdžiai užjaučiu ir linkiu stiprybės, ištvermės atlaikant visus gyvenimo smūgius 4u.gif
zaizdre
Sveikutes, vel pas Jus pasiguosti, pasitarti unsure.gif Naujienos pas mus liudnos verysad.gif znypliuotasis "ima virsu", bet mes vis dar kovojam kie galim. Po brachyterapijos atsirado komplikacijos, istate stenta i stemple, gydymas nutrauktas verysad.gif Bandziau ikalbeti daktare, kad taikytu Tarceva, bet ji pries sita vaista ir tiek, o savavaliskai nesinori naudoti, galimi salutiniai poveikiai. Dr. patare naudoti vokiska vaista HELYXOR; gal kas zinot apie sita vaista? kas naudojat?
Teti dusina (plauciuose tas nelabasis), sunku atsikoset....pradejo leisti morfiju (kol kas dar maza doze); ispradziu bandziau kalbinti teti, gal kitokius vaistus? morfijus labai baisiai skamba, prie jo priprantama, bet paskui pagalvojau, jeigu jis jauciasi geriau, kodel ne? Nenaudoja jis jo pastoviai, bet kai pasijaucia blogiau-susileidzia.
Kita beda, maistas jam nebemielas, valgo , bet be apetito, svoris krenta, kraujas "krenta"... Prasau patarimo: del apetito paskatinimo, kraujo "pakelimo" notworthy.gif
Turiu viena ir gera naujiena, kuri labai mane "susilde", pries pora savaiciu, tetis nuleke i miska ir parnese 50 baravyku, tikras dzukas-ir ligos istiktas "nepasisiukslino":valio

Mano sirdis su Jumis wub.gif Sekus tamstas kiekviena diena ph34r.gif
Šarangė
QUOTE(zaizdre @ 2006 08 31, 04:38)
Sveikutes, vel pas Jus pasiguosti, pasitarti unsure.gif Naujienos pas mus liudnos verysad.gif znypliuotasis "ima virsu", bet mes vis dar kovojam kie galim. Po brachyterapijos atsirado komplikacijos, istate stenta i stemple, gydymas nutrauktas verysad.gif Bandziau ikalbeti daktare, kad taikytu Tarceva, bet ji pries sita vaista ir tiek, o savavaliskai nesinori naudoti, galimi salutiniai poveikiai. Dr. patare naudoti vokiska vaista HELYXOR; gal kas zinot apie sita vaista? kas naudojat?
Teti dusina (plauciuose tas nelabasis), sunku atsikoset....pradejo leisti morfiju (kol kas dar maza doze); ispradziu bandziau kalbinti teti, gal kitokius vaistus? morfijus labai baisiai skamba, prie jo priprantama, bet paskui pagalvojau, jeigu jis jauciasi geriau, kodel ne? Nenaudoja jis jo pastoviai, bet kai pasijaucia blogiau-susileidzia.
Kita beda, maistas jam nebemielas, valgo , bet be apetito, svoris krenta, kraujas "krenta"... Prasau patarimo: del apetito paskatinimo, kraujo "pakelimo" notworthy.gif
Turiu viena ir gera naujiena, kuri labai mane "susilde", pries pora savaiciu, tetis nuleke i miska ir parnese 50 baravyku,  tikras dzukas-ir ligos istiktas "nepasisiukslino":valio

Mano sirdis su Jumis wub.gif Sekus tamstas kiekviena diena ph34r.gif
*kas del apetito tai nzn ar pades, bet kraujui labai gerai dilgeliu sultys, o aplamai jei maistas nemielas reikia gerti kuo daugiau sulciu, kad gautu vitaminu ir kitu gyvu lasteliu, (beto jei nera apetito niekada nereikia ligoniui grusti maisto per prievarta!!! nes jei organizmas serga,turi ilsetis, o virskindamas jis eikvoja jegas)tai morku, burokeliu, dilgeliu, obuoliu ir pan, sulciaspaudes pagalba galima bet ka paverstio sultimis, tada lengviaus pasisavina ir paprasciau vartojama. dar vienas dalykas: labai gerai silpniems ligoniams atgauti jegas geriant avizu kisieliu (iki 1l per diena) patarciau paskaityti knyga A. molovicko "Subnkiu ir onkologioniu ligoniu gydomoji mityba ir organizmo valymas" nebutina is ten viska imt, bet yra tikrai geru patarimu.sekmes ir stiprybes!!!
carvel
chimera stiprybes tau ir tavo seimai 4u.gif
Šarangė
QUOTE(Ramunike @ 2006 08 30, 21:27)
CHIMERA-parašyk,prašau-apie savo vyro ligą ną,bent minimaliai.Jei teisingai supratau, 2metus turėjot remisiją ir dabar vėl atsinaujino.Nuoširdžiai užjaučiu ir linkiu stiprybės, ištvermės atlaikant visus gyvenimo smūgius 4u.gif
*ilga istorija...viskas prasidejo, praejus tik porai men po vestuviu...prasidejo nugaros skausmai...ilgai buvo kasamasi iki teisybes...tik po puses metu issaiskejo diagnoze, per ta laika zinoma jis paaugo kaip reikiant,diagnoze: labai retas tarpuplaucio auglys...neuroendokrininis..isoperuot nepavyko, nes arti sirdies, beto prilipes prie stuburo...pradejo svitint,pradzioj buvo atvirkstinis rezultatas,uzpaude nervus,"atjunge" kojas,nevaiksciojo (klaiku prisimint),bet veliau pradejo taisytis,judint kojas ir pamazu vaiksciot (kiek reikejo vargo idet as nebekalbu).gydytojai vilciu jokiu nedave, bet as kazkodel jais netikejau, man taip buvo lengviau.po svitinimo, buvo pertrauka ir lug tarp kitko nusprende dar chemoterapija, nors irgi stebuklo nesitikejo gudutojai, o as tikejau, nes maciau rezultatus.pazystamu pagalba pradejom dometis sveika mityba, aiksu ir visokiais ekstrasensai ir tttt pereita (teoriskai)milijonai gydymo ir kt budu. kadangi nesu naivi labai rinkausi kuom tiket kuom ne...matyt taip buivo lemta ir likimas suvede mus su zmonem kurie mus atvede i ta kelia, per kuri mes issikapstem, meditacijos ir sveikos gyvensenos pagalba (pagrindines knygos, kaip teisingai mastyti ir A, Molovicko begales knygu) nepaslaptis kad tikejimas yra pagrindinis sveikimo budas. pasveiko visikai (teoriskai taip nebuna) bet 2 metus pamirsom, apie liga, dirbom ir gyvenom kaip visi, net pagal gydytoju rekomendacijas praejus 1.5m po chemoterapijos pradejom vaikeli (cia irgi stebuklas, nes galejo likt ir nevaisingas, bet pastojau lengvai) taciau dabar pries 3men,pasijuto blogai,visi pozymiai rode kad tai pleuritras,gyde nuo jo,tada ieskojo tuberkuliozes kol suprato kad tai visai ne tas...pripompavo be reikalo antibijiotiku, tada iskart pradejo chemoterapijas,lyg ir pasijuto geriau,taciau pio 2kursu prasidejo skausmai ir kosulys, nutrauke chemija ir prasidejo tyrimu lavina kuri tesiasi iki siol...istyre kaulus-nieko,plauciuose-nieko,bronchuose-nieko, plauciu skystyje (renkasi skysciai ir dusina)-nieko,taciau skauda kluba ir skausmas eina per koja, buvo iki protu nesuvokiamu skausmu,taciau dabar vel prisiminus visus gydymus ir pagalbas, manau kad zengiam i prieki,nors labai letai...nepaminejau, kad sios rusies auglys retai kada duoda metastazes, tai pliusas, bet jis labai sunkiai pasiduoda gydymui. nusprendem atsisakyt visu svitinimu ir chemiju, nes tai tik numarina organizma,kolkas gydomes zolem (taciau jos irgi ne saldainiukai)...kolkas tiek, jei kam panasi istorija ar siaip kas domina-kreipkites tikrai padesiu. kartais pamastau uz ka man ir kiek as galiu iskesti...nes dabar budama 8am men nestumo sukuosi kaip vovere ir skaugau vyra...tiesiog privalau...
carvel
QUOTE(Grandinele @ 2006 08 30, 13:57)
Labas, mergaites,
prisijungiu ir as nors dar esu nezinioj , o ji baisesne ir uz diagnoze ko gero.Vakar man atliko gimdos gleivines isvalyma, nes kraujavau beveik menesi laiko.Pries tai 4 menesius nebuvo menstruaciju , bet kadangi jau arteju prie klimaksiniu smile.gif tai galvojau , kad ko gero jau ir nebesirgsiu daugiau.Gydytojas pries menesi laiko padare eshoskopija,tuomet kaip tik buvau nesirgus tuos 4 menesius  ir pasake , kad dar like gimdoje gleivines , tai jei susirgsiu -neissigasti , bet jei uzsites menesines ateiti pas ji.O vakar jau pasake , kad gimdos gleivine 12mm ir cistu matyti.O kai isvale , tai pasake , kad isvesejusi stora gleivine, liepe laukti histologinio atsakymo, o jis bus tik po 15 dienu unsure.gif .
Ir dar , noriu jusu paklausti , kam dare gimdos operacija, ar tai baisu , ir kokios pasekmes po to , nes kai cia prisiskaiciau  per google , tai isvis jau nzn ...o gimda , kad ir nebus vezio reikes salinti , nes tas jos isvesejimas jau pavojingas,o gal jis sumazes ...?
*


Man pasalintos abi kiausides,o gimda palikta...baisumas tas toks kaip ir kiekvienos opracijos gauni narkoze ir nieko nejauti,tik va neaisku ar tau gimda salins su visais priedais?jeigu taip ,tai pats baisiausias dalykas yra prieslaikinis klimaksas,nezinau kaip kitoms,bet man labai sunku ji pernesti.Pastovus karscio pylimas,prakaitavimas,prasidejo kaulu retejimas,ryte atsikelus kaip senute vos per kambari persliauziu kol prasivaikstau.Dabar jau ir sirdute kartais patabaluoja ir visu baisiausia ,kad as tai turiu pernest naturaliai,jokiu chormoniniu preparatu vartoti grieztai negaliu,o prie tu kuriuos galima ,jau seniai priprato organizmas....neissigask dar taip,gal dar nieko tau nera,palauk tyrimo rezultatu,sekmes smile.gif
Šarangė
QUOTE(carvel @ 2006 08 31, 20:53)
chimera stiprybes tau ir tavo seimai  4u.gif
*


aciu-tik tuom ir gyvenu... smile.gif
Siracusa
QUOTE(chimera @ 2006 08 31, 19:51)
kas del apetito tai nzn ar pades, bet kraujui labai gerai dilgeliu sultys,
*dilgeles gerai, bet jos kelia trombocitu skaiciu, tai tiems, kas ju turi per daug, reiktu susilaikyti. g.gif
Šarangė
QUOTE(Siracusa @ 2006 08 31, 21:47)
dilgeles gerai, bet jos kelia trombocitu skaiciu, tai tiems, kas ju turi per daug, reiktu susilaikyti.  g.gif
*burokeliu sultys kelia kraija, taciau irgi,ziurint koks rodiklis blogas, pvz leukocitai praktiskai niekuom nepakeliami,reikia laiko (jei po chemoterapijos)ir bendros sveikatos.bet kaip jau minejau daug butu viso organizmo stiprinimui...
Siracusa
QUOTE(chimera @ 2006 09 01, 17:44)
burokeliu sultys kelia kraija, taciau irgi,ziurint koks rodiklis blogas, pvz leukocitai praktiskai niekuom nepakeliami,reikia laiko (jei po chemoterapijos)ir bendros sveikatos.bet kaip jau minejau daug butu viso organizmo stiprinimui...
*man siuo metu mirtinai reikia pakelti neutrofilus. per 3 savaites pakilo tik nuo 0.4 iki 0.97. pirmadieni zutbut turiu pasiekt 1. kitaip galiu pamirst savo vaistus cry.gif

nu zodziu doh.gif 3sav jau gyvenu be gliveko, o nekyla tie kraujai umn.gif tikejausi, kad nustojus vartot iskart sukils, o savaite laiko dar labiau krito blink.gif

leukocitai pakile iki 2.2, nors iki normos oj truksta...
trombai greiciausiai sukilo, nors visai man jie dbr nesvarbus schmoll.gif

dianita
QUOTE(Miglė @ 2006 09 01, 23:54)
.......as tavo vietoje dar pasikonsultuociau pas kelis kitus specialistus. Santariskese geri specialistai, as ten konsultuodavausi pas babajana (jis su lazeriu salina darinius ivairius bet pries tai istiria ar juos galima salinti ir ar jie pavojingi ar ne)... siaip as is kauno, tai kaune vienas is geriausiu specialistu yra prof.Tiknius, pats ir operuoja (dirba onkologiniame).As pati tfu tfu tfu dar nesergu, bet turiu begale daug apgamu, ir keletas is ju yra stebetini, o kai kuriuos reiketu ir salinti, nes gali ateityje supiktybeti... todel tenka kartais profilaktiskai pasitikrinti.. blush2.gif
adis
QUOTE(Siracusa @ 2006 09 01, 22:32)
man siuo metu mirtinai reikia pakelti neutrofilus. per 3 savaites pakilo tik nuo 0.4 iki 0.97. pirmadieni zutbut turiu pasiekt 1. kitaip galiu pamirst savo vaistus  cry.gif

nu zodziu doh.gif 3sav jau gyvenu be gliveko, o nekyla tie kraujai umn.gif tikejausi, kad nustojus vartot iskart sukils, o savaite laiko dar labiau krito blink.gif

leukocitai pakile iki 2.2, nors iki normos oj truksta...
trombai greiciausiai sukilo, nors visai man jie dbr nesvarbus schmoll.gif
*Gal dar pakils, kai pradeda kilti paprasati ir kyla. Dar dvi dienos... smile.gif Net nežinau kaip neutrofilus galima natūraliai pakelti. Man keldavo vaistais. Leukocitus kelia bičių žiedadulkės.

Gal dar nėra taip blogai, kalbu apie tavo naudojamo vaisto nutraukimą, onkologai juk turi vaistų, pvz. Neupogen® ar lietuviška Grasalva (cheminis pavadinimas būtų Filgrastimas). Tik jie brangūs, kelia neutrofilus, bent man, kėlė labai efektyviai. Jei ką, bandyk derėtis, sakydama, kad yra medikamentų neutrofilams kelti. Mano pažįstama šiuo metu kaip tik turi problemų dėl neutropenijos (jei chemija), tai laikas nuo laiko skiria grasalvą.

Aš dalyvavau studijoje, tai ir pastoviai bijojau, kad nenutrauktų vaistų naudojimo, nes jei neatitinki studijai keliamų reikalavimų tave tiesiog išbraukia ir gydo įprastais nusistovėjusiais metodais, o kaip žinai, studijoje gali prarasti, bet gali daug ir atrasti. Tai pats moderniausiais, deja dar tik tiriamas gydymas, gali pasiteisinti, gali ir ne. Aš kaip tik dalyvavau studijoje su Grasalva, kraują atstatančiais. Man gaunant labai stiprią chemiją, ji labai gelbėjo. Dėl Grasalvos, tai visiškas Neupogen analogas, tik pagamintas Lietuvoje, pagal tą pačią metodiką ir cheminę sudėtį, kaip JAV. tik 2 k. pigesnis.

Dar truputį paieškojau informacijos internete book.gif ,radau tokią, aišku, priežastis visai ne ta, bet gal vartojant nurodytus produktus šiek tiek kilstelėtum:

Varis:

Svarbiausi šaltiniai. essen.gif Kepenys, austrės, vyšnios, ankštiniai, inkstai, paukštiena, šokoladas, riešutai.
Funkcijos. Daugelio fermentų komponentas, būtinas hemopoezei, kaulų formavimuisi.

Trūkumo požymiai. Mikrocitinė anemija, neutropenija, leukopenija, kaulų demineralizacija, subperiostinės kraujosruvos, plaukų ir odos depigmentacija, sutrikęs elastino susidarymas. Vaikams ankstyviausi vario trūkumo požymiai - neutropenija ir leukopenija. Suaugusiesiems pastebėta tik mikrocitinė anemija ir neutropenija.
Pertekliaus požymiai. Hepatolentikulinė degeneracija (liga vystosi dėl paveldimo vario apykaitos sutrikimo), biliarinė cirozė.

RPN***: Rekomenduojama vario paros norma suaugusiems žmonėms 1,2-3,0 mg (minimumas 0,6 mg per parą). Žindančiosioms motinoms rekomenduojama papildomai 0,3-0,5 mg. Vario poreikis kilogramui kūno masės vidutiniškai yra apie 17 µg per parą.
NOAEL: 9 mg.
LOAEL: nenustatyta.
Visas staripsnis būtų:
Mineralinės medžiagos
Skaityk skirsnį varis

viskas bus Ok console.gif lauksime gerų žinių pirmadienį.
Ramunike
CHIMERA labas.Ačiū Tau,kad parašei,kad nepagailėjai savo brangaus laiko.Mano vyrą irgi gydo bioenergetikas.Jis man viską pasako anksčiau daktarų,o jie tik vėliau patvirtina jo pasakymus.Rašai,atsisakėt visų hemijų,bet juk žolelės taip išlėto gydo ir reikia daug laiko...Na,kad tu pastojai,manu,tai Dievo dovana-tikras stebuklas.Mum su vyru prieš hemiją pradedant ,buvo duota diena apsispręsti ar benorėsim turėti vaikų ir siūlė užšaldyt vyro spermą spermos bankę...Linkiu tau kantrybės,ištvermės-vilties ir sveikatos tavo vyrui 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.