Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

QUOTE(adis @ 2006 10 03, 16:17)
Apkabinu tave.


aciu Adis, man tikrai to dabar reikia
Atsakyti
Užuojauta , merginos, netekusioms artimųjų....

Ryt tėtį veža į onkologinę. guldys/neguldys? rezultatai tyrimų vėl trijų mėnesių senumo.....
Liūdna, kai žmogų nurašo vien todėl, kad jam jau 75... Per radiją girdėjau, kaip to skyriaus vedėjas aiškino, kad kiti gydymo būdai tokio amžiaus žmogui nebetaikomi tik todėl, kadjis jau tokio amžiaus.... verysad.gif
Atsakyti
LEPUNE, SU GIMTADIENIU TAVE
ploja.gif ploja.gif ploja.gif

user posted image
Daug daug daug sveikatos ir dar sveikatos ir dar biski sveikatos wub.gif

Atsakyti
[B] SVEIKINAM LEPUNE SU GIMIMO DIENA!

SVEIKATOS IR DAUG DAUG LAIMINGŲ, DŽIUGIŲ, PILNŲ MEILĖS IR ŠILUMOS METŲ 4u.gif


O sveikinimas su muzika štai čia
Atsakyti
Siandien turim dvi jubiliates:

Lepune saulele linkiu tau viso ko geriausio
Siracusa ir tau mergyt daug daug sveikatytes, laimes, meiles, pinigu


Atsakyti
LEPUNE, SIRACUSA-aš JUMS linkiu,kad būtumėt laimingos,kad niekad netrūktų saulės spindulių.Kad kelias,kuriuo einate būtų be vingių,kad net rožės dėl JUSŲ žydėtų be spyglių...O jei pavargsit-tai suraskite šaltinį skaidrų,bet tokį,kad vanduo suteiktų JUMS jėgų,kad atsigėrus jo-užgytų žaizdos,o atsikvėpus-gyventi būtų gera ir smagu.SU ŠVENTE 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=rasyte,2006 10 05, 15:29]
Siandien turim dvi jubiliates:


Dviguba šventė doh.gif birthday.gif clap_1.gif clap_1.gif
Prisidedu prie sveikinimų: daug gražių akimirkų, daug gražių minčių ir daug sveikatos. Būkit laimingos, mergytės, šiandien ir visados.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 05 spalio 2006 - 17:36
Pabaliavojus realiai atejau susirinkti virtualiu sveikinimu blush2.gif hihihi.gif

QUOTE(rasyte @ 2006 10 05, 15:29)
Siandien turim dvi jubiliates:
Lepune saulele linkiu tau viso ko geriausio
Siracusa ir tau mergyt daug daug sveikatytes, laimes, meiles, pinigu


QUOTE(Ramunike @ 2006 10 05, 15:57)
LEPUNE, SIRACUSA-aš JUMS linkiu,kad būtumėt laimingos,kad niekad netrūktų saulės spindulių.Kad kelias,kuriuo einate būtų be vingių,kad net rožės dėl JUSŲ žydėtų be spyglių...O jei pavargsit-tai suraskite šaltinį skaidrų,bet tokį,kad vanduo suteiktų JUMS jėgų,kad atsigėrus jo-užgytų žaizdos,o atsikvėpus-gyventi būtų gera ir smagu.SU ŠVENTE 4u.gif  4u.gif



QUOTE(adis @ 2006 10 05, 17:30)
Dviguba šventė  doh.gif  birthday.gif  clap_1.gif  clap_1.gif
Prisidedu prie sveikinimų:  daug gražių akimirkų, daug gražių minčių ir daug sveikatos. Būkit laimingos, mergytės, šiandien ir visados.


ACIU LABAI LABAI. nu man gimce tokia svente laukiama, kad va - dar pragyvenau metus thumbup.gif tuoj pradesiu kitos laukt ir zinau, kad sulauksiu thumbup.gif
Atsakyti
Kas tiesa tai tiesa Siracusa, nuo 25 metu niekad neverkiu, kaip kitos drauges, kad va pasenau metais ir panasiai, dziaugiuosi sulaukus kiekvieno rudens, kiekvieno gimtadienio, o man dar gimtadienis sutapo su diagnozes patvirtinimu, tai dabar svente dviguba: ir gimtadienis, ir dar vieni pragyventi nuostabus metai.

Ir as labai labai tikiu, kad mes kiekviena sulauksim dar daug daug nuostabiu pavasariu, dar simta kart braidysim juroje karsta vasaros diena, dziaugsimes rudenio lietum ir leisimes rogutemis nuo kalno zvilganciu ziemos sniegu.

Ar girdi? Tave saukia uzgesusios vasaros naktys
Prisiliest prie saltu pelenu.
Ar girdi? Tave saukia ir naktys bemieges
Pasiklyst tarp zvaigzdetu skliautu.
Prisiliesk, pasiklysk
Ir nusvis tavo upeje nuskendusi saule.
Tik neverk, ar girdi?
Neliudek - ar girdi?
Tavo rankose visas pasaulis.
Atsakyti
Nuoširdžiai Ačiū supermamytės, superkomanda už tuos metus, kai mes kartu įveikinėjom ligas, abejones, skaitėm literatūrą, patarinėjom, dalyvavom seminaruose... Aš dabar dažniau susimastau kiek daug man ši liga davė 4u.gif
ir neprisimenu iš vis ar ką atėmė...
Ačiū už Jūsų šilumą, meilę ir palaikymą 4u.gif 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2006 10 06, 07:05)
Kas tiesa tai tiesa Siracusa, nuo 25 metu niekad neverkiu, kaip kitos drauges, kad va pasenau metais ir panasiai, dziaugiuosi sulaukus kiekvieno rudens, kiekvieno gimtadienio, o man dar gimtadienis sutapo su diagnozes patvirtinimu, tai dabar svente dviguba: ir gimtadienis, ir dar vieni pragyventi nuostabus metai.


nuu, man irgi nesuprantamas tas ojjj senstuuuu doh.gif aciu Dievui, nu kad ir senstu, o ne po zeme kur guliu lotuliukas.gif

QUOTE(lepune @ 2006 10 06, 07:49)
Nuoširdžiai Ačiū supermamytės, superkomanda už tuos metus, kai mes kartu įveikinėjom ligas, abejones, skaitėm literatūrą, patarinėjom, dalyvavom seminaruose... Aš dabar dažniau susimastau kiek daug man ši liga davė 4u.gif
ir neprisimenu iš vis ar ką atėmė...
Ačiū už Jūsų šilumą, meilę ir palaikymą 4u.gif  4u.gif  tongue.gif


LEPUNE, man irgi daug liga dave - ir nauju pazistamu ir kelioniu, ir galimybe padeti kitiems. o blogo nieko nenutiko ir nenutiks schmoll.gif 4u.gif
nu tik biopsiju galetu nebut hihihi.gif
Atsakyti
merginos, gal žinot kontaktus Santariškėse dirbančio gyd. Ruolia. Girdėjau, kad jis daro žolių mišinius nuo vėžio.
ir kur Vilniuje galima nusipirkti Balvočiūtės žolių mišinių?
Atsakyti