Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

Jaučiuosiu kažkaip nepatogiai, bet noriu pasigirti " Piktybinių lastelių nerasta" Kol išgirdau atsakymą, maniau širdis išlėks iš krūtinės. Verkėm su vyru iš laimės.

Mergaitės, sėkmės jums visoms. Stiprybės. Žaviuosiu jumis. Aš galvojau apie save, kad esu stipresnė, bet ta žinia, kad gali būti.... išmušė mane iš vėžių.Manęs dabar laukia gydymas . Bet čia smulkmena kai pagalvoji apie žnypliuotąjį. Dar kartą sėkmės ir nenuleiskit rankų. Ačiū už atsakymus ir palaikymus.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2006 10 19, 15:39)
Jaučiuosiu kažkaip nepatogiai, bet noriu pasigirti " Piktybinių lastelių nerasta"  Kol išgirdau atsakymą, maniau širdis išlėks iš krūtinės. Verkėm su vyru iš laimės.


MOLE, sveikinimai didziausi thumbup.gif valioo yahoo.gif

man ne uz kalnu eiline biopsija scare.gif
Atsakyti
Sveikinimai Molei dėl gerų rezultatų. Siracusai sėkmės eiliniame tyrime.

Nežinomybė tikrai yra baisus kankintojas. Dar ir dabar prisimenu, kad kai sužinojom apie ligą, tai pora mėnesių negalėjom tuo dar patikėti, o po to pripratom siaip ne taip, kad sergam, dabar negali priprasti prie to, kad pasveikom ir niekada nesirgsim. Daznai pasisapnuoja, kad tyrimai blogi - islenda bjaurios mintys is pasamones. Linkiu visoms stiprybes, vilties ir laikytis
Atsakyti
džiaugiuosi Mole thumbup.gif
siracusa-ištvermės mergaite, tu labai stipri ir kas tau dar vienas tyrimas... žinai kad sumum sumarum vaistukai yra geri tongue.gif Linkiu kad neskaudėtų! 4u.gif

va jau pora savaitėlių praėjo po biopsijos, reikia nueiti pas radiologą pasitikrinti kas tikrai ten yra, nes atsakymai po KT buvo nei šiokie, nei tokie.. bet vis dar nenueinu... blush2.gif vis per tuos darbus g.gif
taip kad norėjau parašyti, ar pradžioj ligos nesinori sužinoti rezultatų, ar ir remisiją pasiekus- vistiek stresas ir nežinomybė nustumia viską giliai į pasamonę ir kasdien apie tai negalvoji..
Atsakyti
Nuoširdus ačiū jums, mergaitės.
Kaip aš jus visas suprantu.
Siracusa - ištvermės tau, stiprybės .
Lepute - marš pas daktarą, o visus darbus į šalį.
Šviesele, geras žinias pamirštame greitai, o vat blogos, jos turi tokią savybę - atgyti ir mus gasdinti. bet mes nepasiduokime ir viskas bus gerai.


Mergaitės, gal kam yra operuotos pažastys? Na pas mane yra viršliaukiniai latakai. Jau pas 3 gydytojus esu konsultavusi, bet visi 3 pasakė, kad jei noriu galiu operuotis, jei nenoriu - galiu neoperuotis. ir vakar klausiu gydytojo. Tiksliai neatsakė, tik sakė, kas seniau rekomenduodavo operuotis, dabar lyg ne. kad gali supiktybėti, gali ir nesupiktybėti. Liepe spręsti pačiai. Operacijos nebijau, bet bijau pasekmių. Esu iš moterų girdėjus, kad paskui problemų būna su limfos nutekėjimu ir pan, kad rankos tinsta, kad pastovūs masažai reikalingi. Gal galit ką patarti iš savo patirties. Ačiū
Atsakyti
Mole, džiaugiuosi, kad neįsijungi į mūsų būrį. 4u.gif
Priimink, kas ten yra tiems tavo višliaukiniams latakams? Aplamai, kas tai per latakai, limfos ar kitokie?
Atsakyti
Parašykite, kas žinote apie išgijimu (5 metai be recidyvo) pasibaigusį II ar III stadijos gimdos kaklelio vėžio atvejį. Labai reikia tokių realių istorijų paguosti mano draugę, o ypač jos dukrą, kuriai praeitą savaitę buvo nustatyta tokia diagnozė.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2006 10 21, 23:04)
Parašykite, kas žinote apie išgijimu (5 metai be recidyvo) pasibaigusį II ar III stadijos gimdos kaklelio vėžio atvejį. Labai reikia tokių realių istorijų paguosti mano draugę, o ypač jos dukrą, kuriai praeitą savaitę buvo nustatyta tokia diagnozė.

mano kolegė. Lyg ir antra stadija buvo. išėmė ne tik gimdą, kiaušides, bet šalino ir taukinę, nes visur buvo metastazės. Rado vėžį "netyčia", tikėdamiesi pašalinti miomą.. kaip pati sakė - vienintelė nauda iš operacijos - lotuliukas.gif taukus pašalino. Dabar jau jei neklystu 6 metai po operacijų ir chemijos. Gyva, sveika, krosiukus bėgioja, kiaurus metus upėje maudosi, rudeninius batus įsigyja tik dėl "padorumo", nes nepatogu prieš visuomenę su basutėmis ar bateliais po sniegą braidyti. Tarp kitko, labai sunkiai pernešė chemoterapiją, trečioj paroj dar benzino kvapu vemdavo.
Atsakyti
QUOTE
va jau pora savaitėlių praėjo po biopsijos, reikia nueiti pas radiologą pasitikrinti kas tikrai ten yra, nes atsakymai po KT buvo nei šiokie, nei tokie.. bet vis dar nenueinu...  vis per tuos darbus


Ar kazko nepaskaiciau? Jums kazkokius neaiskumus tyrimai rodo? Lepune atrasyk ,nes neramu man cia pasidare. g.gif

Maniskis tai dabar kardinaliai keicia gyvenimo buda (bijau, kad tuoj ir zmona pakeis doh.gif lotuliukas.gif ). Nori but jaunas, energingas, sportiskas, gerai atrodantis. Sportuoja kiek leidzia sveikata, maitinasi sveikai, geriam vitaminus Triovit (nes ten nera vitamino cool.gif ir Kalcio+magnio papildus. Kai baigsim gersim ryklio taukus. Tfu tfu tfu, gal jau nuotaikos geret pradejo pagaliau (metai jau beveik praejo, kai baiges gydymas).

Mano koleges uztai giminaitis sunkiai su veziu kovoja. Blogiausia, kad jo kraujas blogas ir sunkiai gydymui liga pasiduoda. O uz gulejima ligninej steriliom salugom palatoj (kad jokios bacilos neprikibtu) kasdien jo tevams 80 litu reikia sumoketi. Ar cia is tikruju taip gali pas mus buti, ar as cia kazko nesupratau? Is kur zmonems tieks pinigum su tokia liga kovojant paimti? g.gif verysad.gif
Atsakyti
RASYTE SU GIMTADIENIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif PALINKECIAU TIK SVEIKATOS IR DAUGIAU SVIESIU MINCIU,ISLIK TOKIA OPTIMISTISKA VISADA IR SUTEIK SVIESULIUKA VILTIES KITIEMS 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Noreciau prisijungti prie jusu pasnekesiu... Serga mano mociute, pries kelias dienas buvau jos aplankyti, neseniai jai padare trecia operacija, isoperavo gimda... Nelabai ji norejo daug man pasakoti, bet atrodo operacija buvo didele, ka galejo ta pasalino... Ozkyte ta mano mociute, jai gydytojai primygtinai pataria vaziuoti i Vilniu, bet ji ten sako ne uz ka nevaziuos... Jai ten dare pirmaja operacija ir jai liko slogus prisiminai, nekokia prieziura... Gal ir klaipedoje imanoma pasveikti...? Ar visgi reiktu ikalbeti mociute keliauti i Vilniu?
Gera cia parasyti... As esu anuke mociutes, nei ji, nei mano tevai nesneka daug su manimi apie jos liga, o man labai rupi, labai idomu, noriu zinoti kaip geriau ir ar kaip nors galima jai padeti...
Atsakyti
sveikos 4u.gif norejau paklasti man jau 5 menuo kai lieka iki menesiniu 1 sav visada pradeda skaudeti kares krutie ta pacia vieta ar tai tik pabrinkimas ar tai vezys.labai biajau prisipazinsiu verysad.gif parasykit man i az savo nuomones 4u.gif aciu merginos :4u:arba savo mintis rasykit cia 4u.gif man visada taip nutinka vos liku savaitei iki menesiniu siaip neskada nieko neuzcuopiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 24 spalio 2006 - 15:00